VIP veliki brat, iliti celebrity - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 82
  1. #16

    Odgovor: Celebrity-veliki brat

    Citat JasnaBGD kaže: Pogledaj poruku
    Na spisak neizostavno dodati Tonija Montana!
    hehehehe... ja mislim da bi toni bacio suzavac u tu kuću i zapečatio sve izlaze... kao i mnogi drugi koje poznajem...
    A friend in need is a friend indeed, but a friend in need isn't a friend you need
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: VIP veliki brat, iliti celebrity

    Pokušala sam da iščačkam ko će biti učesnici ovog VIP serijala, ali kriju ih kao zmija noge. Obavezno ću gledati bar prvu emisiju, meni to zanimljivo, pa neka sam ljakse još sto puta ali nešto imam osećaj da ću se posle svakog ulaska pitati "a ko je ovaj/ova?" Mada, možda je bolje i dovesti neke manje poznate likove, pa da se bar ljudi pošteno ispromovišu nego da ubace dobro nam poznate političare i narodnjakuše.
      Vrh

  3. #18
    Ja sam negde procitala,ne mogu da se setim gde,da ce voditelji biti:Marijana Mićić , Irenu Vukotić, i Ana Mihajlovski koja je trebala da vodi Veliki brat.

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Stavite Marka šabana!
    hahhhaah...nemoj OPET molim te


    Prema saznanjima "Blica", u Kući Velikog Brata u narednih mesec dana gledaćemo pevačice Gogu Sekulić i Olju Karleušu, pevača Niggora (Montenigers), Ivana Gavrilovića, voditelja "Ruskog ruleta" Dragana Marinkovića-Maca, a pravo iznenadjenje je i nekadašnji skakač u vis Dragutin Topić.
    MONDO saznaje da će jedan od učesnika biti i nekadašnji fudbaler Partizana, engleskih klubova Aston Vile, Boltona, Kristal Palasa, njujorškog Metrostarsa Saša "Djani" Ćurčić.

    eh...svasta se pise...ali saznacemo tek 5 maja u 20:00 h ko ce biti u kuci

    jedva cekam da pocne,bas da vidim na sta ce to sve da lici
    Poruku je izmenio silvia, 04.05.2007 u 14:03 Razlog: dodatak
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: VIP veliki brat, iliti celebrity

    O majko mila, već mi je loše
      Vrh

  5. #20

    Počinje Veliki Brat VIP

    U subotu 5.maja u 20 časova krenula je nova, druga sezona domaće verzije najvećeg "rijaliti" šoua na planeti - Veliki Brat. Pet meseci posle uzbudljivog i uspešnog prvog serijala na TV B92, u kojem je pobednik bio simpatični Beogradjanin Ivan Ljuba, za naklonost publike i nagradu od 50.000 evra boriće se 30 dana 12 poznatih ličnosti.
    Prva je u Kuću ušla glumica Marta Keler (31), najpoznatija po ulozi u filmu "Virdžina", a sledio ju je čuveni roker Pedja D Boj, čiji se hit "Jugoslovenka" i danas pušta po noćnim klubovima.
    Potom je u Kuću ušla folk pevačica ili kako ona sama za sebe kaže "estradna umetnica" Olja Karleuša, koja je priznala da ima "ogromnu tremu".

    Sledio je nekedašnji fudbaler Partizana, engleskih klubova Boltona, Aston Vile, Kristal Palasa i njujorškog Metrostarsa Saša "Djani" Ćurčić. Jedan od najtalentovanijih fudbalera svoje generacije, sada čovek sa stomačićem, došao je u Kuću obučen u drečave boje, a jedna gledateljka u Košutnjaku primetila je da je "ovaj odrao vanzemaljca pre nego što je ušao u Kuću".

    Njegovo predstavljanje pred publikom propraćeno je pesmom "Daj gol", grupe Roze Poze. "Prethodno veče bio sam u karantinu, čuvalo me šest telohranitelja. Da su me čuvali ovako u Partizanu bio bih najbolji igrač Evrope", rekao je "Djani", dodajući da "trenutno nema devojku", a voditeljka Ana Mihajlovska mu je rekla da će "možda upravo u Kući Velikog Brata naći srodnu dušu".

    Izjavio je da je u jednom trenutku imao 24 devojke, i da je prvi fudbaler koji se tetovirao u Premijer ligi. "Kad me udari nostalgija, ja odmah potrošim 100.000 funti", rekao je svojevremeno Djani. U Kuću je ušao da pokaže ko je.

    Kada je ušao u Kuću, niko od ukućana nije znao ko je on. Pedja Boj ga je upitao čime se bavi i "šta je po struci?". Ćurčić je odgovorio da sada "ne radi ništa", a da je bio fudbaler."Aaaa, fudbaler si. Lepo. Igrao si u Engleskoj i Americi? Svetski! Furaš odlične tetovaže", rekao mu je Pedja D Boj.
    U Kuću je potom ušla 33-godišnja glumica iz Beograda Danijela Vranješ (film "Ona voli Zvezdu"). Za sebe kaže da je "slatka mala devojka iz kraja". U Kuću je ušla bosa, jer joj je pukla sandalica. Kada je ušla u Kuću izgrlila se sa koleginicom Martom Keler, a potom se upoznala sa ostalim ukućanima. "Ti si glumica? Aa, pa vidi kako su glumice povezane", primetio je Pedja d Boj, a Saša Ćurčić je dodao: Vidi, vidi, glumački lobi".

    Šesti ukućanin koji je ušao u Kuću bio je madjioničar Big Lale. Motiv za ulazak u Kuću mu je, priznaje, novac. Svi ukućani su Big Laleta odmah prepoznali i srdačno ga dočekali, a "Djani" je dobacio: "Biće trikova".

    U Kuću je kao sedma ušla 22-godišnja manekenka iz Sarajeva Emina Hamzabegović. Predstavnik Crne Gore u Kući je 19-godišnji Danijel Alibabić, član grupe "No Name". Za sebe kaže da ne voli životinje, ima devojku Beogradjanku, a ne voli ni da pere veš, što će u Kući morati da radi. On je najmladji ukućanin, a kada je ušao u Kuću, gotovo niko ga nije prepoznao, ali se "otkravio" kada su ostali ukućani rekli da su čuli za grupu u kojoj peva.
    Za nagradu od 50.000 evra boriti i folk pevačica Goga Sekulić, poznata po hitovima "Seksi biznismen" i "Gaćice". "Ne volim da čistim, meni čiste drugi", kaže Goga Sekulić. U Kuću je ušla u providnoj crnoj haljini. Prilikom predstavljanja otpevala je refren hita "Gaćice", na opšte oduševljenje okupljene publike. "Nisam došla zbog novca, došla sam da vidim kako je i da se odmorim malo od brzog života", rekla je Goga Sekulić.

    Deseti ukućanin je maneken iz Beograda Ognjen Ivanović, koji kaže da nema devojku. On je doneo neprijatne vesti Djaniju Ćurčiću da je "Crvena zvezda pobedila Partizan 2:1", na šta mu je Djani razočarano rekao: "Lažeš? Stvarno? E, jeee..."

    U Kuću je kao 11. ukućanin ušla 57-godišnja slikarka Zorica Jocić-Šujica. Za sebe kaže da je vlasnica titule "modni frik godine". "Kompliment mi je da sam frik, to je u ovoj našoj sredini dobro", kaže. Njena kreacija se potpuno uklopila u ambijent kuće – leopard tašna i marama, sjajno se „stopila“ sa jastučićima u Kući Velikog brata.

    Poslednji je u Kuću ušao voditelj kviza "Ruski rulet" na TV Pink Dragan Marinković-Maca.
    Osim VIP ukućana, produkcijska kuća "Emotion" ubacila je i nove voditeljke u program - umesto Marijane Mačić, ukućane će dočekivati i ispraćivati Ana Mihajlovska, a ostala je Irina Vukotić, voditeljka "Velikog Mozga".
    Kao i u prvoj sezoni Veliki brat se emituje u Srbiji na TV B92, a u BiH i Crnoj Gori na TV Pink.
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Počinje Veliki Brat VIP

    Đani je moj apsolutni favorit
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Počinje Veliki Brat VIP

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Đani je moj apsolutni favorit
    takodje...heheh onako sav drečav...sa stomačićem hehehee
      Vrh

  8. #23

    02 Odgovor: Počinje Veliki Brat VIP




    Macaaaaaaa je


    Peđa... pomislila sam da se istripovao kada je rekao: ''vidi komarca'' ...


    Moji favoriti na ''prvu''...


    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Počinje Veliki Brat VIP

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    takodje...heheh onako sav drečav...sa stomačićem hehehee
    Nadam se da se šališ, kao i ja

    Tip je turbo selja Najveći u kući... Mada ni onog Macu ne varim preterano... Ostali su mi manje-više ok, svako za sebe, koliko mu to mogućnosti dozvoljavaju
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Počinje Veliki Brat VIP

    Mislim da ce Maca da pravi shoooow
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Počinje Veliki Brat VIP

    Nećete valjda da gledate i ovu verziju Velikog brata?

    Ja sam dobijao ospice kad sam u retke petke kod devojke gledao Hrvatsku verziju sa 'običnim' ukućanima, pa onda mi se od ove naše prve verzije.

    Pa sad kreće ova VIP varijanta... nemam nameru da gledam ove paćenike, pepije i p(j)evačice što neumeju same da slože ni prosto-proširenu rečenicu a da to nisu naučile napamet iz nekog časopisa.

    DAKLEM
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Počinje Veliki Brat VIP

    Čoveče, ja sam poznatiji od njih!
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Počinje Veliki Brat VIP

    Ma idi bre begaj Pedja je kralj...

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Počinje Veliki Brat VIP

    Citat DarkRed kaže: Pogledaj poruku
    Nećete valjda da gledate i ovu verziju Velikog brata?

    Ja sam dobijao ospice kad sam u retke petke kod devojke gledao Hrvatsku verziju sa 'običnim' ukućanima, pa onda mi se od ove naše prve verzije.

    Pa sad kreće ova VIP varijanta... nemam nameru da gledam ove paćenike, pepije i p(j)evačice što neumeju same da slože ni prosto-proširenu rečenicu a da to nisu naučile napamet iz nekog časopisa.

    DAKLEM
    Da ne ponavljamo ,sve je receno
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: VIP veliki brat, iliti celebrity

    Prva ukućanka koja je probila led bila je Marta Keler.

    Za njom su se u Kuću doselili i Predrag Jovanović, Olja Karleuša, Saša Ćurčić, Danijela Vranješ i Lazar Antić ljudima poznatiji kao Big Lale.

    Kao sedma u Kuću je ušla Emina Hamzabegović, manekenka iz Sarajeva.

    Nakon nje ulaze Danijel Alibabić, Goga Sekulić, Ognjen Ivanović, Zorica Jocić Šuica i kao poslednji se uselio Dragan Marinković svima poznatiji kao Maca.

    -net-

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •