Sex u troje iliti - trojka - Strana 6
Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 124
  1. #76

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Mislim da ne treba biti decidan....u smislu "nikada ne bih probao/la". Ako partneri imaju potpuno poverenje jedno u drugoga, ako vole da se "igraju" grupni sex može biti vrlo uzbuđujuća priča. Naravno pre toga vtreba dobro raščistiti u glavi.....da ne bi sat-dva zadovoljstva donelo mesec dana sumnjičenja i plača

    Moja sadašnja partnerka je imala iskustva grupnog sexa, ja takođe, ali u bivšim vezama......ali...još uvek se pripremamo da to pokušamo zajedno, realno još nismo sigurni da li bi nas post ljubomora "ubila"....

  2. #77

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Ma kakva crna trojka ... ja se stidim i pred jednom damom, a ne pred dve

  3. #78

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    hehe... ko se stidi neka popije koju rakijicu ili pelinzer onda nema nikakvih problema samo pazi da ne preteras da se patka ne omlitavi

  4. #79

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Pozz svima...Procitah sve strane i vidim da su podeljena misljenja.Takodje ima i onih koji bi da umoce pa makar bila to i tegla s'dzemom Znam da muski mastaju da budu sa dve cure i da cure mastaju da budu sa dva tipa ali to je samo "masta",bar za mene.
    Situacija je ovakva...
    U braku sam vec 12 godina i imam otvoren odnos sa muzem.Problem se javio pre par meseci gde je on pitao da li moze nekad da padne sex u troje.Kaze da je nas sex dosadan jer je to duga veza i dodje do zasicenja i dosade.Potreban mu je adrenalin + to je njegov san da bude sa dve cure.Naravno misli na mene i jos neku.Kaze da tu ljubav nema nikakve veze i da to nece uticati na nas brak vece ga samo poboljsati.Kad sam na to pitala jer bi moglo onda i ja sta dvojicom on je rekavsi da to nije isto i da je to prevara.Sto je najgore postao je toliko uporan da je to nepodnosljivo,da bi na kraju rekao da ce to da se desi samnom ili bez mene.
    Sad vi meni kazite ko je ovde lud?
    Ako je zzm to je uredu (nije prevara)ali ako je mmz to nije uredu (jer to je prevara)
    Kako ne shvata da me to povredjue sto ce drugu da dodiruje i ...... nerazumem kako muskarci mogu biti tako zatucani i sebicni.Da se odma ogradim ja nisam ni za mmz ni za zzm,to sam ga pitala da bi on uvideo da ako nece on da me deli sa nekim u krevetu zasto bi ja njega sa nekom.I sad budi pametan...svesna sam da ce ako pristanem na zzm tako propasti ovaj brak(znajuci da to radim na silu a ne zato sto hocu),a propasce i ako ne uradim nista jer ce on to onda bez mene(sto je prevara u bilo kom smislu).
    Bas sam se raspricala...
    Ali zaista mi je potreban savet od ljudi koji su to probali ili nekako zaobisli a da su u ozbiljnoj vezi ili braku a ne u prolaznim vezama ili sami.

  5. #80

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Meni se čini da je taj tvoj otvoreni odnos s mužem otvoren samo s jedne strane, što će reći niste ga ni uspostavili kako treba. Neću stati na mušku stranu. Pristavši na takvu situaciju ti bi sebe stavila u podređen položaj i time bi dokazala balkanski stereotip po kom je muškarac glava kuće i sme da radi šta mu se prohte, dok žena treba da bude stub (u stvari sva četiri) kuće i da ispunjava sve prohteve zatucanog kretena na čije fore je imala nesreću da padne.

    Meni tvoj primer govori da te suprug ne poštuje ni malo. Da ispunjavam nemoguće uslove da sam žensko i da sam na tvom mestu, ne bih pristao na takav razvoj događaja.

  6. #81

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Ako stoka neće da pristane i na "tvoju" (mmž) varijantu onda ga teraj u tri lepe!

    A i zapitao bi se da nije on već našao i isprobao onu "drugu" u žžm varijanti!?

    Da je pristao i na "tvoju" varijantu, koju si predložila provere radi, onda bi ti preporučio da se potrudiš i "žrtvuješ" ljubavi radi. A i da ne insistiraš na mmž varijanti, ako već ne osećaš i iskreno privlačenje takvog trougla.

    Mislim da si, na žalost, na početku kraja.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  7. #82

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Citat lutkica kaže: Pogledaj poruku
    Pozz svima...Procitah sve strane i vidim da su podeljena misljenja.Takodje ima i onih koji bi da umoce pa makar bila to i tegla s'dzemom Znam da muski mastaju da budu sa dve cure i da cure mastaju da budu sa dva tipa ali to je samo "masta",bar za mene.
    Situacija je ovakva...
    U braku sam vec 12 godina i imam otvoren odnos sa muzem.Problem se javio pre par meseci gde je on pitao da li moze nekad da padne sex u troje.Kaze da je nas sex dosadan jer je to duga veza i dodje do zasicenja i dosade.Potreban mu je adrenalin + to je njegov san da bude sa dve cure.Naravno misli na mene i jos neku.Kaze da tu ljubav nema nikakve veze i da to nece uticati na nas brak vece ga samo poboljsati.Kad sam na to pitala jer bi moglo onda i ja sta dvojicom on je rekavsi da to nije isto i da je to prevara.Sto je najgore postao je toliko uporan da je to nepodnosljivo,da bi na kraju rekao da ce to da se desi samnom ili bez mene.
    Sad vi meni kazite ko je ovde lud?
    Ako je zzm to je uredu (nije prevara)ali ako je mmz to nije uredu (jer to je prevara)
    Kako ne shvata da me to povredjue sto ce drugu da dodiruje i ...... nerazumem kako muskarci mogu biti tako zatucani i sebicni.Da se odma ogradim ja nisam ni za mmz ni za zzm,to sam ga pitala da bi on uvideo da ako nece on da me deli sa nekim u krevetu zasto bi ja njega sa nekom.I sad budi pametan...svesna sam da ce ako pristanem na zzm tako propasti ovaj brak(znajuci da to radim na silu a ne zato sto hocu),a propasce i ako ne uradim nista jer ce on to onda bez mene(sto je prevara u bilo kom smislu).
    Bas sam se raspricala...
    Ali zaista mi je potreban savet od ljudi koji su to probali ili nekako zaobisli a da su u ozbiljnoj vezi ili braku a ne u prolaznim vezama ili sami.
    Ako mu je dosadio sex "samo" s tobom,a pri tom je toliko navalio da dozivi tu trojku,plus ne interesuje ga da li tebe povredjuje to sto ce na tvoje oci dodirivati drugu...ne voli te,ohladio se skroz,kraj...Sigurno ti zvuci surovo,ali ako otvoris oci i razmislis videces da sam u pravu.Nije tu vise u pitanju sto on zeli tu trojku,nego mnogo vise od toga.
    Srecno
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  8. #83

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Slazem se ja sa tobom u potpunosti to stoji.Ali sta reci ili bolje uradeti u ovakvoj situaciji,to je pitanje.Jer ako ja ne pristanem ili jednostavno necu on ce to da uradi sam bez mene sa dve cure,bez mog pristanka i znanja.I u jednom i u drugom slucaju kao sto rekoh u proslom postu bice propast(pucanje)braka,jer to ce se desiti.
    Nisam pametna sta da radim....dal da pristanem i vidim oce li ga to proci ili da ga pustim da on sam to uradi bez mene.U svakom slucaju ni jedna mi se ideja ne svidja a rezultat je neizbezan.Tako da neznam i stvarno nisam pametna sta da radim i sta cu dalje.
    Ako imas neki savet ili bilo ko drugi nek predlozi,jer ja nemam i neznam.

  9. #84

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Rashisti sa sobom, da li ti je to apsolutno neprihvatljivo?
    Ne izjashavash se koliko ti je stalo do njega.... ili spashavash brak - braka radi?
    Da li ti njega (pored svega) ipak volish?

    Da nije onako kako si napisala, josh bih ti i savetovala da probash - pa da vidish da li bi vam to "osvezhilo" vezu.....ali vi imate mnoooogo vechih problema od te trojke.
    "Bori se za sebe", i ne dozvoli da budesh "podredjena" njegovoj sebichnosti...

  10. #85

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Pazi,da sam u tvojoj kozi,nikad ne bih pristala,nikad! Posadi ga i razgovaraj s njim o vama,jer se ocigledno pojavio problem,koji ce vas odvuci do razlaza.Trojka je njemu izgleda samo "pocetak" kraja,jer mozda nije imao hrabrosti drugacije da ti kaze.Mozda...zato je najbolje da razgovarate.
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  11. #86

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Ma kakvo razgovaranje!

    Teraj ga odakle je došao. Stoka sebična.


    P.S.
    Da, da. Surovo. Znam.
    Ali koliko god razmišljao o činjenicama koje si iznela, SAMO taj zaključak se nameće.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  12. #87

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Ma kakvo razgovaranje!

    Teraj ga odakle je došao. Stoka sebična.


    P.S.
    Da, da. Surovo. Znam.
    Ali koliko god razmišljao o činjenicama koje si iznela, SAMO taj zaključak se nameće.
    Pokusala sam da budem blaga

    potpuno se slazem sa ovim misljenjem
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  13. #88

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    To sto bi on da trpa neku drugu to je ok.
    A ako ti samo pomenes nekog treceg to je prevara.
    Muskarac idealan za kastraciju grickalicom
    Fuj!!!
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  14. #89

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Fascinatno je kakve sve emotivne ranjenike i duhovne brodolomnike nanesu plime besmisla na obale ovog foruma..
    The rest...is silence.

  15. #90

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Ja bih pristala ali pod uslovom da ja izaberem tu drugu (ili trecu, kako god).
    Nasla bih neku grdnu da mu se ne bi ni ovoonoitakoto
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kućanice iliti domačice
    Autor little fairy u forumu Porodica
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.08.2010, 23:15
  2. NMDb iliti NašaMovieDatabase
    Autor DrinChe u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 21.05.2009, 20:41
  3. Akcenti iliti naglasci
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 24.09.2008, 14:47
  4. Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 02.01.2008, 23:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •