Homoseksualnost - Strana 17

Prikaz rezultata glasanja: Homoseksualci:

Učesnika ankete do sada
146. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Smetaju mi. Homoseksualnost je bolest.

    18 12.33%
  • Ne treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    7 4.79%
  • Treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    51 34.93%
  • Smetaju mi ukoliko se previše eksponiraju

    70 47.95%
Strana 17 od 30 PrvaPrva ... 7151617181927 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 241 do 255 od ukupno 450
  1. #241

    Odgovor: Homoseksualnost

    Moram da priznam nesto: naime,kad sam radjala svog potomka,meni ni na kraj pameti nije bilo razmisljanje o potomcima koje treba ostaviti iza sebe,niti o uvecanju broja Srba na ovim prostorima,niti o icem slicnom
    vodjena sitnom,sebicnom zeljom da postanem majka ja to i postadoh
    i dalje, ja ne vidim dalje od svog nosa,bole me usi za globalizaciju,za Jevreje koji drze svet,za homeseksualce koji vladaju iz senke,za izbore u USA i slicne krupne stvari...
    ja zivim svoj mali jebeni zivot i oko njega imam kineski zid

    ne ,ne bih bila sretna da mi sin bude gej
    ne,ne bih bila sretna ni da se ozeni kurvom
    ali bih sebe smatrala totalno promasenim roditeljem kad bi jednog dana on izrastao u nekog bizgova koji prebija na ulici Cigane,pedere ili crnce....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #242

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat bealiver kaže: Pogledaj poruku
    i dalje, ja ne vidim dalje od svog nosa,bole me usi za globalizaciju,za Jevreje koji drze svet,za homeseksualce koji vladaju iz senke,za izbore u USA i slicne krupne stvari...
    ja zivim svoj mali jebeni zivot i oko njega imam kineski zid
    Ако успеваш да те ништа од тога не дотиче или не утиче на тебе, онда си једна од 6 милијарди.
    Ако успеваш да не мислиш на све то што те итекако дотиче, то је твоје право.

    ne ,ne bih bila sretna da mi sin bude gej
    ne,ne bih bila sretna ni da se ozeni kurvom
    ali bih sebe smatrala totalno promasenim roditeljem kad bi jednog dana on izrastao u nekog bizgova koji prebija na ulici Cigane,pedere ili crnce....
    Такве су вредности у данашњем друштву, односно тако је јавно мнење на које утичу педерски лобији успоставило градацију. Горе је бити шовиниста него хомосексуалац. Код мене то није баш тако поређано.
    Није чудно што је скинхед покрет настао у радничким предграђима. Замислимо просечног Србина, који свуда око себе види људе без посла, људе који раде да преживе, људе на минимуму егзистенције, који је искусио праведна мешања западног света и једно праведно бомбардовање. И онда од те исте хумане Европе добије причу о томе како је џендер равноправност једно од топ 15 питања, како се свим силама и из свег срца тај запад бори за права педера. И онда се сети рецимо немачке странке зелених, ултралевичара, чији је члан Јошка Фишер као рајхсминистар подржавао бомбардовање Србије... и у глави му се створи слика педера заштићеног као белог медведа. Могу свакаква зла да се дешавају, беда, сиротиња, ратови, све то велике силе и потпомажу и одржавају. Али за права педера се боре само тако... то је један од услова у споразуму о стабилизацији и придруживању ЕУ. Шта просечан Србин мисли о просечном фенси белом медведу од педера, за чија људска права се уби од бриге исти онај човек који је бомбардовао Србију, уништавао људима животе? И још га убеђује да је ходање около и исказивање поноса што си мушко а примаш га у дупе врхунац људских права.
    О врли нови свете...
    Poruku je izmenio yossarian, 01.12.2007 u 21:36
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #243

    Odgovor: Homoseksualnost

    Yossa reche : Ако успеваш да те ништа од тога не дотиче или не утиче на тебе, онда си једна од 6 милијарди.
    Ако успеваш да не мислиш на све то што те итекако дотиче, то је твоје право.
    Kako god se slagao ili ne sa Yossarijanovim konstatacijama, tj pogledima na svet, nesumnjivo su zasnovane na inteligentnom razmishljanju i povezivanju podataka do kojih dolazi chovek koji chita, saznaje stvari i procenjuje iz svog ugla.

    Moj liberalniji stav prema drugachijima uopshte je neshto shto shto se u ovom sluchaju odnosi i na homoseksualce. Moja tvrdnja da je to u prirodi stoji chak i ako je pricha o slobodama homoseksualaca posledica globalnog delovanja njihovih lobija. Stoji i sve to...

    Ali je moj stav da nekog pojedinca gey orjentacije nechu gadjati kamenjem, niti chu ga smatrati bolesnim i mrzeti samo zato shto je takav.
    Poruku je izmenio Lady S, 02.12.2007 u 02:23 Razlog: vredjanje

  4. #244

    Odgovor: Homoseksualnost

    Od pojma homoseksualnost odosmo na nešto što se zove homofobija. Homofobni stavovi obično se izražavaju onim što se u modernom svetu tretira kao govor mržnje. Krajnji ishod homofobije može biti ismejavanje, ruganje sve do ubistva.
    Američki sociolozi su još sedamdesetih godina XXv strah heteroseksualaca kada se nadju u blizini homoseksualaca odredili kao potisnutu mržnju prema samom sebi a mi nikako da apsolviramo osnovne pojmove .
    Laicima su puna usta pljuvanja po gender teorijama a one su jedini validni i u naučnom establišmentu prihvatljiv nivo na kome možemo polemisati o problematici roda.
    Ono što je indikativno u celoj priči je činjenica da crkvenom i patrijarhalnom miljeu našeg društva ne smetaju sveštenici pedofiličari dok se baca drvlje i kamenje na homoseksualce. Zoofilija u Srba? Ma kakvi
    Da li je prosečnom Srbinu, istanjenog novčanika i posrnulog morala zatrovanog kleropinkovskom ideologijom kao jedni strah ostao onaj od različitosti i primanja u pedu?
    Ako je tako, blago si ga nama....
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  5. #245

    Odgovor: Homoseksualnost

    Tema je očišćena od ličnih uvreda i prozivki. Ukoliko je nešto ostalo nedorečeno, možete slobodno nastaviti na PP. Od ovog momenta će sve uvrede i prozivke biti brisane.

  6. #246

    Odgovor: Homoseksualnost

    Prvo me zacudilo sta je ovoliko postova na ovoj temi,nisam valjda zalutao na gej paradu ili zurku ili ne daj Boze forum,pa posle vidim da se ljudi malo ispraznili,po meni cak i naivno i nezno,ali bar shvatih posecenost i frekvenciju na ovoj temi..

    Sto bi neki napisali elem ili L&M,a ja elem melem,uopste mi ne smeta necije seksualno opredeljenje niti mislim da je to neko zlo,homoseksualci su u svojim delatnostima najuspesniji,a imaju bolje izbore u pogledu muskaraca od 80% zena,tj. i seksualnost im je ispred normalnih,mada su i ovi normalni u mnogo cemu slucajevi za posmatranje pre nego ovi o kojima je na temi rec.

    Ne smetaju mi,narocito sto su to uvek lepi momci,pa kad spoznam da mu treba isto sto i onoj koju bih za sebe meni nekako lakne,valjda sto je konkurencije manje..Bio sam zatvoren sa homoseksualcima i sem po tom opredeljenju ni po cemu nisu manje casni i zesci momci u zatvorima od ostalih,a pravilo jeste da niko nije peder postao u zatvoru ako nije bio sklon tome i pre pomenutog,pa mu zatvor dobrodosao samo da iskaze ono sto je napolju bilo za osudu i slicne pojave...A od silovanja niko nije presao na homo i to je istina vascela,a sve ostalo su predrasude ili nedostatak i ovakvih iskustava poput mog,pa oslanjanje na jeftine filmove nije merodavno za pravilan sud o pomenutom..

    E sad Bregovic jednom rece lepo...Mogu da zamislim lako odnos izmedju muskaraca,jer isti,tj. slican postoji i u m-z odnosu,ali ne mogu da zamislim da ljubim muskarca i jedino to jeste malo ili malo vise perverzno u celoj prici,ali samo nama,a njima koji se vole i paze vise nego u odnosu nas i zena i taj poljubac znaci koliko i nama,pa mozda i vise...
    Poruku je izmenio Neron, 02.12.2007 u 02:42

  7. #247

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Ono što je indikativno u celoj priči je činjenica da crkvenom i patrijarhalnom miljeu našeg društva ne smetaju sveštenici pedofiličari dok se baca drvlje i kamenje na homoseksualce. Zoofilija u Srba? Ma kakvi
    A ti si kao čula da Srbi jebu ovce? Ma, 'ajde molim te Šalu na stranu, ja sam to pisala već negde u prethodnim postovima na ovu temu. Itekako mi smeta što je bolje biti ratni zločinac nego homoseksualac, ovde. I uvek se zaprepastim, kad vidim ovu cifru u glasanju gore za "Treba ih pobiti"

    ali bih sebe smatrala totalno promasenim roditeljem kad bi jednog dana on izrastao u nekog bizgova koji prebija na ulici Cigane,pedere ili crnce....


    Ne smetaju mi,narocito sto su to uvek lepi momci,pa kad spoznam da mu treba isto sto i onoj koju bih za sebe meni nekako lakne,valjda sto je konkurencije manje..Bio sam zatvoren sa homoseksualcima i sem po tom opredeljenju ni po cemu nisu manje casni i zesci momci
    Ma, nisu to uvek lepi momci i devojke. Isti su kao i mi koji smo hetero, neki više vode računa o sebi, neki manje, neki su isfrustrirani dosta, pa su teški i sami sebi i okolini jer se teško nose sa svojom seksualnošću, neki su sebični, zli, pokvareni, i oni se među sobom ogovaraju, nazivaju pogrdnim imenima i sve ostalo... neki brinu o planeti, neki nas leče, neki brinu o tuđoj deci jer svoju nemaju, neki našoj deci ostavljaju lepa dela, knjige, filmove, muziku, neki su skotovi, ma, potpuno smo isti ljudi, samo nam se razlikuje opredeljenje
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #248

    Odgovor: Homoseksualnost

    ... bolje cerka kurva nego sin peder
    Ko je za jednu voznjicu

  9. #249

    Odgovor: Homoseksualnost

    Sta cemo sa onima koji nekada pripiti kao ili naduvani ne odole,pa ispune decku zelju da ih oralno zadovolji,a imaju devojke ili zene ??? Nisu pederi,ali su u rizicnoj grupi da nema dalje,kao sto neka istrazivanja govore da bar 40% momaka koji su svaki dan u teretani ima sklonost ka istom polu....Ko je bio bar mesec dana zna da osim vezbi i dizanja tereta jedino sto ih za vreme boravka,tj. treninga zaokuplja jeste ogledanje i ogledala i gledanje u tudje bicepse i tricepse...

    A verovali ili ne prisustvovao sam kada momci koji su izolovani u zatvoru bar 3-4 godina,a osudjeni za tri puta vece kazne 'ladno 'ebu svinje i ovce samo zato da ne bi dali trandzi da mu pusi,jer ako mu daju jednom znaju da ce ga navratiti i namoliti i za vise kad tad...jbg 10 godina je dug period ziv se covek na sve navikne,pa i na partnera koji mu nije prirodni izbor...Pomisle da ce im se kicma osusiti od onanije,pa posegnu za kao manjim zlom,jer koliko znam pre 20-30 godina za previse 'rkanja tako se pricalo u vezi kicme i kako to ne valja,a zapravo je zabluda,jer znam mnoge koje ne bih sebi priustio,tj. bolje ga baciti u nesvest nego neke nazovi ribe 'ebati...
    Poruku je izmenio Neron, 02.12.2007 u 13:58

  10. #250

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    ... bolje cerka kurva nego sin peder
    ...sjajno...ovo ni ja,ovako bolestan, ne bih ovo smislio...
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #251

    Odgovor: Homoseksualnost

    bolje da je sin qrva.....nego da je cerka peder.....

    ma.....sve je to izopacheno.....

  12. #252

    Odgovor: Homoseksualnost

    Nek' su zivi i zdravi,a neka se trpaju gde hoce i s kim hoce,moji su ili nasi su,niti su oni nas birali niti mi njih...

    Narodu ne mozes udovoljiti...ne valja ako ne pije,ne pusi,ako je miran,ne valja ako pije,ne valja ako se drogira,ne valja ako se qrva,ne valja ako se ne qrva...ako radi takodje ne valja,ako krade imace,pa ni to ne valja,ako radi siromah....to je najbolje izgleda,voli narod da zali nekog ne bi li sebe utesio...

    Neka rade sta hoce,a bolje i da ih pljuju nego zale....

  13. #253

    Odgovor: Homoseksualnost

    Ja sam hrišćanin, a Bog ne podnosi homoseksualce. Po Bogu to je nastrano i neprirodno.
    Možda se čini krutim stavom, ali Biblija jasno piše o tome...

  14. #254

    Odgovor: Homoseksualnost

    Hriscani bi trebalo da podnose malo vise... Bog sto sta nije ni probao niti voli,a svasta nam salje da zivimo s tim,sumnjam da je tako okrutan da bi nam iste poslao kako ih ne bi podnosili...mozda nas stavlja na iskusenja samo

  15. #255

    Odgovor: Homoseksualnost

    Dobro, dobro... svako ima mogućnost da bira, a ja poštujem prava drugih da biraju.

Strana 17 od 30 PrvaPrva ... 7151617181927 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Planete i homoseksualnost
    Autor Crazy Angel u forumu Astrologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.08.2008, 05:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •