Žene vole loše momke?!
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 93
  1. #1

    Žene vole loše momke?!

    Priča je stara koliko i muško-ženske igrarije. Nežni, pažljivi, dobri momci bivaju ostavljeni, poniženi i iskorišćeni, dok ljubavi njihovih života odlaze u naručje muškaraca koji ih tretiraju kao... Zašto žene biraju loše momke? Ne, ne biraju. Suprotno uobičajenom mišljenju, žene zaista vole dobre momke. Ali uvek će napustiti mladića koji dozvoljava da bude pregažen. One ne žele pored sebe portira, slugu ili očiglednu budalu.
    Žele da ih tretirate kao dame, sa poštovanjem i obožavanjem, ali ne znaju šta da rade kada se vi postavite tako. Jednostavno, nisu naučene da očekuju takvo ponašanje od muškarca, posebno ne od potencijalnog partnera. Takvo muško vladanje nije dovoljno izazovno. Zapravo, ono uvek proizvodi suprotan efekat. Ipak, to ne znači da morate biti loš momak ili kreten da biste dobili ono što želite - samo joj treba pokazati da vas ne može pregaziti.
    Dakle, drage žene, volite li loše momke, "loše momke", gore pomenute nežne, pažljive i dobre momke, ili pak one koji su u gornjem tekstu slikovito predstavljeni kao portiri, sluge i očigledne budale?

  2. #2

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Ja volim musko da je musko ali ne zelim siledjiju,sebicnjaka,narcisa itd...

    Zelim snaznog muskarca ne kojeg mogu da se oslonim i zelim da je dobar i nezan i paziljiv ali i da ima svoje ja,da zna sta hoce i da ume to i da zatrazi i ostvari...Zelim i nekoga ko je temperamentan a ne usporen i bezivotan,ko me ako pozelim malo avanturizma nece pogledati kao da sma pala s marsa...Zelim muskarca koji je spreman na sve...
    Ne volim da ja budem gazda i da drzim na povodcu nekoga...Takvu osobu ne zelim ni za prijatelja a pogotovo za ljubavnika ili zivotnog partnera...
    Neka hvala...

    Dobro to sam ja...

    Na drugoj strani su one zene koje zaista vole mangupe,da budu neciji otiraci isl..To je meni neki vid patologije,mazohizma u manjem ili vecem obliku ali taj manji broj zena ne treba generalizovati...

    PO mom misljenju zene ne vole mekusce...Npr,kada izlazite vani i uvek radite sta zena hoce,jedete sta ona hoce,idete gde ona hoce,ako bi i negde drugde kazete da vam je svejedno...
    Pa koji ce mi neko ko nema svoje ja...
    Svi oni muskarci koji su zapravo mekusci najcesce se i skrivaju iza tih reci da zene ne znaju sta hoce da hoce mangupe a ne dobre decke...
    Najlakse je krivicu prebaciti na nekoga...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  3. #3

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Znam one koje vole loše momke. Ali te koje zapravo vole svoju želju da te loše momke promene.
    Ja nikog ne želim da menjam. Čoveka prihvatam sa svim vrlinama i svim manama, i tek kada mu jednako zavolim i te mane mogu reći da je u potpunosti moj.
    Od muškarca očekujem da bude svoj. U njemu tražim sagovornika, saborca, nekog sa kim ću ići ukorak, nikako da prati on mene niti da pratim ja njega. Ni mekušca, ni bitangu.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #4

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Savet za sve muškarce, ako želite da vas žene vole budite loši prema njima. A ako vi njih volite onda budite dobri prema njima.

    filozofija nema šta.

    Ali stvarno, zašto žene vole kretene?
    Mislim bukvalno, kad se tip iživljava emotivno nad nekom devojkom a ona ga sve više voli, jel ona mazohista ili šta?
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  5. #5

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    likove ne dijelim na dobre ili loše. volim one koje imaju svoje ja (a da pri tom ne galame ili lupaju šakom o stol) i koji će mi biti ravnopravan partner. ne smije da bude ulizica, ili da mu je sve svejedno. volim kad se verbalno pofajtamo jer u nečemo nemamo isto mišljenje, tj. kad brani svoj stav, pa makar se meni taj njegov stav i ne sviđao. pri tome mora da bude i malo smotan, npr. kad mlatara rukama da bi nešto bolje objasnio, pa se klepi o stol ili stolicu. e pa sad, ne znam da li je to dobro ili loše.
    nattydread is coming to dinner

  6. #6

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Ja volim loshe momke, priznajem....ne znam neshto me privlachi....nit su to pare nit' ma ne znam..................valjda to shto imaju muda............ma otkud znam.......jedino shto znam je da sam magnet za bash takve!

    Vecheras cu dodati malo kremena na shtikle
    i ostati kul, potpuno kul
    Sve ima svoje
    i vatra i led
    u kap se spoje i chemer i med
    sve ima svoje
    pochetak i kraj
    tame postoje da bi prizvale sjaj

  7. #7

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Ja se izvinjavam damama sto upao u zenski kafic ali ja sam samo prolazio i vidim otvoreno pa reko...

    Znaci zato sam ja bio popularan medju devojkama & devojcicama u skoli posle tuce ili skakanja s prozora skole pred pismeni

    Ja se ne svrstavam ni u jednu. Nisam ni izmedju niti blizi ni jednoj strani... nego da vidimo dalje

    One ne žele pored sebe portira, slugu ili očiglednu budalu.
    Žele da ih tretirate kao dame, sa poštovanjem i obožavanjem, ali ne znaju šta da rade kada se vi postavite tako. Jednostavno, nisu naučene da očekuju takvo ponašanje od muškarca, posebno ne od potencijalnog partnera.
    Da nece mozda neku muzicku zelju ?

    jedino shto znam je da sam magnet za bash takve!
    Khm... khm...

  8. #8

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Citat playgirl_ns_89 kaže: Pogledaj poruku
    Ja volim loshe momke, priznajem....ne znam neshto me privlachi....nit su to pare nit' ma ne znam..................valjda to shto imaju muda............ma otkud znam.......jedino shto znam je da sam magnet za bash takve!
    bele bubrege...

    Ubica mekog srca.

  9. #9

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Citat sladoledzija kaže:
    Ali stvarno, zašto žene vole kretene?
    Mislim bukvalno, kad se tip iživljava emotivno nad nekom devojkom a ona ga sve više voli, jel ona mazohista ili šta?
    Iskreno, ni meni uopste nije jasno

    Citat playgirl kaže:
    Ja volim loshe momke, priznajem....ne znam neshto me privlachi....nit su to pare nit' ma ne znam..................valjda to shto imaju muda............ma otkud znam.......jedino shto znam je da sam magnet za bash takve!
    A svi losi momci obavezno imaju pare i muda??? Jesi primetila mozda jos nesto?
    Ja volim dobrice, pare ne gledam, a sto se tice ovog drugog, mnogo su manje kukavice od tih "losih"
    Evo, promenila sam potpis

  10. #10

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Losi momci - dobri momci?! Vecita dilema devojaka! Koja god da kaze da je takvi ne privlace, uvek pomalo laze sebe! Naravno da u prirodi zena (normalnih) nije da ih privlace siledzije, ali ono malo lose u njemu, uvek dobro dodje, pomalo uzburka leptirice u stomaku i cini da srce zaigra, makar na kratko! Da li je to njegov zavodnicki pogled dok sedi pored devojke, da li je to njegov los nastup u skolskom dvoristu ili rasprava u kaficu... uvek izazove paznju u nama! Zasto?! E to je dobro pitanje! Verovatno da ta nestalnost ili nedostupnost predstavlja neki izazov za devojku, izazov da ga smiri, da bas ona bude ta pored koje ce se skrasiti, zeli da ga zavodi iznova i iznova, a ne da sve dobija na laksi nacin! Ne mislim da su momci koji se sa naklonoscu postavljaju prema devojkama budale ili portiri kao sto je napisano, cak mislim da su i oni prema nekoj bili losi momci, ali neki, kad se zaljube, u smislu zatalebaju, postaju takvi, nja, nja, nja, a to bas zna da iznervira! Prosto mislim da ne treba na takav nacin da pokazuju ljubav, uvek drzati bar malo neizvesosti, tajnovitosti negde u rukavu, jos po nekog keca, moze biti jako slatko i zavodnicki, nikako sve na tacnu!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  11. #11

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Citat Lady in red kaže: Pogledaj poruku
    Iskreno, ni meni uopste nije jasno



    A svi losi momci obavezno imaju pare i muda??? Jesi primetila mozda jos nesto?
    Ja volim dobrice, pare ne gledam, a sto se tice ovog drugog, mnogo su manje kukavice od tih "losih"
    bar oni koje ja znam!

    Vecheras cu dodati malo kremena na shtikle
    i ostati kul, potpuno kul
    Sve ima svoje
    i vatra i led
    u kap se spoje i chemer i med
    sve ima svoje
    pochetak i kraj
    tame postoje da bi prizvale sjaj

  12. #12

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Ja volim dobre. Ovi "losi" su mi preseli jos u 15-oj godini. Nema niceg lepseg i pozeljnijeg od dobre osobe.

  13. #13

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Ne kapiram zasto bi voleli lose momke ? Zasto mi ne volimo muskarace ?

    Playgirl, ti stvarno znas nekoga ?

  14. #14

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Eto neke vole loše, a neke vole dobre, pa sad ni mi muškarci koji smo "dobri " ne moramo da patimo za devojkama koje se lože na loše momke...
    Eto odgovora na jedno muško pitanje: zašto mene ne vole sve žene na svetu?
    Moj savet je da budete malo dobri, a i malo loši, a da ne zastranite ni u jednom od ova dva. Ne možeš baš da budeš peško i da imaš najbolju curu... a ako si huligan, tu ti je kratka švalerska karijera.

    Voleo bih samo da neka od žena, koja se eventualno loži na loše momke, definiše šta je to loš momak.
    Imam dodira sa grupom klinaca do 18 godina, koji kradu, tuku se i piju kao majmuni i to čoporativno jer su kukavice, kao što je neko vec naveo. Ne uče, ubijaju vreme i to je to.... e ako su to loši momci, onda sam ja još gori jer su već dobili čvegere od čika Propelera.
    A sloj cura što su im loši momci ovi što ih varaju, a one praštaju 18465373 puta su napacene, tu nema leka. I tu se može izbeći da ispadnete loš momak. Ne mojte ulaziti u vezu. Kad si frajer, budi skroz, a ne da imaš sigurno nožno grejanje, pa kao švrljaš, i to je kukavičluk
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  15. #15

    Odgovor: Žene vole loše momke?!

    Citat Ivana-psy kaže:
    Da li je to njegov zavodnicki pogled dok sedi pored devojke, da li je to njegov los nastup u skolskom dvoristu ili rasprava u kaficu... uvek izazove paznju u nama!
    Zavodnicki pogled jednog predobrog momka me je osvojio, mnogo vise od bilo kog do sada.... A rasprava i debata su mu srednje ime

    nja, nja, nja,
    Sta ovo uopste znaci?

    Prosto mislim da ne treba na takav nacin da pokazuju ljubav, uvek drzati bar malo neizvesosti, tajnovitosti negde u rukavu, jos po nekog keca, moze biti jako slatko i zavodnicki, nikako sve na tacnu!
    Kada znas da ti nije sve na tacni, da nesto krije, oce ti to biti slatko i zavodnicki ili ces na sve moguce nacine pokusati da otkrijes sta je to sto ima u rukavu? Poenta je u tome da ti mislis da ti je sve na tacni, i da samo nagadjas da li nesto krije ili ne.... A to se nikada ne zna
    Evo, promenila sam potpis

Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta najvise vole da piju Vojvodjani?
    Autor Becar u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:22
  2. Zašto žene ne vole mamine sinove?
    Autor Goga u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 21.10.2008, 23:32
  3. Stranci vole trubu i Guču
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.08.2007, 04:04
  4. Vole Exit i plazmu i rado bi da odu iz države
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 23.06.2007, 15:12
  5. Miševi u stvari ne vole sir
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 19.09.2006, 02:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •