Muškarci pitaju, žene odgovaraju! - Strana 9
Strana 9 od 10 PrvaPrva ... 78910 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 140
  1. #121

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat Doktor Zo kaže: Pogledaj poruku
    Zašto žena uvek postavi mužu pitanje:
    ŠTA SI PROSUO?!
    kada ga vidi da je samoinicijativno uzeo usisivač u ruke?
    Rekla bih da je to prosto opravdana sumnja u postojanje potrebe za "vađenjem fleka" koje se svima nama javlja kada se suočimo sa nečijim naprasnim dobijanjem napada vrednoće i samoinicijativnog hvatanja za posao koji bi se u normalnim okolnostima odugovlačio sa sto kade i dvesta sad'ću. Nije stvar u prosipanju, nego u vađenju fleka. Pa, umesto da se muškarci pitaju zašto ne dobiju željenu reakciju na njihovu inicijativu, možda bi se trebali zapitati čime su uzrokovane (retke) inicijative.

    Citat Doktor Zo kaže: Pogledaj poruku
    Zašto žene drže ruku (obično levu) u totalno neprirodnom položaju, prilikom nošenja tašne, tzv. šlog ruka?

    Ruka u ovom položaju je savijena u laktu, pod uglom od 90 (ili više) stepeni, tašna se u ovom položaju nosi okačena o ruku, a u istoj ruci se, u većini slučajeva, nalazi mobilni telefon ili, pak, mali novčanik.
    Najbolji odgovor je: da se to tako nosi, odnosno da to tako nose junakinje serije "Seks i grad".
    Ili, možda, grešim?
    Tako treba?
    Grešiš. Tako su žene nosile tašne i pre upoznavanja sa Keri, Samantom, Mirandom i Šarlot.
    Ne znam zašto tako (neke od nas) nose tašne, ali mogu dati par mogućih razloga:
    1. Negde sam čula da veruju da je bitno da tašna uvek visi jer samo tako će vazda biti novaca (nikako ne ostavljati na pod).
    2. U strahu od mogućih napadača, čini im da tako mogu da sačuvaju tašnu, njom dobro zamahnu napadača, a pri tom ga još i propisno izgrebu.
    3. Potrebne su im slobodne šake (za pomenuti mobilni telefon ili novčanik, ili za biranje robe u prodavnicama). Mogu ili da prebace tašnu preko ramena (ukoliko imaju takav model tašne) ili da je okače o lakat. Naravno, kačenje o lakat ili podlakticu podrazumeva i adekvatan ugoa pod kojim stoji ruka da tašna ne bi spala.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #122

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Ma, Mišice, ja stvarno pomažem supruzi, koliko, kada i šta mogu, kao npr. prostiranje/skupljanje rublja, izbacivanje smeća, trešenje tepiha, kačenje zavesa, seckanje luka, ljušćenje krompira, kuvane supe/čorbe, pranje posuđa i sl.
    Naravno, tvrdim da u dobrom braku nema (i ne treba da bude) podele na ženske i muške poslove, pa se tako i ponašam.
    Ali, uvek, ama UVEK, kad uzmem usisivač, izleti vrisak: ŠTA SI SAD PROSUO?
    Nešto se mislim, da nije stvar u genetici?! A!?

    Što se tiče "šlog ruke", nikako mi stvar ne ide u glavu! Pa, to, ljudi moji, stalno vrši pritisak u krvnim sudovima ruke, i to u najosetljivijem području - u laktu! A, za bezbednost - pa, kreatori su odavno izmislili one preko (suprotnog) ramena! Izgleda, ipak, da je u pitanju kopiranje "poznatih", makar podsvesno! Pitam se!?

  3. #123

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat Doktor Zo kaže: Pogledaj poruku
    Što se tiče "šlog ruke", nikako mi stvar ne ide u glavu! Pa, to, ljudi moji, stalno vrši pritisak u krvnim sudovima ruke, i to u najosetljivijem području - u laktu! A, za bezbednost - pa, kreatori su odavno izmislili one preko (suprotnog) ramena! Izgleda, ipak, da je u pitanju kopiranje "poznatih", makar podsvesno! Pitam se!?
    A kako da zena nosi preko ramena ovako neku torbicu?






    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #124

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat Doktor Zo kaže: Pogledaj poruku
    Što se tiče "šlog ruke", nikako mi stvar ne ide u glavu! Pa, to, ljudi moji, stalno vrši pritisak u krvnim sudovima ruke, i to u najosetljivijem području - u laktu! A, za bezbednost - pa, kreatori su odavno izmislili one preko (suprotnog) ramena! Izgleda, ipak, da je u pitanju kopiranje "poznatih", makar podsvesno! Pitam se!?
    To se i ja stalno pitam
    ne da je neudobno i nepraktično, nego je do zla boga smešno videti sve do jedne klinčice kako nose torbe preko ruke
    Torbe bez kaiša ne nosim, ako nema kajiš onda je nosim u ruci, mada jako retko jer kao što rekoh, bez kaiša ne nosim ništa.
    Nije udobno, ruke su u neprirodnom položaju i nimalo nije originalno.
    Mada, ukusi su različiti pa ko voli da ga steže samo nek navali..

    ps da li je pravilno kajiš ili kajš ?
    Poruku je izmenio Isahara, 14.08.2012 u 20:04
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  5. #125

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    ps da li je pravilno kajiš ili kajš ?
    Ni jedno ni drugo,nego treće.KAIŠ.

  6. #126

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Citat Doktor Zo kaže: Pogledaj poruku
    Što se tiče "šlog ruke", nikako mi stvar ne ide u glavu! Pa, to, ljudi moji, stalno vrši pritisak u krvnim sudovima ruke, i to u najosetljivijem području - u laktu! A, za bezbednost - pa, kreatori su odavno izmislili one preko (suprotnog) ramena! Izgleda, ipak, da je u pitanju kopiranje "poznatih", makar podsvesno! Pitam se!?
    A kako da zena nosi preko ramena ovako neku torbicu?






    Probaj oko vrata, možda se ne obesiš

    Zašto žene nose tange, kad su i domaćinke skroz seksi?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  7. #127

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Kada nosim uzane pantalone (posebno bele) bez zadnjih dzepova, zatim suknju ili haljinu pripijenu uz telo, tada nosim tange da se ne bi ocrtavali stepovi domacinki! U svakom drugom slucaju ih ne nosim!
    neunistiva zlojebaba!

  8. #128

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Zašto žene nose tange, kad su i domaćinke skroz seksi?
    Zato sto su tange jos seksije. Momenat kad ti se useku u guz'cu je cist hard kor
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #129

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Tange mu dođu kao mastRubacija?

    Ja sam kao mali mislio da se to tako kaže, a onda sam shvatio da to s trubom nema nikakve veze
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  10. #130

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Cekaj, sta me sad pitas, da l' je masTRubacija, ili da li ima veze s trubom?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  11. #131

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Zaboravi trubu, ovo prvo sam te pitao
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  12. #132

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    MastRUbacija, jasta U tome se i ogleda zadovoljstvo u nosenju tih trakastih primeraka donjeg vesa. Ovo vezano za ocrtavanje domacinki na uskim suknjama i pantalonama nam je samo izgovor
    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #133

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    JBT....je l´ ovo Dragačevski sabor?
    Prva truba i te priče?

    Glede tange...najgenijalniji izum nojiveg doba....
    Dok ih nije bilo često sam odala uGrad bRez veš....
    Estetika na prvo mesto
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #134

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Има ли смисла познаници рећи "Е, што сам *ебо неку рибу, јако личи на тебе", без икаквих задњих намера, ал факат личи.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #135

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    cuj,da l ima smisla?
    pa ona jedva ceka da cuje to i dace sve od sebe da sledeceg puta bude na pravom mestu u pravo vreme....
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 9 od 10 PrvaPrva ... 78910 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Žene pitaju, muškarci odgovaraju
    Autor Buba Erdeljan u forumu Muška kafana
    Odgovora: 344
    Poslednja poruka: 07.05.2015, 23:46
  2. Dame se ne pitaju za godine
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 17:07
  3. Zasto u Srbiji politicari ne odgovaraju krivicno?
    Autor exploited u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.08.2011, 12:50
  4. Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 25.06.2011, 09:26
  5. Šta nas sve pitaju u formularu za vizu?
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.03.2008, 02:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •