Koštunica, DSS - Strana 8
Strana 8 od 12 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 176
  1. #106

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat Gogi kaže: Pogledaj poruku
    Па ДС ће да направи Владу са Аркановцем и малим Слобом. Са Палмом кога су пљували када је био у коалицији са Коштуницом, кога су исмејавали Бахом и Бетовеном, одједном је тај шабан и буздован постао велики господин, а Коштуница и Самарџић пацови! Фуј! Гамад лицемерна! Иде се у коалицију са Слобом, Дачићу се толико лиже буља, да му се ојела као код бебе, иде се чак дотле да се пљује Ђинђић изједначавјући се са оним велеиздајничким смрадом Слобом. Зоран се у гробу врти као на ражњу. Хипокрити, ништа им није свето само да би остали на власти!

    ...
    Koliko smo različitih pogleda na mnogo što-šta iz ove sfere, mislim da znaš. Ali ovo citirano mislim i ja, skoro pa baš tako, a i muka je i meni.
    Tražim razloge "zašto-zato" i nisam do sad uspela da nađem ništa što bi mi vratilo veru, ali je ne gubim sasvim.
    A onoga u koga nikada nisam verovala ( na ono što rade mislim, kada spominjem verovanje), a kome se tepa na ovoj temi u naslovu, ne bih da trošim ni sekund više od ovih 20 koliko mi je potrebno da napišem iznova da je svako "zašto" izlišno i kada nisi ostrašćen, nego samo svestan od starta.

    I koliko god da mi je mučno sve ovo ružno o čemu pišemo, opet sam sigurna da čak i sa ovako hoću - neću raspoloženim Predsednikom , za koga prijatelj, prepametan čovek, najbolju definiciju dade u Dvouglu : "Bolji čovek nego političar" ... dakle, sigurna sam da se sa njim i ljudima koji su proevropski orjentisani nećemo strmoglaviti i da ćete vi i dalje voditi političke rasprave samo u svom društvu i na net-u, ne na ratištima, a da će za vođenje ljubavi biti mnogo više prostora i volje. Zdravom čoveku bi to trebao i da bude cilj.

    (zamisli samo još jednom gore pobrojane muzički obrazovone i ojedene i mačko-sovo ljupce sa sve wadihaški "miroljubivima" (uh) )

  2. #107

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat Gogi kaže: Pogledaj poruku
    Па ДС ће да направи Владу са Аркановцем и малим Слобом. Са Палмом кога су пљували када је био у коалицији са Коштуницом, кога су исмејавали Бахом и Бетовеном, одједном је тај шабан и буздован постао велики господин, а Коштуница и Самарџић пацови! Фуј! Гамад лицемерна! Иде се у коалицију са Слобом, Дачићу се толико лиже буља, да му се ојела као код бебе, иде се чак дотле да се пљује Ђинђић изједначавјући се са оним велеиздајничким смрадом Слобом. Зоран се у гробу врти као на ражњу. Исто овако би тај исти ДС на сва звона хвалио и ковао у звезде и Радикале само да они имају 8, а Слобини 28%!
    Slažem se uglavnom. Gadi mi se bilo kakav savez sa zadriglima, senilnima i polupismenima ali valjda tako mora zarad evropske budućnosti. Toliko su mi mrski da mi se ne pali TV zbog njih. A poredjenje "bolova" zbog gubitka predsednika kao objedinjujući faktor DSa i SPSa izaziva blagu mučninu


    Али не, на власти жели да остане Коштунаца по сваку цену, исти онај Коштуница који се добровољно одрекао те исте власти и расписао изборе, а могао је тада да направи владу само са радикалима. Чудо је тај маркетинг, чудо су медији, чудо је Јохан Гебелз...
    Jok , ja želim Nego šta je , tu je...
    Marketing nije čudo, nego vrlo moćno sredstvo manipulacije narodnih masa. Nema tu ničeg spektakulrarnog. Košutunica je svoje otpevao. Na opšte zadovoljstvo.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  3. #108

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat Gogi kaže: Pogledaj poruku
    Какве глупости ти пишеш острашћени човече. Извини, а ко то ради све да би остао на власти?! Теби је вероватно врло демократски непредавање београдске власти, а створена владајућа већина?! Да, да, ништа ново код ДС-а, демократија је оно што ми кажемо да је демократија!
    Па ДС ће да направи Владу са Аркановцем и малим Слобом. Са Палмом кога су пљували када је био у коалицији са Коштуницом, кога су исмејавали Бахом и Бетовеном, одједном је тај шабан и буздован постао велики господин, а Коштуница и Самарџић пацови! Фуј! Гамад лицемерна! Иде се у коалицију са Слобом, Дачићу се толико лиже буља, да му се ојела као код бебе, иде се чак дотле да се пљује Ђинђић изједначавјући се са оним велеиздајничким смрадом Слобом. Зоран се у гробу врти као на ражњу. Исто овако би тај исти ДС на сва звона хвалио и ковао у звезде и Радикале само да они имају 8, а Слобини 28%! Хипокрити, ништа им није свето само да би остали на власти! Али не, на власти жели да остане Коштунаца по сваку цену, исти онај Коштуница који се добровољно одрекао те исте власти и расписао изборе, а могао је тада да направи владу само са радикалима. Чудо је тај маркетинг, чудо су медији, чудо је Јохан Гебелз...


    Свршаваш када неко пљује по Коштуници, признај?!
    Каква глупост! Значи отераћемо онога који је скинуо Слобу, тако што ћемо вратити Слобу! И то премијер!
    ...sve je to istina Gogi...medjutim...taj isti Kostunica...nije pred izbore rekao ljudima(a pametni su znali)da ce odmah praviti vladu sa radikalima i sps-om...jer je znao da ne bi dobio ni to malo glasova sto je dobio...licemerje?...ko je ovde licemeran?...
    ...imamo dva puta...ili vlada sa Ivicom i Maricom i kretanje ka Evropi...ili novi izbori...sto bi bilo tesko sranje...
    ...hell ain't a bad place to be......

  4. #109

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    (zamisli samo još jednom gore pobrojane muzički obrazovone i ojedene i mačko-sovo ljupce sa sve wadihaški "miroljubivima" (uh) )
    Замишљам и повраћа ми се. А замишњам и музички образоване и оједене са превртљивим војвођанским сепаратистом који се изградио као политичар пљујући социјалисте и позивајући на затварање свега што има везе са старим режимом, врлим спо националшовинистом и што не рећи, са оним који би да радикали имају садашњи социјалистички коалициони потенцијал, а да је Шешељ преминуо, покушао изједначавањем покојних лидера да да завршни гланц полирању Дачићеве гузе! Много већи лицемери су господа из ДС-а!. Чеда да није направио глупост подржавањем владе ДС-СПС само би могао да расте на свакодневном публиковању овог мега лицемерства! Ал' чујем стисли га касетама из Шилерове... Гаде ми се и ДС и ДСС, ДС ипак знатно више, јер стекао је брдо гласова плашећи народ репризом 90их и социјалистима, на поларизацији друштва, а сада улази у комбинацију са тим јахачима из пакла! Да је Чеда добио ког посланика више ни речи о фамозном милион пута изговореном ових дана ''националном помирењу'' не би било!

    a da će za vođenje ljubavi biti mnogo više prostora i volje. Zdravom čoveku bi to trebao i da bude cilj.
    Слажем се, ево ја би и вољно ратовао за мало љубави са твојим аватаром и потписом...

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    ali valjda tako mora zarad evropske budućnosti.
    То тако мора зарад останка на власти по сваку цену. У ЕУ ћемо ући када то политички буде одговарало Америци, Енглеској и Немачкој, а не када испунимо стандарде, Румунија и Бугарска су очити примери политизације чланства!
    Зашто у овој држави нема критика на рачун ЕУ, зашто они који се одваже да кажу нешто конструктивно критички на ту тему одмах буду жигосани као велики противници прогреса Србије и њене проевропске будућности?! Да ли заиста верујете да је одлука већине земаља ЕУ да противправно признају независно Косово допринела стабилности у Србији и на Балкану, да ће допринети бољитку Срба и Албанаца и њихових комшија, аха...

    Košutunica je svoje otpevao.
    Ђавоља жено за ово ћу се сложити с тобом и позвати на твој потпис.

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...sve je to istina Gogi...medjutim...taj isti Kostunica...nije pred izbore rekao ljudima(a pametni su znali)da ce odmah praviti vladu sa radikalima i sps-om...jer je znao da ne bi dobio ni to malo glasova sto je dobio...licemerje?...ko je ovde licemeran?...
    ...imamo dva puta...ili vlada sa Ivicom i Maricom i kretanje ka Evropi...ili novi izbori...sto bi bilo tesko sranje...
    Сви су они лицемери, ал реално ДС је у томе постао СвеЦки Мега Цар! Исто тако да је ДС пре избора најавио да ће у коалицију са СПСом, пук'о би ко зрела лубеница на истим! А и остао без значајног маркетинга, чиме би онда зентао народ?!
    Увек има алтернатива, зашто само 2 пута?! Идемо ми ка Европи већ 8 година, ал она нешто бежи од нас опасно брзо, неће да се дружи са нама, па то ти је...

  5. #110

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat Gogi kaže: Pogledaj poruku
    Какве глупости ти пишеш острашћени човече. Извини, а ко то ради све да би остао на власти?! Теби је вероватно врло демократски непредавање београдске власти, а створена владајућа већина?! Да, да, ништа ново код ДС-а, демократија је оно што ми кажемо да је демократија!
    Па ДС ће да направи Владу са Аркановцем и малим Слобом. Са Палмом кога су пљували када је био у коалицији са Коштуницом, кога су исмејавали Бахом и Бетовеном, одједном је тај шабан и буздован постао велики господин, а Коштуница и Самарџић пацови! Фуј! Гамад лицемерна! Иде се у коалицију са Слобом, Дачићу се толико лиже буља, да му се ојела као код бебе, иде се чак дотле да се пљује Ђинђић изједначавјући се са оним велеиздајничким смрадом Слобом. Зоран се у гробу врти као на ражњу. Исто овако би тај исти ДС на сва звона хвалио и ковао у звезде и Радикале само да они имају 8, а Слобини 28%! Хипокрити, ништа им није свето само да би остали на власти! Али не, на власти жели да остане Коштунаца по сваку цену, исти онај Коштуница који се добровољно одрекао те исте власти и расписао изборе, а могао је тада да направи владу само са радикалима. Чудо је тај маркетинг, чудо су медији, чудо је Јохан Гебелз...


    Свршаваш када неко пљује по Коштуници, признај?!
    Каква глупост! Значи отераћемо онога који је скинуо Слобу, тако што ћемо вратити Слобу! И то премијер!
    ...nego "Gogi" nekako me ovaj tvoj cirilichni rukopis sa gomilom kenjaze i navodnim padanjem u vatru, a sve zarad "objektivnosti", "neostrashcenosti" i "kosmichke pravde" neodoljivo podseca na jednog dechkica koji, ko zna zbog chega, vishe ne sh(zz)vrlja po ovim prostorima...


    ...nego, ko gubi, ima pravo i da se ljuti, pa cu ja da te pustim da se lepo psiholoshki praznish (da ne upotrebim neku grublju rech) ovde, jer ste uzivo...pa znash vec shta...

  6. #111

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    a ko gubi? pitanje je sad...
    nemam potpis

  7. #112

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Bljutav ukus ostavlja uz chiju cemo ga pomoc vratiti u rupicu iz koje je izmileo, ali shta je josh na ovom svetu idealno?
    Ja sa tim imam strasan problem, nije mi samo bljutavo, nego mi se konstantno povraca, muka mi strasna pri pomisli na sve to, znam sta i kako je trebalo da bude, znam ko to nije uradio. Secam se njihovih izoblicenih glavudza kako pozivaju ljude (sakriveni iza dragog vodje) kako ih pozivaju da nas lincuju, secam se kontramitinga te 1996, secam se kako sam se kao mis provlacila kroz tu gomilu ljudi, vecina njih su mogli bar roditelji da mi budu, secam se da sam se provalcila kroz tu gomilu da bih stigla do svoje Kolarceve, ili sam cak i isla na fakultet, nije ni vazno, secam se koliko sam ih se ja uzasno plasila, mojih rodjenih sugradjana, ljudi sa kojima zivim u istoj drzavi, zato sto su ih oni otrovali mrznjim i naterali ih da dodju tamo i da nas tuku....

    Ja ne mogu to da prigutam i tu je kraj. Pravljenje koalicije za djavolom je malo previse.


    Citat ako_odem kaže: Pogledaj poruku
    a ko gubi? pitanje je sad...
    Gubimo mi, ja i ti i svi oni koji su glasali za sve one koji nisu socijalisti, imali smo razlog zasto smo tako glasali, i gubi Srbija jer opet nismo iskreni, opet pravimo manjinske vlade, po ceni koja ce biti velika za sve oni koji budu usli u tu kolaiciju, za sve njih osim za socijaliste.

    Meni je to jednostavno previse.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  8. #113

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Hm...da dusho, ali alternativno reshenje je vlada SRS-DSS-SPS...e, u tom sluchaju bih cvilio da me primish na privremeni rad, tamo kod tebe, kao chistachiCu stana, na primer...

  9. #114

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Moram da se osvrnem na josh jednu, skoriju, "drzavnichKu" izjavu:

    "Koalicija koja ce napraviti vladu je neprirodna."

    Naravno da jeste.

    Nuzno zlo, rekao bih ja.

    Znachi li to da je dragom "drzavniku" koalicija SRS-SPS-DSS (chiji bi on, btw., bio premijer) prirodna?

    Toliko o luchonoshi petooktobarskih promena...josh jednom ponavljam, glodarchicu od koga je Zoran Djindjic (bar na trenutak) napravio choveka. Ili je to probao.

  10. #115

    13 Odgovor: Voja - drzavnik?

    Kad je kod nas politika u pitanju,svi imaju razlicito misljenje i,svi su u pravu.Toj prici kraja nema,zato cu samo reci: Bogu hvala,i neobavesteni Voja(za koga sam nekada glasao) ode bespovratno u proslost.Nadam se da ce ga neko o tome u dogledno vreme i obavestiti.

  11. #116

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    НИЈЕ БИЛО РАЗГОВОРА СА ТАДИЋЕМ
    16.05.2009.
    Потписивање ССП са државама које су признале Косово, лаж о Фијату", лаж о визама, лаж о кандидатури за ЕУ, лаж о 200.000 нових радних места... нове лажи и крађе у Скупштини... То су неки од разлога зашто у ових годину дана није било никаквих разговора.

    Војислав Коштуница каже да више од годину дана не постоји никакав контакт између њега и Тадића.

    Пошто је реч о неистини коју из разних извора слушам већ скоро месец дана, не бих рекао да је прави извор страни дипломата. Сви грађани Србије су сведоци да је садашња власт генератор безбројних лажи, а из власти лаж се прелива и захвата све делове друштва - каже Коштуница.

    На питање има ли намеру да уопште разговора с Тадићем, Коштуница наводи да је са председником ДС-а имао сарадњу и комуникацију до проглашења једностране независности Косова".

    Од тада ДС почиње да се заплиће у једно врзино коло непрестаних обмана. Почело је Тадићевим напрасним одласком у Румунију на дан када је пола милиона Срба дошло на митинг Косово је Србија". И онда су обмане ишле редом, потписивање ССП са државама које су признале Косово, лаж о Фијату", лаж о визама, лаж о кандидатури за ЕУ, лаж о шест тачака и легализација Еулекса, лаж о 200.000 нових радних места, обмана бирача са прављењем владе уз помоћ тајкуна и страних амбасадора, рушење концесије за изградњу аутопута, најава разговора са легитимним представницима Албанаца, противуставни статут Војводине, нове лажи и крађе у Скупштини... То су неки од разлога зашто у ових годину дана није било никаквих разговора.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #117

    Odgovor: Koštunica, DSS

    Ko jos uopste i razgovara sa Kostunicom i njegovim okruzenjem?

    Danas citam na teletekstu da je Nenad Popovic dao pisanu izjavu Tanjugu.
    Nece niko da mu dodje na konferenciju za stampu.

  13. #118

    Odgovor: Koštunica, DSS

    Citat pera lozac kaže: Pogledaj poruku
    ko jos uopste i razgovara sa kostunicom i njegovim okruzenjem?

    Danas citam na teletekstu da je nenad popovic dao pisanu izjavu tanjugu.
    Nece niko da mu dodje na konferenciju za stampu.
    Наравно да нико не "разговара са" Коштуницом и његовим окружењем. Чуо сам да га ни комшије више не поздрављају. Шта ти значи то "ко разговара с њима"?

    Мада, морам да се сложим с тобом да је јако мало присутан у медијима, и Коштуница и ДСС.
    Видиш, листа ДСС-НС је на протеклим изборима била трећа листа по броју гласова. А вести о њима не трају ни пет секунди.
    С друге стране, свака "моћна баба", сваки "независни" аналитичар, сваки представник педера, свака НВО и АВО... не само да се преноси свака њихова небулоза, већ их и позивају да прокоментаришу кад се нешто деси. Весна Пешић се није скидала с Б92, Батић, овај, онај... не силазе људи са екрана и из новина...

    Медијски мрак у Србији је данас гори него Милошевићев.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #119

    Odgovor: Koštunica, DSS

    Ja voleTi Koštunicu.

    I DSS.

    I Joleta.


  15. #120

    Odgovor: Koštunica, DSS

    Imao je priliku:bio je predsednik drzave, premijer, uradi je sto je mislio da treba uraditi, rekao sta je sto je mislio reci.Biraci su to ocenili.

    On je politicka istorija ove zemlje
    Poruku je izmenio pera lozac, 17.05.2009 u 20:23

Strana 8 od 12 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vojislav Koštunica
    Autor silvia u forumu Političari
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 07.05.2007, 09:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •