Podržite Uroša Mišića!!!! - Strana 7
Strana 7 od 21 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 311
  1. #91

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    ali ima dokaza il tukao chovekashta je radio sa onom bakljom pokazivao trajkovicu koliko je lepa i kako se lepo dimi
    ali ti cesh mi sad zakachivati neke delijske videe tipa pravda za urosha i pokazivati kako greshim
      Vrh

  2. #92

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    ali ima dokaza il tukao chovekashta je radio sa onom bakljom pokazivao trajkovicu koliko je lepa i kako se lepo dimi
    ali ti cesh mi sad zakachivati neke delijske videe tipa pravda za urosha i pokazivati kako greshim
    Pokušao da ubije?
      Vrh

  3. #93

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Evo podržavam ga opet!
    Baveći se sportom i oko sporta kroz zivot,pa i fudbalom,primetio sam da gotovo niko ko se u zivotu,detinjstvu posebno,bavio sportom,trenirao i nastupao za nesto sto se zove tim ne odlazi na tribinu među to sto se ovde naziva navijacima.Kasnije su mi to potvrdili i neki ljudi sa filozofskog fakulteta,grupa za psihologiju,u vezi nekih anketa.Nevezano za koji tim se prica.Znam dosta magarčina iz mog kraja koji se pale i sto je jos gore pale klince da mrze,mlate,da se proseravaju sa tim kako onoga tamo vise mrzi nego sto voli svoj tim.Pa su,pazi sad,organizovali za svoje"članove" treninge u teretani na kojima im jedna dileja pokazuje kako de se sibaju na ulici.I to je jedna majmuncina koja nije nista osim pravljenja stete trenirala.
    Samo je pitanje momenta kada ce opet neko da nastrada.Onaj momak je izgubio glavu u Futogu zbog tuce orgaizovane u vezi nekih grafita?!Ubica ce dobiti koliko ce dobiti(mozda je vec gotovo,ne znam)koliko god da bude malo je.Ovog zandara bi sasvim sigurno kostalo glave da nije imao pistolj ili da su mu ga oteli a taj za ciju podrsku lobirate ovde je bio na celu te rulje.Idiot se posrao na zivote svih oko sebe,na zivot tog coveka i zivot njegove porodice,posrao se i u sred svog zivota ali to je naj manja steta,to je bio njegov izbor,a ovde se samo o njemu trubi.On je naj manje podrske zasluzio.
    Podržavam ga da lepo odmardelja svoje(zasluzio je posteno deset godina)i da izađe bar malo pametniji.Na robiji ce mozda poceti i da igra fudbal pa ce mu se produbiti shvatanje sporta.Imace vremena svakako da malo razmisli pa kada izađe za koju godinicu ili na vikend neka ponovo ide među drustveni talog da sere po tuđim zivotima.
      Vrh

  4. #94

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    jedno je sigurno da trajkovic nije imao pishtolj pri sebi izgazili bi ga..ko bi za to ubistvo odgovarao ne znam
      Vrh

  5. #95

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Holtegaard kaže: Pogledaj poruku
    Evo podržavam ga opet!
    Baveći se sportom i oko sporta kroz zivot,pa i fudbalom,primetio sam da gotovo niko ko se u zivotu,detinjstvu posebno,bavio sportom,trenirao i nastupao za nesto sto se zove tim ne odlazi na tribinu među to sto se ovde naziva navijacima.Kasnije su mi to potvrdili i neki ljudi sa filozofskog fakulteta,grupa za psihologiju,u vezi nekih anketa.Nevezano za koji tim se prica.Znam dosta magarčina iz mog kraja koji se pale i sto je jos gore pale klince da mrze,mlate,da se proseravaju sa tim kako onoga tamo vise mrzi nego sto voli svoj tim.Pa su,pazi sad,organizovali za svoje"članove" treninge u teretani na kojima im jedna dileja pokazuje kako de se sibaju na ulici.I to je jedna majmuncina koja nije nista osim pravljenja stete trenirala.
    Samo je pitanje momenta kada ce opet neko da nastrada.Onaj momak je izgubio glavu u Futogu zbog tuce orgaizovane u vezi nekih grafita?!Ubica ce dobiti koliko ce dobiti(mozda je vec gotovo,ne znam)koliko god da bude malo je.Ovog zandara bi sasvim sigurno kostalo glave da nije imao pistolj ili da su mu ga oteli a taj za ciju podrsku lobirate ovde je bio na celu te rulje.Idiot se posrao na zivote svih oko sebe,na zivot tog coveka i zivot njegove porodice,posrao se i u sred svog zivota ali to je naj manja steta,to je bio njegov izbor,a ovde se samo o njemu trubi.On je naj manje podrske zasluzio.
    Podržavam ga da lepo odmardelja svoje(zasluzio je posteno deset godina)i da izađe bar malo pametniji.Na robiji ce mozda poceti i da igra fudbal pa ce mu se produbiti shvatanje sporta.Imace vremena svakako da malo razmisli pa kada izađe za koju godinicu ili na vikend neka ponovo ide među drustveni talog da sere po tuđim zivotima.

    Čime pravdaš činjenicu da imam drugara koji trenira fudbal i ide na utakmice?Anomalija neka?Uostalom ima ih koji treniraju i neke druge sportove...sve anomalije...
    Po čemu si ti toliko ubeđen da je on stajao na čelu bilo kakve rulje?Po Trajkovićevoj izjavi?
    Još nešto,kako kapija može da bude zaključana,delije imale ključ,ili to kanda neko iscenirao i namestio sve da bi jednog naivnog bacili javnosti kao žrtveno jagnje...mislim mnogo lakše tako nego se baviti osobama poput te koju si video u teretani kako pali klince...manje posla za policajce,a i neće ih više nastradati...
    Nije svetac,ali ipak,koliko ljudi se skupi za derbi eto recimo,ili neku evropsku utakmicu?Svi su po defaultu poput tvog kolege iz teretane?
    Pa bio sam i na manjim utakmicama,pa ne vučem klince da ubijaju i ne znam šta,filing je otići da gledaš klub koji voliš,ali isto tako ne znači automatski da si masovni ubica sa sekirom...
    Treba da odmardelja svoje,samo 10 godina je preterivanje...bar po meni...
      Vrh

  6. #96

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    jedno je sigurno da trajkovic nije imao pishtolj pri sebi izgazili bi ga..ko bi za to ubistvo odgovarao ne znam
    Eh,da on nije poceo da mlatara tim istim pistoljem kad je pocela gungula na stadionu verovatno ne bi ni primetio neko da je on tu.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  7. #97

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    da prokomentarisem neke komentare:

    - nisu navijachi opasni zato sto su organizovani i toboze kao brane srbiju od neceg,
    vec zato sto medju njima naurozanih huligana-ludaka, kojima je izbosti chovek nozem
    ili rascopati mu lobanju nesto mogu sto opusteno urade dok tjopaju burek i jogurt,
    a nije im strano ni lupanje izloga i automobila koji se nadju na putu...
    eto cisto tako zabave radi...

    - kakve veze ima gay populacija, i kakvo je to besmisleno poredjenje...
    jel ta gay raja nekog linchovala, izbola, napala, opljackala ? u chemu pricamo?

    - nije on proglasen krivim pre sudjenja... a na osnovu onog sto sam video
    smatram da je pravedno kaznjen. Nije u redu ako su ga tukli i izivljavali se na njemu,
    ako je do tog doslo i to treba kazniti adekvatno.
    A on treba da dobije ono sto mu pripada. Svima koje osude bude zao zbog tog sto
    su uradili, to ne znaci da sad ako mu je zao - da sad moze da ide kuci.

    I on kad ne bi bio kaznjen, sta bi mislio... "e pokidao sam pandura i pustili me kuci, hehe".
    Moze tako da zakljuci da moze jos stosta da uradi bez posledica.

    Drugo, to sto neko misli da je neposteno jer su neki tamo za neke druge zlocine
    blaze kaznjeni... da, neposteno je: te druge koji su lako prosli olako trebalo
    bi strozije kazniti.

    Misim, pocinje da me smara sve ovo, stvarno mi se vise ne kucka...

    Mozda predjem malo na onog drugog narodnog 'eroja Kovacevica.

    and let the force bla bla bla
    Eto, sad ce dobiti kompleks...
      Vrh

  8. #98

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    da prokomentarisem neke komentare:

    - nisu navijachi opasni zato sto su organizovani i toboze kao brane srbiju od neceg,
    vec zato sto medju njima naurozanih huligana-ludaka, kojima je izbosti chovek nozem
    ili rascopati mu lobanju nesto mogu sto opusteno urade dok tjopaju burek i jogurt,
    a nije im strano ni lupanje izloga i automobila koji se nadju na putu...
    eto cisto tako zabave radi...
    Takvih ima na svakom skupu,počev od svadbi,pa do sa'rane,bla,bla,bla

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    - kakve veze ima gay populacija, i kakvo je to besmisleno poredjenje...
    jel ta gay raja nekog linchovala, izbola, napala, opljackala ? u chemu pricamo?
    Siguran da nema takvih i među njima?Uostalom ima veze sa zakonom o sportu i nekim njegovim nebulozam...ako pederi mogu svoj da prave,onda svako svoj neka pravi...

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    - nije on proglasen krivim pre sudjenja... a na osnovu onog sto sam video
    smatram da je pravedno kaznjen. Nije u redu ako su ga tukli i izivljavali se na njemu,
    ako je do tog doslo i to treba kazniti adekvatno.
    A on treba da dobije ono sto mu pripada. Svima koje osude bude zao zbog tog sto
    su uradili, to ne znaci da sad ako mu je zao - da sad moze da ide kuci.
    Ma ok,znači 10 godina nije preterano,kako god...a da,nije osuđen unapred,kazna je izrečena ipak na kraju,po propisima

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    I on kad ne bi bio kaznjen, sta bi mislio... "e pokidao sam pandura i pustili me kuci, hehe".
    Moze tako da zakljuci da moze jos stosta da uradi bez posledica.
    Pa ko kaže da treba da ga puste?

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    Drugo, to sto neko misli da je neposteno jer su neki tamo za neke druge zlocine
    blaze kaznjeni... da, neposteno je: te druge koji su lako prosli olako trebalo
    bi strozije kazniti.
    Ma opušteno,ti drugi su nebitni valjda...

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    Misim, pocinje da me smara sve ovo, stvarno mi se vise ne kucka...
    Pa što kucaš?

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    Mozda predjem malo na onog drugog narodnog 'eroja Kovacevica.
    Vala pređi...

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    and let the force bla bla bla
    and let the pendrek bi with you,bla,bla,bla

    ************************************************** ***********************
    B92 - Vesti - Dai: Trajkovi zaslužuje orden - Internet, Radio i TV stanica; najnovije vesti iz Srbije


    B92 Info Vesti Hronika Dačić: Trajković zaslužuje orden

    23. april 2009. | 17:45 | Izvor: Tanjug Beograd -- Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić ocenio je da žandarm Nebojša Trajković, kome je navijač Uroš Mišić naneo teške povrede, zaslužuje orden.

    "Svestan da može da izgubi život, rizikovao je i bacio službeni pištolj da ne bu ugrozio tuđi život", rekao je Dačić za glasilo MUP-a "Policajac danas". Navijač Crvene zvezde Uroš Mišić koji je teško povredio Trajkovića prvobitno je osuđen na deset godina zatvora, ali je postupak, posle žalbi advokata, vraćen na početak.

    Dačić je istakao i da će MUP "pomoći svima koji su nastradali ili su povređeni pri obavljanju službene dužnosti, ali i njihovim porodicama".

    Dačić je rekao da MUP pokušava da pomogne Trajkoviću i u rešavanju stambenog pitanja naglašavajući da on nije jedini primer, ali je drastičan primer.

    Ministar policije je najavio i da će se MUP truditi da poveća izvorne prihode podsetivši da nijedan dinar od naplate saobraćajnih prekršaja ne ide policiji.

    "Nije moguće da MUP finansira iz svog budžeta obezbeđenje, na primer Univerzijade. Tim dodatnim prihodim


    Kao što se vidi,izvor-B92

    Moram da vidim kad ima konkurs,idu im plate gore znači,a mož i biješ do sutra i nikom ništa
      Vrh

  9. #99

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Pa kucam zato sto sto se ne slazem sa nekim stvarima, izvini ako ti smeta.

    A i ti bla malo izvrces malo rechi, tj. naglasavas ili ignorises neke delove.

    Ko je rekao da medju ped... gay populacijom nema takvih,
    Ali nisam jos chuo da su tamo neki gay hooligani, demolirali nesto, pretukli nekog.
    Ako to urade, zalozicu se da ih strogo i osude, po zasluzi, eto.
    Mislim, razumes ti mene, ali neces da razumes.

    A ono, nisam rekao da su tamo neki drugi skotovi manje bitni,
    samo sto se ovde prica Mishitju, ako sam dobro primetio.
    Ti ako zelis pokreni topic i za sve te ostale kojima treba podrska
    ili im mozda treba strozija kazna, pa cu reci onda vise sta mislim o njima.

    Pitam se kako bi ti reagovao da je neko tamo iskasapio nekog ko ti je blizak,
    sigurno bi se i tada zalagao da taj sto pre izadje na slobodu.
    Eto, sad ce dobiti kompleks...
      Vrh

  10. #100

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    Pa kucam zato sto sto se ne slazem sa nekim stvarima, izvini ako ti smeta.
    Ma opušteno

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    A i ti bla malo izvrces malo rechi, tj. naglasavas ili ignorises neke delove.
    Jok,nego ti si opisao psihopate,a ne navijače

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    Ko je rekao da medju ped... gay populacijom nema takvih,
    Ali nisam jos chuo da su tamo neki gay hooligani, demolirali nesto, pretukli nekog.
    Ako to urade, zalozicu se da ih strogo i osude, po zasluzi, eto.
    Mislim, razumes ti mene, ali neces da razumes.
    Malo samo ukrupnjavam,pošto tema jeste Uroš,ali počeli da se generalizuju svi koji idu da navijaju
    Uostalom nikad ne znaš šta nosi dan,a šta noć...a i nije fer da se oko zakona ne konsultuju navijačke grupe,uostalom javno su u više emisija naglasili da se slažu sa engleskim modelom npr,ali da nema odvaljivanja bubrega i sličnih pojava više

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    A ono, nisam rekao da su tamo neki drugi skotovi manje bitni,
    samo sto se ovde prica Mishitju, ako sam dobro primetio.
    Ti ako zelis pokreni topic i za sve te ostale kojima treba podrska
    ili im mozda treba strozija kazna, pa cu reci onda vise sta mislim o njima.
    Bitno je u generalnoj slici,brine se o nevažnim stvarima,a pedofilija npr predviđa kolike zatvorske kazne?
    Bitno da smo Uroša zato osudili na 10 godina za prvi prekršaj
    Malo niže lepo stoji da je 8 godina maksimalna kazna za to što je uradio,a sad da li postoji neki zakon kad su službena lica u pitanju ili ćemo odokativno da klepamo?
    Uostalom za I prekršaj uvek ide blaža kazna,nikad max,pogotovo ne preko max...

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    Pitam se kako bi ti reagovao da je neko tamo iskasapio nekog ko ti je blizak,
    sigurno bi se i tada zalagao da taj sto pre izadje na slobodu.
    Mislim da mu ne bi bilo u interesu,pa sve da je Dart Vejder...
      Vrh

  11. #101

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Ako pogledas bolje, nisam napisao da su svi navijaci psihopate, vec
    samo da medju njima ima takvih, a sad cu da dodam se te psihopate tu
    malo vise isticu, nego u nekim drugim grupama... eto, sad je jasnije.

    A drugo... a ne bi mu bilo u interesu, vidis. To je malo drugacija perspektiva.
    Eto, sad ce dobiti kompleks...
      Vrh

  12. #102

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Ljudi, imam osecaj kao da opominjem petogodisnjake. Svi (bas svi) off topic komentari ce biti obrisani istog momenta kad ih vidim. A vi slobodno nastavite.

      Vrh

  13. #103

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    Ako pogledas bolje, nisam napisao da su svi navijaci psihopate, vec
    samo da medju njima ima takvih, a sad cu da dodam se te psihopate tu
    malo vise isticu, nego u nekim drugim grupama... eto, sad je jasnije.

    A drugo... a ne bi mu bilo u interesu, vidis. To je malo drugacija perspektiva.

    I šta sad,treba da dobije doživotnu jer mu nije u interesu da izađe iz zatvora?
    Au,koja logika

    Pa policija dobija platu za ono što radi,najbolje još i odmazdu da vrše...mada se pitam oće neko odgovarati za njegovo batinjanje u zatvoru...
      Vrh

  14. #104

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    I šta sad,treba da dobije doživotnu jer mu nije u interesu da izađe iz zatvora?
    Au,koja logika

    Pa policija dobija platu za ono što radi,najbolje još i odmazdu da vrše...mada se pitam oće neko odgovarati za njegovo batinjanje u zatvoru...
    ko je spominjao dozivotnu ??

    pa ja rekoh da nije u redu da ga batinaju, nije osudjen na batinanje
    Treba da odgovara neko za batinanje, evo, zalozi se, podrzavam te sto se tog tice.

    Samo nemoj sad ako te vecina podrzi u necemu da nadjesneki razlog da udaris kontru.
    Eto, sad ce dobiti kompleks...
      Vrh

  15. #105

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Podržaću ga naravno ...
    Uroše,
    podržavam te da izdržiš u zatvoru deset godina, jer nisi umeo da ceniš svoju mladost, a tuđe zdravlje i život. Tamo se pokaži i dokaži da ti je žao i da se iskreno kaješ za to što si uradio, a ne pred novinarima.
    Stop nasilju
    Hoću da izađem na ulicu, a da ne moram da strepim hoće li me neki kreten sa viškom energije ozlediti...hoću normalno da idem na utakmice i da sedim držeći kesu kokica u jednoj ruci...kakve baklje, kakve palice...pa ljudi moji, došli ste na utakmicu da navijate i da se veselite pobedi, a ne da se tučete i jedva čekate neku situaciju u koju bi mogli da date nekom šaku u facu...
      Vrh

Strana 7 od 21 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izostanak podrške obitelji
    Autor little fairy u forumu Porodica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.12.2009, 09:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •