Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 40
Strana 40 od 73 PrvaPrva ... 30383940414250 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 586 do 600 od ukupno 1087
  1. #586

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    ...dva sata sam tražio poklon...

  2. #587

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    ovo morate da vidite, ljuuudiiii jos pola metra snega

    pih, nikad necu nauciti kako da umanjim sliku!!!
    neunistiva zlojebaba!

  3. #588

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Morao sam da pustim 35 sms poruka istih u momentu,kako i dolikuje menadzeru,a zovu me Čarli,jer su one kao andjeli i to su neki dan smislile kada su se oblacile kod Balaševića i kada im je rečeno da sve ostaje posle sajma njima i privatno,a sve crno samo marame plave michelinove i crvene tigrove,pa kao liče sebi na profi ubice... a košta ne daj Bože...

    Posle su smorile sms-ovima,jer sam im čestitao 8 mart baš ovako:

    Budućim ženama,a svojim anđelima srećan praznik želi Čarli...

    Kao... kralj si,hvala,ovo ono... od njih 35 samo dve nisu zahvalile i to me 'ebe ceo dan... razmišljam da nisu pale pod voz,trolu ili tramvaj ili koje drugo motorno vozilo... Proradila mi sujeta jbt zbog tako malog procenta nezahvalnih i nevaspitanih... doduše nisam očekivao od njih više ikakvu povratnu poruku , jer nisam ni zaslužio istu...

  4. #589

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snaslo me 5 velikih kofera
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #590

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    ..snalazi me ovaj lelekom,opet štuca i zeza

  6. #591

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Uspavala sam se i zakasnila u skolu .

  7. #592

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Nestalo mi goriva na sred raskrsnice,a pre toga sam lepo pitala mog supruga ima li Vojo dovoljno benzina do pumpe naravno rekao je da ima lepo mi došlo da ga
    .... da li sam ja to video cica macu

  8. #593

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Jedan od "onih" dana kada mi je bolje da se nisam ni probudila

  9. #594

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snasli su me majstori....aaaaaaaaaaa......hocu malo mira...!!!
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  10. #595

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Citat Tami80 kaže: Pogledaj poruku
    Snasli su me majstori....aaaaaaaaaaa......hocu malo mira...!!!
    I mene su snašli na sve ono od danas...kakav mir tek su počeli

  11. #596

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Odobren stambeni kredit...
    Back in red!

  12. #597

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Danas me snašao jedan divan dečko,koji ima cele 3 godine,svira gitaru i zna sve domaće stare hitove....ulepšalo mi dete dan

  13. #598

    08 Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    danas me je našla, snašla, pa zašla.. headobolja

  14. #599

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    .........e pa pocelo je tako sto je lepsa polovina odlazeci na zakazani tretman kod kozmeticarke,dobacila sa vrata :"vas dvoje nemojte da pravite gluposti" i nasmesila se (poslednji put kad nije bila kuci razbili smo keramickog slona),princeza i ja smo se zaigrali ratova zvezda i u momentu kada ja treba da padnem od udarca njenog maca ona malo jace zamahne zakaci daljinski i kvrc.Daljinski ne funkcionise,proverim baterije -nije-,malo ga prodrmam i cuje se parce odlomljene plastike (ovo ne bih bilo strasno ako ne znate cinjenicu da je TV star 5 dana),odsrafim maleni srafic i parce plastike koje stoji kao granicnik da baterije stoje fiksirano se odlomio.Oblacimo se palimo auto i eto nas vec placamo super lepak u radnji,vracamo se nazad ali pogodite sta (nema gore pomenutog srafica),klecimo ona vidi kako ja rukama trazim po tepihu i valja se od smeha,misli igramo se nove igre.U zadnjem momentu sve je zalepljeno,zasrafljeno i mi u momentu ulaska MAME sedimo i citamo Pepeljugu,na njeno pitanje sta radimo odgovor je "nista posebno".Princeza spava,ja sam pristavio kafu i planiram da saopstim ili mozda i ne,svakako cete saznati kako je proslo
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  15. #600

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Sidjem posle 2 meseca iz zgrade,neispavan,neobrijan ne bi li otisao do banke 50m dalje... novi vlasnik najvece medijske bivse drzavne kuce stoji sa nekom likusom i ja zdravo zdravo,kad on ce ti: ej trebas mi cek sekund... gde si 2 meseca ne znam kako da dodjem do tebe i bla bla... ajde u auto do pomenutog sedista u kabinet... treba ovo,treba pomoci i sutra zorom pregovori da postanem dir. marketinga ili samo clan upravnog odbora sa najvecim uredjivackim slobodama

    A mene ubi posao,danas poceo sajam u Bg,idu vec pripreme za druge naredne...italijani placaju... auuuu sta me snadje jbt ne znam gde se nalazim...

    Ove godine ili pokojnik ili car i bukvalno i posle neko ne veruje u horoskop...Nema dalje... posle koksa,kartela,samoubica i ubica,samoizolacije neko je shvatio da ne mora da mi meri IQ i da sam mnogima jedino resenje...

    Sa sve tri nedorecena fakulteta i jos dva samouka u sopstvenoj reziji plus 2 godine gulaga u mladosti zbog auto manije...

Strana 40 od 73 PrvaPrva ... 30383940414250 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 16:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 13:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 23:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.06.2010, 00:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 13:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •