Red Hot Chili Peppers u Indjiji - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 47
  1. #16

    Odgovor: Svirka u Inđiji najveća u Evropi

    S obzirom na ozvučenje, moćiću da jedem riblju čorbu u Slankamenu, uz gruvanje "Papersa"...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Svirka u Inđiji najveća u Evropi

    ма чуће се то још даље од сланкамена,не би ме зачудило да ће те вечери са спавањем проблем имати и пола срема
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Svirka u Inđiji najveća u Evropi

    Za jednu od najvećih koncertnih atrakcija ove sezone u Srbiji, nastup Red Hot Chilli Pepersa 26. juna u Indjiji karata još ima, saopštili su organizatori.

    Karte se mogu kupiti u filijalama Erste banke, na prodajnim mestima kompanije Ticket Line i Bilet servisa i u Indjiji u turističkoj agenciji Happy Tours. Cena ulaznice je 2.790 dinara.

    Na Tuborg Green Festu koji organizuju Exit, Karlsberg i kompanija Live nation, osim Pepersa će nastupiti i Kasabian, Ritam nereda, Edo Maajka i Kiril.

    Kapije će biti otvorene u 14 časova.

    Program:

    Ritam Nereda: 16 časova
    Edo Maajka: 17 časova
    Kiril: 18 časova i 15 minuta
    Kasabian: 19 časova i 30 minuta
    Red Hot Chili Peppers: 21 čas
    Završetak programa: 23 časa i 30 minuta


    Organizatori su apelovali na publiku da dodje što ranije, kako bi se izbegle gužve u saobraćaju, na prilazima i na ulazima.

    Ukoliko se odlučite da stignete neposredno pred početak koncerta RHCP postoji mogućnost da zakasnite na početak zbog očekivanih gužvi.

    Najveći poštovaoci američkog benda imaju dodatni razlog da planiraju raniji dolazak u Indjiju, s obzirom da će prvih 5.000 ljudi koji budu ušli u arenu biti smešteni u fan pit, ogradjeni prostor ispred bine i oni će dobiti specijalne narukvice sa kojima će moći da izlaze i ulaze u fan pit u toku večeri.

    U areni u kojoj će nastupiti Red Hot Chili Peppers biće instalirano pet tornjeva sa ozvučenjem, koji će biti tako postavljeni da će isti kvalitet zvuka imati posetioci u prvim redovima i oni najudaljeniji od bine.U Indjiji će biti postavljena bina, koja stiže iz Italije, a čija je visina 18, a širina 60 metara. Scena na kojoj će nastupiti Pepersi korišćena je na Olimpijskim igrama i Svetskom prevenstvu u fudbalu.

    Oprema stiže u 20 šlepera, za zvuk su zadužene četiri strane firme, a sa bendom u Srbiju stiže 150 ljudi.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Red Hot Chili Peppers u Indjiji

    Ja nazalost necu moci da idem, pa ako je neko zainteresovan da kupi kartu... Neka javi na PM. 1 kom je u igri.
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Red Hot Chili Peppers u Indjiji

    ja bih isao ali nemam kartu , ali nemam ni vremena, ovde neko mora i da radi
    znas kako se ljubim

      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Red Hot Chili Peppers u Indjiji

    Čisto informacije radi za utorak najavljuju 37+ stepeni. Nadam se da to neće prouzrokovati neko nevreme uveče.
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Red Hot Chili Peppers u Indjiji

    AAAAAAAA Jos 2 dana!!
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Red Hot Chili Peppers u Indjiji

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Čisto informacije radi za utorak najavljuju 37+ stepeni. Nadam se da to neće prouzrokovati neko nevreme uveče.
    ti si Mag

    By the way sta je bilo ono sinoc, sat vremena?

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Red Hot Chili Peppers u Indjiji

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    ti si Mag

    By the way sta je bilo ono sinoc, sat vremena?
    Kilice ne drzi u neizvesnosti o cemu pricas,kisi?
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Red Hot Chili Peppers u Indjiji

    Ljudi su odsvirali fenomenalno, do kraja pošteno uradili svoj deo posla. Trajalo je nekih sat ipo vremena što je taman dovoljno ili čak i više od onoga što je planirano za festivalski nastup, kako je to njima objašnjeno.

    Kasnili su oko sat vremena, što ne znam da li da pripišem njima ili organizaciji.

    A organizacija i naš mentalitet su doveli do toga da su ljudi putovali na koncert i vraćali se sa istog po nekoliko sati (iz Bg-a, npr.). To kako i gde se parkirati i koliko daleko je famozna bina bila je misterija broj jedan.

    Kiša koja je drmnula čim su ljudi završili sa svirkom meni je prijala, ali je pokazala da je za neke ozbiljnije manifestacije ipak potrebno biti nege malo bliže civilzaciji gde bi ljudi imali gde da se sklone ili neki regularni gradski prevoz koji neće koštati 500 din+ da ih vrati kućama.

    Svaka čast Peppersima, a sve ostalo je moglo da bude mnogo bolje.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."
      Vrh

  11. #26
    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Kilice ne drzi u neizvesnosti o cemu pricas,kisi?
    Ma kisha je mi je unishtila ionako unishtenu kosu
    shalim se, nije kisha u pitanju...

    Ja sam inace strashno zauzeta ovih dana, za sebe ne znam...
    pa sam tako iotishla samo na peperse, bez uvertire ove prethodne..
    i zipa fazzon, cekali sat vremena da se ljudovi popnu na binu,
    otsvirali sat vremena i kraj
    a po programu je bilo predvidjeno da sviraju 2 i po sahata,
    da ne zaboravim, ovo im je najveci koncert u karijeri

    Al nema veze, vracamo se mi, meni dusha puna sto sam ipak bila i tih sat vremena
    i spicimo se u nekog yuga, a ja vrishtim na ovog Acu{lik koji je mene vozio}, a on siroma nije kriv, nego zivcana fuksa u yugu
    ali dobro,razmenili su brojeve telefona ako je bilo neke vece shtete na kolima,
    a moja kolena sto su otishla u tri majchine, nikom nishta

    Tako mi i treba, kad ocu i jare i pare...

    E a jel zna neko sta je Kidisu dzibrilo na bini sve vreme...
    nesto je pominjao...da nije neko pokvario stomacic pa morali ranije kuci?
    Poruku je izmenio goldie, 27.06.2007 u 15:03 Razlog: dve spojene poruke

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  12. #27

    Koncert Pepersa: odličan, ali kratak

    Po paklenoj vrućini, pred oko 110.000 ljudi, u Inđiji je održan "Grin fest", muzički festival na kome su nastupili "Red hot čili pepersi", najbolji koncertni bend današnjice. Da će koncert "Pepersa" biti rok događaj veka u Srbiji moglo se juče videti mnogo pre početka najavljene svirke u Industrijskoj zoni: od ranih jutarnjih sati kolone automobila i motora koje su se slivale u grad i na mamutski parking novosagrađene arene pod vedrim nebom učetvorostručile su populaciju sremskog gradića.
    Posetioci koncerta uglavnom su bili spremni na nezapamćenu žegu, a kao uvertira za nastup glavnih zvezda na Inđiju se oko 16 časova sručila jaka kiša koja je trajala desetak minuta, i prilično pomogla fanovima da, uz skupo piće (pivo 150, voda 100 din) nekako prežive i dočekaju "Peperse".
    Koncert kalifornijskog sastava startovao je u 21.45 sati, nakon što su tokom popodneva, kao uvertira u okviru "Tuborg grin festa", na spektakularnoj bini "pržili" "Ritam nereda" (sa gostom Canetom iz "Partibrejkersa"), instrumentalna grupa "Kiril", bosanski rep pevač Edo Maajka i britanski bend "Kasebijan".
    U 19.30 časova nadomak Arene sleteo je helikopter u kome su se nalazili članovi benda "Red hot čili pepers", koji su zatim u zatamnjenom kombiju prevezeni iza scene. I, vrlo brzo postalo je vraški papreno.
    Na bini su se oko 21.50 sati prvo pojavili basista, gitarista i bubnjar (Džon Fruskante, Majkl "Fli" Balzari i Čed Smit), dok je oduševljena, ali već i pomalo nervozna masa sa vriskom dočekala i pevača Entonija Kidisa.
    Najpoznatiji Navaro Indijanac na svetu okupljene u Inđiji pozdravio je rečima: "Ćao! Hvala što ste došli! Ne brinite pošto je Čed Smit na bubnjevima", a onda je ludilo krenulo taktovima "Can't stop", kojom "Pepersi" tradicionalno započinju svoje koncerte. Usledila je pesma "Dani California", a potom i ostali hitovi kalifornijskih velikana. Kraj koncerta obeležen je pesmama "By the way" i "Give it away", a posebne ovacije izazvala je obrada čuvene pesme grupe "Abba" - "S.O.S.".
    Koncert "Pepersa" završen je u 23.15, nakon nepunih sat i po svirke. Razočarani trajanjem nastupa glavnih zvezda, više desetina razočaranih fanova zasulo je po gašenju svetala binu čašama, ali veći incidenti ipak su izbegnuti.




      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Koncert Pepersa: odličan, ali kratak

    Šta reći... Organizatore obesiti na bandere pored puta od Inđije do bine.

    Kaži lepo narodu "Ljudi, mi smo u Srbiji, nemamo para, koncert će trajati sat i po. Bolje išta nego ništa." A ne da će koncert trajati dva i po sata. Naravno da ćeš popizdeti kada umesto 150 minuta svirke dobiješ samo 90.

    Dalje, išli su na prevelik rizik - koncert na njivi, a postoji šansa za kišu. Da nije pala kiša bilo bi sjajno, ali pošto je pala i to je baš pala, ja sam došao kući ko da sam bio u svinjcu. Ni to ne bi bio problem, da je organizacija oko prevoza bila bolja. Hvala bogu pa sam išao kolima i stigao sam kući oko pola 3. Čujem da su ljudi stizali kući i u 7 ujutro.

    Što se samog koncerta tiče - bilo je stvarno lepo. Mada, ako si zvezda i ako sviraš negde prvo put i vidiš da je došlo 80.000 ljudi, moraš biti i čovek. Nećeš crći ako željnom narodu odsviraš još par pesama koje nisu planirane. Ispašćeš faca. Isto je uradio i Iron Maiden. U minut su završili svirku. Jedino je Hetfild ispao čovek, pa produžio koncert. Još je i razgovarao sa publikom, šalio se (da ne kažem sprdao), a par puta se baš i oduševio kada je video da masa zna tekstove pesama od početka do kraja. Proradi ti srce, zaboraviš na keš i učiniš narod srećnim. Zaista ne vidim u čemu je bio problem da RHCP to isto uradi.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Koncert Pepersa: odličan, ali kratak

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Zaista ne vidim u čemu je bio problem da RHCP to isto uradi.
    *ebe im se za ushljive Srbe...

    inace oni su meni bili katastrofa,ustvari katastrofa je jako gruba rec za jedan takav bend pa cu reci katastrofica
    ko da izveo shaku shtreberchica da otpevaju par pesmica...

    i da pitam josh jednom, sta je onom gariju dzibrilo na bini?
    zalio se nesto...

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Koncert Pepersa: odličan, ali kratak

    Nemam pojma, ali sam video da su mu jedno pet puta čistili binu.

    Možda je zato i zapalio posle sat i po!
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Red Hot Chili Peppers
    Autor _baba_ u forumu Strani spotovi i tekstovi
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 12.03.2008, 13:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •