Šta je to "muškarčina" ?
Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 116
  1. #1

    Šta je to "muškarčina" ?

    Potaknut pisanjem jedne devojchice koja ocekuje od muskarca da bude "pazljiv i nezan, a kad zatreba muskarcina" resio sam da drage dame upitam sta (ili ko) je za vas muskarcina? Koje su to fizicke i(li) karakterne osobine koje musku presonu oznacavaju kao takvu?

  2. #2

    Odgovor: Sta je to "mushkarchina" ?

    Mislim da univerzalan odgovor na ovakvo pitanje ne postoji...Moj muškarac je neko ko se sa svojim osobinama uklapa u moje nedostatke kao puzzle slagalica, uostalom kao i ja u njegove...Znači svako od nas ima po nekog svog "puzzlića" po svojoj meri...Prema tome, formule nema...Majstorstvo je naći svoj deo slagalice...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  3. #3

    Odgovor: Sta je to "mushkarchina" ?

    Verovatno je ta devojčica mislila pod tim neko ko je spreman za fajt ako zatreba. Kad je takva situacija i kako se dolazi do nje, to je već druga tema. U svakom slučaju curice vole da imaju zaštitnika pored sebe, makar i u fizičkom smislu.
    Mada moram prznati i nije tako loš osećaj

  4. #4

    Odgovor: Sta je to "mushkarchina" ?

    Onaj koji misli da je muskarcina je obican kreten!!!!!

  5. #5

    Odgovor: Sta je to "mushkarchina" ?

    Sada reč '' muškarčina '' upotrebljavam samo kad hoću da nasmejem prvo sebe, pa onda i moje voljeno biće... ...

    Kao u filmu: '' Riba zvana Vanda '', kada se tip skinuo, pomirisao ispod pazuha i rekao: '' That is a man ''

    Nikada pored sebe nisam imala muškarčinu, već samo nežna i suptilna muška bića , koja nikako ne pripadaju ovoj kategoriji...

    Tako da nisam razmišljala o njima...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  6. #6

    Odgovor: Sta je to "mushkarchina" ?

    Takvu mušku presonu ... hoću reći personu,je upravo opisala Najgora,ne bih imala potrebe ništa više da dodam.

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Verovatno je ta devojčica mislila pod tim neko ko je spreman za fajt ako zatreba. Kad je takva situacija i kako se dolazi do nje, to je već druga tema. U svakom slučaju curice vole da imaju zaštitnika pored sebe, makar i u fizičkom smislu.
    Mada moram prznati i nije tako loš osećaj
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  7. #7

    Odgovor: Sta je to "mushkarchina" ?

    Citat kristina-cica kaže: Pogledaj poruku
    Onaj koji misli da je muskarcina je obican kreten!!!!!
    ...zato postoje papučari, za takve kao što si ti...

  8. #8

    Odgovor: Sta je to "mushkarchina" ?

    Konstrukcija
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #9

    Odgovor: Sta je to "mushkarchina" ?

    Čovek bez snage da krene još jednom ......
    Ćuti i prenesi dalje....

  10. #10

    Odgovor: Sta je to "mushkarchina" ?

    Miškarčina je muška osoba koja se potpuno razlikuje od mene, iako sam se u životu baš trudio da i ja bar u određenom stepenu budem upravo muškarčina. Međutim, nekako mi to upšte nije polazilo za rukom, pa sam odustao od te svoje namere. Pravo da vam kažem, kada bolje razmislim, ne znam ni kako sam uspeo da se dva puta oženim i steknem decu. Sva je sreća da ima, izgleda, žena kojima, ili baš i nije do tih muškarčina, ili su u međuvremenu shvatile da ih je u realnom životu jako malo, pa su mudro odlučile da se zadovolje i tako lošim onomatopejama muškarčina, kao što sam i ja sam...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #11

    Odgovor: Sta je to "mushkarchina" ?

    "mushkarchina" je neko ko je frajer uglavnom u ocima drugih"mushkarchina"! Uglavnom zene ipak vole malo "blaze" muskarce, ne da nije frajer ali nemora bas to i da tako vidljivo istice!!! ziveli!!!
    ..."Ne ja necu postati novi, ja cu uvek biti ko pre, ja svoj ponos prodati necu, ja cu uvek reci ne!"...

  12. #12

    Odgovor: Šta je to "muškarčina" ?

    Већина жена се боји јаких, самосвесних, интелигентних мушкараца. Једноставно мисле да не би могле да се носе с једним таквим, да га прате и да му не досаде.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  13. #13

    Odgovor: Šta je to "muškarčina" ?

    muskarcina je onaj koji ce moci da me podigne dok se sexamo..
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #14

    Odgovor: Sta je to "mushkarchina" ?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...zato postoje papučari, za takve kao što si ti...

    Nisi ti drug razumeo, ja volim muskarcine, ali da ja mislim da je on taj muskarcina a ne on da to misli, pa onda je samo prepotentni hvalisavac!

    I jos nesto.........i najzajebanijeg muskarcinu zena moze da "smota".
    Kad ga ljubav iznanadi, ne zna je li dos'o ili je pos'o, da li je*'o, ili je treb'o...
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  15. #15

    Odgovor: Šta je to "muškarčina" ?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Већина жена се боји јаких, самосвесних, интелигентних мушкараца. Једноставно мисле да не би могле да се носе с једним таквим, да га прате и да му не досаде.
    ...ili obrnuto...ali to je vec stvar karaktera...
    ...ne znam definiciju mushkarchine,ali kada mi kazu...muskracino moja...sav se najezim jbt...
    ...hell ain't a bad place to be......

Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •