What is "Grand Show"

Prikaz rezultata glasanja: Grand Show is:

Učesnika ankete do sada
48. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Vrsta toalet papira

    11 22.92%
  • Vrsta droge koja je legalizovana samo kod nas

    15 31.25%
  • Najbolja muzicka emisija

    3 6.25%
  • Muzej silikonskih figura

    14 29.17%
  • Americki naziv za sizofreniju

    5 10.42%
  • Naziv slike Salvadora Dalija

    1 2.08%
  • Nem' pojma

    4 8.33%
Anketa sa više mogućnosti glasanja
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 28
  1. #1

    06 What is "Grand Show"

    "Grand" je fenomen naseg naroda. Dragi forumasi, ako hocete da smanjite koeficient Vase (i nacionalne ) inteligencije (IQ), konzumirajte takozvani "grand" show. Usput biste mogli i popiti koju Bozhen carobnu pilulicu za mrshavljenje.

  2. #2

    Odgovor: What is "Grand Show"

    Grand sou je izvor humora, samo ga treba gledati iz odredjene perspektive i sa ljudima koji isto tako misle. Ja i cimerka se otkinemo od smeha kad god gledamo Grandove emisije (tekstovima, garderobi, plasticnim operacijama zbog kojih ne mogu da se nasmeju ili isprave ledja, itd...) a smeh je zdrav
    Evo, promenila sam potpis

  3. #3

    Odgovor: What is "Grand Show"

    To sve i da hocu nemogu gledati. Nemam satelitsku nego kabelsku.
    Ipak os' nes' nemoz' tome sasvim pobjeci pa snimih nekoliko isjecaka na Youtube

    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  4. #4

    Odgovor: What is "Grand Show"

    Vrlo je nezahvalno izjasniti se u ovoj anketi, jer nije ponudjena opcija "ne mogu da se odlucim izmedju prvog, drugog i cetvrtog odgovora"


    Sta je Grand show? To je emisija... ne, ček', to nije cak ni emisija to je neuspeo pokusaj emisije koja predstavlja zabavu za siroke narodne mase. Ta masa se sastoji od ljudi koji upotrebljavaju svoj mozak i od onih koji ga ne upotrebljavaju (ili ga uportebljavaju vrlo malo). Prva grupa ljudi ovaj pokusaj od emisije svrstava u humoristicki program, jer isti moze jedno izvesno vreme da ih zasmejava. Ova vrsta humora je vrlo specificna, jer pocetna euforija izaziva napade smeha pracene suzama (zato sam prvo i pomislila da mozda ima neke veze sa onim americkim nazivom za sizofreniju ), da bi kasnije te suze bile pracene ozbiljnim i zabrinutim izrazom lica, koje kao da hoce da kaze "neke cudne sile su obuzele moj tv!"


    Druga grupa ljudi to jednostavno dozivljava kao muziku
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: What is "Grand Show"

    cerebralna paraliza mozga, ali je izrazito dobra za trbusne misice
    nattydread is coming to dinner

  6. #6

    Odgovor: What is "Grand Show"

    -Amerikanci imaju Opri i onog
    -Latino Amerikanci imaju latino serije
    -Indijci imaju Bolivud
    -A mi Grand Show

    -U sustini nemam nista protiv takvih emisija, pretpostavljam da tamo ima svakojakih nebuloza i ko zna cega sve ne, ali molim lepo, TRZISCE (slo). Sve ovo sa aspekta biznisa.
    -Sa druge strane, Drzava (D) preko javnog servisa RTS bi jednom agresivnijom kampanjom mogla da promeni tok stvari i okrene vodenicu u korist, ako nista drugo, zdravog razuma (sto svakako nije propagiranje neverstava ili stihovi poput: tuci me slobodno ako sam zasluzila to ce mi pomoci da budem bolja), u tom pravcu primecujem pozitivna kretanja, ali. Ako su pre 20-30 godina mladi u Srbiji punili stadijone na rok koncertima...
    Dakle.
    -Nama treba nesto poput: Neocekivane sile koja se iznenada pojavljuje i resava stvar. Ja sam po tom pitanju optimista.

    P.S. Krenuo sam negde ne secam se gde

  7. #7

    Odgovor: What is "Grand Show"

    ja bi glasala ako moze za:
    2. Vrsta droge koja je legalizovana samo kod nas
    4.Muzej silikonskih figura
    5.Americki naziv za sizofreniju

    misssssim ko jos to gleda?ne volem Grand....i ne razumem te sto tamo pevaju pihhh...koja je to vrsta muzike?novokomponovanaturbozapevanjenarodna?

    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  8. #8

    Odgovor: What is "Grand Show"

    ...More ne vređajte mi ženu i njenu svekrvu, vređajući njihove emisije, i to svakodnevno, kad god ja hoću da gledam nešto...mmmmmmmmmm...ako ćemo da se vređamo i vi imate klempave uši...
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  9. #9

    Odgovor: What is "Grand Show"

    zbog ovakvih emisija ako se to moze nazvati emisijom, pametni ljudi su izmislili daljinski sa vise pucadi (dugnadi, dugmica) i jednostavno jednim klikom odes na visi nivo . A usput,brez ljutis gerbes sad znam zasto si na tracu , razumem te, ipak je Vojvodina Vojvodina pa makar i cafe.

  10. #10

    Odgovor: What is "Grand Show"

    Ljudi moji, ako ikad napisem knjigu.... bice to vodič kroz život! Čisto da budući mladi ne bacaju vreme i da za sve imaju uputstvo.
    Tu bi u obzir dosla i kultura.... e kad im samo nabrojite sta sve mogu da pogledaju pre grand show-a, i da im za to treba nekoliko zivota, onda nebi gledali shit koji je tu samo zbog licnog finansijskog interesa, a daleko od umetnosti i kulture... Lepo ponekad i sami priznaju "branša"... zanat za lovu...tezga (god damn tezga)..eto. Nisu oni ludi...
    Ludi su matorci (svi posle tinejdžera) koji se teško menjaju, upravo zato što su opijeni svojim malograđanstvom, drogirani lokalnim dešavanjima, i uživaju u svom brlogu kao da je to najveći tron čovečanstva. Oni nikad neće živeti na svetu već u svojim nazivima gradova... jer im Brena stavla Grand cuclu.
    Dakle gledanjem u ponudu čovek ne može da spozna svoju potražnju!

    Good night, and good luck...
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  11. #11

    Odgovor: What is "Grand Show"

    odgovor na pitanje je Grand glupost
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  12. #12

    Odgovor: What is "Grand Show"

    Moj odgovor je: NEMAM POJMA - a nemam pojma sta vi tamo nazivate GRAND SHOW. Vivim da je najvise glasova - za legalizovanu drogu.
    NEMAM POJMA - ne drogiram se.
    Ovde u Kanadi GRAND SHOW je jedna od najvecih izlozbi automobila....
    neunistiva zlojebaba!

  13. #13

    Odgovor: What is "Grand Show"

    „Pink“ skinuo „Grand šou“ zbog Kosova


    Nakon RTS-a, koji od utorka ne prikazuje američke serije i filmove, Televizija „Pink“ je od juče sa programa skinula sve emisije sa narodnom muzikom („Grand šou“, „Petkom u 2“...), sa obrazloženjem da se, u skladu sa trenutnom političkom situacijom u Srbiji, narednih nekoliko dana neće emitovati emisije sa „elementima narodnog veselja“.

    - Odlučili smo da sa programa skinemo sve emisije sa narodnom muzikom, što se odnosi na „Grandove“ emisije, tok šou „Petkom u 2“ Jelene Bačić-Alimpić... jer smo procenili da, s obzirom na političku situaciju u zemlji, nisu primerene emisije koje podsećaju na narodno veselje - kaže Tanja Vojtehovski, portparol „Pinka“.
    Po njenim rečima, filmovi i serije će se normalno prikazivati, a TV „Pink“ će se od ponedeljka vratiti na regularnu programsku šemu.
    E vala ga nemoraju ni vraćati
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  14. #14

    Odgovor: What is "Grand Show"

    Hvala Bogu,nekoliko dana postenog odmora!

  15. #15

    Odgovor: What is "Grand Show"

    Citat vlado kaže: Pogledaj poruku
    "Grand" je fenomen naseg naroda. Dragi forumasi, ako hocete da smanjite koeficient Vase (i nacionalne ) inteligencije (IQ), konzumirajte takozvani "grand" show. Usput biste mogli i popiti koju Bozhen carobnu pilulicu za mrshavljenje.
    Svaka cast ! Da je vise tvojih vrsnjaka sa takvim razmisljanjem ali na zalost nije.
    Ja prosto ne mogu da poverujem da tako nesto postoji a moj komentar na to je sledeci: Tesko sr*nje kroz gusto granje !

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 17:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 09:20
  3. 7. sajam automobila "Auto Show - Novi Sad"
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 29.10.2007, 09:34
  4. Ukinut "Marko Živić show"
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 06.10.2007, 19:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •