Tomislav Nikolic - Strana 8
Strana 8 od 15 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 216
  1. #106

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Meni nije pisao Toma. Ali, porodično smo sproveli jedno zajebavanje dotične stranke i ulivanje lažne nade. Evo, baš pre nekih 20 minuta je zvonio telefon i neki fini gospodin je tražio Hajlendera. Šta je pitao fini gospodin ne znam, ali znam šta je Hajlender pričao.

    - Da daaaa, bio sam Daaa, videćemo šta će večeras da uradi. Ha haa haaa prijatno i vama.



    Fini gospodin kojem niko ime ne zna, dakle fini tajanstveni gospodin, u slobodno vreme ide od vrata do vrata kao jehovin svedok i deli one njihove novine uz "diskretno" huškanje, a kad extra nema šta da radi onda penzionere i poziva telefonom Domaći film
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #107

    Tomislav Nikolic

    .....jao tomo brate....će da budne li i toj...a?????....

    ....braćo....krađa.....ustanak ustanak ustanak....
    Poruku je izmenio BaneK, 04.02.2008 u 07:24 Razlog: dve za redom

  3. #108

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    ....braćo....krađa.....ustanak ustanak ustanak....
    haha, vidim da si danas dve popusio...
    aj nemo da palis masu bweee...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #109

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    ....ovo oma prijaviti lajčaku...al pod oma.....


    ...ustanak ustanak ustanak....

  5. #110

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Подсећам те пријатељу
    кад устанеш у недељу
    ако желиш земљу чврсту
    помоли се часном крсту
    и не гласај за туђина
    већ за српског домаћина.
    Туђина је било доста
    од Србије шта нам оста
    па размисли с фамилијом
    пријатељем и комшијом
    да ли има ико бољи
    по народној да је вољи.
    и свима је нама жеља
    да имамо спаситеља
    ко у доба Немањића
    нашег Тому Николића
    па поруку ти продужи
    јединицу заокружи
    koma jebote... meni ce prosto nedostajati sve ove radikalske cirkuzarije ako Tom'ca pobjedi
    cudno zaboravise Kraljevica Marka uglavit u stihove

    nego mi ovo "tudjina" zaparalo oci... od kada su to Srbi iz Bosne tudjinci za radikale
    Tomo, Tomo... tztztz
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  6. #111

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Ja sam ovo tek sad videla

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku
    ma neka ide boli me briga ja zivim daleko i boli me uvo koce biti presednik mi jos nismo naucili na demokratiju a oce srbija u evopu jadna je evropa sa nama i ovo je ovde zadni post ne zelim da bakcem nebitnim stvarima za mene aj zdravo
    Zar su ovo reči jednog patriote? Ponosnog Srbina? Boli me uvo za sve?



    ?

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku
    pitam se dali traje jos izborna tisina ili je ovo napada na tomislava podrska tadic krsite izbornu tisinu nije lepo od vas a pa sada vi vidite pogotvo ovi koji napadaju nikolica od straha od njegove pobede nisam niciji da nebi svatili pogresno hvala na razumevanju
    A nee neee, ne boli te uvo, sorry

    Od hardcore radikala su mi simpatičniji prerušeni. Ovi što su staloženi, nisu ničiji, od dva se opredeljuju za Nikolića, a inače ne vole radikale i ogorčeni koji takođe ne vole radikale. Veće demokrate od demokrata. Zanimljivi čak.

    JFTR:

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #112

    Tomislav Nikolic

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Подсећам те пријатељу
    кад устанеш у недељу
    ако желиш земљу чврсту
    помоли се часном крсту
    и не гласај за туђина
    већ за српског домаћина.
    Туђина је било доста
    од Србије шта нам оста
    па размисли с фамилијом
    пријатељем и комшијом
    да ли има ико бољи
    по народној да је вољи.
    и свима је нама жеља
    да имамо спаситеља
    ко у доба Немањића
    нашег Тому Николића
    па поруку ти продужи
    јединицу заокружи
    ...je li...jel' ovo deseterac?

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku
    pitam se dali traje jos izborna tisina ili je ovo napada na tomislava podrska tadic krsite izbornu tisinu nije lepo od vas a pa sada vi vidite pogotvo ovi koji napadaju nikolica od straha od njegove pobede nisam niciji da nebi svatili pogresno hvala na razumevanju
    ...a da upises vecernju skolu blago meni?Pa,iz pocetka...kosa-tanka...uspravna-debela...
    Poruku je izmenio BaneK, 04.02.2008 u 07:26 Razlog: uzastopni postovi
    ...hell ain't a bad place to be......

  8. #113

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    ....jeli bre tomice brate....dokaće ti bre pobeđuješ na izbori, a da ne osvajaš vlast....a????....

  9. #114

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    ...kako ste svi zaslepljeni svako sa svojim favoritom ponaosob...

    ...pokušajte da razmišljate malo šire, izađite iz kalupa, slušajte malo šta se priča posle izbora, nije potrebno mnogo da se pročita suština između redova....


    ...samo neki detalji...

    ...čanak izjavljuje (ukratko) : nikolic je pokazao veliku odgovornost prema drzavi, priznajuci pobedu tadicu, jer na ovolikom broju glasova, razlika je jako mala...da je kojim slucajem izazvao neku sumnju u regularnost, postojala je velika opasnost od izbijanja nereda...ovo su poslednji izbori koji su dobijeni na racun straha od radikala..

    ...tadic izjavljuje...cestitke mom protiv kandidatu na fer kampanji i rezultatu koji je postigao, ne mogu se zatvoriti oci pred cinjenicom da je ogroman broj ljudi glasao za nikolica, tako da cu u narednih par dana imati ozbiljne politicke razgovore sa njim....

  10. #115

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...kako ste svi zaslepljeni svako sa svojim favoritom ponaosob...

    ...pokušajte da razmišljate malo šire, izađite iz kalupa, slušajte malo šta se priča posle izbora, nije potrebno mnogo da se pročita suština između redova....


    ...samo neki detalji...

    ...čanak izjavljuje (ukratko) : nikolic je pokazao veliku odgovornost prema drzavi, priznajuci pobedu tadicu, jer na ovolikom broju glasova, razlika je jako mala...da je kojim slucajem izazvao neku sumnju u regularnost, postojala je velika opasnost od izbijanja nereda...ovo su poslednji izbori koji su dobijeni na racun straha od radikala..

    ...tadic izjavljuje...cestitke mom protiv kandidatu na fer kampanji i rezultatu koji je postigao, ne mogu se zatvoriti oci pred cinjenicom da je ogroman broj ljudi glasao za nikolica, tako da cu u narednih par dana imati ozbiljne politicke razgovore sa njim....
    ...ah,pa nama zaslepljenima se tesko sta moze objasniti...uzivaj u svojoj ostroumnosti...
    ...a sad malo ja...Cankova izjava je smesna...zasto ne bi priznao izbore?Nisam siguran da su ljudi glasali za Tadica zbog straha od radikala...Tomi i stranci popluranost raste,sigurno ce osvojiti ogroman broj glasova na parlamentarnim izborima,tako da mu neki nemiri ili talasanje ne odgovaraju...ozbiljno se mora racunati na Radikale...
    ...sto se pak Tadica tice,covek je svestan njihove popularnosti,isto tako i polarizacije Srbije na 2 tabora...vreme je da se gase strasti i da pocne da se razmislja u interesu ove zemlje...
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #116

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    ...elem i ti si za vladu nacionalnoga jedinstva...demokrate radikali....el jesi el jesi el jesi....a??????.....

  12. #117

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    ...iskreno,voleo bih,ali ne verujem tim ljudima...mislim da bi bila stabilna vlada koja bi mogla da balansira izmedju istoka i zapada...ali,moja mashta je suvise velika,bujna i sharena da bi se to pretocilo u stvarnost...
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #118
    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...ah,pa nama zaslepljenima se tesko sta moze objasniti...uzivaj u svojoj ostroumnosti...
    ...a sad malo ja...Cankova izjava je smesna...zasto ne bi priznao izbore?Nisam siguran da su ljudi glasali za Tadica zbog straha od radikala...Tomi i stranci popluranost raste,sigurno ce osvojiti ogroman broj glasova na parlamentarnim izborima,tako da mu neki nemiri ili talasanje ne odgovaraju...ozbiljno se mora racunati na Radikale...
    ...sto se pak Tadica tice,covek je svestan njihove popularnosti,isto tako i polarizacije Srbije na 2 tabora...vreme je da se gase strasti i da pocne da se razmislja u interesu ove zemlje...
    ...malo ironije nije nikad na odmet...

    ...nego...u smirivanju strasti je i suština, vreme je da se prekinu neke ucene, mržnja, dokle god je toga srbija će da stoji, ili da mili napred... dokle god mrzimo jednog kandidata a obozavamo drugog nama nema napretka, srbija ce biti normalna zemlja kad ne bude vazno ko ce pobediti na izborima, kad se oni koji se bave politikom budu bavili interesima zemlje a ne sopstvenim...

    ...a što se polarizacije tice, ona je vestacka, zna li svako od nas nekoga ko je glasao za demokrate?, ili radikale?...da li se druzite sa ljudima koji misle drugacije i imaju drugaciju opciju?...i da li se svadjate sa njima, bijete, pljujete jedni druge?... naravno da izuzeci potrvđuju pravilo....

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...iskreno,voleo bih,ali ne verujem tim ljudima...mislim da bi bila stabilna vlada koja bi mogla da balansira izmedju istoka i zapada...ali,moja mashta je suvise velika,bujna i sharena da bi se to pretocilo u stvarnost...
    ...sumnjaš u maštovitost politicara koje spominjemo ovde?...

    ...ja verujem da će neke ograde ipak pasti...
    Poruku je izmenio Mish, 04.02.2008 u 17:57 Razlog: spojene uzastopne poruke

  14. #119

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...malo ironije nije nikad na odmet...

    ...nego...u smirivanju strasti je i suština, vreme je da se prekinu neke ucene, mržnja, dokle god je toga srbija će da stoji, ili da mili napred... dokle god mrzimo jednog kandidata a obozavamo drugog nama nema napredka, srbija ce biti normalna zemlja kad ne bude vazno ko ce pobediti na izborima, kad se oni koji se bave politikom budu bavili interesima zemlje a ne sopstvenim...

    ...a što se polarizacije tice, ona je vestacka, zna li svako od nas nekoga ko je glasao za demokrate?, ili radikale?...da li se druzite sa ljudima koji misle drugacije i imaju drugaciju opciju?...i da li se svadjate sa njima, bijete, pljujete jedni druge?... naravno da izuzeci potrvđuju pravilo....
    ...cekaj lave...da bi se smirile strasti,makar retorika mora da se promeni,pod jedan...pod dva,Srbija ce biti normalna kada bude ekonomski jaka...e tada nas nece interesovati ko pobedjuje...
    ...inace,druzim se sa ljudima razne fele,tako da tu ima raznostranacki obojenih...i razlicitih misljena...naravno,raspravlja se...ali mi nikada nije palo na pamet da se svadjam,pretim ili bijem...ako me niko ne napadne...
    ...hell ain't a bad place to be......

  15. #120

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    ....postoji kritična masa kreativnog sveta koja priželjkuje takvo što.....samim tim liči mi da od toga neće budne niš...al lepo zvuči....

    .....bem ti srbiju i balkan.... braća ustaše bi to uradile trčke...kao što i jesu....i šiptari.....

Strana 8 od 15 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tomislav Nikolić podneo ostavku
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 18.06.2007, 21:37
  2. Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 14.05.2007, 00:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •