Najgore reklame - Strana 8
Strana 8 od 18 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 260
  1. #106

    Odgovor: Najgore reklame

    Citat Free_Mind kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam za šta je tačno reklama, mislim za majonez, kada gojazni, da ne kažem zadrigao dečak jede enormni sendvič...
    Ili reklama za Duel sa mirisom jorgovana. Ako mi se posle toga ne zgadi miris jorgovana, nikada neće
    meni se zgadio
    Ko je za jednu voznjicu

  2. #107

    Odgovor: Najgore reklame

    Ja bih nekog da mi u mojoj blizini isto 'nako kaže - KarAMeLAAAAAAA ČokolAAAdAAAAAA tako sašila preko usta šakom da ne bi progovorio godinama... eto toliko ništa iritantnije nisam čula na tv-u
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #108

    Odgovor: Najgore reklame

    Samo uđeš, izađeš... i, gotovoooo!

    Ovo idiotska reklama ze jedan od brojnih kredita koji nam se nudio me je podsećala na dan kada sam došau u kasarnu kao regrut na odsluženje vojnog roka. Na glavnoj kapiji je bio veliki transparent na kojem je pisalo:

    DOBRONAM DOŠLI DRAGI DRUGOVI!

    Neko desetar koji nas razvodio sa kapije na mesto gde su nas "obrađivali", se u jednom trenutku okrenuo prema nama i zapitao:
    - Jeste li videli šta je pisalo na transparentu na ulazu na kasarnu?
    Mi, onako zbunjeni samo potvrdno odgovorili, a on je nastavio:
    - A, da li ste možda pročitali šta je pisalo na poleđini tog istog transparenta?
    Mi smo svi kao po komandi odrično mrdali glavam.
    - Pa trebali ste. Iako se ne vidi, jasno piše : ALA STE NAJEBALI!

    Ovo nikada nisam zaboravio. Od tada uvek nastojim da vidim da li nešto piše i ako piše, šta to piše na poleđine raznoraznih pojava koje srećem u životu...
    Poruku je izmenio memento, 05.10.2008 u 13:56 Razlog: dopuna
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #109

    Odgovor: Najgore reklame

    Sve reklame za BINGO
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  5. #110

    Odgovor: Najgore reklame

    Ona reklama kad dechak duva u trubicu, pa mu majka uzme da bi napunila peglu....i onda najtupavija rečenica ikada
    ‚‚Tefal je IZUMEO peglu sa širokim otvorom!‚‚
    Majko mila izumeli su široki otvor! Pa šta bi mi bez njihovih sjajnih ideja!
    I Dont Believe In God, and I'm proud if it.

  6. #111

    Odgovor: Najgore reklame

    Merix - sve odreda... Seko, smiluj se!
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  7. #112

    Odgovor: Najgore reklame

    "Mojoj netjaki Lidiji ostavljam polovinu svog srebrnog escajga.....blablatructruc"

    Koji je idiot rezirao reklamu, da mi je znati

  8. #113

    Odgovor: Najgore reklame

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ja bih nekog da mi u mojoj blizini isto 'nako kaže - KarAMeLAAAAAAA ČokolAAAdAAAAAA tako sašila preko usta šakom da ne bi progovorio godinama... eto toliko ništa iritantnije nisam čula na tv-u
    Ovo sam hteo da napishem, al' mi indijanche uze rechI iz usta...


    ...prilichno je priglupa i reklama za Nestle (chini mi se da je ta vrsta chokolade u pirtanju), ono, mehurici...sama reklama je ochaj, a tek sinhronizacija...

  9. #114

    Odgovor: Najgore reklame

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ovo sam hteo da napishem, al' mi indijanche uze rechI iz usta...


    ...prilichno je priglupa i reklama za Nestle (chini mi se da je ta vrsta chokolade u pirtanju), ono, mehurici...sama reklama je ochaj, a tek sinhronizacija...
    Da ne misliš na one dve što muljaju čokoladu i mrmljaju? Prosto mi je neverovatno da to nisam navela, ali ako nisam, dodajem je sad i ako misliš i ako ne misliš na tu BAŠ tu!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #115

    Odgovor: Najgore reklame

    Veš mašina duže živi uz kalgon.... Tu reklamu kad vidim...
    I'm floating on air..

  11. #116

    Odgovor: Najgore reklame

    Saaaaamo tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii proključala siiiiiiiiiiiiiiii samo tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii trebaaaš miiiiiiiiiiiii ovo je garant delo istog onog retarda koji je smislio i - i onda se desi čudo kaže smoki čokoladi ja te volim ludo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #117

    Odgovor: Najgore reklame

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Da ne misliš na one dve što muljaju čokoladu i mrmljaju? Prosto mi je neverovatno da to nisam navela, ali ako nisam, dodajem je sad i ako misliš i ako ne misliš na tu BAŠ tu!
    Jeste, to je ta reklama, a ne mogu da verujem koliko se ponavljam...

    ...c, c, c...

  13. #118

    Odgovor: Najgore reklame

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ja bih nekog da mi u mojoj blizini isto 'nako kaže - KarAMeLAAAAAAA ČokolAAAdAAAAAA tako sašila preko usta šakom da ne bi progovorio godinama... eto toliko ništa iritantnije nisam čula na tv-u
    jojjjjj
    a ka tu reklamu obozavam!!!
    kaRaMMMeeLaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #119

    Odgovor: Najgore reklame

    SQUAW kaže:
    Da ne misliš na one dve što muljaju čokoladu i mrmljaju? Prosto mi je neverovatno da to nisam navela, ali ako nisam, dodajem je sad i ako misliš i ako ne misliš na tu BAŠ tu!
    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Jeste, to je ta reklama, a ne mogu da verujem koliko se ponavljam...

    ...c, c, c...

    Ee znachi ..nja mi se kad chujem ono mljackanje i srkanje Nekad mi se chini da nikako da se zavrshi reklama... Reklama bi mozzda zanimljiva kad bi sisale kvaku, vaznu.. shtiklu il shtogod drugo

  15. #120

    Odgovor: Najgore reklame

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Ee znachi ..nja mi se kad chujem ono mljackanje i srkanje Nekad mi se chini da nikako da se zavrshi reklama... Reklama bi mozzda zanimljiva kad bi sisale kvaku, vaznu.. shtiklu il shtogod drugo
    Odvratno, odvratno...svaki put im vičem da su odvratne. I ja dajem glas da je ovo najgora reklama svih vremena. Obe su ružne, i ono mumlanje...nikada neću jesti tu čokoladu zbog njih dve!
    ...il smo samo tu zbog ravnotee među zvezdama...

Strana 8 od 18 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Reklame za sminku
    Autor irnik u forumu Lepota
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 08.03.2016, 19:51
  2. Najbolje reklame
    Autor Muckota u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 06.08.2015, 18:09
  3. Najgore bračne osvete
    Autor Najgora u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 12.12.2009, 12:57
  4. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.07.2009, 12:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •