Koštunica, DSS - Strana 4
Strana 4 od 12 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 176
  1. #46

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Kakvo iskrivljivanje istine???
    Pa u periodu posle skidanja Milosevica pozitivno se o njemu izjasnjavalo oko 80 % ljudi. Svi znamo da se glasalo protiv Milosevica i da je on tu bio marioneta DOS-a posto covek nije u stanju da bude aktivan 4 sata dnevno (trut).
    Није био марионета већ заједнички кандидат. А ово остало... сунце ти, шта ти једеш кад овако ....

    Ali za ucene je savrsen, od cinovnicke stranke tokom 2000-te, koja je bila pred zatvaranjem, do zahteva da na osnovu njegove popularnosti trazi od Zorana isti broj mandata na republickim izborima posle.
    ДСС за време владавине СПСа био странка чиновника... ван памети.
    Не видим шта ти је нелогично у томе да човек о коме позитивно мисли 80% људи тражи исти број мандата као ДС за своју странку.

    Sta je, istina boli? Nema drugog nacina da se neko diskredituje nego da se proglasi stranim placenikom. I to je Miloseviceva politika 90-ih koju u kontinuitetu zelite da nastavite.
    Milion narucenih tekstova u zutoj stampi pa i u ovoj "ozbiljnijoj", placeni novinari, RTS podrska,... sektasenje-udbasenje bato... Opet ce da rade serpe u 7 i 30!!!
    Смири се скојевац, узми шећера и воде.

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Stvarno, greska: Kostunica i Ilic ce imati 6-7 % podrske...u najboljem slucaju.
    Још једна баба Ванга...

    Dalje, ti si decko ocigledno skliznuo u radikalsko - spsovsku retoriku devedesetih o "patriotama" i "domacim izdajnicima". Vidis, ako su ljudi kao ti i ekipa patriote, ja sam domaci izdajnik. Bio i ostao. Ali mi je jako drago sto ti je lider konacno skinuo masku i pokazao da je ono sto je uvek i bio: zadrti kocnicar svega progresivnog u ovoj zemlji, bleda i anemicna voshtana figura koju je jedino ogromna Djindjiceva energija mogla da dovede tamo gde je bio...ali sitna dusha je sitna dusha, i zavrsice tamo gde je i pocheo: u kombiju (gde ce moci da mu stanu svi clanovi stranke - bez da se guraju).
    Нешто имам утисак да ти и ја нећемо гласати за исту странку на изборима?

    A o ozbiljnosti tvoje stranke dovoljno govori i infantilna recenica koju si, vidim, izabrao da ti bude potpis...vidis, ja sam tako razmisljao sa 15 - 16 godina, pa sam porastao i shvatio da neki moji postupci vuku odredjene posledice koje mogu da mi naskode...pa sam naucio da razmisljam i da budem odgovoran i prema sebi, i prema drugima...sto se tvom predsedniku nece desiti nikad. A ni tebi, cini mi se. Sto te automatski diskredituje kao ozbiljnog sagovornika i pretvara u demagoga koji prica samo da bi pricao.
    Није лепо да ми повређујеш осећања само зато што, опет, нешто не схваташ.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  2. #47

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Није био марионета
    Trut?!

    ДСС за време владавине СПСа био странка чиновника... ван памети.
    Mozda tvoje...
    Не видим шта ти је нелогично у томе да човек о коме позитивно мисли 80% људи тражи исти број мандата као ДС за своју странку.
    Pa nelogicno je to sto je vec postojao sporazum o podeli mandata izmedju stranaka...
    Back in red!

  3. #48

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Још једна баба Ванга...

    Нешто имам утисак да ти и ја нећемо гласати за исту странку на изборима?

    Није лепо да ми повређујеш осећања само зато што, опет, нешто не схваташ.
    ...kao sto rekoh...bla, bla, bla...sa ponekim trutj...


  4. #49

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Није био марионета већ заједнички кандидат. А ово остало... сунце ти, шта ти једеш кад овако ....

    lepo pise u zagradi... trut. ima jedan govor dr Zorana Djindjica koji savrseno objasnjava sta je trut...
    sad cu po svom secanju citirati, tako da se unapred izvinjavam ako nesto nisam dobro zapamtila, mada mislim da mi je pamcenje veoma dobro...

    "...zamislite u jednoj koshnici da se organizuju izbori za predsednika kosnice. i onda se seti trut, deset godina je spavao u toploj koshnici, mudar je, nikom se nije zamerio, krila nije pokvasio i odlucio da se kandiduje... svi ga vole, a shto ga ne bi voleli kad je trut. i krenuo po Srbiji da ogovara pcele radilice. mrzovoljan, ljut, podgojen, uvredjen, nista mu ne valja, ne rade dovoljno te pcele radilice, ima trut primedbe. da njega pitaju radili bi jos vise. srecom niko ga ne pita. i krenuo trut po Srbiji i otkrio veliku tajnu- loshe se zivi. pcele rade mnogo a imaju malo, stanje je tesko i on se uvredio. poceo da trazi krivce zasto se tako lose zivi u srbiji kad bi on u svojoj toploj kosnici smislio mnogo dobrih recepata ali neko drugi da vuce kola umesto njega... a on da sedi na tim kolima. probudili smo ga i 5.oktobra ovde smo ga doneli. nije dosao, doneli smo ga!..."



    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    ДСС за време владавине СПСа био странка чиновника... ван памети.
    Не видим шта ти је нелогично у томе да човек о коме позитивно мисли 80% људи тражи исти број мандата као ДС за своју странку.
    pa mislim da sam vec napisala odgovor na ovo...
    5.oktobra mrdnuo nije iz toplog mu doma... valjda nije smeo da ostavi machke same, ne znam... pa da, bash ima logike da onda njegova stranka dobije isti broj mandata kao ds... za to ima logike samo u zemlji Srbiji cini mi se. nije se on izborio za svoje mesto, doneli su ga!


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  5. #50

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat **princess** kaže: Pogledaj poruku
    lepo pise u zagradi... trut. ima jedan govor dr Zorana Djindjica koji savrseno objasnjava sta je trut...
    sad cu po svom secanju citirati, tako da se unapred izvinjavam ako nesto nisam dobro zapamtila, mada mislim da mi je pamcenje veoma dobro...

    "...zamislite u jednoj koshnici da se organizuju izbori za predsednika kosnice. i onda se seti trut, deset godina je spavao u toploj koshnici, mudar je, nikom se nije zamerio, krila nije pokvasio i odlucio da se kandiduje... svi ga vole, a shto ga ne bi voleli kad je trut. i krenuo po Srbiji da ogovara pcele radilice. mrzovoljan, ljut, podgojen, uvredjen, nista mu ne valja, ne rade dovoljno te pcele radilice, ima trut primedbe. da njega pitaju radili bi jos vise. srecom niko ga ne pita. i krenuo trut po Srbiji i otkrio veliku tajnu- loshe se zivi. pcele rade mnogo a imaju malo, stanje je tesko i on se uvredio. poceo da trazi krivce zasto se tako lose zivi u srbiji kad bi on u svojoj toploj kosnici smislio mnogo dobrih recepata ali neko drugi da vuce kola umesto njega... a on da sedi na tim kolima. probudili smo ga i 5.oktobra ovde smo ga doneli. nije dosao, doneli smo ga!..."
    Ја баш и не памтим добро, па ћу морати да цитирам:
    Takođe se ustanovilo da gluplje životinje: ovce, kokoške i patke, nisu bile u stanju naučiti napamet Sedam zapovedi. Posle dužeg razmišljanja Snoubol je objavio da se Sedam zapovedi mogu u suštini svesti na jednu jedinu izreku, koja je glasila: Četiri noge dobre, dve noge loše. To, reče, sadržava bitni princip animalizma. Ko god to pažljivo prouči, biće zaštićen od ljudskih uticaja. U početku su ptice prigovarale, jer im se činilo da i one imaju dve noge, ali Snoubol im je dokazao da nije tako. Ptičje krilo, drugovi, rekao je, jeste organ za pokretanje, a ne za rukovanje stvarima. Zbog toga krilo valja smatrati jednakim nozi. Ono po čemu se čovek razlikuje jeste ruka, instrument kojim čini sva svoja zla.
    Ptice nisu razumele složeno Snoubolovo objašnjenje, ali su ga prihvatile, i uskoro su se sve priprostije životinje dale na učenje nove izreke. ČETIRI NOGE DOBRE, DVE NOGE LOŠE bilo je povećim slovima ispisano na zadnjem zidu suše iznad Sedam zapovedi. Kad su je jednom naučile, ovce su razvile veliku ljubav prema toj izreci i često bi, kada bi polegale u polju, počele blejati: Četiri noge dobre, dve noge loše! Četiri noge dobre, dve noge loše! i nastavile tako satima nikad se ne umorivši.

    pa mislim da sam vec napisala odgovor na ovo...
    5.oktobra mrdnuo nije iz toplog mu doma... valjda nije smeo da ostavi machke same, ne znam... pa da, bash ima logike da onda njegova stranka dobije isti broj mandata kao ds... za to ima logike samo u zemlji Srbiji cini mi se. nije se on izborio za svoje mesto, doneli su ga!
    Пази, да није имао ту снагу, Зоран не би пристао већ би рекао "хајте ви сами, ми ћемо сами".
    Што се тиче трутова, Коштуница је у последње 2 владе премијер. Дакле, она позиција на којој је био Ђинђић кад је причао о трутовима.
    А Чеда само седи у опозицији и критикује, као и радикали.
    Па ти сад мало размисли...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #51

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Што се тиче трутова, Коштуница је у последње 2 владе премијер.
    ...upravo.... trut nam je premijer zato nam je i ovako. nemam nista na to da dodam.


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  7. #52

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat **princess** kaže: Pogledaj poruku
    ...upravo.... trut nam je premijer zato nam je i ovako. nemam nista na to da dodam.
    Па ти цитираш Зорана а не разумеш га уопште
    i krenuo po Srbiji da ogovara pcele radilice. mrzovoljan, ljut, podgojen, uvredjen, nista mu ne valja, ne rade dovoljno te pcele radilice, ima trut primedbe. da njega pitaju radili bi jos vise. srecom niko ga ne pita. i krenuo trut po Srbiji i otkrio veliku tajnu- loshe se zivi. pcele rade mnogo a imaju malo, stanje je tesko i on se uvredio. poceo da trazi krivce zasto se tako lose zivi u srbiji kad bi on u svojoj toploj kosnici smislio mnogo dobrih recepata ali neko drugi da vuce kola umesto njega

    Зоран је причао о некоме ко само седи, критикује, прави се паметан, ништа не ради...
    Тада је премијер био Ђинђић, а "опозиција" Коштуница.
    Међутим, последње две владе Коштуница је онај који ради, који вуче, који преузима одговорност, под чијом владом Србија бележи константан економски напредак.
    А трутови су радикали и Трут Бурдуш ака Чеда, који само критикују, причају како се лоше живи, како пчеле много раде а имају мало. Немају одговорност, не раде ништа, само критикују. А свако с пола мозга зна да не може после 5. октобра одједном шведски стандард да се достигне, да су потребне године. И наравно, негира сав напредак постигнут од 2000. наовамо, сав бољитак, сав раст стандарда... само прича како је лоше и покушава да на тој причи дође на власт.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #53

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Међутим, последње две владе Коштуница је онај који ради, који вуче, који преузима одговорност, под чијом владом Србија бележи константан економски напредак.
    Pričamo o Koštunici,jel??? Čoveče, zvučiš kao Andrija Mladenović Pusti se likova, idolopoklonstva, veličanja nebitnih...

  9. #54

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    Pričamo o Koštunici,jel??? Čoveče, zvučiš kao Andrija Mladenović Pusti se likova, idolopoklonstva, veličanja nebitnih...
    А ти звучиш ко Ђилас, и шта ћемо сад? Некад чак ко Никола Самарџић... ако не можеш да смислено изложиш своје примедбе, можемо и овако, да се препуцавамо.
    Али то што сам написао остаје истина.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #55

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Па ти цитираш Зорана а не разумеш га уопште
    i krenuo po Srbiji da ogovara pcele radilice. mrzovoljan, ljut, podgojen, uvredjen, nista mu ne valja, ne rade dovoljno te pcele radilice, ima trut primedbe. da njega pitaju radili bi jos vise. srecom niko ga ne pita. i krenuo trut po Srbiji i otkrio veliku tajnu- loshe se zivi. pcele rade mnogo a imaju malo, stanje je tesko i on se uvredio. poceo da trazi krivce zasto se tako lose zivi u srbiji kad bi on u svojoj toploj kosnici smislio mnogo dobrih recepata ali neko drugi da vuce kola umesto njega
    Ako ovo ne lici na Kostunicu onda stvarno...

    Зоран је причао о некоме ко само седи, критикује, прави се паметан, ништа не ради...
    Тада је премијер био Ђинђић, а "опозиција" Коштуница.
    Opozicija zasnovana na tituli predsednika SRJ i glavnokomandujeceg (bar je tako umislio) UDBE sa sve kriminalnim kadrom 90-ih...
    Међутим, последње две владе Коштуница је онај који ради, који вуче, који преузима одговорност, под чијом владом Србија бележи константан економски напредак.
    Poslednje dve vlade koje funkcionisu po principu feuda (ne diram ja tebe, ne diraj ti mene ), koje su prekinule pregovore o pridruzivanju sa EU, koje su vratile pogubnu politiku 90-ih, koje su poklonile NIS bez organizovanog tendera a sve to najvise zahvaljujuci coveku-trutu...
    А трутови су радикали
    Pricas o sledecem koalicionom partneru DSS-a za nastavak iste politike koja ce jos vise ostariti ovo napaceno drustvo...
    и Трут Бурдуш ака Чеда,
    Ceda ti je trn u oku samo zato sto ti smeta sva ta istina koju nisi u stanju da progutas o pogubnosti ocajne politike koja nas vodi u 19-i vek...
    који само критикују, причају како се лоше живи, како пчеле много раде а имају мало. Немају одговорност, не раде ништа, само критикују. А свако с пола мозга зна да не може после 5. октобра одједном шведски стандард да се достигне, да су потребне године.
    Pa trut nije bas tako pricao posle 2000-te.
    И наравно, негира сав напредак постигнут од 2000. наовамо, сав бољитак, сав раст стандарда... само прича како је лоше и покушава да на тој причи дође на власт.

    E moj prijatelju, da nije Zoran napravio kostur sistema kojim se danas hvali trut, nikad nista ne bi bilo drugacije u odnosu na 90-e.
    Back in red!

  11. #56

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    ....voju za novoga premijera.......pod oma.....

  12. #57

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Па ти цитираш Зорана а не разумеш га уопште
    samo kad ga ti razumes...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  13. #58

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Ako ovo ne lici na Kostunicu onda stvarno...
    Као што сам већ поменуо, Коштуница је већ два мандата на месту на ком је био Ђинђић. Ако је то место за трутове...

    Opozicija zasnovana na tituli predsednika SRJ i glavnokomandujeceg (bar je tako umislio) UDBE sa sve kriminalnim kadrom 90-ih...
    Био је и Милутиновић председник Србије па баш и није због тога био поштован, дакле није то.
    Овлашћења председника СРЈ су била углавном протоколарна, СДБ је била под надлежности владе Србије (председник Зоран Ђинђић) и Министарства унутрашњих послова (министар Душан Михајловић).

    Poslednje dve vlade koje funkcionisu po principu feuda (ne diram ja tebe, ne diraj ti mene ), koje su prekinule pregovore o pridruzivanju sa EU, koje su vratile pogubnu politiku 90-ih, koje su poklonile NIS bez organizovanog tendera a sve to najvise zahvaljujuci coveku-trutu...
    Шта тек рећи о влади Зорана Ђинђића или Зорана Живковића које су крале мандате, гласали из Бодрума, у којој је свака комби странка имала свој феуд...
    Те владе су довеле Србију до парафирања ССП. Нису прекинуле преговоре већ су земље ЕУ признале Косово.
    Никаква политика деведесетих се није вратила.
    НИС је продат одлуком владе у којој већину имају ДС и Г17.

    Ceda ti je trn u oku samo zato sto ti smeta sva ta istina koju nisi u stanju da progutas o pogubnosti ocajne politike koja nas vodi u 19-i vek...
    Па тако је, Бурдуш праведник и истинољубац, ко год се не слаже с тим тај је средњовековни лудак. На том принципу функционишу и секте, ко год тврди другачије него што каже шеф секте, гориће у паклу.

    E moj prijatelju, da nije Zoran napravio kostur sistema kojim se danas hvali trut, nikad nista ne bi bilo drugacije u odnosu na 90-e.
    Наравно, како да не.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #59

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    А ти звучиш ко Ђилас, и шта ћемо сад? Некад чак ко Никола Самарџић...
    Šta ću kad sam kontraverzna ličnost.
    PS Morao sam da izguglam ko je Nikola Samardžić, al može

  15. #60

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    Šta ću kad sam kontraverzna ličnost.
    PS Morao sam da izguglam ko je Nikola Samardžić, al može
    "Опет вам кажем: победа Николића би можда била корисна за ЛДП, можда дугорочно и за Србију, али под условом да ЕУ и Србија буду зреле за ту ситуацију. О томе размишљам. Слично је било и са бомбардовањем Србије 1999: зато што је сувише рано прекинуто, оно је и нама и региону донело само штету"

    Никола Самарџић, члан председништва ЛДПа, који је иначе, као рецимо и Веран Матић, писао, афирмативно наравно, о четницима почетком деведесетих у "Погледима". Али то сад више није модерно, па је окренуо ћурак.
    Може? Срамота.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 4 od 12 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vojislav Koštunica
    Autor silvia u forumu Političari
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 07.05.2007, 09:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •