Ima neko ko misli na mene!
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 46
  1. #1

    Ima neko ko misli na mene!

    Dok pišem ove redove znam da negde postoji jedna osoba koja misli na mene, na način kao što i ja razmišljam o njoj. I pored toga što smo trenutno fizički razdvojeni, to je lep i jedinstven osećaj koji mi neobično prija, oplemenjuje me i čini me boljim. SMS, e.mal, ili tek kratak telefonski razgovor sa njom i ja se oraspoložim, toliko da mi čak i ova hladnoća postane sasvim podnošljiva...

    Da li postoji neko negde ko misli i na vas, tiho, sa razumevanjem, ljubavlju i poštovanjem, baš kao što i vi mislite na nju i to vas usrećuje?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #2

    Odgovor: Ima neko ko misli na mene!

    Postoji,ali je daleko

  3. #3

    Odgovor: Ima neko ko misli na mene!

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Da li postoji neko negde ko misli i na vas, tiho, sa razumevanjem, ljubavlju i poštovanjem, baš kao što i vi mislite na nju i to vas usrećuje?


    Nisam sigurna ko misli na mene,ali zaista znam,ko ne misli na mene !
    Ćuti i prenesi dalje....

  4. #4

    Odgovor: Ima neko ko misli na mene!

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku

    Da li postoji neko negde ko misli i na vas, tiho, sa razumevanjem, ljubavlju i poštovanjem, baš kao što i vi mislite na nju i to vas usrećuje?
    ne, ne postoji takva osoba u mom životu..ali zato ima jako puno onih koji misle na mene kad im nešto treba ili zarad svog sebičnog zadovoljstva..

    a tako " tiho i sa razumevanjem" i da učini meni, apsolutno niko..

    a da li ja ima takvu osobu, na koju ja mislim na taj način?

    e to nije ovde tema..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  5. #5

    Odgovor: Ima neko ko misli na mene!

    postoji osoba koja misli na mene i iako ja na njega pomislim svakodnevno, nije to isto osecanje kao ono koje on gaji prema meni.. on bi sa mnom sve, a ja sa njim ne bih nista.. neko je ko me, i pored slomljenog srca, ceka jos uvek..
    mnogo je lepo kad znas da postoji neko ko misli na tebe.. ali je teret kad znas da ne mozes da mu uzvratis..
    imam srece da on ne davi i nije navalentan iako je u svakom razgovoru okosnica njegovo osecanje prema meni..

    druga je totalno prica o nekome ko o meni ne misli sigurno, a moje srce koje je slomio se okrece njemu.. bila sam i sa drugima posle njega, ali mi je on nekako uvek ostajao u mislima.. u masti.. a znam da ne smem ni da ga zovem, ni da mu posaljem poruku.. mislim, ne da ne smem, nego nema vajde.. nece se obazirati na to..
    ne usudjujem se da kazem da ga volim, jer bih slagala.. to je vise zelja samo, jer smo se rastali u krajnje losim odnosima, sa mojim suzama i ruznim recima.. i valjda me jede situacija "sta bi bilo kad bi bilo".. ali mi smo sve, samo ne moguci..
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #6

    Odgovor: Ima neko ko misli na mene!

    Odgovoricu sa sigurnoshcu na ovo pitanje chim popravim charobnu kuglu (made in China - sve se danas pravi kod njih i lako kvari)...a i Vidovita Zorka je svojevremeno potroshila sav vidoViti pasulj...






    (ovako, laichki: da, mislim da postoji. Reciprocitetno mom razmishljanju o njoj, misli. )

  7. #7

    Odgovor: Ima neko ko misli na mene!

    postoji, i jako je daleko...

    ...moja sreca i moj bol...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #8

    Odgovor: Ima neko ko misli na mene!

    Volim da mislim da je tako...
    Vrag odneo šnalu...

  9. #9

    Odgovor: Ima neko ko misli na mene!

    ima ih puno
    pola zenske familije mi ştuca zbog toga
    Ko je za jednu voznjicu

  10. #10

    Odgovor: Ima neko ko misli na mene!

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Da li postoji neko negde ko misli i na vas, tiho, sa razumevanjem, ljubavlju i poštovanjem, baš kao što i vi mislite na nju i to vas usrećuje?
    Postoji.
    I svakog dana mi bar jednom izmami osmeh na lice.
    I čini ove dane manje hladnim
    I čini me srećnom
    I voli me
    I srećna sam zbog toga
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  11. #11

    Odgovor: Ima neko ko misli na mene!

    Ima,iako nismo u kontaktu više...znam da misli.

  12. #12

    Odgovor: Ima neko ko misli na mene!

    Tokom dana pomislim na mnoge, ali ne mogu ruku u vatru da stavim da na sve mislim baš svaki dan.
    Oni koji su mi svakodnevno u mislima i kome sam ja svakodnevno u mislima su moji najbliži (roditelji, sestra, on). Mislimo jedni na druge i tiho i glasno, sa puno ljubavi, razumevanja i nerazumevanja, nekad i ljutnje ...
    Naravno, nalete periodi i kada ne neke druge osobe mislim intenzivno na način na koji je to postavljač teme postavio, ali mislim da su to samo periodi ushićenja odnosom sa njima.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  13. #13

    Odgovor: Ima neko ko misli na mene!

    Znam da neki konstantno misle....
    A neki samo misle da misle....
    A neki misle da ne misle...........ovi zadnji su mi simpatični....
    Love comes again......

  14. #14

    Odgovor: Ima neko ko misli na mene!

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Da li postoji neko negde ko misli i na vas, tiho, sa razumevanjem, ljubavlju i poštovanjem, baš kao što i vi mislite na nju i to vas usrećuje?
    Iskreno...ne znam...možda...mada ne vjerujem...
    I'm floating on air..

  15. #15

    Odgovor: Ima neko ko misli na mene!

    bilo nekad...sad se pripoveda...a ne znam...mozda nekad i pomisli na mene...ko ja na njega...


Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Misli poznatih...
    Autor SQUAW u forumu Filozofija
    Odgovora: 2545
    Poslednja poruka: 07.08.2018, 15:32
  2. Sito za misli
    Autor starsica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 338
    Poslednja poruka: 09.09.2017, 11:49
  3. Jel Bio Neko Na Robiji
    Autor mitar-faca u forumu Spomenar
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 12.09.2008, 11:23
  4. Da li neko zna kako razbiti password od gmail i koliko se naplacuje?
    Autor zmagoljub u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 02.10.2007, 13:58
  5. Misli mene gone, sve do vasione...
    Autor Aca1983 u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.05.2007, 21:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •