Volim - ne volim - Strana 86
Strana 86 od 95 PrvaPrva ... 36768485868788 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,276 do 1,290 od ukupno 1422
  1. #1276

    Odgovor: Volim - ne volim

    volim

    >da obavezno sam natanane sadomazohisticki sitno iseckam sastojke za rusku salatu i da je spremim po mom ukusu
    >da slusam radio dok se motam okolo koji nema nebuloznih najava i reklama , samo pesma za pesmom / REM-Man on the moon , trenutno /
    >da skoknem u ove praznicne dane do Ruske crkve gde tako lepo poje . milina slusati .
    >da , volim i taj sex lol , mada neznam jesam li bogohulnik ako sex padne na badnje vece ili bozic ? ma razumece to onaj odozgo .

    ne volim

    resio sam da budem vise pozitivan u novoj . znaci nema ne volim .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  2. #1277

    Odgovor: Volim - ne volim

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    volim


    >da , volim i taj sex lol , mada neznam jesam li bogohulnik ako sex padne na badnje vece ili bozic ? ma razumece to onaj odozgo .

    .
    opa bato!
    imas seks u najavi?
    blago si ga tebi...

    mada,ne bi ja to za Bozic...nije lepo...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #1278

    Odgovor: Volim - ne volim

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    volim


    >da , volim i taj sex lol , mada neznam jesam li bogohulnik ako sex padne na badnje vece ili bozic ? ma razumece to onaj odozgo .

    .
    opa bato!
    imas seks u najavi?
    blago si ga tebi...

    mada,ne bi ja to za Bozic...nije lepo...
    potezes brze od Dok Holideja hhahhaa . znam nije lepo al' je je korisno prepiso' mi doca onomad .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  4. #1279

    Odgovor: Volim - ne volim

    crkva ili zdravlje,odlucite sami...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #1280

    Odgovor: Volim - ne volim

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    mada,ne bi ja to za Bozic...nije lepo...
    Možda nije lepo, ali je korisno.
    Onomad mi objasniše da kakav ti je Božić, takva ti je godina.
    Božić bez - godina u kojoj ga se tek rado sećaš.

    Volim održavanje trudnoće tokom praznika. Krevet, valov, TV, pa opet krevet....
    Praznike već sve manje i manje volim. Vazda mi se čini da je nekad sve bilo lepršavije, bezbrižnije, potpunije.

    Volim baklavu. Maminu.
    Ne volim petarde, pucnjavu, prangijanje. Pogotovo ne za Božić.

    Ne volim što sutra moram da radim.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #1281

    Odgovor: Volim - ne volim

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    .... prepiso' mi doca onomad .
    A to tamo kod Britanaca ide na socijalno!?

  7. #1282

    Odgovor: Volim - ne volim

    Volim Badnje veče i Božić i to jako!!!

    Ne volim kad ponekad posumnjam sam u sebe

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    a narocito ne volim sto se trenutno samo secam seksa
    (da li se tu nesto promenilo,pitam se .... i hocu li se snaci kad me strefi....)
    Ne sekiraj se, dovoljno je ponekad znati šta ti nedostaje i već si na pola puta do sreće. Ne sumnjam u tebe, pametna si ti...verujem da tvoj intelekt ide pod istu ruku sa sposobnostima, prema tome......
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  8. #1283

    Odgovor: Volim - ne volim

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    crkva ili zdravlje,odlucite sami...
    Mrtva trka

    Ne volim kad se neko istresa na mene,
    kad sebi daje za pravo da povisuje ton i menja stavove u zavisnosti od trenutnog raspoloženja.
    Ne volim ni što zbog takvog ponašanja mogu osobu koja mi je do juče bila veoma važna
    zaboravim kao da je nikada nisam ni poznavala. I prezrem pride.
    Ne volim što ne umem da oprostim.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #1284

    Odgovor: Volim - ne volim

    @ isahara > pa nisam bas toliko religiozan ;-)))

    @ mish > da ,to , to . po jutru se dan poznaje ;-)))

    @ nenad > slusaj , da im nije nas ''strendzera'' koji im dizemo natalitet odavno bi ovo ostrvo naselili tuljani i foke .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  10. #1285

    Odgovor: Volim - ne volim

    Volim svoj glas, mogu reći da sam narcis u tom pogledu, ne znam, možda zbog toga često pričam sam sa sobom i štatijaznam.
    Volim način na koji razmišljam kada mi se pojavi problem, uglavnom, ne paničim i stvar rešavam hladne glave, ili ga gurnem pod tepih i zaboravim na njega.
    Volim da bacim čarape nasred kuće i da tako stoje danima.
    Volim da šetam, da se popnem na vrh nekog brda i da svet gledam iz te perspektive.
    Volim da me B vozi, zato što je najluđi drajver s kojim sam seo u kola i što je toliko bezobrazna da me je ponekad stra'
    volim što sam posle mnoooogo vremena normalan, skoro kao nekada što sam bio.
    Volim Beograd, zato što daje svojoj deci mnogo mogućnosti da rastu u svakom pogledu.

    Ne volim leptiriće u stomaku, pretvore se u crve.
    Ne volim spanać, blitvu, uopšte travuljinu da jedem.
    Ne volim stanje u kome sam tavorio mesecima
    Ne volim formu ispred sadržine.
    Ne volim ljubazne i odmerene ljude, idu mi na penis.
    Ne volim Beograd, zato što na kraju pojede svoju decu.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  11. #1286

    Odgovor: Volim - ne volim

    Volim Novi Sad i ovaj mentalitet....ne diraj me...ne diram te...zivi i pusti druge da zive...
    Volim sto ovde svako gleda svoja posla....
    Volim da cutim kad mi se ne prica....
    Volim iznenadjenja (cak i neprijatna) od osoba do kojih mi je stalo....

    Ne volim iznenadjenja (cak i prijatna) od osoba koja mi ne znace nista...ma i manje od toga...
    Ne volim sto se secam svakojakih gluposti....
    Ne volim sto je Davor pobedio na PGS....ne volim pevace koji mogu da pevaju sve...od Nirvane do Silvane....
    Ne volim kada mi pukne nokat...
    Ne volim kada mi u kutiji ostane desetak cigareta....ma sta ne volim....tada me obuzme panika...
    Ne volim NG i praznike i frka koja ju prati....(volim sto je to sve polako iza mene...)...
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #1287

    Odgovor: Volim - ne volim

    Volim svoj stari komsiluk jer se ponasa u skladu sa leptiricinim prvim dveju stavkama
    Ne volim svoj novi komsiluk, em se ne ponasa u tom skladu em dal pece rostilj, dal pali lisce, dzakove, gume, uglavnom godinu i po dana, koliko sam ovde, njemu se svakodnevno dimi iz dvorista. Plus dolaze i kad se meni druzi i kad mi se ne druzi kad me mrzi da pricam i sve mi je svejedno.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  13. #1288

    Odgovor: Volim - ne volim

    Volim kako izgleda grad u kome živim u proleće i leto,volim kada vidim kako živi ,diše .
    Volim Dunav u Čortanovcima i volim da pustim mislima na volju dok slušam kako se meša šum lišća na prolećnom povetarcu i šum talasa koji dopiru do obale.
    Volim osećaj slobode .
    Volim svoju decu iznad svega

    Ne volim prljave gradove ,bahatost i površnost ljudi u svakom pogledu.Ne volim masni hranu. Bljak
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  14. #1289

    Odgovor: Volim - ne volim

    Volim kada mi dan započne kao ovaj.
    Odem kao da završim nešto u gradu, svratim u Maximu kod Micka i Mare i Micko i ja otpevamo neštA za moju dušu.
    Volim ovu stvar, pevao sam je više od godinu dana.
    Rekoh li već negde da obožavam svoj glas?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  15. #1290

    Odgovor: Volim - ne volim

    Volim neko "svoje vreme", tj. vreme koje imam samo za sebe. Tada mogu da bilo šta "sameljem" i napravim ravnotežu.
    Volim istrajnost, tj. da vreme nema uticaja na, meni lično, najvažnije stvari (emocije, sistem vrednovanja i sl).
    Volim "pozitivce", osobe koje umeju da u bilo čemu vide i nešto pozitivno, koje svojim duhom daju nadu da "nije sve crno".
    Volim...svog malog mačka, mnogo puta mi je vratio osmeh na lice i posle teškog dana.
    Volim..pročitati misli nekih, meni jako dragih, forumaša. Pogotovo kada nemaju "dlake na jeziku" .
    Volim biti makar u mislima sa sebi dragim osobama ako nemam mogućnosti da budem sa njima.

    Ne volim..bilo kakve praznike ! Tada se trudim da te dane provedem što običnije jer me iritira veštačko "dobro raspoloženje". Moji praznici nemaju datume..jer stvarni praznik mi je provedeno vreme sa osobama koje volim.
    Ne volim kada najmanje upućeni u nešto budu najglasniji.
    Ne volim one koji samo ponavljaju fraze drugih, bez trunke svojih "filtera" ili stavova.
    Ne volim...one koji lako "zaboravljaju" i lako se odriču.
    Ne volim one kojima se život sastoji od zvocanja drugima. Aman..imate svoj život, druge pustite na miru.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 86 od 95 PrvaPrva ... 36768485868788 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Volim je kad... / Volim ga kad...
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 20:49
  2. Tebe ne volim, al' sto volim tvoju pesmu...
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 29.04.2014, 17:24
  3. Volim da procitam...
    Autor Meggy u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 25.02.2012, 19:50
  4. I volim i ne volim?
    Autor Ivana-psy u forumu Ljubav
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 23:06
  5. Ne volim te jer smo različiti
    Autor euridika u forumu Filozofija
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 24.02.2010, 00:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •