Omiljena poza? - Strana 11
Strana 11 od 14 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 196
  1. #151

    Odgovor: Omiljena poza?

    Huuh...umem da se otkinem kada je ona na levom boku, ispružene leve noge duž tela a desne savijene pod 90 stepeni . Tada se može...jako daleko da "putuje" .
    P.S. Da ne pričam o varijantama "otpozadi" koje umeju da me lansiraju u svemir .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  2. #152

    Odgovor: Omiljena poza?

    Izvinjavam se modovima, ali ja moram da "objasnim" slikom......samo recima bih se upetljala


    Elem:
    - 4-ta u drugom redu
    - skroz poslednja slicica ....... s tim da mogu i da se ledjima spustim na krevet
    - kad bolje razmislim - sve u drugom redu
    -
    -
    -
    -
    ...... fale na slici jos neke poze

  3. #153

    Odgovor: Omiljena poza?

    Poslednja u trecem redu - to kad gledamo Farmu zajedno ili neki filmski maraton

  4. #154

    Odgovor: Omiljena poza?

    evo da i ja postavim listu svojih omiljenih poza...da ne ispadne kako sam asexualan.


  5. #155

    Odgovor: Omiljena poza?

    Ma svejedno bitno da je ležeča nevolim stajat kad to radim ipak sam ja gospodin u godinama
    Oni su mali ali su veliki, odnosno, hoću reći, nisu vie mali ali su dosta veliki da ne budu mali

  6. #156

    Odgovor: Omiljena poza?

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    evo da i ja postavim listu svojih omiljenih poza...da ne ispadne kako sam asexualan.


    Ovde ima nekih bas neobicnih poza

    Ona peta u trecem redu mi je prava enigma Potseca me na onu deciju igru "Na krkace" - ali nikako mi nije jasno, kako se tu "nesto" postize?????



    ps. ma koliko studiozno posmatrala slicicu - ne kapiram : ko je kome naskocio na ledja???

  7. #157

    Odgovor: Omiljena poza?

    Gledam nesto ove slikice sto ELA postavi, pa krenem lagano: "Eci, peci, pec..." i ispade prva u trecem redu. A volim taj "eci, peci..", uvek ga ubode kako treba
    If you are not willing to risk the unusual, you have to settle for the ordinary

  8. #158

    Odgovor: Omiljena poza?

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Ovde ima nekih bas neobicnih poza

    Ona peta u trecem redu mi je prava enigma Potseca me na onu deciju igru "Na krkace" - ali nikako mi nije jasno, kako se tu "nesto" postize?????



    ps. ma koliko studiozno posmatrala slicicu - ne kapiram : ko je kome naskocio na ledja???
    Upravo u tome i jeste char tajanstvene egzotichne ljubavne umetnosti...kada postoji odredjena
    doza misterioznosti, kao zachin erotskom sjedinjavanju partnera.
    A inache ko je rekao da se tu "neshto postizhe"?
    Pa tema je "omiljena poza" ...zar mora neshto da se postizhe?
    Ja to tako volem ...na krkache...pa nek se snalazi kako ume...
    eh vi zhenske...samo bi uvek da se neshto postizhe...opustite se malo...kulirajte ...

  9. #159

    Odgovor: Omiljena poza?



    A dje mu je rame, a dje glava.. Ko pushmipuli, dizvinete..

    Ma mozeju oni da crtaju sta oceju, upraznjavam samo one sto ne uznemiravaju kitchmu i kamenje u bubrezu.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  10. #160

    Odgovor: Omiljena poza?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku


    A dje mu je rame, a dje glava.. Ko pushmipuli, dizvinete..

    Ma mozeju oni da crtaju sta oceju, upraznjavam samo one sto ne uznemiravaju kitchmu i kamenje u bubrezu.
    To je jedna vrlo uzbudljiva poza koju uprazhnjavaju vech preko 2000 godina na tajlandu i okolnim ostrvima.
    Muskarac za vreme sexualnog china, mozhe levim ramenom da stimulishe G-tachku partnerke
    dok nozhnim prstima blago masira njene ili svoje bradavice. Posebno uzbudljivo je to shto pogledom
    mozhe sve to da prati jer mu je glava - u za to optimalnom polozhaju. Partnerka je istovremeno
    u potpuno neutralnoj poziciji koja omoguchava nesmetani nastavak svakodnevnih aktivnosti...npr.
    peglanje vesha, chishchenje ribe ili krunjenje kukuruza za piliche.

  11. #161

    Odgovor: Omiljena poza?

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    To je jedna vrlo uzbudljiva poza koju uprazhnjavaju vech preko 2000 godina na tajlandu i okolnim ostrvima.
    Muskarac za vreme sexualnog china, mozhe levim ramenom da stimulishe G-tachku partnerke
    dok nozhnim prstima blago masira njene ili svoje bradavice. Posebno uzbudljivo je to shto pogledom
    mozhe sve to da prati jer mu je glava - u za to optimalnom polozhaju. Partnerka je istovremeno
    u potpuno neutralnoj poziciji koja omoguchava nesmetani nastavak svakodnevnih aktivnosti...npr.
    peglanje vesha, chishchenje ribe ili krunjenje kukuruza za piliche.
    Jebiga, nisam znala.
    Poruku je izmenio Lilith_021, 20.12.2009 u 02:29 Razlog: off :)
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  12. #162

    Odgovor: Omiljena poza?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku


    A dje mu je rame, a dje glava.. Ko pushmipuli, dizvinete..

    Ma mozeju oni da crtaju sta oceju, upraznjavam samo one sto ne uznemiravaju kitchmu i kamenje u bubrezu.
    Ovaj ko je ovo crt'o mora da nikada nije sexao ni u jednoj drugoj pozi sem misionarske
    U principu ta poza je jasna samo sto je glava nacrtana sa pogresne strane (obrati paznju na desnu ruku...koja nikako ne moz' biti leva tako savijena i laktu i polozaj palca).
    Onda ona skroz gore desno...ona na krevetu a glava joj na podu (otkinuta)
    Onda ona desno u jebemligakomredu gde on stoji na jednoj nozi a druga mu u vazduhu (napravio tip stojecu spagu)...e da mi je videti koji to moze a da nije gimnasticar
    A na onoj levo od te...ima noga viska u vazduhu....itd...itd...
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #163

    Odgovor: Omiljena poza?

    Samo vi probajte gotovo sve poze pa ce vam biti jasno sta je autor hteo da kaze time

  14. #164

    Odgovor: Omiljena poza?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Samo vi probajte gotovo sve poze pa ce vam biti jasno sta je autor hteo da kaze time
    ...jel moram tako i ruke da izvrćem? stra' me se da ću se ukočiti... nekako mi više leže one poze gde su i ruke i noge stabilne i dobro poduprte...

  15. #165

    Odgovor: Omiljena poza?

    Bacio sam sad pogled na ove Lilithove poze i ima tu nekih nejasnih poza.
    Ova na primer poza koja je zaokruzena lici mi nekako na neki feder ili kompresiju.Lupam gluposti ali tako ostavlja utisak.Prelistacu Kamasutru pa cu videti da li je ova poza uvrstena ili skoro izmisljenja.U knjizi toga nema cini mi se jer sam ja sve gotovo probao po knjizi(zezanja naravno),a i zbog radoznalosti pomalo

Strana 11 od 14 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljena životinja
    Autor Kunic u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 25.12.2015, 07:13
  2. Omiljena priča
    Autor DrinChe u forumu Književnost
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 15.11.2015, 18:25
  3. Omiljena teniserka
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 14.03.2011, 22:18
  4. Trećina poza iz Kama Sutre je neizvodiva
    Autor Morpheus u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15.11.2009, 22:49
  5. Omiljena igracka
    Autor swba u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 27.04.2009, 12:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •