NIS - politicka ili ekonomska odluka? - Strana 5
Strana 5 od 8 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 111
  1. #61

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    Нема гаса јер га Украјина краде.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  2. #62

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    zasto onda nema gasa ni u Poljskoj....zar i oni dobijaju preko Ukrajine???
    Extra Hungariam non est vita,si est vita,non est ita...

  3. #63

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    Citat kozo kaže: Pogledaj poruku
    zasto onda nema gasa ni u Poljskoj....zar i oni dobijaju preko Ukrajine???
    zato sto je pocela zurka i to velika. ja mislim da rusi pokusavaju da zadrze visoku cijenu za gas

  4. #64

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    sto je pocela zurka i to velika. ja mislim da rusi pokusavaju da zadrze visoku cijenu za gas
    100% si u pravu jer Nemacka i Poljska dobija gas preko Belorusije(kako znam oni ne kradu od Rusije)....ako su Rusi tako ok face zasto nesalju gas na Balkan i srednju Evropu preko Jadranskog gasovoda??
    Poruku je izmenio BaneK, 07.01.2009 u 21:27 Razlog: kod
    Extra Hungariam non est vita,si est vita,non est ita...

  5. #65

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    А ко каже да га нема у Немачкој? Пољска зависи одакле добија гас - преко БЛР или преко УКР.
    Него, ајмо пљувачи по Русији и Србији, сад пљујте мало по Русији, па се вратите после на Србију.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #66

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    E сад пљујте мало по Русији, па се вратите после на Србију.
    nemoj da nas nagovaras(nemas p......) iti ces da "pljujes" ako se budes smrzavao....ili ces ti da pozoves neku rusku bracu pa da igrate kazacok pijani od vodke,i tako se zagrejete....
    Poruku je izmenio BaneK, 07.01.2009 u 21:28 Razlog: kod
    Extra Hungariam non est vita,si est vita,non est ita...

  7. #67

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    Citat kozo kaže: Pogledaj poruku
    сад пљујте мало по Русији, па се вратите после на Србију.
    nemoj da nas nagovaras(nemas p......) iti ces da "pljujes" ako se budes smrzavao....ili ces ti da pozoves neku rusku bracu pa da igrate kazacok pijani od vodke,i tako se zagrejete....
    Наравно да се нећу смрзавати, у крајњем случају имам ћебад
    А чак и ако се будем смрзавао - ти и твоје теорије и убеђења ми, чини ми се, нећете бити ни за длаку симпатичнији због тога
    И научи како да цитираш текст...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #68

    NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    Луди чанак и Динкић су хтели НИС да продају американцима ... а сад је више него очигледно да све конце у рукама држе - Руси!!!Стала је скоро цела источна Европа + Аустрија ... Украјинци нам краду свима гас ...

    Питам се само где су ти силни ресурси које поседује Србија (Војводина) тј. НИС о којима су толико лапрдали лигаши и динкићевци ... где нам је тај силни гас који вадимо и на коме зарађујемо 400 000 000 годишње .... са толиким гасом ми бисмо имали грејање бар месец дана! Још једном се показала и доказала лаж сепаратиста и динкићеваца ...

    Citat campari kaže: Pogledaj poruku
    nema gasa-kakva je to odluka?
    Питај Јушченка и Тимошенко што краду гас скоро целој источној Европи ...
    Poruku je izmenio BaneK, 10.01.2009 u 15:36 Razlog: uzastopni postovi

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  9. #69

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    kako nas ovi rusi vole ***o te?
    nijesu dozvolili da nam ameri ***u mamu, no su nam poslali onog pjevaca da cio dan ispred skupstine pjeva i prijeti. kako se samo on amirima taj dan n****o majke.rus je to brale.
    nijesu dozvolili da kosovo siptari otmu. ne, ne. nikad ga rusi priznat nece.
    ne daju ukraincima da kradu gas, pa gasa nema ni u gasovodima sto sto ne idu preko ukrajine,rad svakog slucaja,jer su ti ukrajinci opasni lopovi.
    moguce da znaju da sva evropa ima rezerve gasa, jedino nemamo mi, pa vele da je zdravo malo mraza, da se bacili poubijaju. vidite kako braca na nas misle.
    p.s
    jednom rece uman covjek, sveti Petar Cetinjski
    -da mi je da skinem bratsku ruku rusku, sa ramena-

  10. #70

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    Citat campari kaže: Pogledaj poruku
    kako nas ovi rusi vole ***o te?
    nijesu dozvolili da nam ameri ***u mamu, no su nam poslali onog pjevaca da cio dan ispred skupstine pjeva i prijeti. kako se samo on amirima taj dan n****o majke.rus je to brale.
    nijesu dozvolili da kosovo siptari otmu. ne, ne. nikad ga rusi priznat nece.
    ne daju ukraincima da kradu gas, pa gasa nema ni u gasovodima sto sto ne idu preko ukrajine,rad svakog slucaja,jer su ti ukrajinci opasni lopovi.
    moguce da znaju da sva evropa ima rezerve gasa, jedino nemamo mi, pa vele da je zdravo malo mraza, da se bacili poubijaju. vidite kako braca na nas misle.
    p.s
    jednom rece uman covjek, sveti Petar Cetinjski
    -da mi je da skinem bratsku ruku rusku, sa ramena-
    Мало си се зајебо, Руси не воле усташе. Иди сад везуј заставе са шиптарском и хрватском. И причај о томе како ти је ђед јуначки с Црном Легијом био на Стаљинграду и борио се с Секулом Дрљевићем за васпостављање краљевине Црне Горе...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #71

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Мало си се зајебо, Руси не воле усташе. Иди сад везуј заставе са шиптарском и хрватском. И причај о томе како ти је ђед јуначки с Црном Легијом био на Стаљинграду и борио се с Секулом Дрљевићем за васпостављање краљевине Црне Горе...
    eto tebe vole...

  12. #72

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    Ја волим Рускиње, прва девојка ми је била Рускиња, био сам тамо више пута по неколико месеци ... Знам да Руси воле нас, у Русији бар 15% становништва је чуло за Србију и знају шта нам је све учињено ... А кад сам студирао у Аустрији и кад сам обилазио Европу, мање од 5% је чуло за нас, а они који су чули боље и да нису, јер смо за њих кољачи свега живог на Балкану ... изузев Шпанаца који су нормални и који колико толико знају причу ...

    Ма Русија је велесила и могу само да јој пљуну под прозор што се враћа у великом стилу ... доста су дуго шиканирали Русију и гурали је "под тепих" ... ово је све сад да Русија покаже шта може и уме ... цела Европа се усрала што им фали мало гаса јер Украјина не плаћа своје дугове ...

    А нама кад су укинули хлеб,млеко,уље,струју ....? Болео их је К ... е зато сад мене боли К па таман да се смрзне цела Европа (мада ми криво што испашта источна Европа, више бих волео да је погодило западну)... Срби су навикли да се греју и на дрва и да спавају у мраку и да сами месе хлеб чак и у градовима ... ми ћемо преживети јер нам је "кожа одебљала" од силне љубави америчке и енглеске ...

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  13. #73

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    rusi su mogli da nam isporucuju gas i mimo gasovoda koji kroz ukrajinu ide. sto nijesu, ko to zna? moguce da su procijenili da je malo mraza dobro za zdravlje. bice da je to,inace oni nikad nas nijesu zajebali. ne malo...
    uzgred, madjari nam danas salju gas iz svojih rezervi

  14. #74

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    Citat campari kaže: Pogledaj poruku
    rusi su mogli da nam isporucuju gas i mimo gasovoda koji kroz ukrajinu ide. sto nijesu, ko to zna? moguce da su procijenili da je malo mraza dobro za zdravlje. bice da je to,inace oni nikad nas nijesu zajebali. ne malo...
    uzgred, madjari nam danas salju gas iz svojih rezervi
    па могли су и Немци да нам пошаљу ... или било ко други.... како Италијани помажу Словенце ...

    НЕ лупај, нису могли никако да нам пошаљу јер би опет свако дрпио за себе док стигне до нас, немој да трујеш!

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  15. #75

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    E šta sve ne pročitah ovde ... ne mogu da verjem.

    Eto to je to -
    " Ma nek pocrkaju i moje krave, al' što sam srećan što će komšijina krava da krepa ... hahaha hehehe hohoho"



    Uzeli nam i naftu i plin i digli mu cenu za 70% i sad zatvorili !!!???
    Hoštaplerski zavrnuli slavine pokloniocima!!!???

    Ruska Mafija namagarčila naše MafiMufljuze ... i sad mi svi (narod) ispali neviđene ovce
    pa bar da smo ošišane nego Očupane RaZčupane i očerupane ...

    i opet neki rastežu žvakoo "vole nas rusi" "baš su frajeri" ... qq

    Pa čoveče ...
    cela Srbija ...
    cela Vojvodina se greje na plin i cela Evropa i ona mafijška hoštaplerska vnago sada zajebavaju
    ... i ucenjuju ceo civilizovani svet.

    Dođe mi da ispričam jedan vic za ruse ... al' uzdržaću se

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 5 od 8 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odluka Ustavnog suda Srbije o Statutu AP Vojvodina
    Autor FlekicaSkupusom u forumu Spomenar
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 18.08.2012, 20:03
  2. Odluka i kako je doneti
    Autor memento u forumu Filozofija
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 03.04.2010, 13:23
  3. Svetska ekonomska kriza
    Autor campari u forumu Ekonomija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 09.06.2009, 15:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •