Koštunica, DSS - Strana 7
Strana 7 od 12 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 176
  1. #91

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Apsolutno isti nacin pristupa opisu licnosti kao i u temi o Tadicu...
    Tipicno za "izgradjene" osobe tvog tipa...
    Svaki ciga svoga konja hvali a tuđeg kudi! Ovo pisanje moje o Tadiću i Koštunici je urađeno istim principom kojim se rukovodi b-92, Blic i ostali. Da sam na strani Tadićevoj onda bi Koštunica dobio sličnu priču. Međutim podaci su istiniti i kod jednog i kod drugog, samo što je konatacija u smislu pozitivno-negativno, drugačija, akcenat ide u smislu navijanja. Sigurno je da i Koštunica ima stotine detalja koji bi stvorili negativnu sliku o njemu, ali o tome piši ti, ja sam svoje napisao.
    In vinas veritas

  2. #92

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    ...Voja "Kosovo" Koshtunica...

    ...ko moze da nam uzme Kosovo...Kosovo je sveta srpska zemlja...oni koji hoce da prodaju Kosovo su najvece izdajice srpskoga naroda...videli ste Tadica i Djelica kako, potpisujuci SSP, prodaju Kosovo...Kosovo je Srbija...Nashi ljudi sa svih strana sveta brane Kosovo...Kosovo je pet vekova bilo tudje ali je svaki Srbin znao da ce biti ponovo nashe...Solana nam kaze "ne treba vam Kosovo"...e, moze on da daje neshto shto je njegovo, a ne nashe....Kosovo...mi moramo da ekonomski ojachamo zemlju (ne zaboravljajuci na Kosovo)...DSS ima plan za tako neshto (sa sve Kosovom u njemu)...nastavicemo realizaciju dva kapitalna projekta (by ministar kapitalaC, op. a.) koju su zaustavile ove izdajice koje se olako odrichu Kosova...svi u Srbiji znaju koga treba da podrze - branioce Kosova...gde god da krenem njemu se vracam ponovoooooo, ko da mi otme iz moje dushe Kosovooooo...

    ...mislim, gledao sam choveka sinoc 5 minuta i nisam mogao da verujem - kao da slusham Miloshevica iz zlatnih devedesetih...uzas...

  3. #93

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ...Voja "Kosovo" Koshtunica...

    ...ko moze da nam uzme Kosovo...Kosovo je sveta srpska zemlja...oni koji hoce da prodaju Kosovo su najvece izdajice srpskoga naroda...videli ste Tadica i Djelica kako, potpisujuci SSP, prodaju Kosovo...Kosovo je Srbija...Nashi ljudi sa svih strana sveta brane Kosovo...Kosovo je pet vekova bilo tudje ali je svaki Srbin znao da ce biti ponovo nashe...Solana nam kaze "ne treba vam Kosovo"...e, moze on da daje neshto shto je njegovo, a ne nashe....Kosovo...mi moramo da ekonomski ojachamo zemlju (ne zaboravljajuci na Kosovo)...DSS ima plan za tako neshto (sa sve Kosovom u njemu)...nastavicemo realizaciju dva kapitalna projekta (by ministar kapitalaC, op. a.) koju su zaustavile ove izdajice koje se olako odrichu Kosova...svi u Srbiji znaju koga treba da podrze - branioce Kosova...gde god da krenem njemu se vracam ponovoooooo, ko da mi otme iz moje dushe Kosovooooo...

    ...mislim, gledao sam choveka sinoc 5 minuta i nisam mogao da verujem - kao da slusham Miloshevica iz zlatnih devedesetih...uzas...
    Ужас је да се ти смејеш Косову, смејеш се својој држави, смејеш се својим прецима(наравно ако си Србин), смејеш се очувању своје земље, смејеш се једној борби, истрајности, смејеш се човеку који је се бори за своју земљу, човеку који је победио оног велеиздајника Слобу, једном честитом и добром човеку и Србину који је већи и бољи демократа и Европљанин од оне бирократске багре што седи у Бриселу на коју поједини припадници нашег народа свршавају... Кога ли онда величаш? Оне манипулаторе и експерте за маркетинг што нам продају даму за брегебу са визама и неким гистро шатро ССП-ом, медом и млеком које ће потећи из европске сисе... Оне што су постали гори у пропаганди од Слобе!

    Ево мало да те орасположим, Ес Ес Пе Ши ри да ље, Ес Ес Пе ши ри да ље

  4. #94

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Pa,ovako:ne vidim ni u jednom liku na našoj političkoj sceni kao čoveka sa dovoljno energije da Srbiju izvuče iz g....a,iz prostog razloga što mi svi oni nekako zaudaraju na ista,gore pomenuta ....a.

  5. #95

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Između njega, Borisa, Čede, Tome, Neše, Ivice, Krkobabe, Mlađana, Sulje, Ištvana , Rasima, Vuka i Palme biram preferans kod kuma!

  6. #96

    Odgovor: Voja - drzavnik?



    Dok još Jossa nije tu, posle ne da me bole glava
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  7. #97

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat Gogi kaže: Pogledaj poruku
    Ужас је да се ти смејеш Косову, смејеш се својој држави, смејеш се својим прецима(наравно ако си Србин), смејеш се очувању своје земље, смејеш се једној борби, истрајности, смејеш се човеку који је се бори за своју земљу, човеку који је победио оног велеиздајника Слобу, једном честитом и добром човеку и Србину који је већи и бољи демократа и Европљанин од оне бирократске багре што седи у Бриселу на коју поједини припадници нашег народа свршавају... Кога ли онда величаш? Оне манипулаторе и експерте за маркетинг што нам продају даму за брегебу са визама и неким гистро шатро ССП-ом, медом и млеком које ће потећи из европске сисе... Оне што су постали гори у пропаганди од Слобе!

    Ево мало да те орасположим, Ес Ес Пе Ши ри да ље, Ес Ес Пе ши ри да ље
    ...da razjasnimo...nije on pobedio Slobu...zaboravi na taj marketing...
    ...evo i ja se smejem...iz jednog razloga...o cemu bi DSS pricao da ne postoji problem Kosova?M?...verovatno o vanzemaljcima...
    ...serem im se u borbu i istrajnost...da se sad zapuca,pobegli bi ko pichketine...mani me busanja u groodi i njegovog postenja...i sada...kada prave Vladu sa SRS i SPS...zasto ne dozvoli da bude premijer neko iz redova SRS-a?...dobrota i postenje...kenja mi se...
    ...hell ain't a bad place to be......

  8. #98

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Za ovu temu preporučujem Blic Strip sa strane www.blic.co.yu sve sa temama Koje Voštunice.
    Gospodar mačaka
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  9. #99

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Za sve zasluge kao drzavnik
    Dr.Kostunica

    Do I feel lucky ? Well,do ya ?

  10. #100

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Za ovu temu preporučujem Blic Strip sa strane www.blic.co.yu sve sa temama Koje Voštunice.
    Gospodar mačaka
    Samo se vi zezajte, kad nam upadne Jossa nenajavljen, ko lasica u pilićarnik, ima da leti perje na sve strane...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  11. #101

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Bez zezanja , ja sam tek pre neki dan gledala Voju kao ljubitelja sova koje su ga, kako kaže, oduvek fascinirale svojim pronicljivim pogledom i koje su ga, eto, poput predskazanja , čekale pod skupštinskim prozorom kao najava da Sloba ide u zborav... bokte.

    (... a u sklopu kvalitetne emisije o lečenju psihički obolelih ljudi zbog svih političkih grozota kod nas... )

  12. #102

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Samo se vi zezajte, kad nam upadne Jossa nenajavljen, ko lasica u pilićarnik, ima da leti perje na sve strane...
    hehe... Jedva čekam. Samo ima tu i petlova.. hehe

    neee... stvarno mislim, može se i sa njim pričati..
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  13. #103

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    "Le Monde", 5. oktobra 2001, Pariz


    Ko je Vojislav Koštunica?

    "Čovek koji ne voli da donosi odluke, koji odbija da pravi izbore. Ne smemo se zadovoljiti, kao u slučaju saradnje sa Haškim tribunalom, time što ćemo reći da će do toga doći jednog dana. Potrebno je dejstvovati. Medu nama je uvek postojala večita dilema između teorije i potrebe za dejstvovanjem, odnosno traženja rešenja problema, čak i po cenu eventualnih grešaka. Međutim, izgleda da sam uvek ja taj koga smatraju odgovornim za donošenje teških odluka. To nije pravedno."

    Zoran Đinđić

    I u vezi istog pitanja, po mom mišljenju:

    Minhen, 29. novembra 2001. Sueddeutsche zeitung

    O kosovskim izborima i situaciji na Kosovu:

    "Mi nudimo koegzistenciju i široku autonomiju kosovskim Albancima. Nezavisno Kosovo vodilo bi ka cepanju Makedonije i sukobima u multietnickoj Bosni. Pored toga, kosovski Albanci bi imali problema na putu u Evropu, ako bi im u budućnosti Srbija bila protivnik. Ostala bi im samo Albanija i Jadransko more, pa bi mogli samo da plivaju u Evropu".

    Zoran Đinđić

  14. #104

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Nemam obichaj da kidam komade mesa sa zveri koja crkava, pa cu biti kratak:

    mish, od koga je Zoran Djindjic pokushao da napravi choveka, je konachno i definitivno pokazao svoje pravo, mishje, ili josh bolje - pacovsko lice zeljno moci i vlasti po svaku cenu. Pokazao je gde pripada. Blatu i kaljuZi.

    Zbogom "drzavniche".





    P. S. Bljutav ukus ostavlja uz chiju cemo ga pomoc vratiti u rupicu iz koje je izmileo, ali shta je josh na ovom svetu idealno?

  15. #105

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    mish, od koga je Zoran Djindjic pokushao da napravi choveka, je konachno i definitivno pokazao svoje pravo, mishje, ili josh bolje - pacovsko lice zeljno moci i vlasti po svaku cenu. Pokazao je gde pripada. Blatu i kaljuZi.
    Какве глупости ти пишеш острашћени човече. Извини, а ко то ради све да би остао на власти?! Теби је вероватно врло демократски непредавање београдске власти, а створена владајућа већина?! Да, да, ништа ново код ДС-а, демократија је оно што ми кажемо да је демократија!
    Па ДС ће да направи Владу са Аркановцем и малим Слобом. Са Палмом кога су пљували када је био у коалицији са Коштуницом, кога су исмејавали Бахом и Бетовеном, одједном је тај шабан и буздован постао велики господин, а Коштуница и Самарџић пацови! Фуј! Гамад лицемерна! Иде се у коалицију са Слобом, Дачићу се толико лиже буља, да му се ојела као код бебе, иде се чак дотле да се пљује Ђинђић изједначавјући се са оним велеиздајничким смрадом Слобом. Зоран се у гробу врти као на ражњу. Исто овако би тај исти ДС на сва звона хвалио и ковао у звезде и Радикале само да они имају 8, а Слобини 28%! Хипокрити, ништа им није свето само да би остали на власти! Али не, на власти жели да остане Коштунаца по сваку цену, исти онај Коштуница који се добровољно одрекао те исте власти и расписао изборе, а могао је тада да направи владу само са радикалима. Чудо је тај маркетинг, чудо су медији, чудо је Јохан Гебелз...

    P. S. Bljutav ukus ostavlja uz chiju cemo ga pomoc vratiti u rupicu iz koje je izmileo, ali shta je josh na ovom svetu idealno?
    Свршаваш када неко пљује по Коштуници, признај?!
    Каква глупост! Значи отераћемо онога који је скинуо Слобу, тако што ћемо вратити Слобу! И то премијер!

Strana 7 od 12 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vojislav Koštunica
    Autor silvia u forumu Političari
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 07.05.2007, 09:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •