Ceda Jovanovic - Strana 6
Strana 6 od 14 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 202
  1. #76

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Eeej Radikali imate jos jednog vatrenog pristalicu -> Jerry021
    Pa znao sam ja to, prevrtljivci nisu dobrodosli ali ovaj je tako vatren da ga treba iskoristiti na logorovanju sa njim se niko ne moze pogubiti, a mozda, ko zna ?



    Edit: Necromancer

    Budi ljubazan, poseti ovaj link i nauči da koristiš kodove za citiranje, boldovanje itd. Moderatori nisu dužni da svaku tvoju poruku ispravljaju!
    Poruku je izmenio Necromancer, 17.07.2007 u 20:54 Razlog: Nepravilno korišćenje kodova
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

  2. #77

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Jerry021 kaže: Pogledaj poruku
    Poštovani gospodine Pero , očigledno me niste razumeli uopšte iako pričamo istim jezikom.Ja sam rekao da ako niste zadovoljni...
    Normalno da nisam zadovoljan stanjem u zemlji zato i govorim to sto govorim. Pa valjda je osnov demokratije da se moze izraziti i suprotno misljenje (il je ovo posebna vrsta demokratije gde se moze samo hvaliti vlast). Sto se politike tice, do guse sam (kao i cela Srbija) u politici, a radim od jutra do sutra za bednu crkavicu da bi politicarima poput dole (od Vas gospodine Jerry021)nabrojanih obezbedio dnevnicu. Nazalost (po Vas) priroda mog posla je takva da sam vrlo dobro upoznat sa cinjenicama o kojima govorim.
    Pa vam to predlažem da radite , i da se lepo okanete g. Jovanovića i njegovog života
    Nazalost po Vas, doticni gospodin je javna licnost i shodno tome i njegov zivot nije "njegova stvar" ili stvar njegove partije. Pa koliko se secam da je bas on hiljade puta izgovarao magicnu rec "transparentnost" (ako laze koza ne laze rog - pogledajte snimke iz Skupstine dok je bio "vodja DOS-a".
    .A ako hoćete i dalje da čitate časopise koje osnovala DB , vi ih dalje čitajte i zadržite svoje mišljenje za vas i vaše prijatelje. A što se mene tiče za mene je g. Jovanović najhrabriji političar uz retke izuzetke poput g. Čanka,g-đe. Vesne Pešić, g.Batića .I to mišljenje ništa ne može da promeni.
    O medijima sam se vec izjasnio, njima ne verujem nista, a saznanja koja imam o svim "vama cenjenim" politicarima mi ne daju za pravo da mislim i pisem drugacije.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  3. #78

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Normalno da nisam zadovoljan stanjem u zemlji zato i govorim to sto govorim. Pa valjda je osnov demokratije da se moze izraziti i suprotno misljenje (il je ovo posebna vrsta demokratije gde se moze samo hvaliti vlast). Sto se politike tice, do guse sam (kao i cela Srbija) u politici, a radim od jutra do sutra za bednu crkavicu da bi politicarima poput dole (od Vas gospodine Jerry021)nabrojanih obezbedio dnevnicu. Nazalost (po Vas) priroda mog posla je takva da sam vrlo dobro upoznat sa cinjenicama o kojima govorim.

    Nazalost po Vas, doticni gospodin je javna licnost i shodno tome i njegov zivot nije "njegova stvar" ili stvar njegove partije. Pa koliko se secam da je bas on hiljade puta izgovarao magicnu rec "transparentnost" (ako laze koza ne laze rog - pogledajte snimke iz Skupstine dok je bio "vodja DOS-a".

    O medijima sam se vec izjasnio, njima ne verujem nista, a saznanja koja imam o svim "vama cenjenim" politicarima mi ne daju za pravo da mislim i pisem drugacije.
    Gosn. Pero M. setite se kao su napadali pokojnog premijera doktora Zorana Đinđića , te nemački špijun, te navodi NATO avione , te strani plaćenik , te saradnik mafije i na kraju su ga ubili na pravdi Boga , e to više nećemo da dozvolimo ni po koju cenu jer je ljudski život nešto neprikosnoveno , a vi radite za svoju porodicu i posvetite se njoj ,a ne g. Jovanoviću koji je u opoziciji , a ne na vlasti , ako ste nezadovoljni napadajte vladu , a ne pravu opoziciju!
      Vrh

  4. #79

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Jerry021 kaže: Pogledaj poruku
    Gosn. Pero M. setite se kao su napadali pokojnog premijera doktora Zorana Đinđića , te nemački špijun, te navodi NATO avione , te strani plaćenik , te saradnik mafije i na kraju su ga ubili na pravdi Boga , e to više nećemo da dozvolimo ni po koju cenu jer je ljudski život nešto neprikosnoveno , a vi radite za svoju porodicu i posvetite se njoj ,a ne g. Jovanoviću koji je u opoziciji , a ne na vlasti , ako ste nezadovoljni napadajte vladu , a ne pravu opoziciju!
    Dovodjenje novih argumenata (pok.Đinđić, moja porodica) u kontekst price znaci da ste ispucali sve ostale.
    Cudno, nisam razumeo dovodjenje u relaciju pokojnika i moje porodice. Da li to znaci da treba da mi se stavi do znanja da ako:
    .bla.bla. g. Jovanovic, => moja porodica = pok. Đinđić.

    Pominjanje neprikosnovenosti ljudskog zivota. Da li to vazi samo za premijere i politicke lidere ili samo za odredjene premijere i odredjene politicke lidere.

    Prava opozica - za mene je to odmah nesto dijametralno suprotno od vlasti.
    Tu opet nesto ne stima. Dojucerasnji vodja DOS-a, a suprotno tome
    Hm, kako god okrenes ispada SRS (nije mi jasno).

    A da mozda nije nesto trece:
    - Demokratski blok = Demokratija, moralni pricipi
    - Radikali = Srpski nacionalizam

    (Suprotno Srpskom Nacionalizmu je npr. AntiSrpski Nacionalizam ili npr. Globalizam)

    Suprotnost ovim dvema strujama ispada
    - NeDemokratski AMoralni AntiSrpski Nacionalizam ili
    - NeDemokratski AMoralni Globalizam

    Hm, nadam se da ne gresim ali ljudski je gresiti, a jos ljudskije priznati gresku.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  5. #80

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Dovodjenje novih argumenata (pok.Đinđić, moja porodica) u kontekst price znaci da ste ispucali sve ostale.
    Cudno, nisam razumeo dovodjenje u relaciju pokojnika i moje porodice. Da li to znaci da treba da mi se stavi do znanja da ako:
    .bla.bla. g. Jovanovic, => moja porodica = pok. Đinđić.

    Pominjanje neprikosnovenosti ljudskog zivota. Da li to vazi samo za premijere i politicke lidere ili samo za odredjene premijere i odredjene politicke lidere.

    Prava opozica - za mene je to odmah nesto dijametralno suprotno od vlasti.
    Tu opet nesto ne stima. Dojucerasnji vodja DOS-a, a suprotno tome
    Hm, kako god okrenes ispada SRS (nije mi jasno).

    A da mozda nije nesto trece:
    - Demokratski blok = Demokratija, moralni pricipi
    - Radikali = Srpski nacionalizam

    (Suprotno Srpskom Nacionalizmu je npr. AntiSrpski Nacionalizam ili npr. Globalizam)

    Suprotnost ovim dvema strujama ispada
    - NeDemokratski AMoralni AntiSrpski Nacionalizam ili
    - NeDemokratski AMoralni Globalizam

    Hm, nadam se da ne gresim ali ljudski je gresiti, a jos ljudskije priznati gresku.
    Gosn. Pero nemam više nameru da se raspravljam sa vama , bolje radite svoj dragi posao ili nađite neki bolji pa ćete imati veću platu , a za to vam nije kriv g.Čedomir Jovanović nego vi sami .Good Bye !
    Poruku je izmenio BaneK, 18.07.2007 u 11:15 Razlog: uvreda
      Vrh

  6. #81

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    @Pero_M
    @Jerry021

    Vaše izlive ljubavi i mržne prema dotičnom Čedi nastavite putem pp.
    Hvala, preterujete sa prepucavanjima.
      Vrh

  7. #82

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Poznat po izjavi:

    Ne moze nepoverenje ovoj vladi da traze oni koji nisu glasali za nju !

    Lupi ceda i osta ziv, o Bodrumu i .......................

    Ma nepotrebno je pricati, ajmo na belooooooooo !
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

  8. #83

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Potrošiti šest strana na Čedu pa to je stvarno ravno mazohizmu,jer tog tipa savršeno boli uvo za sve nas.
    On se sasvinm dobro okoristio od svega šta je radio i sa kim se družio.
    On čak i na koncerte ide sa telohraniteljima...čega li se i koga on boji kada je tako dobar i pošten.
      Vrh

  9. #84

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Moram priznati da ja izbore shvatam kao obavezu a ne kao pravo i reci cu da sam glasao za njega na proslim izborima.

    Jako mi se dopala njegova predizborna kampanja koja je najprofesionalnije uradjena.

    Sve skupa "koalicija koja je oko njega" manje predstavlja poliicare a vise program koji stoji iza nje. Naginju mi Levo što im ne uzimam za zlo i u njima trenutno vidim jedinu "zdravu" opoziciji ovim kvazi demokratama.
      Vrh

  10. #85

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Svetlana kaže: Pogledaj poruku
    On se sasvinm dobro okoristio od svega šta je radio i sa kim se družio.
    On čak i na koncerte ide sa telohraniteljima...čega li se i koga on boji kada je tako dobar i pošten.
    eto, od ovoga mi se dize kosa na glavi... ali to je rasprava kroz koju sam hiljadu puta proshla i u ovom trenutku nisam najraspolozenija da se u nju po ko zna koji put upushtam.

    glasala sam za ldp i koaliciju na proshlim izborima... i uchinicu to i na sledecim


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...
      Vrh

  11. #86

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    LDP Cedomira Jovanovica je stranka za koju bih glasao posle DS-a.
      Vrh

  12. #87

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Slucaj Cedomir Jovanovic, taj veciti problem Vojislava Kostunice i njegove ekspertske kamarile. Sa svima se moze, i u to su nas uvereili. ali gospodin Jovanovic je ocigledno tvrd orah za njihove vestacke vilice koje se jedva odrzavaju. Metodama koje su svojstvene najtotalitarnijim umovima, odbrana poslednjih dana ove vlasti je zapocela. Podignuta optuznica nije nista drugo nego eklatantan primer jedne hegemonije, slika ove nedemokratske vlasti koja se najmalicioznijim metodama brani od realnih protivnika. Nije bilo dovoljno sto je gospodin Cedomir Jovanovic prosao sva moguca ispitivanja i anketne odbore, nije bilo dovoljno sto se podvrgao poligrafskom ispitivanju. Nista nije dovoljno, gladne vilice DSS cekaju na konkretni zalogaj koji ce ih ostavioti na vlasti. Kako nalaze nepostojeca demokratija u Srbiji, kako nalaze taj izlizani termin legalizam, slucaj je ponovo aktiviran. Da se zna da DSS ne zaboravlja neprijatelje, a njihovi neprijatelji su svi oni koji su blisko saradjivali sa pokojnim Zoranom Djindjicem. Pokazana je patoloska mrznja, a u isto vreme je pikazan strah od najrealnije opasnosti za njihove funkcije, od coveka koji svojim svedocenjem moze mnogo toga da im pokvari.
    AKO VAM JE DOBRO,
    ONDA NISTA
      Vrh

  13. #88

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat amistad kaže: Pogledaj poruku
    Slucaj Cedomir Jovanovic, taj veciti problem Vojislava Kostunice i njegove ekspertske kamarile. ... ... Pokazana je patoloska mrznja, a u isto vreme je pikazan strah od najrealnije opasnosti za njihove funkcije, od coveka koji svojim svedocenjem moze mnogo toga da im pokvari.
    Slazem se.
    Potrebno je pod hitno otvoriti Slucaj Cedomir Jovanovic.
    Podici optuznicu protiv njega, pa nek svedoci i nek kaze ko je sve najveci sljam u ovoj drzavi.
    Samo se bojim da on nebi svedocio.
    Ko ce pricati protiv sebe.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  14. #89

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Lider LSD partije ?
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

  15. #90

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    LDP Cedomira Jovanovica je stranka za koju bih glasao posle DS-a.

    Bas me zivo interesuje zasto ?
    Ajde jedan dobar razlog a da nije LSD.
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

Strana 6 od 14 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Gimnazija Jovan Jovanovic Zmaj u Novom Sadu
    Autor thekutko u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 10.08.2011, 17:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •