Gay sex
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 99

Tema: Gay sex

  1. #1

    Gay sex

    Da li bi ikada probali sex sa osobom istog pola, i pod kojim uslovima? Ako ste vec probali, kako je bilo?

  2. #2

    Odgovor: Gay sex

    Ne bih probala ni pod kojim uslovom Apsolutno me ne privlaci, cak nisam ni dovoljno radoznala da to probam. Ko voli - nek' izvoli, al' ja u tome ne vidim nista drazesno
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Gay sex

    Nikad. I ne nameravam, nema tih parica . Kao klinac sam isao da ih PEGLAM

  4. #4

    Odgovor: Gay sex

    DOK JE NA PLANETI POTENTNIH MUSKARACA SEX SA OSOBOM ISTOG POLA(BAR KOD MENE)NEMA STA DA TRAZI!!!


  5. #5

    Odgovor: Gay sex

    Korišćenje velikih slova na Forumu smatra se za vikanje. Apsolutno nepotrebno u društvu dobro raspoloženih ljudi koji razmenjuju svoja mišljenja.
    Hvala
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  6. #6

    Odgovor: Gay sex

    Ne znam... Strasno me zanima zasto muskarci toliko vole nikada mi nije jasno sta je tu toliko lepo. Razmisljala sam o tome, mozda u nekom pijanstvu... Razmisljala sam cak i koja bi to osoba mogla da bude. Od svih devojaka koje poznajem , a sa nekom koju ne poznajem opet
    Tako da

  7. #7

    Odgovor: Gay sex

    nebi nikada probao, nemam negativan stav prema gay populaciji, nekako smatram da je to deo civilizacije kao na primer poligamija, pojave koje su prisutne u covecanstvu - pa od kad je covecanstva. Ako neko bas hoce, neka mu.

    Zasto muskarce privlaci zenska gay "scena" , pa to je bas pitanje...
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  8. #8

    Odgovor: Gay sex

    Citat Mind_reset kaže:
    Zasto muskarce privlaci zenska gay "scena" , pa to je bas pitanje...
    Auuuuu... rasprava na tu temu bi mogla biti jaaako dugacka, ali isto tako vrlo zanimljiva Bas bih volela da cujem bar neki pokusaj objasnjenja ovog fenomena (fenomena zato sto im muski gay sex stvara mucninu, a nalaze da je zenski bas prijatan )
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #9

    11 Odgovor: Gay sex

    Citat Meggy kaže:
    (fenomena zato sto im muski gay sex stvara mucninu, a nalaze da je zenski bas prijatan )
    ovo je vrlo zanimljiva problematika, jer skoro 99,9% muskaraca smatra zenski sex primamljivim, ali im se na muski okrece utroba i dzigerica, ali ni jedan da objasni zasto je to tako. bilo bi zanimljivo da se cuje bilo kakvo objasnjenje.
    nattydread is coming to dinner

  10. #10

    Odgovor: Gay sex

    Citat nattydread kaže:
    ovo je vrlo zanimljiva problematika, jer skoro 99,9% muskaraca smatra zenski sex primamljivim, ali im se na muski okrece utroba i dzigerica, ali ni jedan da objasni zasto je to tako. bilo bi zanimljivo da se cuje bilo kakvo objasnjenje.
    Jos zanimljiviji podatak je da i zene smatraju primamljivijim lezbo scene nego scene dva muskarca (ili vise ). Zasto? Napisite svoje misljenje...

    Meni je malo neshvatljivo da muskarci uzivaju u analnom sexu, iako jeste tako, i prosto me ne privlaci scena blow job sa dva muskarca. Sta vise, stomak mi se prevrne. Mislim da mi ne bi bio problem da se druzim sa homoseksualcem, ali se zaista grozim i na samu pomisao sta rade. Lezbo scene me ne privlace preterano, ali ih se ne grozim kao na prethodno pomenute, zasto ne znam...

  11. #11

    Odgovor: Gay sex

    Citat Meggy kaže:
    Auuuuu... rasprava na tu temu bi mogla biti jaaako dugacka, ali isto tako vrlo zanimljiva Bas bih volela da cujem bar neki pokusaj objasnjenja ovog fenomena
    Da probam ja jedno krace objasnjenje, pazi sad:

    -zamislite izuzetno lepu, zgodnu, privlacnu zenu
    -zamislite je golu
    -zamislite da je pocela "da se bavi svojim telom"

    Za sada je sve uredu, da malo napravimo pauzu sa opisom...

    -zamislite jos jednu izuzetno lepu, zgodnu, privlacnu zenu u slicnoj akciji

    sada imamo dve primamljive scene, tu je sada vec temperatura u porastu...

    -spojite dve izuzetno lepe, zgodne, privlacne zene, u medjusobnu interakciju i dobijete

    I eto objasnjenja, sta u ovom opisu nije prihvatljivo, primamljivo, zanimljivo, intrigantno, seksipilno i sl., muskarcu koji voli zensko telo, koji voli da istrazuje zensko telo, koji voli da zadovoljava zensko telo (htedoh reci zene ) i dosta...
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  12. #12

    11 Odgovor: Gay sex

    Citat Mind_reset kaže:
    ...skoro pa slican citat (samo obrnut)
    Da probam ja jedno krace objasnjenje, pazi sad:

    -zamislite izuzetno lepog, zgodnog, privlacnog tipa
    -zamislite ga golog
    -zamislite da je poceo "da se bavi svojim telom"

    Za sada je sve uredu, da malo napravimo pauzu sa opisom...

    -zamislite jos jednog izuzetno lepog, zgodnog, privlacnog tipa u slicnoj akciji

    sada imamo dve primamljive scene, tu je sada vec temperatura u porastu...

    -spojite dva izuzetno lepa, zgodna, privlacna tipa, u medjusobnu interakciju i dobijete
    pa eto, za zene koje vole da istrazuju muska tijela, vjerujem da u ovome nema nista privlacno, iako licno nemam nista protiv gay likova.

    sve, sve, ali ja opet ne kontam tu musku napaljenost sa dvije zene, ma koliko one zgodne bile
    nattydread is coming to dinner

  13. #13

    Odgovor: Gay sex

    Citat nattydread kaže:
    sve, sve, ali ja opet ne kontam tu musku napaljenost sa dvije zene, ma koliko one zgodne bile

    hm... ja to vidim ovako... (ako nekog zanima )

    Generalno je muskarcima teze da dodju do sexa nego devojkama. Tu mislim na ovaj primer: Devojka pita nepoznatog muskarca "Moze sex?", on u 90% pristaje, a muskarac pita nepoznatu devojku "Moze sex?", ona u 90% NE pristaje.
    Znaci da je devojkama lakse da dobiju sex.

    Ovo doprinosi kod muskaraca komplex da nema devojke za njega sa kojom bi mogao da se sexa. Taj komplex je siroko priznat kao normalna pojava pa se vise i ne podrazumeva kao komplex, ali definitivno je negde duboko skriven u muskoj podsvesti. I zato je muskarcu preterano kad vidi gomilu lepih devojaka koje mu se nude i koje pokazuju sta bi htele da im se radi i da one rade. Tako ispunjavaju svoje najduplje potrebe.


    A sto se tice varijante da se i devojkama svidjaju gay varijante sa devojkama vise nego gay varijante sa muskarcima. Pa.... hm....
    Pa sad mi padaju na pamet dva razloga:
    1. Devojke vole da su u centru paznje i vole da su one centar zbivanja. Tako da u gay sexu izmedju muskaraca ne mogu da dodju do izrazaja.
    2. Devojke koje nisu gay, su probale sex sa jednim muskarcem i sada znaju kako je to. Pa ih mozda zanima kako bi to izgledalo sa devojkom i koliko bi bilo drugacije.

  14. #14

    Odgovor: Gay sex

    Reche NAUGHTYdread: sve, sve, ali ja opet ne kontam tu musku napaljenost sa dvije zene, ma koliko one zgodne bile
    Aman !? A, jel razumete napaljenost sa jednom zenom? DA? Pa puta dva.Simpl.

  15. #15

    Odgovor: Gay sex

    Citat HLEBmaster kaže:
    Aman !? A, jel razumete napaljenost sa jednom zenom? DA? Pa puta dva.Simpl.
    Aman !? Znaci, napaljenost sa jednim muskarcem isto da mnozimo sa dva? Nesto mi tu ne stima
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •