Muškarci pitaju, žene odgovaraju! - Strana 8
Strana 8 od 10 PrvaPrva ... 678910 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 140
  1. #106

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    1.Mrak ---->Zasto nekim zenama cak i kad je sve dobro uvek moraju da pronadju neku sitnicu ili josh gore najgoru glupost da bi se posvadjale?

    2.Doktor Zo ----->Zašto se žene, iako su u duuugim, sjaaajnim vezama, nikada ne "otvore" do kraja?
    Da li misle da će biti manje voljene i poštovane, ili, pak, vrlo ranjive?

    1.Zato sto usustini njoj nije dobro,jer se iza te sitnice nesto drugo krije...npr. Dodje muz s posla i zena se dernja shto je stavio kljuceve ispred televizora,a ne di mu je mesto. Njoj sigurno ne smetaju ti kljucevi,vec mozda zeli vise paznje od muza,mozda je sam muz nervira...tu su sad ogromn broj kombinacija

    2.Kaze jedna izreka da muskarac voli 100% a zena 99% ,taj jedan posto cak ni Frojd nije uspeo da prouci.Tesko da cemo i mi no ja bar mislim da u toj dugoj i sjajnoj vezi nedostaje ipak jos nesto,muskarac je taj koji pruza sigurnost,a zena to mora da oseti da bi pocela da se otvara i dobro si zapazio da su vrlo ranjive tada i osetljivije,kao da su u 3 mesecu trudnoce...ja jeste da sam zensko ,al ponekad mrzim sto jesam
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  2. #107

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Ja bi par podpitanja. Može? OK, ondaK.

    Citat lenjivica kaže: Pogledaj poruku
    ...
    1.Zato sto usustini njoj nije dobro,jer se iza te sitnice nesto drugo krije...npr. Dodje muz s posla i zena se dernja shto je stavio kljuceve ispred televizora,a ne di mu je mesto. Njoj sigurno ne smetaju ti kljucevi,vec mozda zeli vise paznje od muza,mozda je sam muz nervira...tu su sad ogromn broj kombinacija
    Jel ovo objašnjenje il' opravdanje?!?

    2.Kaze jedna izreka da muskarac voli 100% a zena 99% ,taj jedan posto cak ni Frojd nije uspeo da prouci.Tesko da cemo i mi no ja bar mislim da u toj dugoj i sjajnoj vezi nedostaje ipak jos nesto,muskarac je taj koji pruza sigurnost,a zena to mora da oseti da bi pocela da se otvara i dobro si zapazio da su vrlo ranjive tada i osetljivije,kao da su u 3 mesecu trudnoce...ja jeste da sam zensko ,al ponekad mrzim sto jesam
    Jel to znači da je muškarac kriv što ga žena ne voli 100%?


    Fala inadvans.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  3. #108

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Jer, ja sam samo (nežna) žena.. i ne sumLjam, da ti to bolje znaš.
    Da, samo znaeš, mori mome!

  4. #109

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Ja bi par podpitanja. Može? OK, ondaK.


    Jel ovo objašnjenje il' opravdanje?!?


    Jel to znači da je muškarac kriv što ga žena ne voli 100%?


    Fala inadvans.

    To je primer uz objasenjenje i opravdanje.Kako mislis da je opravdanje? Zar opravdanje nespada pod kategoriju objasnjenja,jer ti kada nesto objasnjavas dajes opravdanje toga zashto je neshto takvo.

    A ovo drugo ne pricamo o krivici,vec o odnosu zene i muskarca,ako te bas zanima pitaj tog sto je sastavio izreku.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  5. #110

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat lenjivica kaže: Pogledaj poruku
    To je primer uz objasenjenje i opravdanje.Kako mislis da je opravdanje? Zar opravdanje nespada pod kategoriju objasnjenja,jer ti kada nesto objasnjavas dajes opravdanje toga zashto je neshto takvo.
    Objašnjenje i opravdanje nije isto, pa ni slično. Najlakše ću ti kroz primer objasniti.

    Siledžija ili bilo koji prestupnik može, u nekim situacijama on, a u nekim doktori, da objasni zašto je uradio to delo. Ono, "bio sam pijan, drogiran...", "iz opklade", "jer je to bilo u onom filmu što sam gledao kao mali", "jer je to i meni tata radio"...
    I to je objašnjenje zašto je delo učinjeno. Ali to nije i opravdanje istog.

    Smatram da žena, u tvom primeru, nije u pravu kada se breca na hazbnta kao zbog ključeva, a ono pravi razlog je nešto sasvim stoto. Msm, da se sa time svi slažemo.

    Tako da tvoj primer je objašnjenje, ali ne i opravdanje. Opravdanje bi bilo kada bi saznali zašto ona (Što volem kada se iza "ona" krije mnođina, odnosno skoro cela žeMska populacija. ) menja teze (ključOve za nešto stoto).

    A to iz tvog odgovora mi (muški) nismo saznali. Zato postavih podpitanje.

    A ovo drugo ne pricamo o krivici,vec o odnosu zene i muskarca,ako te bas zanima pitaj tog sto je sastavio izreku.
    Ako zanemarimo to što nisam do sada ni čuo tu izreku, pa time ni ne znam ko je sastavi', moje (pod)pitanje nema veze sa izrekom. Pa zato ga i postavih tebi, kao predstavniku žeMskog roda.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  6. #111

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat lenjivica kaže: Pogledaj poruku
    Kaze jedna izreka da muskarac voli 100% a zena 99%
    Ja se od ove izreke ograđujem.
    Tu izreku mora da je izrekao neki šonjarogonja... samim tim je nevažeća.
    Tko je taj ko o količini muško/ženske ljubavi može u postotcima da priča, a ako već tako i pričamo, onda je ovo epohalno otkriće,
    jer uvreženo je mišljenje da je odnos "polnih procenata" ljubavi i pripadnosti - sasvim drugačiji.
    (mslm lol )

    Citat Doktor Zo kaže: Pogledaj poruku
    Da, samo znaeš, mori mome!
    Znaem more Mitooo, kako da ne znaem,sećam se .... kol'kaaaaa jeeeee

    mslm žalba ..

    za mlados'


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  7. #112

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    pfff nek moderatori obrisu moje ne znanje o odnosu zena i muskaraca . Et Adrijan izgleda vrlo dobro razume ,a mene mrzi cak i citati,kamol i nastavljati zasto je nesto onako,a nije ovako . Sto se tice one izreke,ni ja ne mogu da se setim okle mi,znam samo da sam je negde procitala,slazem se sa glisom da je apsurdno racunati ljubav u procentima ili uopste racunati,al to bese samo figurativno,ne bukvalno . Ono gore bi se mozda Frojd slozio,da se iza jednog razloga kod zene uvek krije neki drugi.

    Ajd muskarci neku drugo pitanje ,ovde cemo da zadjemo u deo svesnog i nesvesnog
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  8. #113

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat lenjivica kaže: Pogledaj poruku
    ...
    Ajd muskarci neku drugo pitanje ,ovde cemo da zadjemo u deo svesnog i nesvesnog


    Evo nešto jednostavnije. Koliko pari cipela je dovoljno?

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  9. #114

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    E to ni meni nije jasno zasto su zene opterecene cipelama,tasnama...neki kazu da bi skrenula paznju s njenog nekog nedostatka ili jos vise privukle...ja recimo imam jedan par ravnih cizmi,jedan par starki i dva zulja. Zanima me zasto zene ne idu nikdu bez tashne??! Bas neki dan gledam nema zene koja ne nosi sa sobom neku tashnu...shta to znaci?
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  10. #115

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!




    a sad Toni bomboni, moliN te budi đentile pa ponovi pitanje... nissaN te dobro čula

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  11. #116

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku

    Evo nešto jednostavnije. Koliko pari cipela je dovoljno?
    Onoliko koliko je potrebno da svako naše odijelo, svaka odjeća ima svoj au-pair i u cipelama
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #117

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Zašto žena uvek postavi mužu pitanje:
    ŠTA SI PROSUO?!
    kada ga vidi da je samoinicijativno uzeo usisivač u ruke?

  13. #118

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Ja jos nisam dozivela da muskarac samoinicijativno uzme usisivac u ruke
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  14. #119
    Zašto žene drže ruku (obično levu) u totalno neprirodnom položaju, prilikom nošenja tašne, tzv. šlog ruka?

    Ruka u ovom položaju je savijena u laktu, pod uglom od 90 (ili više) stepeni, tašna se u ovom položaju nosi okačena o ruku, a u istoj ruci se, u većini slučajeva, nalazi mobilni telefon ili, pak, mali novčanik.
    Najbolji odgovor je: da se to tako nosi, odnosno da to tako nose junakinje serije "Seks i grad".
    Ili, možda, grešim?
    Tako treba?

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Ja jos nisam dozivela da muskarac samoinicijativno uzme usisivac u ruke
    Pa, sestro slatka, kad god uzmem usisivač, samoinicijativno, ničim izazvan, sem da pomognem dragoj (ne baš često - ne volim usisavanje), ona drekne to pitanje.
    Vidiš, ima i nas, drugih!
    Poruku je izmenio little fairy, 28.10.2010 u 14:46 Razlog: uzastopne poruke..

  15. #120

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat Doktor Zo kaže: Pogledaj poruku
    Zašto žene drže ruku (obično levu) u totalno neprirodnom položaju, prilikom nošenja tašne, tzv. šlog ruka?

    Ruka u ovom položaju je savijena u laktu, pod uglom od 90 (ili više) stepeni, tašna se u ovom položaju nosi okačena o ruku, a u istoj ruci se, u većini slučajeva, nalazi mobilni telefon ili, pak, mali novčanik.
    Najbolji odgovor je: da se to tako nosi, odnosno da to tako nose junakinje serije "Seks i grad".
    Ili, možda, grešim?
    Tako treba?
    nemam odgovorA.. dođoh samo da se nasmejem

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 8 od 10 PrvaPrva ... 678910 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Žene pitaju, muškarci odgovaraju
    Autor Buba Erdeljan u forumu Muška kafana
    Odgovora: 344
    Poslednja poruka: 07.05.2015, 23:46
  2. Dame se ne pitaju za godine
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 17:07
  3. Zasto u Srbiji politicari ne odgovaraju krivicno?
    Autor exploited u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.08.2011, 12:50
  4. Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 25.06.2011, 09:26
  5. Šta nas sve pitaju u formularu za vizu?
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.03.2008, 02:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •