Veza na daljinu? - Strana 3

Prikaz rezultata glasanja: da li mogu da funkcionisu veze na daljinu?

Učesnika ankete do sada
100. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • da

    40 40.00%
  • ne

    14 14.00%
  • tesko

    44 44.00%
  • ostali odgovori

    2 2.00%
Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 114
  1. #31

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Mislim da je moguce odrzati takvu vezu, ali da taj period razdvojenosti ne traje bas godinama... Jako je tesko i sigurno je da takav odnos zahteva vise truda i ulaganja nego "obicna" veza, ali ako mislite da nesto zaista vredi, e pa onda se vredi i potruditi!

    I da citiram Albera Kamija "Sve do cega se lako stize nije vredno, cak ni ljubav."

  2. #32

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Ako se dvoje dovoljno vole, cene, poštuju, mogu i opstati, ma kolika daljina bila. Kilometri, razdvojenost (ali ne na više godina ) ne sprečavaju iskrenu ljubav
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  3. #33

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Pa ako je NS-BG neka daljina onda ja kazem da moze....za sada na tockovima non stop ali zajedno....
    Ćuti i prenesi dalje....

  4. #34

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Eto mene silom prilika u vezi za koju nisam verovala da je moguća!

    Ne znam da li dobro, ili loše...ali posle toliko godina veze na blizinu, ode on na daljinu
    Elem, zbog posla sada (i naredne godine) živi u Bosni...
    Da nije lako...nije...
    Da funkcioniše...funkcioniše..za sad...ko zna šta se može dogoditi u svim ovim mesecima koji nam predstoje...

    Nije Sarajevo daleko...ali se meni čini ponekad da nas čitav okean razdvaja...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  5. #35

    Odgovor: Veza na daljinu?

    ma ljubav je chudo... ako se stvarno vole, onda je sve moguce


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  6. #36

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Pa moze, ali ne predugo! Maksimalno dve godine! Ja to govorim iz licnog iskustva, mozda je nekome uspelo i duze! Moja jos uvek traje, ali vise nije na daljinu!

  7. #37

    Odgovor: Veza na daljinu?

    DanijElla kaze:
    Ako se dvoje dovoljno vole, cene, poštuju, mogu i opstati, ma kolika daljina bila. Kilometri, razdvojenost (ali ne na više godina ) ne sprečavaju iskrenu ljubav
    Potpuno Se Slazem

  8. #38

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Zavisi sve od osobe do osobe, neko moze, a neko i ne.
    ja licno ne bih mogla izdrzati u vezi na daljinu, jer ako sam s nekim, potreban mi je tu pored mene!
    kad sam tuzna da me zagrli, kad sam srecna da

  9. #39

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Moze, mada „izuzetno” tesko. Na zalost, kilometri razdaljine mogu jako lako omesti iole ne stabilnu vezu. Zato da bi veza na daljinu uspela i opstala kao ozbiljna, i na kraju mozda i prerasla u brak , uslov je da su u pitanju ekstremni zaljubljenici OBOJE, i da ne traje predugo, vec il’ se uzimajte kroz godinu-dve, il’ nema nista od toga (gvozdje se kuje dok je vruce). Kod vecine dolazi do „zamora materijala” (emotivnog hladjenja, finansijske iscrpljenosti,...), zato je veza na daljinu samo „Veza za hrabre i ekstremno zaljubljene”.
    ...................

  10. #40

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Ljubav-da,veza-ne,osim ako oboje(ali samo oboje) imaju jako puno strpljenja,tolerancije...a nema ljubomore.


    *Po rastanku
    IV

    Zavolela sam ga. Vecerom svakim odlazila sam u livade i u svaku cvetnu krunu spustala neznim sapatom njegovo ime, i potom ga ujutru, namirisano i rosno, redom poljupcima vadila.

    Volela sam ga. Vecerom svakim ostavljala sam u njegovoj dusi jata neznih, tek rodjenih sapata; i zatim ih svako jutro, pune njegove duse, sa njegovih usana primala.

    On je otisao. Vecerom svakim lutam po poljima i zovem ga, vesam svoje reci, otezale od suza, na krila vetrova i zovem ga; mesam svoje postarele sapate u susanj lisca i zovem ga. Ali uzalud: ujutru cujem samo umoran odjek svojih reci. On je daleko otisao.

    *D.M.

  11. #41

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    zato je veza na daljinu samo Veza za hrabre i ekstremno zaljubljene.
    Slazem se. Moj pokusaj iste nije dugo izdrzao.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  12. #42

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Daljine su moj najveci neprijatelj. Daljine su se smejale pokusajima dva mala mrava,dva sitna zrnca peska da ostanu zajedno-zauvek...daljine su me pobedjivale dosad,redovno...voleo bih da jednoga dana prevazidjem daljine.

    ...ljubavlju...

  13. #43

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Pa moja je trajala 2 godine i vec 2,5 godine zivimo zajedno! Mozda ne bi opstala da smo jos malo bili razdvojeni!
    ko tebe , ti njega

  14. #44

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Moze da uspe ako oboje to zele i ako se oboje iskreno vole,ako imaju poverenja i ako su verni jedno drugome!!!

  15. #45

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Citat mickom kaže: Pogledaj poruku
    Moze da uspe ako oboje to zele i ako se oboje iskreno vole,ako imaju poverenja i ako su verni jedno drugome!!!
    Mozda ali ipak mislim da je to tesko razdvojenost ubija ljude ali mozda i moze iako da budem iskrena ne bih voljela da dodjem u takvu situaciju da moja ljubav mora otici od mene.

Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Što češći seks - to uspešnija veza?!
    Autor Lady S u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:37
  2. Vrste veza
    Autor davorjanka u forumu Ljubav
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 21.09.2015, 22:00
  3. Da li izvlačite pouke iz bivših veza?
    Autor Lady S u forumu Ljubav
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 08.09.2015, 01:10
  4. Duga veza kao obaveza, ili kao potreba
    Autor veljko yaric u forumu Ljubav
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.06.2011, 17:25
  5. Ima neka tajna veza!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 25.05.2011, 16:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •