Startovanje... - Strana 10
Strana 10 od 12 PrvaPrva ... 89101112 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 171
  1. #136

    Odgovor: Startovanje...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Kakva bre hemija to je glupost najveca!
    To je tipicna nezrelost.
    Zamisli primer jedan upoznas tipa dobar,vredan,sarmantan,pametan,stalozen,skroman i ne bi ti nikad lose naudio,ogovarao itd.I onda ga sutnes i kazes nema tu hemije ne osecam nista.
    Onda dodje jedna tipicna seljacina neuredan,nekulturan,ali glumi frajera misli neka je faca itd.I onda kao osetis neku hemiju prema njemu i posto je osecas ti budes sa njim.Nema logike zaista.Ipak malo bira i pamet ne samo srce
    ...vidi komsija...slichan se slichnome raduje...svako bira onoga ko mu odgovara...ako mi je riba fensi,koja ne gasi Grand i nije procitala ni jedan predgovor neke knjige...onda se zakljucak o meni samom namece...
    ...hell ain't a bad place to be......

  2. #137

    Odgovor: Startovanje...

    Kod mene je prica malo drugacija ajde da ne bi slagao od 50-ak devojaka koje sam smuvao i bio sa njima nigde nisam osetio tzv.hemiju.Bio sam sa njima koliko sam hteo dok mi druga nije upadala u oko.
    Ovo sto sam dole napisao video sam od mojih drugova jer oni su takve stvari imali.Ja hvala bogu ne i neznam sta to znaci biti otkacen ili tako nesto,dobro bilo je kada sam ugledao da tu nema dalje i molio boga da ona mene otkaci a ne ja nju.jer po meni u ljubavi pametniji je onaj koji cuti.
    Jednostavno ja sam sa devojkom ovom zadnjom dosta dugo i opet ne osecam neku hemiju volim je da i slazemo se i ozenicu je vremenom zavisi opet od mene a ne od nje.

  3. #138

    Odgovor: Startovanje...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Kod mene je prica malo drugacija ajde da ne bi slagao od 50-ak devojaka koje sam smuvao i bio sa njima nigde nisam osetio tzv.hemiju.Bio sam sa njima koliko sam hteo dok mi druga nije upadala u oko.
    Ovo sto sam dole napisao video sam od mojih drugova jer oni su takve stvari imali.Ja hvala bogu ne i neznam sta to znaci biti otkacen ili tako nesto,dobro bilo je kada sam ugledao da tu nema dalje i molio boga da ona mene otkaci a ne ja nju.jer po meni u ljubavi pametniji je onaj koji cuti.
    Jednostavno ja sam sa devojkom ovom zadnjom dosta dugo i opet ne osecam neku hemiju volim je da i slazemo se i ozenicu je vremenom zavisi opet od mene a ne od nje.
    Primi moje iskreno saucesce

    Ti si onda dead man walking...ali kao sto rekoh, lepota je u razlicitosti

    Ubuduce, drzi se teme...a to je...na koji si nacin strartovao (ili tebe) tih 50-tak devojaka (lepa cifra za biJografiju...nema sta )
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #139

    Odgovor: Startovanje...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Jednostavno ja sam sa devojkom ovom zadnjom...
    Imas i prednju?
    Reality, ain't always the truth...

  5. #140

    Odgovor: Startovanje...

    Citat Malcolm kaže: Pogledaj poruku
    Imas i prednju?


    Nego, sto se tice startovanja najgluplje su mi one fore "Hej pa je l' se mi znamo od nekud?? Izlazis ovde cesto? Da nije sa faxa?" Za par minuta te ispita na koja mesta sve izlazis i da li mozda poznajes ljude (za koje nisam ni sigurna da li postoje) sa kojima me je sigurno negde video Pa posle toga, kad iscrpi sva moguca mesta i price predje na muvanje ( a do tada me iznervira )
    Everybody Wants to be a Cat

  6. #141

    Odgovor: Startovanje...

    Slazem se vreme me gazi.Svako od nas polako pocinje da bude pecen pa eto i ja.Blizi mi se svadba i nadam se sledece leto zavrsavam sa mojim avanturama na opstu tugu Vojvodjanskih devojaka od Horgosa do Zemuna,a narucito Vrscanki ali sta da radimo doci ce neki drugi Becar i zameniti moju ulogu.Mada dotle cu iskljucivo voditi jednolican zivot mada...

  7. #142

    Odgovor: Startovanje...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Slazem se vreme me gazi.Svako od nas polako pocinje da bude pecen pa eto i ja.Blizi mi se svadba i nadam se sledece leto zavrsavam sa mojim avanturama na opstu tugu Vojvodjanskih devojaka od Horgosa do Zemuna,a narucito Vrscanki ali sta da radimo doci ce neki drugi Becar i zameniti moju ulogu.Mada dotle cu iskljucivo voditi jednolican zivot mada...
    ...mislim komsija...da posle ovog posta...teci ce potoci krvi razocaranih devojaka...
    ...hell ain't a bad place to be......

  8. #143

    Odgovor: Startovanje...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Slazem se vreme me gazi.Svako od nas polako pocinje da bude pecen pa eto i ja.Blizi mi se svadba i nadam se sledece leto zavrsavam sa mojim avanturama na opstu tugu Vojvodjanskih devojaka od Horgosa do Zemuna,a narucito Vrscanki ali sta da radimo doci ce neki drugi Becar i zameniti moju ulogu.Mada dotle cu iskljucivo voditi jednolican zivot mada...
    Opet me hvatash na emocije...
    znash da kad pomenesh zhenidbu meni se skache u Dunav..
    nemoj da ti doDzem
    ovako ucveljena..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #144

    Odgovor: Startovanje...

    Vreme mi je sta da radim.Prosao sam sve i svasta i meni je zivot ispunjen.
    Imao sam dobre provode,obisao 20-ak zemalja,muvao se sa raznim devojkama razlicitih nacija i to ostavlja najveci utisak na mene,finansijski detalji nisu problem ako ce mo realno ne moram da radim naredne 2 generacije ali ja jesam vredan i nastavicu tim tokom.Mlad sam tek 24 a sve to prosao.Ima jos godinu dana do tada i zato uzivam dok mogu mada priznajem najvece uzivanje je sa mojom voljenom.Borila se za mene i dobice me za ceo zivot.

  10. #145

    Odgovor: Startovanje...

    Odem malopre u prodavnicu po otrove i aj' da uplatim dopunu za mob. Kazem moj broj (diskretno) onoj na kasi...ali ga ona ponovi onako glasno

    Posle 5 minuta stize meni sms...E, ja sam bio iza tebe u prodavnici, pa ako si raspolozena da se upoznamo
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #146

    Odgovor: Startovanje...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Vreme mi je sta da radim.Prosao sam sve i svasta i meni je zivot ispunjen.
    Imao sam dobre provode,obisao 20-ak zemalja,muvao se sa raznim devojkama razlicitih nacija i to ostavlja najveci utisak na mene,finansijski detalji nisu problem ako ce mo realno ne moram da radim naredne 2 generacije ali ja jesam vredan i nastavicu tim tokom.Mlad sam tek 24 a sve to prosao.Ima jos godinu dana do tada i zato uzivam dok mogu mada priznajem najvece uzivanje je sa mojom voljenom.Borila se za mene i dobice me za ceo zivot.
    E vala usrecice se..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  12. #147

    Odgovor: Startovanje...

    Na sve opstu radost i nagovaranja izacicu vam u susret sa jos nekim mojim startovima od kojih bi voleo da pokusate i pomognete sebi...Uskoro...

  13. #148

    Odgovor: Startovanje...

    Ajde da nastavimo....

    Kada pridjete devojci i trazite joj broj telefona znate da 90% padate i ostajete kratkih rukava.

    Becar daje savet:

    Kada vam ona kaze ne dam,ne moze vi onda dajte njoj vas broj na ceduljici ispisan i kazete joj da vas nazove ako hoce ako nece neka ga uzme i baci.

    Pouka odavde je da u tom slucaju resavate pitanje da li je ona raspolozena za vas ili nije.Uvidece te odmah iz prve ruke i ako uzme broj i stavi u tasnu,jaknu,dzep imate nade i ne smarajte dok vas prva ne pozove.
    Ako uzme i baci broj i ladno kaze ne netreba mi i gotovo.
    Slobodno se okrenite nekoj drugoj i pokusajte a na prethodnu vise ne obracajte paznju jer jako su male sanse da upali upoznavanje.

  14. #149

    Odgovor: Startovanje...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ajde da nastavimo....

    Kada pridjete devojci i trazite joj broj telefona znate da 90% padate i ostajete kratkih rukava.

    Becar daje savet:

    Kada vam ona kaze ne dam,ne moze vi onda dajte njoj vas broj na ceduljici ispisan i kazete joj da vas nazove ako hoce ako nece neka ga uzme i baci.

    Pouka odavde je da u tom slucaju resavate pitanje da li je ona raspolozena za vas ili nije.Uvidece te odmah iz prve ruke i ako uzme broj i stavi u tasnu,jaknu,dzep imate nade i ne smarajte dok vas prva ne pozove.
    Ako uzme i baci broj i ladno kaze ne netreba mi i gotovo.
    Slobodno se okrenite nekoj drugoj i pokusajte a na prethodnu vise ne obracajte paznju jer jako su male sanse da upali upoznavanje.
    ti to napunis dzepove ceduljicama s tvojim brojem, pa u jednom danu stanes ispred nekog marketa ili prodavnice, i delis ih ko oni sto dele razne flaere i ostale brosurice za reklamu raznih proizvoda....



    P.S. Moj savet - otstampaj vizit karte i radi sa stirlom, kad vec pare nisu problem


  15. #150

    Odgovor: Startovanje...

    Mojoj sreći nema kraja...konačno ću postati muško...


Strana 10 od 12 PrvaPrva ... 89101112 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •