Jehovini Svedoci - Strana 17
Strana 17 od 54 PrvaPrva ... 7151617181927 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 241 do 255 od ukupno 805
  1. #241

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Otvori Bibliju dete pa pročitaj šta piše u Mateju 24. poglavlje, 36. stavak! Jednostavno, samo ako želiš da učiš!

    Izvini prijatelju,zar organizacija Jehovinih svedoka ne tvrdi da je Isus "prisutan" nevidljivo od 1914-te godine.

    Ili ti izgleda to ne znaš

    Jehovini svedoci: 1914

    I odmah vezano za tu temu pročitaj isečke iz knjiga Jehovinih svedoka ovde

    Jehovini svedoci: Ispiranje mozga


    PS
    Zaista jednostavno,pod uslovom da čitaš Bibliju a ne izdanja Kule stražare
    Pitaj u svojoj skupštini u vezi 1914 i Mateja 24.36

  2. #242

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Eeeeee,ako tako biblija kazhe,a ti si to protumachio,tako ce i biti,Hehehehe...Biblija je tol`ko merodavna,pogotovu ako je tumache "vernici",da je to chudo jedno...Josh cete i vechno da zhivite,do kraja vremena i sveta,Hehehehe....
    Ne znam samo shta je tu zanimljivo,to dosadi...
    Sve je to smeshno,dok ne dodje do toga da direktno utiche na nechiji zhivot,a onda postaje tragichno...A tragichno je bash to,shto zavedeni ljudi iz tvoje "vere",ne dozvoljavaju da se da krv njima i njihovim najblizhima kad i ako je to potrebno (posle operacija,saobracajnih nezgoda i.t.d),jer u bibliji pishe da ljudi ne piju,iliti jedu ljudsku krv,da to nikako ne smeju da rade...A kol`ko se ja secam,jede se i pije preko ustiju,a ne preko vena...Tako da je mnogo ljudi stradalo bash zbog tog pogreshnog tumachenja jedne filozofske knjige...
    To je neko samo loshe protumachio,a za njim krenushe "ovce" kao jedna,da trazhe "pastira"( svidja mi se ovo shto napisah)...
    A taj shto je to tako protumachio,njega razumem...On je profitirao od toga,kao i njegovi naslednici...
    A najlakshe i najsladje je profitirati na ljudskoj gluposti,neupucenosti i pogreshnom obrazovanju...
    Ajde junačino objasni i protumači nam ti Bibliju, možda je tvoje tumačenje bolje, ili si možda zavidan jer Jehovini svedoci imaju odgovore i neoborivu nadu u večni život u raju na zemlji, a ti čekaš smrt jer nemaš nikakvu nadu?!


  3. #243

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Ajde junačino objasni i protumači nam ti Bibliju, možda je tvoje tumačenje bolje, ili si možda zavidan jer Jehovini svedoci imaju odgovore i neoborivu nadu u večni život u raju na zemlji, a ti čekaš smrt jer nemaš nikakvu nadu?!

    Evo pa neka ljudi vide kako Jehovini svedoci prekrajaju Bibliju .
    Čemu mogu da se nadaju oni koji je prekrajaju i lažno proriču?
    Samo kupanju u ognjenom jezeru sa njihovim šefom(od večnog života u raju na zemlji nema ništa)

    Biblija Jehovinih svedoka Novi svet: Jedinstven prevod

    Započeo sam ovaj blog koji se bavi samo Biblijom Jehovinih svedoka da bi na jednom mestu mogli da vidite šta su sve uradili.
    Naravno pozivam sve zainteresovane da provere
    Postavljaću redom jer je spisak izmena koje su napravili ogroman.Ali jedno po jedno ...

  4. #244

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Ajde junačino objasni i protumači nam ti Bibliju, možda je tvoje tumačenje bolje, ili si možda zavidan jer Jehovini svedoci imaju odgovore i neoborivu nadu u večni život u raju na zemlji, a ti čekaš smrt jer nemaš nikakvu nadu?!

    Hehehehe...Ova ti je dobra...
    Znash kako,biblija se pogreshno tumachi...Ona pishe o vremenima,kada su na zemlji bile mnogo naprednije civilizacije,od ove nashe, i opisuje njih...Ali vi,zavedeni,to ne vidite,dok vashi "tumachi i pripovedachi",prave kintu na vashim glupostima...
    Ona se sastoji od starih pricha,koje su zapisane na svim meridijanima,lepe nam Majke Zemlje...
    Ako govorimo o Bogu,pravom,eno njega u sredishtu nashe Galaksije,koja se zove Mlechni Put...
    Poshto je to Crna Rupa,koja daje i uzima,samim tim po nazivu vidimo,da je Bog,ustvari,Zhena...
    A to vidimo i na Zemlji,ako zhelimo da vidimo,i ako znamo,naravno...Ko ima moc stvaraznja na Zemlji?Zhene,naravno...U njihovoj utrobi se stvara i oblikuje novi zhivot,a ne u tvojim,ili mojim,mudima...
    Tako da,ova dva dokaza su meni sasvim dovoljna,da shvatim koncept Boga,iliti,pravilnije,Boginje...
    Ako ti josh nije jasno,razmisli na sledeci nachin...Ko ima crnu rupu,osim nashe Galaksije,znene,ili mushkarci?
    Znachi,Zhena,Crna Rupa (shvati kako hocesh ) i na sve to dodamo Mushkarca...Shta dobijamo?
    Ete ga Triniti,iliti Sveto Trojstvo,Hehehehe...
    Me Bring Da Enlightenment...

  5. #245

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Hehehehe...Ova ti je dobra...
    Znash kako,biblija se pogreshno tumachi...Ona pishe o vremenima,kada su na zemlji bile mnogo naprednije civilizacije,od ove nashe, i opisuje njih...Ali vi,zavedeni,to ne vidite,dok vashi "tumachi i pripovedachi",prave kintu na vashim glupostima...
    Ona se sastoji od starih pricha,koje su zapisane na svim meridijanima,lepe nam Majke Zemlje...
    Ako govorimo o Bogu,pravom,eno njega u sredishtu nashe Galaksije,koja se zove Mlechni Put...
    Poshto je to Crna Rupa,koja daje i uzima,samim tim po nazivu vidimo,da je Bog,ustvari,Zhena...
    A to vidimo i na Zemlji,ako zhelimo da vidimo,i ako znamo,naravno...Ko ima moc stvaraznja na Zemlji?Zhene,naravno...U njihovoj utrobi se stvara i oblikuje novi zhivot,a ne u tvojim,ili mojim,mudima...
    Tako da,ova dva dokaza su meni sasvim dovoljna,da shvatim koncept Boga,iliti,pravilnije,Boginje...
    Ako ti josh nije jasno,razmisli na sledeci nachin...Ko ima crnu rupu,osim nashe Galaksije,znene,ili mushkarci?
    Znachi,Zhena,Crna Rupa (shvati kako hocesh ) i na sve to dodamo Mushkarca...Shta dobijamo?
    Ete ga Triniti,iliti Sveto Trojstvo,Hehehehe...
    Čuo sam i razgovarao sa mnogima, ipak, moram da priznam, još nisam čuo, niti se susreo sa ovakvim tumačenjem Biblije! Alal vera junačino! Biće da ti je mnogo teško da ovakvu veru održiš živom jer, rekao bih, nema vas mnogo sličnih! Opet, ako si ti zadovoljan ovakvim tumačenjem onda neka ti je sa srećom.


  6. #246

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Nisam čitao šta su Černobil i Svedok saradnik Božiji ovde baljezgali, pa da neko ne pomisli da se na dovezujem na nji'ne nebuloze.
    elem, već sam negde pisao kako imam komšije Jehovine Svedoke saradnike, i kako mi više ne pominju dolazak Hristov i tako te neke lepe stvari.
    Oni imaju ćerku koja ima negde 18-19 godina, i baš sam je danas sreo i setio se da je njima sex pre braka zabranjen. Dakle devojka će biti uskraćena za dobrobiti koitusa ukoliko nastavi da mlati praznu slamu sa svedocima i jedina će mogućnost da npr nađe partnera biti ako ulovi neku budalu koja hoće da se oženi s njom "neotpakovanom" pa bude čekao 150 godina da joj upakuje kobaju.
    I onda se setih Druga Černobila, ona bi bila idealna devojka, supruga za njega
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  7. #247

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Bla,bla,bla,....zakasnili Jehovci s'propovedanjem vere samo par hiljada godina...
    Da su to uradili pre svih ostalih sad bi bili vera "number 1"...

  8. #248

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    Bla,bla,bla,....zakasnili Jehovci s'propovedanjem vere samo par hiljada godina...
    Da su to uradili pre svih ostalih sad bi bili vera "number 1"...
    Ko je propovedao veru pre Jehovinih svedoka?

  9. #249

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Jehovini svedoci?
    Posebna celija za ovu vrstu gamadi.

  10. #250

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Ko je propovedao veru pre Jehovinih svedoka?
    pa...svi ostali su propovedali,pa su oni sada vera a Jehovi su sekta...

  11. #251

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    pa...svi ostali su propovedali,pa su oni sada vera a Jehovi su sekta...
    Šta su svi ostali propovedali, biblijsku istinu, dobru vest o Božjem kraljevstvu?

  12. #252

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Ti si živ, brate moj Nije te bilo dOlgo baš Falio si
    Ti si dokaz da je glupost neuništiva
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  13. #253

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Ti si živ, brate moj Nije te bilo dOlgo baš Falio si
    Ti si dokaz da je glupost neuništiva
    Hahahahaaa, moguće ali ipak si ti ovde najgluplji! Teško je da će bilo koji blesimetar da izmeri gluposti i budalaštine kojih si ti pun!

    Poruku je izmenio Savest, 08.07.2011 u 19:23

  14. #254

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Bez čašćavanja, ako je moguće


    Ja još uvek čekam da čujem kad će taj smak sveta Čula sam da je to događaj koji se, sad već tradicionalno, održava svake 3-4 godine
    Gather ye rosebuds while ye may...

  15. #255

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Bez čašćavanja, ako je moguće


    Ja još uvek čekam da čujem kad će taj smak sveta Čula sam da je to događaj koji se, sad već tradicionalno, održava svake 3-4 godine
    Videćeš ga kad se bude dešavao!


Strana 17 od 54 PrvaPrva ... 7151617181927 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •