Žene pitaju, muškarci odgovaraju - Strana 11
Strana 11 od 23 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 345
  1. #151

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    Da bi znao da ona ne postoji,moras imati njenu viziju u glavi (kakva bi ona trebala da bude).Upravo na to se i odnosilo ovo pitanje,...a odgovor ukazuje samo na neku drugu neidealnost.
    E.. ako cemo da pricamo o iluzijama i vizijama neka bude ovako:

    Sto se tice fizickog izgleda: plavusa, pozeljno je da ima onu frizuru sa ravnim siskama... , visina od 1,60m do 1,70m tezina proporcionalna visini. Svidjaju mi se devojke koje imaju malo sire obrve.. to je to sto se tice fizickog izgleda.
    E sad ona vaznija stvar: volim komunikativne devojcice, koje nezanima u zivotu samo da se lepo obuku, nasminkaju i ogovaraju ostatak sveta. Najvaznija stvar od svih je da je iskrena. Sticajem okolnosti sam postao alergican na laz,tako da je to mozda i najvaznija osobina koju devojka iz "snova" mora da ima. Eto , toliko od mene.

  2. #152

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Kad bi naleteo na zenu svojih snova,a ona trazi od tebe da je cekas godinu dana(razlog nije bitan)...Da li bi ostao dosledan svojoj ljubavi i cekao,ili...???
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  3. #153

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Kad bi naleteo na zenu svojih snova,a ona trazi od tebe da je cekas godinu dana(razlog nije bitan)...Da li bi ostao dosledan svojoj ljubavi i cekao,ili...???
    Razlog je najbitniji u celoj situaciji. Ako bih zakljucio da je razlog dovoljno dobar verovatno bih ostao dosledan.

    P.S. Da si me pitala pre par meseci isto pitanje bez razmisljanja bih rekao "DA"

  4. #154

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Od kada je vojska smanjena,
    opcija godisnjeg cekanja tesko da postoji i kod zena.


    Ej bre,dugo je to...

  5. #155

    10 Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Kad bi naleteo na zenu svojih snova,a ona trazi od tebe da je cekas godinu dana(razlog nije bitan)...Da li bi ostao dosledan svojoj ljubavi i cekao,ili...???
    cekanje moze biti i inspirativno da je u masti podizes jos vise u nebesa a kada prodje tih godinu dana da se razocaras kad shvatis da je ona samo jedna obicna zena koja je ostarila godinu dana.

    Tesko je ipak cekati nekog a razloga je uvek mnogo:
    - da li ce biti sve isto kao i pre godinu dana? A to pitanje moze da srusi ljubav

    - za godinu dana moze mnogo toga da se promeni da napr. ostanes bez posla da moras ti da se odselis u neki drugi grad...

    - a dok cekas da prodje tih godinu dana mozes da se zaljubis u neku drugu samo eto tako slucajno pa da shvatis da u zivotu bas i ne moze da se odrzi rec a i to je za ljude.

    probao sam da cekam a probala je i ona i vise kad se sretnemo ni ne znamo da smo se cekali samo zdravo u prolazu. A ne mogu da se setim ni zasto smo se cekali.


    imati strpljenja i cekati ...tesko je to ali verovatno bi opet cekao i vise od godinu dana.

    a cekanje je i nada a opet sta je godinu dana kojih moze i da se prespava

    a secam se da sam uz ove stihove cekao i cekao ali dosle su devedesete...

    ...
    Cekaj me - Rade Serbedzija
    Cekaj me, i ja cu sigurno doci
    Samo me cekaj dugo
    Cekaj me i kada zute kise noci ispune tugom
    Cekaj i kada vrucine zapeku
    I kada mecava brise,
    Cekaj i kada druge nitko nebude cekao vise
    Cekaj i kada pisma prestanu stizati iz daleka
    Cekaj me i kada cekanje dojadi
    Svakome koji ceka,
    Cekaj me i ja cu sigurno doci
    Ne slusaj kad ti kazu kako je vrjeme
    Da zaboravis, i da te nade lazu, nek povjeruju i sin i mati da vise ne
    Postoje, neka se tako umore cekati i svi drugovi moji i gorko vino za moju
    Dusu nek piju
    Kod ognjista, cekaj i nemoj sjesti s njima, nemoj piti nista...cekaj me i
    Ja cu sigurno doci
    Sve smrti me ubiti nece, nek rekne tko me cekao nije,taj je imao srece.tko
    Cekati ne zna,taj nece shvatiti niti ce znati drugi da si me spasila ti
    Jedina cekanjem svojim dugim.nas dvoje samo znacemo kako prezivjeh vatru
    Kletu ,naprosto ti si cekati znala kao niko na svijetu naprosto ti si
    Cekati znala kao nitko na svjetu





    ali kad si sam tih godinu dana imas vremena i da malo razmisljas kao napr. zasto je volis? Zasto je cekas? ma zasto se ne javlja svaki dan
    Poruku je izmenio robert ns, 24.11.2008 u 16:22 Razlog: cekao bi i vise...

  6. #156

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Da li vam vas muski ego raste,ako imate vise *recki na zidu*???I koliko vam znace te recke?
    (ajd sad da vas vidim )
    Poruku je izmenio BoginjaMarija, 09.12.2008 u 16:32
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  7. #157

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Meni vise znaci da imam 2 "recke na zidu" ali znam da sam sa tim osobama (devojkama) proveo divne trenutke i bilo je dugo i iskreno nego da imam 12 "recki na zidu" a da se sve svodilo na sex i da sam ih "menjao ko carape" e to mi bas nista ne znaci i ne idem tim "putem" kroz zivot.

    Svako ce ti dati razlicit odgovor jer nismo svi isti kao sto ni vi niste sve iste.

  8. #158

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Meni vise znaci da imam 2 "recke na zidu" ali znam da sam sa tim osobama (devojkama) proveo divne trenutke i bilo je dugo i iskreno nego da imam 12 "recki na zidu" a da se sve svodilo na sex i da sam ih "menjao ko carape" e to mi bas nista ne znaci i ne idem tim "putem" kroz zivot.

    Svako ce ti dati razlicit odgovor jer nismo svi isti kao sto ni vi niste sve iste.
    Takodje!

  9. #159

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Da li vam vas muski ego raste,ako imate vise *recki na zidu*???I koliko vam znace te recke?
    (ajd sad da vas vidim )
    lepsi su od recki vestacki nokti pa ciodom prikaceni za zid!

    kratko, jasno a sve uz recke muski ego raste ali uvek posle cetvrte

    pa naravno da raste,... ponekad al recke nema ko da kontrolise
    Poruku je izmenio robert ns, 11.12.2008 u 20:07 Razlog: recka po recka palaca,....

  10. #160

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Zasto se muskarci sve vise plase da pridju devojkama u sred bela dana,nego samo zvizde na ulici kad vide dobru curu,a nocu se desava isti problem pa im treba neko jace pice da im podigne samopouzdanje sto kod mene ne prolazi?!
    Gde nestadose svi silni heroji?
    Sutra je novi dan!

  11. #161

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    a nocu se desava isti problem pa im treba neko jace pice da im podigne samopouzdanje sto kod mene ne prolazi?!
    Gde nestadose svi silni heroji?
    u dnu flaše?

  12. #162

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat Cokolada kaže: Pogledaj poruku
    Zasto se muskarci sve vise plase da pridju devojkama u sred bela dana,nego samo zvizde na ulici kad vide dobru curu,a nocu se desava isti problem pa im treba neko jace pice da im podigne samopouzdanje sto kod mene ne prolazi?!
    Gde nestadose svi silni heroji?


    Mozda od visoko podignutih noseva i gledanja mnogo visoko u nebo,
    pojedine dame ne mogu da spaze sasvim normalne,prizemne heroje?

  13. #163

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat Cokolada kaže: Pogledaj poruku
    Zasto se muskarci sve vise plase da pridju devojkama u sred bela dana,nego samo zvizde na ulici kad vide dobru curu,a nocu se desava isti problem pa im treba neko jace pice da im podigne samopouzdanje sto kod mene ne prolazi?!
    Gde nestadose svi silni heroji?
    mozda je stvar mentaliteta ili kulture....
    a mozda trebas naci nekog ko cirka i danju pa da delimicno resis taj "dnevni" problem...
    a mozda je je u pitanju i to sto su danasnje devojke emancipicirane, samostalne, svesne svoje lepote ili nekih drugih stvari....pa to na neki nacin kod balkanskih muskaraca izaziva osecaj nesigurnosti ili straha....

    a heroji.....oni su izginuli u ratovima....
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  14. #164

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    1. Šta za vas znači pojam "ženturača"?
    2. Zašto se žensko "ne" uglavnom doživljava kao relativna kategorija? Da li je to neka potreba da se pogine dvaput, sumnja da žene umeju da u tom smislu budu kategorične, ili?
    Vrag odneo šnalu...

  15. #165

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    @izabelitta

    1. Za mene je ženturača prosta žena, odnosno ona koja nema potrebnu (kritičinu) količinu šarma, manira, vaspitanja i duha da bi se mogla svrstati u poželjne sagovornice, prijateljice, ljubavnice, devojke, supruge...

    2. Žensko "ne" i jeste relativna kategorija kod znatnog broja žena. Možda i nadam se da to kod Vas nije slučaj, ali ma šta žene pričale među sobom, njihovo "ne" neretko i nije baš tako kategorično...

    Naravno, ovo je tek rezultat mog nekakvog skromnog iskustva koje se ni u snu ne može meriti sa planetarnim bećarskim uspesima pojedinih primeraka mužijaka sa ovog sajta....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 11 od 23 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Dame se ne pitaju za godine
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 17:07
  2. Muškarci pitaju, žene odgovaraju!
    Autor ZOE u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 139
    Poslednja poruka: 16.08.2012, 01:21
  3. Zasto u Srbiji politicari ne odgovaraju krivicno?
    Autor exploited u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.08.2011, 12:50
  4. Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 25.06.2011, 09:26
  5. Šta nas sve pitaju u formularu za vizu?
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.03.2008, 02:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •