Offtopic: o lajkovima i tumacenju istih
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 49
  1. #1

    Offtopic: o lajkovima i tumacenju istih

    ...da neki imaju "kasno paljenje" pa reaguju tek ako ja nešto pomenem (iako je već ranije neko isto kritikovao) .
    E sad...zaključio sam da sam, ponekome, prava inspiracija da glumi oponenta po svaku cenu .
    Živeli...opozicijo!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  2. #2

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da neki ne bi prepoznali ironiju, pa sve da ih po njušci pogodi
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  3. #3

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Taman sam se opustila kad "Sivi zalaja..." i sada ni makac dalje. Šta da radim? Zna li neko forum gde se daju jevtini lajkovi?

  4. #4

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    ...dođoh do zaključka da sem toga što je "paljenje" kasno...da ima indicija i da se neko ne seća ni šta napisa pre 10 minuta:

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Da sam skupljao bedne lajkove i da se stidim zbog toga.
    a zatim:

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Da neki ne bi prepoznali ironiju, pa sve da ih po njušci pogodi
    P.S. Kada budem želeo da se baš "odvalim" onda ću da pijem što i kolega. Mislim...uverio me da deluje .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #5

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Slušaj, sivi, skupljaj poene za lov na leptire preko tuđe grbače, amene zaobiđi sa svojim propovedima, majke ti. Hvala.

    Elem, ako si toliko pglu da ne razumeš da je prvi post bio iroaničan, na račun kojekakvih propovednika, tu mislim na tebe, da ne shvatiš u svojoj premudrosti štagod pogrešno.

    Sve i da piješ ono što ja pijem, ostaćeš glup, jer lekovi ti ne mogu uticati na koeficijent inteligencije.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  6. #6

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Slušaj, sivi, skupljaj poene za lov na leptire preko tuđe grbače, amene zaobiđi sa svojim propovedima, majke ti. Hvala.

    Elem, ako si toliko pglu da ne razumeš da je prvi post bio iroaničan, na račun kojekakvih propovednika, tu mislim na tebe, da ne shvatiš u svojoj premudrosti štagod pogrešno.

    Sve i da piješ ono što ja pijem, ostaćeš glup, jer lekovi ti ne mogu uticati na koeficijent inteligencije.

    Prvo...koliko se sećam pominjanje "jeftinih poena" je bilo na drugoj temi (Jehovini svedoci), na šta sam lepo rekao "ko se pronađe..njegov utisak". Šta misliš, ko se "pronašao"?
    Drugo..ako imalo razumeš sled događaja...shvatio bi da sam ja i replicirao na tvoj zaključak baš zato što se i iz aviona vidi da je početak zaključka čista ironija. Tvoj post da bi to naznačio je suvišan. Ilustrovao sam prethodnim mojim postom baš to.
    Treće..ne smatram sebe ni premudrim ni propovednikom jer je sve rečeno bilo očigledno: tvoja ironija, moja reakcija baš što je ironično, tvoj suvišan post...i na kraju tvoji zaključci u stilu "drugi rade nešto...stoga što bih ja sam tako radio" (zašto bih ja uopšte skupljao neke poene, zar zato što oni koji ih skupljaju misle da se samo zato piše).

    I zaključak na kraju ću "pozajmiti": - Lajkovanje više kaže o samom lajkaču nego o postu .
    Aj' pa tako...ohladi kapslu, ničim nisi bio prozvan. Hvala na savetu da ne pijem.
    Poruku je izmenio Sivi, 27.07.2012 u 00:39 Razlog: slovce
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #7

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Slušaj, sivi, skupljaj poene za lov na leptire preko tuđe grbače, amene zaobiđi sa svojim propovedima, majke ti. Hvala.
    Došla sam do zaklučka da kolega Bazilej je pojam leptira upotrebio tek, onako, slučajno....
    ne bi valjalo da je namerno....
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #8

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    frustracija uzima svoj danak...polako, ali primetno

  9. #9

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Došla sam do zaključka da smo prilično neurozni i da volimo da se prepiremo i da zato treba hitno da se pomirimo i izljubimo i da me svi lajkujete kako bih otkrila kakvi ste vi, o lajkači moji.

  10. #10

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Prvo...koliko se sećam pominjanje "jeftinih poena" je bilo na drugoj temi (Jehovini svedoci), na šta sam lepo rekao "ko se pronađe..njegov utisak". Šta misliš, ko se "pronašao"?
    Obožavam diplomatske odgovore ko se pronašao, etc.

    Drugo..ako imalo razumeš sled događaja...
    ne ne razumem, ne da kasno palim, nego ne mogu ni da zaverglam.

    "drugi rade nešto...stoga što bih ja sam tako radio"
    Eto, pročitaš mi misli dok si reko keks


    zašto bih ja uopšte skupljao neke poene, zar zato što oni koji ih skupljaju misle da se samo zato piše
    Sivi, ajde sad, nećemo da se lažemo, nemoj da se stidišš

    Lajkovanje više kaže o samom lajkaču nego o postu .
    Da, moji postovi su lišeni te mudrosti, koje tvoji pak sadrže u izobilju
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  11. #11

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat GlorijaDruga kaže: Pogledaj poruku
    Došla sam do zaključka da smo prilično neurozni i da volimo da se prepiremo i da zato treba hitno da se pomirimo i izljubimo i da me svi lajkujete kako bih otkrila kakvi ste vi, o lajkači moji.
    Mišljenja sam da je skupljanje potrebnih potpisa za kandidaturu prošlo...bar ove godine .
    A to "svi" je već oveštali Vukov poklič, na koji ne reagujem jer sam pojedinac, ne član stada.
    Zaključih da "sličan se sličnom raduje"..to se vidi i iz toga ko lajkuje koji stav ili forumaša.

    P.S. Bazilej..ta priča "aj' se ne lažemo" samo govori da misliš da svi postupaju onako kako bi ti postupio. Zar to već ranije nisam podvukao?
    Poruku je izmenio Sivi, 27.07.2012 u 00:56 Razlog: apostrof
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #12

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    P.S. Bazilej..ta priča "aj' se ne lažemo" samo govori da misliš da svi postupaju onako kako bi ti postupio. Zar to već ranije nisam podvukao?
    Ne sivi, to govori o tome da su neke stvari očigledne da bole, a ja se u ovom slučaju ne projektujem, ni najmanje.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  13. #13

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    frustracija uzima svoj danak...polako, ali primetno
    Izvin'te maestro neobarocco, smem li zaključiti danas da mi nije jasno zbog čega pišete o frustracijama kada su one vrlo ozbiljna dijagnoza. Zamislite da ja vama kažem kako sam nepokretna a onda vi meni kažete npr. kako sam frustrirana pa pišem na forumu umesto da sam negde u promenadi.
    Eto, pored "ako se neko pronašao u komentaru" što mi je prilično otrcano i uglavnom služi da popuni "rupu", i frustracija mi ide na ganglije.

  14. #14

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    (mozete ovde nastaviti da offtopic-arite)
    Gather ye rosebuds while ye may...

  15. #15

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Mišljenja sam da je skupljanje potrebnih potpisa za kandidaturu prošlo...bar ove godine .
    A to "svi" je već oveštali Vukov poklič, na koji ne reagujem jer sam pojedinac, ne član stada.
    Zaključih da "sličan se sličnom raduje"..to se vidi i iz toga ko lajkuje koji stav ili forumaša.

    P.S. Bazilej..ta priča "aj' se ne lažemo" samo govori da misliš da svi postupaju onako kako bi ti postupio. Zar to već ranije nisam podvukao?
    Ja vas dibiduZ ne razumem.

    Uzgred, zar niste prepoznali moju šalu, tačnije šalu zao začin što znači da mi nije stalo do čarki već da opušteno pišem, da slobodno lajkujem ono što mi se dopada jer lajkovanje doživljavam kao vid komunikacije između forumaša i, ako već ta opcija postoji, zbog čega je degradirati. Što onda niste predložili da se ukine kao što ste predložili da se obrišu postovi sa teme o JS.

    Toliko od mene što se dnevnog zaključivanja tiče.

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Offtopic: Boris vs. Toma
    Autor silvia u forumu Politika
    Odgovora: 114
    Poslednja poruka: 18.08.2012, 19:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •