Dvor - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 48

Tema: Dvor

  1. #16

    Odgovor: Dvor


    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Dvor

    fali Vendy


    ... i naravno Dže.. krem
    da joj i na Dvoru ispOliže tabane k'o prava dVorska budala



    Ili zarad boljeg zaPleta.. IKbala i Vendijev žmu

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Dvor

    Dvor: Izbačen Firči, Bojanić u Urgentnom

    Ivan Fece Firči diskvalifikovan jer je flašom pogodio Miloša Bojanića i raskrvario mu lice.


    Ljuti neprijatelji obračunali su se i u novom rijalitiju. Tokom uključenja u rijaliti u četvrtak u prepodnevnim časovima, publika je bila u prilici da vidi prvo verbalni, a onda i fizički okršaj Miloša Bojanića i Ivana Fecea nakon kojeg je nekadašnji bubnjar diskvalifikovan iz rijalitija.

    Sve je počelo na sastanku kada su dvorani trebali da se izjasne o vladavini Miloša i Maje. Firči je savetovao sve da ućute, a Dragan Tripić je počela da se svađa sa Milošem. U svađu se umešao i Firči, na šta je Miloš rekao "seljanima" da ne slede "svog vođu" jer je čitao u novinama da je "zlostavljao rođenu sestru".

    Firči se tada popeo na sto, polio Miloša sokom iz flaše, a onda bacio flašu o sto koja je odskočila i pogodila kralja u glavu.

    Miloša je flaša pogodila u predelu očiju, jedno oko mu se nadulo i krenula je da curi krv.

    Ubrzo je izdato i saopštenje povodom incidenta.

    "Ivan Fece Firči je diskvalifikovan zbog fizičkog napada na Miloša Bojanića. Firči je diskvalifikovan odlukom Krunskog Saveta, a o eventualnim sankcijama prema njemu će odlučivati pravni tim Pinka. Milošu Bojaniću je ukazana prva pomoć, a zatim je prebačen u Urgentni Centar radi detaljnijih pregleda", piše u saopštenju produkcije.

    Neprijateljstvo Bojanića i Firčija datira još od druge sezone Farme. Verbalnog prepucavanja tada nije manjkalo, ali osim polivanja vodom između ovog dvojca nije bilo "većih problema". Bojanić je ipak, na račun fizičkog kontakta, tada iz rijalitija izbacio Đusa.

    (MONDO)


    Eto izbacise Fircija
    Poruku je izmenio silvia, 17.02.2011 u 12:26
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Dvor

    Овај Митровић се неће смирити док неко неког не убије у овим риалитијима... сваки нови је све гори.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Dvor

    Ima još vremena taman toliko da se dogodi ono da nekom ode. neki deo tela.Sigurna sam da će nastati haos.D.Miličević se iznervirao,jao a baš je bio fini.
    Ja danas malo odmarala pa gledala rerizu,auuuuuuuuuuu al je bilo žestoko ,mislim na ono što su prikazali,a ono što nisu prikazali mogu misliti.
    Reči su baš birali
    Sad pri kraju ima da bude

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Dvor

    uzassssssss
    i govedo Bojanic opet ih nadmudruje...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Dvor

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    uzassssssss
    i govedo Bojanic opet ih nadmudruje...
    Pa da, i izaci ce kao pobednik (zrtva)
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Dvor

    Debelonoga Bokica sa silikonskim usminama ima velike modrice od šutova kratkonoge kraljice ..
    Ne samo to... "čak mu je glupača i jednu vešTačku trepu otkinila.. i rekla da će ga kada izađu prebiti ko vola."



    ajmeee pozorište Dvor..ište

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Dvor

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Debelonoga Bokica sa silikonskim usminama ima velike modrice od šutova kratkonoge kraljice ..
    Jesu se to podžapale Maja i Bokica?

    Wooow...prava kraljevska dešavanja.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Dvor

    Valjda zbog toga sto sam nju najvise gotivila od svih ucesnika, zbog njenog sunovrata mi je i najzalije..
    Mislim, koliko ojra, koliko ojrocenti dobija i zasto nije odolela kad je odolevala sve ove godine..

    Bebica
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Dvor

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Jesu se to podžapale Maja i Bokica?
    ma da zamisli.... kokoko kokoshke




    kraj kralja.. i sveukupnog seri_jala

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Dvor

    Ma nemislim da će biti kraj dok im Mitrović tutne svakom u precedavajućem odboru ,jelte šta je to već nem,pojma neka nova institucijapo koju hiljdarku evrića,ima on toga viška silni su to glasovi narode,lova je tu do nebesa a već pada i dole,znači ostaće Dvor do finiša,živi bili pa videli.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Dvor

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Valjda zbog toga sto sam nju najvise gotivila od svih ucesnika, zbog njenog sunovrata mi je i najzalije..
    Mislim, koliko ojra, koliko ojrocenti dobija i zasto nije odolela kad je odolevala sve ove godine..

    Bebica
    isto...
    a na ovoj prvoj slici mi je najjadnija nekako...
    http://www.pulsonline.rs/data/images...lery_large.jpg

    jbte....pa oni čergari bolje izgledaju...

    Alkohol.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Dvor

    uzasno sam boleciva prema Bebici ....kao da je pala s Marsa,toliko se ne snalazi medju svetom i polusvetom.....ali,taman da se nikad ne oceslja i da je stalno pijana ,neuporedivo mi je bolja od kicerice Maje Nikolic ili Urse koja je prototip danasnjih klupskih devojaka...ja ne mogu ni da zamislim da se Bebica privatno druzi s nekim kao Maja....
    osim toga,njene improvizacije u jazzu su maestralne,lepo vidis da oseca jazz kao nesto blisko,da pevanje istog nije napor nego nacin izrazavanja i misljenja...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Dvor

    Мени беби личи на ту "ЕКВ генерацију" - сви су малтене помрли од дроге и болести у беди и сиротињи.
    Чињеница да Милош Бојанић има кућерину на Татарском брду или ко зна где и шта већ можда говори која врста је еволуцијски надмоћна.
    То не значи да је оно што Милош пева квалитетније од рецимо Беби или ЕКВ, али неки к. дефинитивно фали тој екипи/генерацији. Увек ћу волети њихову музику, али никад ми неће бити симпатично умирање од дроге, пропадање од алкохола и неспособност да се опере суђе.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •