Prvi (forumaški) susret. - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 85
  1. #46

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    vađenje unučića pelinkovca iz gaća,...
    Ćuti kad nisu vadili porodično pakovanje piva - od 2 l.


  2. #47

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Moram da velim.. Upoznala sam Bazarova

    Sasvim slučajno se dogodilo jer se napao u mojem gradu i bilo mi je jako drago što mi se javio. Nadam se da mi nije zamjerio što sam, umjesto na kavu, povela ga na roštilj

    Koji je to micek..

    Dakle, dvojica su pala - tko je sljedeći?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #48

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Dakle, dvojica su pala - tko je sljedeći?
    Ne znam da li sam sledeći, ali jednom...

  4. #49

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    E.. Ako ostvarim da bar ove godine dođem k Vama, onda jednim udarcem tucet 'muha ubijam'
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #50

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Moram da velim.. Upoznala sam Bazarova

    Sasvim slučajno se dogodilo jer se napao u mojem gradu i bilo mi je jako drago što mi se javio. Nadam se da mi nije zamjerio što sam, umjesto na kavu, povela ga na roštilj

    )
    vodila si ga na roshtilj?
    ti nisi normalna
    i sendvic sa salamom bio bi dovoljan

    eh,da
    zaboravih da kazem da sam tog klinca i ja upoznala
    dosh`o mi na gajbu
    i ostao da prespava
    i doneo mi sartra
    i bogami smo popili
    i baljezgali o kojecemu,sem o ljudima s foruma
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #51

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    i baljezgali o kojecemu,sem o ljudima s foruma


    Onomad sam imala čast da nakon četiri godine vrzmanja po ovom forumu upoznam Gazdu.
    Najpre je isa pristojne razdaljine, zaštićen iza šajbne, video kako me je majmun koji ispred njega vozio ispolivao od glave do pete gazeći ne znam kojom brzinom po novosadskim sređenim ulicama bez rupa i bara. I hteo je da me vrati kući (kao da se presvučem). I nisam htela, nego smo zaseli na Dunav, u meni omiljenu brvanru. Gazdarica, lokalne kere, i nas dvoje.
    I tek posle pet sati laprdanja (ne pitajte me o čemu sve) i delenja piva (piće koje baš i ne volim, ali ako se deli da se ne greje, prija), rekao mi je da ga je pomalo bilo strah susreta jer je očekiao da samo raspredamo o forumu i forumašima.
    Da, da je samo to bila tema, verovatno bi popili nešto na brzaka i šmugnuli u bolje društvo. Svako svoje.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #52

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku


    Onomad sam imala čast da nakon četiri godine vrzmanja po ovom forumu upoznam Gazdu.
    Najpre je isa pristojne razdaljine, zaštićen iza šajbne, video kako me je majmun koji ispred njega vozio ispolivao od glave do pete gazeći ne znam kojom brzinom po novosadskim sređenim ulicama bez rupa i bara. I hteo je da me vrati kući (kao da se presvučem). I nisam htela, nego smo zaseli na Dunav, u meni omiljenu brvanru. Gazdarica, lokalne kere, i nas dvoje.
    I tek posle pet sati laprdanja (ne pitajte me o čemu sve) i delenja piva (piće koje baš i ne volim, ali ako se deli da se ne greje, prija), rekao mi je da ga je pomalo bilo strah susreta jer je očekiao da samo raspredamo o forumu i forumašima.
    Da, da je samo to bila tema, verovatno bi popili nešto na brzaka i šmugnuli u bolje društvo. Svako svoje.
    Ne mogu da verujem. Šlihtara je čak napisala i veliko G (kao Gazda).

    O, Bože.


  8. #53

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Ako sutra sve bude po planu...oglasit ću se na ovu temu, sa lijepim vijestima.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #54

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Ako sutra sve bude po planu...oglasit ću se na ovu temu, sa lijepim vijestima.
    I bi sve (skoro) po planu....iii sad sam happy!

    Dolazak u NS...i mali nesporazum oko mjesta susreta, ali smo se brzo dogovorili...i izgrlili, izljubili ...i proveli prelijepo poslijepodne, jeli, pili, smijali se... Bane i ja.

    Preuzela me Bella ...i F117 u mom slucaju vise ne postoji, aterirala je. Sve sto sam ocekivala...prevazisla je. Ne smijem da sirim pricu, da ne dobijem po glavi...sutra...

    I slag na torti..samo par km dalje, susret sa vatrenom, crnom zenom ...Aiko, i maalom Dorom.

    Meeeeee happy!!!
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #55

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Sta da kazem, imala sam cast da cuveni F 117 i mali zvrk Sun dodju kod mene..

    Bilo je kratko, ali slatko..ma nisam ih se mogla nagledati..a detalje vezane za Bellu ne smem iznositi iz bezbedonosnih razloga, svojih..
    A i zelim da budem sebicna i lepe utiske sacuvam samo za sebe..

    Ulepsale su mi dan..i mnogo vise od toga..

    Cure, hvala vam..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  11. #56

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    a detalje vezane za Bellu ne smem iznositi iz bezbedonosnih razloga, svojih..
    Mislim da bi i Jenkiji imali šta da nauče o tajnosti podataka od ove trojke.

  12. #57

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    Sta da kazem, imala sam cast da cuveni F 117 i mali zvrk Sun dodju kod mene..

    Ulepsale su mi dan..i mnogo vise od toga..

    Cure, hvala vam..
    Jaooooj...i meni bilo lijepo, i hvala Belli što me je "odvezla" do tebe. Obišla sam i Banat, i Bačku i Srem.

    Ja imam slike da posvjedoče susretu, ali kao i Aiko, ne smijem da iznosim niti prikazujem detalje, iz bezbjedonosnih razloga.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  13. #58

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Preuzela me Bella ...i F117 u mom slucaju vise ne postoji, aterirala je. Sve sto sam ocekivala...prevazisla je. Ne smijem da sirim pricu, da ne dobijem po glavi...sutra...

    I slag na torti..samo par km dalje, susret sa vatrenom, crnom zenom ...Aiko, i maalom Dorom.

    Meeeeee happy!!!


    Sun sam prepoznala odmah, nije mi mogla omaci, dok sam sa Aiko imala problem, bila je noc, ali sva sreca drugarici Sun nije mogla promaci, tako da smo se savatale nekako
    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    Sta da kazem, imala sam cast da cuveni F 117 i mali zvrk Sun dodju kod mene..

    Bilo je kratko, ali slatko..ma nisam ih se mogla nagledati..a detalje vezane za Bellu ne smem iznositi iz bezbedonosnih razloga, svojih..
    A i zelim da budem sebicna i lepe utiske sacuvam samo za sebe..

    Ulepsale su mi dan..i mnogo vise od toga..

    Cure, hvala vam..


    Obecanje smo odrzale
    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Ja imam slike da posvjedoče susretu, ali kao i Aiko, ne smijem da iznosim niti prikazujem detalje, iz bezbjedonosnih razloga.


    Slike su kod mene

  14. #59

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Na osnovu akta o pristupu informacijama od javnog značaja, zahtevam pristup fotografijama.

  15. #60

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Na osnovu akta o pristupu informacijama od javnog značaja, zahtevam pristup fotografijama.


    CIA druze

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 06:41
  2. U susret IV. svetskom ratu
    Autor memento u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 28.08.2013, 10:20
  3. U susret Bozicu
    Autor swba u forumu Religija
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 07.01.2011, 06:20
  4. Ez opozit tu prvi, POSLEDNJI SUSRET
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 26.07.2010, 03:45
  5. Moto susret na Petrovaradinskoj tvrđavi
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25.05.2007, 14:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •