Homoseksualnost - Strana 9

Prikaz rezultata glasanja: Homoseksualci:

Učesnika ankete do sada
146. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Smetaju mi. Homoseksualnost je bolest.

    18 12.33%
  • Ne treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    7 4.79%
  • Treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    51 34.93%
  • Smetaju mi ukoliko se previše eksponiraju

    70 47.95%
Strana 9 od 30 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 450
  1. #121

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Iz razloga da ne usvajaju decu i prave parade.

    A zdrav razum mi ne dozvoljava da njihove gadosti prihvatam kao nešto normalno.
    A ti si naravno pozvan da procenish shta je zdrav razum, shta je gadost a shta je normalno? A ne to je crkva odredila... ili vechina...



    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Kukanje o ugroženosti, pozivanje narodnih masa kako je to OK i kako svi treba da se družimo sa njima, a posle i malo sagnemo, pravljenje parada i ostala sranja samo izazivaju kontra efekat.
    Ovde da.

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam svoju toleraniju pokazao u tome da im njihovu sobicu niko ne može uskratiti i da mi tamo sigurno neću ulaziti, ali sve što je izvan te sobe se ne tiče samo njih i najmanje što mogu da očekuju su batine.
    To i nije tolerancija. Ja nisam tolerantan prema komshiji jer mu ne upadam u sobu dok kreshe zzenu nego sam tolerantan jer se toliko dernjaju pri tom, a ja se ne bunim.. Shto bih? Dobri su ljudi...

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Niko im ne brani da se trte, ali isto tako im niko ne daje za pravo da mene ugrožavaju svojim bahanalijama.
    Jel? I kod tebe se dernjaju pa nemozzesh da spavash?

    Neki ljudi se po definiciji osechaju ugrozzenim. Poshto svoje probleme ne mogu ni da sagledaju ni da reshe onda se lepo fokusiraju na nekog ko je uopshteno drugachiji, pa u njemu vide svetski problem, a svoju nesigurnost nadoknadjuju utapanjem u kojekakve jednomisleche rulje kojekakvih dogmatichnih pogleda...

    Najsmeshnija je ona logika po kojoj, ako budemo tolerisali pedere, sledeche je da che nas neko naguziti bnhahaha..iliti -ako hochemo u evropu moramo da tolerishemo pedere, to znachi naguziche nas..Znachi - u Evropu nemozzemo bez poderane bulje... I nechu da mi sin raste u uverenju da je to normalno ili da mi neka budala meri bulju sinu? (inache budala mozze da mi meri dupe cherki jer je to normalno?) E moj prijatelju, kada bi me jedino shvatanje da to nije normalno, sprechavalo da budem peder, mislim da bi odavno vech bio peder...

    A i ti pederi bre samo trazze nekog naivnog strejtasha pa da ga nafircaju i naprave od njega pedera bre a? To ko vampiri! Jebote zar je moguche da ima toliko strejt mushkaraca kojima samo fali penetracija u ljubinku pa da postanu pederi? Zar su svi u osnovi latentni pederi?

    Meni je pimpek pocheo da reaguje na zzenske obline davno u snovnoj shkoli, kad nisam znao ni shta chemu sluzzi, ni shta je normalno, ni shta ja imam sad od njega shto se digao, a pri tom mi ni chale nije objashnjavao da to u stvari treba tako. E zato se razlikujem od homoseksualca, a ne zato shto moram da se svrstam medju "normalne" po svaku cenu, ili zato shto moram da nazovem pederom svakog ko ih iole brani.

  2. #122

    Odgovor: Homoseksualnost

    Obzirom da ja sad zivim u normalnoj zemlji gdje covjek moze slobodno da se izrazi o svojoj homoseksualnosti bez da mu zivot bude ugrozen, bio sam u prilici da upoznam nekoliko homoseksualaca. I gle chuda, niti sam se osjetio ugrozhen, niti sam primjetio da su me odmjeravali, niti su probali da me navuku i prevuku (konvertuju) u njihovo jato. Ja sam se nadao da chu iz svega toga izvuchi makar neko traumatichno iskustvo, ma makar zrno neprijatnosti ali i pokraj sveg mog truda nish' nebi. A mozhda sam ja mnogo ruzhan pa me nisu htjeli
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  3. #123

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    A ti si naravno pozvan da procenish shta je zdrav razum, shta je gadost a shta je normalno? A ne to je crkva odredila... ili vechina...
    Ne, ja sam izneo svoje mišljenje. I da sam jedini na svetu koji tako misli, to je moje pravo.

    A jesi ti pozvan da proceniš da to nije ispravno? Ono, ja znam zašto to nije ispravno, a voleo bih da čujem zašto ti kažeš da je ispravno i normalno biti gej?

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    To i nije tolerancija. Ja nisam tolerantan prema komshiji jer mu ne upadam u sobu dok kreshe zzenu nego sam tolerantan jer se toliko dernjaju pri tom, a ja se ne bunim.. Shto bih? Dobri su ljudi...
    Ti možeš komšiju da prijaviš za remećenje javnog reda i mira. Niko ti ne brani.

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Neki ljudi se po definiciji osechaju ugrozzenim. Poshto svoje probleme ne mogu ni da sagledaju ni da reshe onda se lepo fokusiraju na nekog ko je uopshteno drugachiji, pa u njemu vide svetski problem, a svoju nesigurnost nadoknadjuju utapanjem u kojekakve jednomisleche rulje kojekakvih dogmatichnih pogleda...
    Ja se uopšte ne osećam ugroženim. Završavam faks, imam devojku, kontam da ću unovčiti znanje, imaću para, normalnu porodicu... Nemam zašto da se osećam ugroženim, a nemam ni problema. Tako želim i da ostane.

    Da je homoseksualnost normalna, svako bi bio homoseksualac. I tu je kraj priče. Da je normalno da čovek ima tri noge, da je slep, da je gluv svi bi bili tronožni, slepi i gluvi. Ali to nije normalno.

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Najsmeshnija je ona logika po kojoj, ako budemo tolerisali pedere, sledeche je da che nas neko naguziti bnhahaha..iliti -ako hochemo u evropu moramo da tolerishemo pedere, to znachi naguziche nas..Znachi - u Evropu nemozzemo bez poderane bulje...
    Ovo ti je suviše glupo da bih komentarisao više od ove rečenice.

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    I nechu da mi sin raste u uverenju da je to normalno ili da mi neka budala meri bulju sinu? (inache budala mozze da mi meri dupe cherki jer je to normalno?) E moj prijatelju, kada bi me jedino shvatanje da to nije normalno, sprechavalo da budem peder, mislim da bi odavno vech bio peder...
    Naravno. I ti i ja smo raznim devojkama merili bulje i tako će stalno biti. To tako ide. Ali nije normalno da mi ćerki devojka meri bulju ili sinu neki tip.

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    A i ti pederi bre samo trazze nekog naivnog strejtasha pa da ga nafircaju i naprave od njega pedera bre a? To ko vampiri!
    Više kao narkomani, tj. narko-dileri. Traže, traže, traže i ubodu nešto.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  4. #124

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Papak kaže: Pogledaj poruku
    A mozhda sam ja mnogo ruzhan pa me nisu htjeli


    E 'Lebe nemadem reputation powera , al' računaj da si ga primio

    Ja rekoh već, imam nekoliko prijatelja homoseksualaca, nikada za svo ovo vreme nisam primetila da extra nešto nasrću na ulici na bulje ili da ugrožavaju nekoga. Zaljubljuju se i vole isto kao i hetero, ima ih promiskuitetnijih - isto kao i hetero, i sve po redu...

    A zeka je stalno u nekom zentu da će neko da ga trti. Ne znam zašto
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #125

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Ne, ja sam izneo svoje mišljenje. I da sam jedini na svetu koji tako misli, to je moje pravo.

    A jesi ti pozvan da proceniš da to nije ispravno? Ono, ja znam zašto to nije ispravno, a voleo bih da čujem zašto ti kažeš da je ispravno i normalno biti gej?
    Pa ja nisam nikome pretio batinama, niti si sebi pripisujem takvo pravo. Logika ti je opet pogreshna. Biti gej nema veze sa ispravnoschu. To je seksualna orijentacija koja dolazi iz prirode choveka bash kao i "straight" orijentacija... Rech orijentacija je tu relativna, jer znachi da neko bira da li che postati peder. A to je isto kao da birash da li chesh se roditi sa dve glave. Znachi peder si ili nisi peder, nemash ti tu shta da se orijentishesh.


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Ti možeš komšiju da prijaviš za remećenje javnog reda i mira. Niko ti ne brani.

    Naravno. I kad nebih mogao da ga prijavim, to znachi da su moja prava ugrozzena na mnogo ozbiljnijem nivou, nego shto je to remechenje mog mira, jer nema ko da me zashtiti...A drzzava koja ne shtiti svoje gradjane od remechenja njihovih prava i nije neka drzzava. Medjutim ja nechu prijaviti mog komshiju jer sam tolerantan.
    Tolerancija nije poshtovanje osnovnih ljudskih prava (medju kojima je i pravo na seksualno opredelenje) BRE.
    Tolerancija je prihvatanje razlika, tolerancija je poshtovanje onoga sa kime se ne slazzemo.
    A poshtovanje ljudskih prava je civilizacijska tekovina. Ono shto nas razlikuje od primitivnog drushtva.


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    kontam da ću unovčiti znanje, imaću para, normalnu porodicu... Nemam zašto da se osećam ugroženim, a nemam ni problema. Tako želim i da ostane.
    Pazi, istinitost tvojih tvrdnji mogu da dovedu u pitanje samo tvoji najblizzi.


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Da je homoseksualnost normalna, svako bi bio homoseksualac. I tu je kraj priče.
    Ne prijatelju, normalno je sve ono do chega dolazi prirodnim putem, a shto ne ugrozzava nichiji integritet. I tu je kraj priche.

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Da je normalno da čovek ima tri noge, da je slep, da je gluv svi bi bili tronožni, slepi i gluvi. Ali to nije normalno.
    Ne... da je chovek slep, gluv i tronozzan, bio bi invalid ili chovek sa telesnom manom, ali bi i dalje bio normalan. Na zzalost, u ljudskom drushtvu se i takve pojave smatraju nenormalnima, zato nam invalidi i teshki bolesnici zzive na margini. Po tebi je normalan samo zdrav, prav, straight, chvrsto nacionalno orijentisan. Ajmo onda svi u hitlerjugend poshto su oni imali maltene isti odnos prema zdravlju i normalnosti nacije.


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Ovo ti je suviše glupo da bih komentarisao više od ove rečenice.
    To proizilazi iz svakog tvog posta na ovakve teme, al shto kazzesh ne vredi sad ni trazziti po forumu za copy paste


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Naravno. I ti i ja smo raznim devojkama merili bulje i tako će stalno biti. To tako ide. Ali nije normalno da mi ćerki devojka meri bulju ili sinu neki tip.
    Ma poenta je u tome, da mojoj cherki ili sinu neche nekakva okolina da odredjuje ko che i kome che da meri guzicu. Ako se mom pochne dizati kita na drugara u osnovnoj, teshko da che ga vratiti na neku "straight" stazu i moje ubedjivanje da to nije normalno, mrzznja okoline, batine "tolerantnih" komshija, pljuvanje rodjaka ...

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Više kao narkomani, tj. narko-dileri. Traže, traže, traže i ubodu nešto.
    Ubosche tamo gde mogu da ubodu. A ako vech mogu, znachi da su naishli na prijemchivo tle, tj na sebi slichnog.

  6. #126

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Pa ja nisam nikome pretio batinama, niti si sebi pripisujem takvo pravo. Logika ti je opet pogreshna. Biti gej nema veze sa ispravnoschu. To je seksualna orijentacija koja dolazi iz prirode choveka bash kao i "straight" orijentacija... Rech orijentacija je tu relativna, jer znachi da neko bira da li che postati peder. A to je isto kao da birash da li chesh se roditi sa dve glave. Znachi peder si ili nisi peder, nemash ti tu shta da se orijentishesh.
    Ni ja sebi ne prepisujem pravo da nekoga bijem. Nisam ni rekao da homoseksualce treba pobiti. Nisam ni rekao da im treba uskratiti pravo da rade ono što vole. Treba im dopustiti da uživaju u tome. Treba da imaju svoje sajtove, treba da imaju svoje kafiće, treba im maksimalno izaći u susret. Logično je da niko ko je strejt neće otići na njihove sajtove ili njihove kafiće. Ako neko ode i počne da skrnavi, treba se obračunati sa tim licem, jer to lice krši njihovo pravo. Ali isto tako se i treba obračunati sa njima kada krenu da krše prava strejt osoba. Jednostavno, treba se podvući crta i reći - to, to i to se sme, a to, to i to ne. I kraj priče.

    Na žalost, nijedna država ne može da u potpunosti zaštiti svoje građane.

    Zamisli na primer da tebi obijaju stan. Šta ćeš da radiš? Tapšaćeš ih po ramenu ili ćeš ih nalupati? Ali sigurno nećeš nalupati obijače kada ih sretneš na ulici, iako znaš da su obijači. Upravo zato jer te ne ugrožavaju.

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Tolerancija nije poshtovanje osnovnih ljudskih prava (medju kojima je i pravo na seksualno opredelenje) BRE.
    Tolerancija je prihvatanje razlika, tolerancija je poshtovanje onoga sa kime se ne slazzemo.
    A poshtovanje ljudskih prava je civilizacijska tekovina. Ono shto nas razlikuje od primitivnog drushtva.
    Ja ne znam da li pričam na kineskom, pa ti mene ne razumeš ili nećeš da me razumeš?

    Znači - po ne znam ni ja koji put - apsolutno nemam ništa protiv njih. Neka žive i puste druge da žive. Ne diraj me - ne diram te.

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Pazi, istinitost tvojih tvrdnji mogu da dovedu u pitanje samo tvoji najblizzi.
    Pitaj ih.

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Ne... da je chovek slep, gluv i tronozzan, bio bi invalid ili chovek sa telesnom manom, ali bi i dalje bio normalan. Na zzalost, u ljudskom drushtvu se i takve pojave smatraju nenormalnima, zato nam invalidi i teshki bolesnici zzive na margini. Po tebi je normalan samo zdrav, prav, straight, chvrsto nacionalno orijentisan. Ajmo onda svi u hitlerjugend poshto su oni imali maltene isti odnos prema zdravlju i normalnosti nacije.
    Znaš na šta sam mislio, nemoj se praviti nevešt. Nema potrebe za karikiranjem.

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Ma poenta je u tome, da mojoj cherki ili sinu neche nekakva okolina da odredjuje ko che i kome che da meri guzicu. Ako se mom pochne dizati kita na drugara u osnovnoj, teshko da che ga vratiti na neku "straight" stazu i moje ubedjivanje da to nije normalno, mrzznja okoline, batine "tolerantnih" komshija, pljuvanje rodjaka ...
    Nisi ni svestan kako će okolina da im određuje. Koliko samo mladih ljudi je postalo narkoman zbog društva.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  7. #127

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Logično je da niko ko je strejt neće otići na njihove sajtove ili njihove kafiće.
    Ja ne znam zašto je to logično i čemu potreba za nekim zidom. Ne znam da li misliš na virtuelne kafiće ili klasične, ali kako god, idem svuda gde je dobro zezanje, bez obzira na moje opredeljenje. A tamo je nekako, uvek dobro zezanje. Evo, znam iz iskustva
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #128

    Odgovor: Homoseksualnost

    Sada me ni ti ne razumeš?

    Neće ići sa namerom da skrnavi, ako već ide tamo.

    Kapisko sad?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  9. #129

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    A zdrav razum mi ne dozvoljava da njihove gadosti prihvatam kao nešto normalno.

    A ti ne volis analni sex?Ne volis ni oralni? Ne volis ni da se mazis i ljubis? Ne volis nista od toga sa osobom koja te nenormalno privlaci ?To je sve tako gadno za raditi,ne

    Kukanje o ugroženosti, pozivanje narodnih masa kako je to OK i kako svi treba da se družimo sa njima, a posle i malo sagnemo, pravljenje parada i ostala sranja samo izazivaju kontra efekat.
    Jel tebi ok ako neko kaze da je homoseksualac odmah treba da ostane bez posla,da mu prete susjedi,da ga maltretirjau i psihicki i fizicki,smo zato sto nije cutao kad su ga pitali zasto nema devojku,zasto ga nisu videli ni sa jednom do sad?

    Jel imas frenda homoseksualca i jel te iko ikada startovao ili cekao da se sagnes po kljuceve pa te dohvatio a da je musko?

    Nikoga oni en teraju ni na sta samo hoce da im se ne uskracju osnovna ljudska prava jer eto vole isti a ne suprotan spol...

    Da je homoseksualnost normalna, svako bi bio homoseksualac. I tu je kraj priče. Da je normalno da čovek ima tri noge, da je slep, da je gluv svi bi bili tronožni, slepi i gluvi. Ali to nije normalno.
    Pa eto ''normalno'' je da si hetero pa imas i homose i transe iostale...
    ''Normalno'' je da ti sva cula funkcionisu pa se to nekima ne desava...
    Jel sad sve ljude trebamo zatvoriti u geto,diskriminisati ih samo zato sto nisu kao vecina ''normalni''....

    Ali isto tako se i treba obračunati sa njima kada krenu da krše prava strejt osoba.
    Koja prava heteroseksualaca oni krse?
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  10. #130

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Sada me ni ti ne razumeš?
    Ma razumem te ja, no volim da te trtim i kapisko sve, nego samo htedoh da ispravimo te nelogičnosti. Rečenica je odvojena. Znači:

    Logično je da niko ko je strejt neće otići na njihove sajtove ili njihove kafiće.

    Pa tek onda:

    Ako neko ode i počne da skrnavi... bla bla
    Ovo, za mene, ima već sasvim drugo značenje:

    Neće ići sa namerom da skrnavi, ako već ide tamo.
    Kapisko?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #131

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    A ti ne volis analni sex?Ne volis ni oralni? Ne volis ni da se mazis i ljubis? Ne volis nista od toga sa osobom koja te nenormalno privlaci ?To je sve tako gadno za raditi,ne
    Analni ne. Ostalo da, ali ne sa osobom istog pola. I ne vidim poentu tvog pitanja? Ovo nije forum Erotika i seks da bih iznosio svoja seksualna iskustva i fantazije.

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Jel tebi ok ako neko kaze da je homoseksualac odmah treba da ostane bez posla,da mu prete susjedi,da ga maltretirjau i psihicki i fizicki,smo zato sto nije cutao kad su ga pitali zasto nema devojku,zasto ga nisu videli ni sa jednom do sad?
    Da li sam ja to negde rekao da to treba da se radi?

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Jel imas frenda homoseksualca i jel te iko ikada startovao ili cekao da se sagnes po kljuceve pa te dohvatio a da je musko?
    Nemam. Nije.

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Nikoga oni en teraju ni na sta samo hoce da im se ne uskracju osnovna ljudska prava jer eto vole isti a ne suprotan spol...
    Ja njima ne želim da uskratim ništa osim pravljenja parada i usvajanja dece.

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Jel sad sve ljude trebamo zatvoriti u geto,diskriminisati ih samo zato sto nisu kao vecina ''normalni''....
    Ni to nisam rekao. Nemoj mi izvrtati reči, niti ubacivati tuđe.

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Koja prava heteroseksualaca oni krse?
    Pa valjda je moje pravo da ih ne gledam na delu? Ja njih ne prisiljavam da gledaju mene i moju devojku, valjda ne tražim previše.

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Kapisko?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  12. #132

  13. #133

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Pa valjda je moje pravo da ih ne gledam na delu? Ja njih ne prisiljavam da gledaju mene i moju devojku, valjda ne tražim previše.
    Kom delu? Pa ne obijaju oni trafiku, nego sede sa svojim momkom/devojkom isto kao i ti sa svojom. Ne prisiljavaju nikoga ni na šta.

    I još nešto mi nije jasno. Zašto u skoro svakom tvom postu o homoseksualnosti stoji narkomanija ili narko dileri?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #134

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Analni ne. Ostalo da, ali ne sa osobom istog pola. I ne vidim poentu tvog pitanja? Ovo nije forum Erotika i seks da bih iznosio svoja seksualna iskustva i fantazije.
    Pa kazes da su to gadosti,ja ne vidim da ista rade sto mi ne radimo,i ne vidim da je to nesto gadno,naprotiv...A evo i ti se slazes s tim...

    Da li sam ja to negde rekao da to treba da se radi?
    Kazes da ih niko ne ugrozava da izmisljaju...

    Pa valjda je moje pravo da ih ne gledam na delu? Ja njih ne prisiljavam da gledaju mene i moju devojku, valjda ne tražim previše.
    A kad si ih to imao priliku gledati i kad su te prisiljavali da ih gledas ili ikoga koga znas ?
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  15. #135

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Ni ja sebi ne prepisujem pravo da nekoga bijem. Nisam ni rekao da homoseksualce treba pobiti. Nisam ni rekao da im treba uskratiti pravo da rade ono što vole. Nisam ni rekao da im treba uskratiti pravo da rade ono što vole. Treba im dopustiti da uživaju u tome. Treba da imaju svoje sajtove, treba da imaju svoje kafiće, treba im maksimalno izaći u susret. Logično je da niko ko je strejt neće otići na njihove sajtove ili njihove kafiće.


    Ja ne znam da li pričam na kineskom, pa ti mene ne razumeš ili nećeš da me razumeš?

    Znači - po ne znam ni ja koji put - apsolutno nemam ništa protiv njih. Neka žive i puste druge da žive. Ne diraj me - ne diram te.
    Kunic kaže:
    • Ja sam svoju toleraniju pokazao u tome da im njihovu sobicu niko ne može uskratiti i da mi tamo sigurno neću ulaziti, ali sve što je izvan te sobe se ne tiče samo njih i najmanje što mogu da očekuju su batine.
    U stvari, ovo zadnje je na kineskom, samo shto sam se ja potrudio pa preveo. Znachi, imaju prava na slobodno izrazzavanje i sopstvene kafiche i sajtove, sve dok otvaraju kafiche u svojim sobicama i izrazzaavaju se na potezu soba - kupatilo- soba.. Sve u svemu, sve im treba omoguchiti, ali naravno chim maknu iz sobichka, biche prokazani, gubavi, nenormalni i treba ih batinama sprechiti da zaraze sve oko sebe...i sve tako da ih ne diram te ne diraj me... Strpash ih lepo u rezervat, to je za te manjine najbolje...




    Nisi ni svestan kako će okolina da im određuje. Koliko samo mladih ljudi je postalo narkoman zbog društva.
    Kakve veze imaju narkomani? Ja upravo pricham kako se neko radja kao peder. Ok neko se mozzze roditi i kao narkoman jer mu se keva drogirala u trudnochi, ali se neche neko roditi kao peder ako mu se chale jebao u guzu dok mu je supruga bila trudna...

    Kakve veze imaju narkomani sa pederima? To znachi pederastija je neshto shto se eto prima od okoline , kao svi to rade pa i ajd ja?

    Ponavljam na chistom srpskom - pederi se radjaju!

    Paz sad ovaj paradox.

    Ajmo da pretpostavimo da nechiji nivo svesti (i dokonosti) dodje do tog nivoa da pozzeli da eksperimentishe sa svojom seksualnoshchu, jer eto, to radi i okolina... I onda hetero ode i primi ga u dupe. I svidi mu se. I shvati da je peder bio i pre ili shvati da je biseksualac i onda nastavi tako malo sa ovima malo sa onima...

    Kakve veze onda ima na shta ga je navela okolina ako je oduvek bio peder?

    .. Ili, na primer, shvati da mu se sve to u kloaki ne svidja i ostane straight?! Ali kako sad ostati straight? Straight si a primio si ga u dupe? ..Dilema jebote. Znachi, zapravo peder si od onog momenta kad ti je palo napamet da eksperimentishesh? Ali ti nisi peder, skontao si da ti se nesvidja... Znachi, to trpanje u dupe zbog drushtva i nije neki vodich u pederastiju.. za pedera to je spoznavanje samog sebe, a straighter bi taj svoj izlet morao da objasni zzeljom za istrazzivanjem ... E ako svoje trpanje u bulju mozzesh da sebi opravdash zzeljom za istrazzivanjem, onda ti je i pitanje pederastije toootalno irelevantno..

    Znachi, peder se radja... Straight chovek moze da "zaluta" ako je sklon lutanju, i to mu je pravo. Mi koji nismo skloni lutanju, nechemo zalutati nit chemo se roditi kao pederi. Tachka.

Strana 9 od 30 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Planete i homoseksualnost
    Autor Crazy Angel u forumu Astrologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.08.2008, 05:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •