Veliki brat, treća sezona - Strana 10
Strana 10 od 42 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 620
  1. #136

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Adnan je pričao seljački, da se razumijemo.
    Sarajevski naglasak ne volim ni ja...iako sam htjela-ne htjela, više iz zezancije pokupila par stvari.
    Tuzla...hmm..."relativno" mi je blizu, i ne znam, nisu mi oni toliko loši sa naglaskom kakva je recimo Krajina njih nekad ni ja ne razumijem.
    Ja imam fini srednjobosanski naglasak ...samo još da me ubace u kuću...kad smo kod VB-a...

    Gledam ja sa mamom onaj dnevni pregled, kada su prikazivali kako su se Karlo i ona mala Makedonka ljubekali...i ona se naljutila i puca od bijesa i kaže meni "tiiiii, kad bi tiii tako radila, ja bih te izvukla iz kuće VB-a kroz ekran!" ...ja je palim pa nastavljam "majko draga, ja sam punoljetna, ako ja odem tamo da se ljubim, pa šta fali?" ...ona bjesni dalje "znaš šta?! Prvo ja ne znam da li bi te uopšte pustila da uđeš, da se brukam i ja...a drugo, kad bi te vidjela da radiš tako nešto, ubila bih te i ubila bi velikog brata!". ...ja legla od smijeha..." pa ne znaš ni ko je veliki brat"...ona dalje "znam, prošle godine je bila ona neka žena"
    Ja je zagrlim i poljubim...i kažem da se ne brine, da ja to ne radim javno tako.
    Haha ne razumes ove iz Krajine? zapadna Bosna, jel? E ja sam odatle ja jos najbolje to razumem, mada sam bila mala kad sam se odselila.... Mada kazu da oni iz Cazina pricaju drugacije od svih.....

    Mama ti je lik. Ubila bi Velikog brata....
      Vrh

  2. #137

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    jos se nije nista bitno odigralo da bi se primila pa da gledam redovno,ali ja svakog Velikog brata krenem da pomno pratim tamo od druge trecine
    nego
    nesto sam razmisljala:
    mislila sam da ce se dvoje hendikepiranih ljudi u kuci drzati zajedno a ono totalna antipatija medju njima,pa i vise od toga
    dok Tatjana svom hendikepu prilazi otvoreno,ne krijuci ga,i nemajuci neki otpor prema prici o tome,mali Crnogorac se pravi kao da njegov hendikep ne postoji i kao da ga niko u kuci nije svestan
    interesantno
    verujem da psiholozi imali stosta da kazu o njihovom odnosu prema sebi,svom hendikepu i drugima
    oboje su tipovali za izbacivanje ono drugo
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  3. #138

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    jos se nije nista bitno odigralo da bi se primila pa da gledam redovno,ali ja svakog Velikog brata krenem da pomno pratim tamo od druge trecine
    nego
    nesto sam razmisljala:
    mislila sam da ce se dvoje hendikepiranih ljudi u kuci drzati zajedno a ono totalna antipatija medju njima,pa i vise od toga
    dok Tatjana svom hendikepu prilazi otvoreno,ne krijuci ga,i nemajuci neki otpor prema prici o tome,mali Crnogorac se pravi kao da njegov hendikep ne postoji i kao da ga niko u kuci nije svestan
    interesantno
    verujem da psiholozi imali stosta da kazu o njihovom odnosu prema sebi,svom hendikepu i drugima
    oboje su tipovali za izbacivanje ono drugo
    Pa kontam da njega to iritira, da mu je lakse da porice i da se pravi da ga nema. A ona se prihvatila takva kakva je. Opet rec je o razlicitim vrstama hendikepa, a ona se opet ostvarila u zivotu i pre i posle hendikepa, izlazi, ima partnere.... Dok on ne radi nista, zavrsio je samo osnovnu....
      Vrh

  4. #139

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    pri tome je ona svoju nominaciju vrlo razumno i otvoreno obrazlozila: on odbija svaku komunikaciju s njom,svako pitanje o tome kako se snalazi u zivotu i slicno ignorise,i kod nje se ta radoznalost prema njemu ne moze podvesti kao zluradost ili nevaspitanje ili podjebavanje,iz prostog razlopga sto je u relativno slicnoj situaciji,nego pre pod iskrenu zainteresovanost
    On,opet,nmi jednom nije kazao,pri nominaciji,recimoita me nesto o cemu necu da govorim,necu nista da znam,i pravim se da se nista ne desava.Nego recima da je ona dosadna,ozbiljna i da ne ume da se zeza a on je tu dosao da se zeza

    Slutim da bi ga bilo vrlo lako iznervirati do tacke kljucanja
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  5. #140

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Pa u pravu si. Njega verovatno nece niko da zeza nizasta zbog visine, a on to radi svima... Sam je rekao... I rekao je jos i to da se lako iznervira. Cim neko pocne raditi sto mu se ne svidja, on ce osuti drvlje i kamenje... Jbg jadan covek.... Ima malu visinu, a jos Crnogorac za koje svi govore kako su visoki...
      Vrh

  6. #141

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Slutim da bi ga bilo vrlo lako iznervirati do tacke kljucanja
    ...da pogodim da bi to tebi bio mačiji kašalj ?

    Nego...ova Tatjana stvarno ima i herca i borac je. Voleo bih da se zadrži duže jer je mnogo kvalitetniji lik od većine sadašnjih.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .
      Vrh

  7. #142

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    Pa u pravu si. Njega verovatno nece niko da zeza nizasta zbog visine, a on to radi svima... Sam je rekao... I rekao je jos i to da se lako iznervira. Cim neko pocne raditi sto mu se ne svidja, on ce osuti drvlje i kamenje... Jbg jadan covek.... Ima malu visinu, a jos Crnogorac za koje svi govore kako su visoki...
    naravno
    on zmuri nad svojim hendikepom i koristi vaspitanje ili sta god ostalih ljudi da bi im se peo po glavi
    i sad da mu neko kaze,Malac,odjebi ! ili jos nesto gore,on bi ih pokidao zubima

    prema njoj oni nemaju tu vrstu obazrivosti,niti su na ivici da izlanu nesto sto ne treba iz prostog razloga sto je ona prva progovorila o tome i sad nemaju za sta da se uhvate ako pocne da im ide na zivac
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  8. #143

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    jos se nije nista bitno odigralo da bi se primila pa da gledam redovno,ali ja svakog Velikog brata krenem da pomno pratim tamo od druge trecine
    nego
    nesto sam razmisljala:
    mislila sam da ce se dvoje hendikepiranih ljudi u kuci drzati zajedno a ono totalna antipatija medju njima,pa i vise od toga
    dok Tatjana svom hendikepu prilazi otvoreno,ne krijuci ga,i nemajuci neki otpor prema prici o tome,mali Crnogorac se pravi kao da njegov hendikep ne postoji i kao da ga niko u kuci nije svestan
    interesantno
    verujem da psiholozi imali stosta da kazu o njihovom odnosu prema sebi,svom hendikepu i drugima
    oboje su tipovali za izbacivanje ono drugo
    I ja sam razmisljala o tome (u skladu sa svojim mogucnostima ).. Milan i inace svo vreme forsira pricu o drustvu, zezanju, izlascima, udaranju brige na veselje.. Cini se da mu je jako bitno da svi poveruju kako je on 'normalan' sto on, naravno, i jeste samo je pitanje koliko i sam veruje u to.. Tanja ga svojom pojavom podseca da je drugaciji.
    Pomalo se lose osecam dok ih komentarisem ali sami su se izlozili ovakvim komentarima.. Sta da im radim..

    Danas je u Blicu izasla Tatjanina zivotna prica, skoro pa neverovatno..

    Blic Online | Zabava | Bosonoga pobegla otmičarima
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  9. #144
    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    ...da pogodim da bi to tebi bio mačiji kašalj ?

    Nego...ova Tatjana stvarno ima i herca i borac je. Voleo bih da se zadrži duže jer je mnogo kvalitetniji lik od većine sadašnjih.
    Ja se njoj divim, ako je iskrena. Bas sam pre neki dan rekla ona j ehendikepirana fizicki a mi psihicki, kad se nerviramo oko malih stvari i ne shvatamo da imamo ono najbitnije-zdravlje.

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    .
    Pomalo se lose osecam dok ih komentarisem ali sami su se izlozili ovakvim komentarima.. Sta da im radim..

    Danas je u Blicu izasla Tatjanina zivotna prica, skoro pa neverovatno..
    Joj i ja.....


    Ovde pise da joj je noga amputirana 2006. a ja mislim da su omasili celih 10 godina...


    Seksi Sandra se ljubila sa Radašinom i Karlom, a Manuelu je grickala bradavice. Nikola je lizao stomak Tanji, a Violeta je Manuelu zavodnički igrala u krilu. Jovana je gurnula glavu u WC šolju. U kući su popustile kočnice - ukućani su igrali masne fote.
    - Zašto mene nećeš da poljubiš jezikom kao Karla - bunio se Radašin kada ga je seksi Sandra ovlaš poljubila u usta.
    Samo nekoliko minuta pre toga Karlo je od svih devojaka izabrao baš Sandru da je poljubi u usta.
    - Hoću da se poljubim sa Sandrom - rekao je Karlo kada je fota pokazala na njega. Možda se na ovaj korak odlučio zato što je njegova devojka Violeta čas pre toga zatražila žvaku od Vladimira i otela mu je iz usta.
    - Ja nisam ljubomoran tip - pravdao se Karlo kada je to ugledao.
    Uprkos tome što je Karlo pokazao simpatije prema njoj, Sandra u foti nije izabrala Karla, već je na pitanje kome želi da gricka bradavice, uzviknula: Manuelu!. On je dobio i ples u krilu od Violete, koja je potom poljubila Jovana koja je imala najblesavije zadatke - prvo je Radašinu raznobojnim lakovima mazala nokte na nogama, a onda je bila prinuđena da gurne glavu u WC šolju i da pusti vodu. Danica je zbog fote provela noć u krevetu sa Radašinom
    Bljak...
    Poruku je izmenio Bombica, 27.09.2009 u 01:02 Razlog: uzastopni postovi
      Vrh

  10. #145

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Pomalo se lose osecam dok ih komentarisem ali sami su se izlozili ovakvim komentarima.. Sta da im radim..
    naravno
    ali sam isto tako ubedjena da je svako ko gleda Velikog brata razmisljao o tome
    na kraju,ne mislim da ih treba kritikovati na osnovu fizickog izgleda,nego na osnovu njihovog karaktera
    Crnogorac zeli da ga vrednuju kao ostale,u redu,bato,onda prihvati i kritiku bez da odmah mislis da je to kritika tvog izgleda
    a mislim da on to nije u stanju

    inace,nisam fascinirana ni njome,samo mi je skroz okej kad umes da se nosis sa sobom i svojim zivotom
    Poruku je izmenio Bombica, 27.09.2009 u 01:03 Razlog: citat
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  11. #146

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku

    naravno
    ali sam isto tako ubedjena da je svako ko gleda Velikog brata razmisljao o tome
    na kraju,ne mislim da ih treba kritikovati na osnovu fizickog izgleda,nego na osnovu njihovog karaktera
    Da s tim sto je njihov fizicki izgled uticao na njihovu psihu.... i karakter....
      Vrh

  12. #147

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    Da s tim sto je njihov fizicki izgled uticao na njihovu psihu.... i karakter....
    naravno
    ali zar i na nas,bez ociglednog fizickog hendikepa,nije uticao nas izgled? Retka kosa,izlomljen nos,ridjost,pegavost,unjkav glas,klempave usi,siromastvo,otac alkos,majka drolja....gomile govana jos
    na kraju,nemaju svi zelju da se eksponiraju
    kad hoces da budes eksponiran onda svakako da treba da prihvatis i javnu kritiku,bila ona smislena ili besmislena
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  13. #148

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    naravno
    ali zar i na nas,bez ociglednog fizickog hendikepa,nije uticao nas izgled? Retka kosa,izlomljen nos,ridjost,pegavost,unjkav glas,klempave usi,siromastvo,otac alkos,majka drolja....gomile govana jos
    na kraju,nemaju svi zelju da se eksponiraju
    kad hoces da budes eksponiran onda svakako da treba da prihvatis i javnu kritiku,bila ona smislena ili besmislena
    Pa u pravu si....
    Ja se nikad ne bih prijavila. Da mi kopaju po proslosti, da svaka budala govori kako me poznaje, da me pljuje po onim zutim novinama... Neka hvala... Ljudi su zlobni postali, ne bih se izlagala svemu.
      Vrh

  14. #149

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Nije mi bilo zanimljivo i nisam gledala, a sada čitam svašta nešto. Ovo za kviz, na primer:

    Nagradno pitanje: "Koliko košta komplet od 14 poluprofesionalnih flomastera?"
    Makedonka piše 6 evra i pogađa!
    Objašnjava: "Heh, računala sam po pola evra za svaki i eto...".

    A seksi ima hit "Dok ponuda važi", samo nismo znali

      Vrh

  15. #150

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Adnan je pričao seljački, da se razumijemo.
    Sarajevski naglasak ne volim ni ja...iako sam htjela-ne htjela, više iz zezancije pokupila par stvari.
    Tuzla...hmm..."relativno" mi je blizu, i ne znam, nisu mi oni toliko loši sa naglaskom kakva je recimo Krajina njih nekad ni ja ne razumijem.
    Ja imam fini srednjobosanski naglasak ...samo još da me ubace u kuću...kad smo kod VB-a...

    Gledam ja sa mamom onaj dnevni pregled, kada su prikazivali kako su se Karlo i ona mala Makedonka ljubekali...i ona se naljutila i puca od bijesa i kaže meni "tiiiii, kad bi tiii tako radila, ja bih te izvukla iz kuće VB-a kroz ekran!" ...ja je palim pa nastavljam "majko draga, ja sam punoljetna, ako ja odem tamo da se ljubim, pa šta fali?" ...ona bjesni dalje "znaš šta?! Prvo ja ne znam da li bi te uopšte pustila da uđeš, da se brukam i ja...a drugo, kad bi te vidjela da radiš tako nešto, ubila bih te i ubila bi velikog brata!". ...ja legla od smijeha..." pa ne znaš ni ko je veliki brat"...ona dalje "znam, prošle godine je bila ona neka žena"
    Ja je zagrlim i poljubim...i kažem da se ne brine, da ja to ne radim javno tako.
    Nedobog da ti mama dođe na forum i priviri na Erotiku & sex...

    ...nego, simpa mi je mala vojvođanka.
      Vrh

Strana 10 od 42 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 20:20
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •