Ocekivanja od muskaraca! - Strana 10
Strana 10 od 10 PrvaPrva ... 8910
Prikaz rezultata 136 do 145 od ukupno 145
  1. #136

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Има. Роди се и теле са две главе, па шта.
    Ništa, samo pročitaj poslednju rečenicu mog posta.

    Ја само кажем да често и онда кад изгледа да лова није битна, јесте.
    Jeste, ali nije najbitnija i nije uvek odlučujuća u odnosu dvoje ljudi.
    Poruku je izmenio Meggy, 08.01.2012 u 02:45
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  2. #137

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Није јој битан новац, битно јој је да мушкарац има стила. Хинт: стил кошта, погледај цене у некој продавници маркиране робе.
    Hint: imati stila ne podrazumeva samo nosenje markirane garderobe, to je malo sira kategorija Ja najvolem kad nadjem nesto za DZ u second hand-u i onda ove fenserke ovlaze kad to vide, a na garderobu sam uvek najmanje trosila pare, sto bih onda tako nesto zahtevala od muskarca?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Није јој битан новац, битно јој је да је мушкарац успешан. А како се мери успех? Добар посао, стамбено обезбеђен, аутомобил.
    To ne bi trebalo da je neki narocit luksuz. Normalno je da ocekujes od muskarca da ima posao. To ne znaci da planiram da budem parazit kojeg ce on da finansira, ali isto tako ne ocekujem ni da ja njega izdrzavam, osim ako je problem sa poslom samo trenutan.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Није јој битан новац, битан јој је провод. А шта је потребно за провод? Новац, кола...
    Jes', a ja sam u provod do sad isla samo ako me momak vodi

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Није јој битан новац, битно јој је да мушкарац добро изгледа. Добар изглед? Чак и бављење спортом или теретана коштају.
    U teretanu moze da se ide i za 'iljadu i po mesecno. Trcanje je jos uvek besplatno. A neki su imali vise srece nego pameti, pa izgledaju dobro iako se ne bave sportom


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Није јој битан новац, битно јој је да мушкарац може да се брине о заједничкој деци. А шта деца једу? Новац.
    Briga o deci ne podrazumeva samo da ih nahranis, to je najmanji problem.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Битно је да је духовит? Знам масу духовитих дебелих ружних лоше обучених ликова без новца који не хебу он а фрст дејт.
    Ja isto tako znam masu tip top frajera koji su toliko sterilni i dosadni da ih ribe ne zloupotrebljavaju cak ni za kres.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Битно је да је добра особа? Такође знам масу добрих особа који...
    Isto tako ima moralnih nakaza koje kresu na svakom koraku, ali ni jedan ni drugi primer ne treba da sluze u svrhu generalizacije
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #138

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Moja ocekivanja od muskarca su sasvim neka druga.
    Nikakve veze nema sa kintom.
    Ali primecujem da mladje generacije mnooogo cene tipove kojima je veci novcanik od mozga.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  4. #139

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Jeste, ali nije najbitnija i nije uvek odlučujuća u odnosu dvoje ljudi.
    Није ни теле са две главе.

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Hint: imati stila ne podrazumeva samo nosenje markirane garderobe, to je malo sira kategorija Ja najvolem kad nadjem nesto za DZ u second hand-u i onda ove fenserke ovlaze kad to vide, a na garderobu sam uvek najmanje trosila pare, sto bih onda tako nesto zahtevala od muskarca?
    Лепо сам рекао да ме манете тих клишеа, стил из секонд хенда... хау јес ноу.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    To ne bi trebalo da je neki narocit luksuz. Normalno je da ocekujes od muskarca da ima posao. To ne znaci da planiram da budem parazit kojeg ce on da finansira, ali isto tako ne ocekujem ni da ja njega izdrzavam, osim ako je problem sa poslom samo trenutan.
    $$$

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Није јој битан новац, битан јој је провод. А шта је потребно за провод? Новац, кола...
    Jes', a ja sam u provod do sad isla samo ako me momak vodi
    Не говоримо о томе шта је битно у животу уопште, већ "шта се од мушкараца тражи", бла бла.

    U teretanu moze da se ide i za 'iljadu i po mesecno. Trcanje je jos uvek besplatno. A neki su imali vise srece nego pameti, pa izgledaju dobro iako se ne bave sportom
    Јел примећујеш да су ти сва решења у стилу "ја с јако мало новца и састојака направим одличан ручак" или "што је знао мој деда да испече ракију лебару, људи је пили више него дуњу"? Чули сте за златни бокал, то је један сумњив локал ал је кувар прави ас? Ако си некад путовала по селима, приметићеш да ако пекара изгледа бедно, има бедну понуду, обично је и то што нуде бедно. А све те приче о томе како може гозба од кукурузног брашна и мало сира... ајде да се не заваравамо.

    Briga o deci ne podrazumeva samo da ih nahranis, to je najmanji problem.
    Види пасус изнад Као да читам Практичну жену Даааа, најбитније им је пружити љубав и подршку, правилно их васпитати, извести на прави пут, направити од њих људе, да не цене друге по новцу, да цене праве вредности... срећа твоја па се клишеи не кажњавају

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Битно је да је духовит? Знам масу духовитих дебелих ружних лоше обучених ликова без новца који не хебу он а фрст дејт.
    Ja isto tako znam masu tip top frajera koji su toliko sterilni i dosadni da ih ribe ne zloupotrebljavaju cak ni za kres.
    Знам их и ја, само што изгледа да теби не причају све своје доживљаје.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Битно је да је добра особа? Такође знам масу добрих особа који...
    Isto tako ima moralnih nakaza koje kresu na svakom koraku, ali ni jedan ni drugi primer ne treba da sluze u svrhu generalizacije
    Треба треба
    Poruku je izmenio Meggy, 08.01.2012 u 02:46
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #140

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Лепо сам рекао да ме манете тих клишеа, стил из секонд хенда... хау јес ноу.
    Imati stila znaci umeti izabrati odgovarajucu garderobu za odredjenu priliku, ne obuti patike na nesto elegantno, ili ne uklopiti boje onako kako vi muskarci to obicno umete da zaserete, pa nek' je sto puta markirana.


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Не говоримо о томе шта је битно у животу уопште, већ "шта се од мушкараца тражи", бла бла.
    Pa, ja ti upravo govorim o tome da mi za dobar provod nije potreban muskarac sa svojom lovom. Sem toga, girls' night ruleZ

    Ostalo necu da komentarisem. Neka bude da se sva briga o deci svodi na njihovo prehranjivanje A kad ne mo's da smuvas ribu, najprikladniji izgovor je da je "sponzorusa". Nego, manje se ja brinem za mentalni sklop tih sponzorusa, a mnogo vise za onaj koji poseduju ti koji ih finansiraju.

    Elem, sta sam 'tela reci... Pare mogu da budu problem u zajednici dvoje ljudi koji su upali u finansijsku krizu i koji su zbog toga (sto je sasvim razumljivo) nervozni, pa se onda svadjaju i oko onoga oko cega u normalnim uslovima ne bi. Dalje, sponzorusa ima, ali to niposto ne znaci da su sve devojcice sponzoruse. I na kraju, da li ti zaista mislis da je prosecnoj (razumnoj) zenskoj osobi stalo do njegovih para, ako je on pri tom tretira kao stoku?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #141

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Лепо сам рекао да ме манете тих клишеа, стил из секонд хенда... хау јес ноу.
    Imati stila znaci umeti izabrati odgovarajucu garderobu za odredjenu priliku, ne obuti patike na nesto elegantno, ili ne uklopiti boje onako kako vi muskarci to obicno umete da zaserete, pa nek' je sto puta markirana.
    Меги батице, кад је нешто јефтино, јефтино је и то се види, обично зато што је поред тога што је јефтино и ружно. Ко од тога направи стил, ја га зовем Хари Потер.

    Pa, ja ti upravo govorim o tome da mi za dobar provod nije potreban muskarac sa svojom lovom. Sem toga, girls' night ruleZ
    Знам, нисам ја говорио о теби овде, већ сам као пример навео неку тамо девојку која од момка очекује да је "води у провод".

    Ostalo necu da komentarisem. Neka bude da se sva briga o deci svodi na njihovo prehranjivanje A kad ne mo's da smuvas ribu, najprikladniji izgovor je da je "sponzorusa". Nego, manje se ja brinem za mentalni sklop tih sponzorusa, a mnogo vise za onaj koji poseduju ti koji ih finansiraju.
    Ја мислим да је њима лепо.

    Ма не тврдим ја да су "све рибе спонзоруше", већ да све кошта, и да многе ствари које "нису новац", а битне су, уствари јесу повезане с новцем. Јако је ретко да те неко цени само по томе "каква си особа", и тачка.

    Elem, sta sam 'tela reci... Pare mogu da budu problem u zajednici dvoje ljudi koji su upali u finansijsku krizu i koji su zbog toga (sto je sasvim razumljivo) nervozni, pa se onda svadjaju i oko onoga oko cega u normalnim uslovima ne bi. Dalje, sponzorusa ima, ali to niposto ne znaci da su sve devojcice sponzoruse. I na kraju, da li ti zaista mislis da je prosecnoj (razumnoj) zenskoj osobi stalo do njegovih para, ako je on pri tom tretira kao stoku?
    Не мислим. Ал ако је не третира, онда паре сасвим лепо дођу.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #142

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Huh..ovako sa strane, čini mi se da je bzvz izbila frka.
    Koliko sam ja shvatio, niko ne poriče Yosino da novca treba kada ste par (a jasno je da ga trebamo i kada smo solo ).
    Samo..i sam sam viđenja da ako vam je stalo jedno do drugog, novac nije ono što će vas razdvojiti! Time ne tvrdim da u ova vremena nema žena koje sve "mere" po debljini novčanika, ali...ipak bih rekao da one prave žene, traže druge kvalitete. Stoga..ako nas je neka ostavila zbog love, onda i šta će vam takva (uvek će neko imati je više...)?
    Svedok sam da ima mlađih naraštaja koje javno kažu da je tip koji nema "besan" auto i "love ko blata" je i ne zanima.Ali znam more primera gde ni jednom rečju žena nije pomenula novac niti je zaljubljena ili ostavila nekog zbog love!
    Nema generalizacije...ili je to zrela osoba ili samo iskompeksirana klinka.
    Usput, oko stila...mislim da je mnogo važnije kako nekome nešto stoji, a ne koje je to marke (znam žene za kojima bih trčao i da su samo džak nabacile kao pončo, a nekima firmirana stoji ko ždrebetu kašika). Stil je, po meni, nešto što će pokazati da umete sebe najbolje prikazati! Mislim...šta vredi nekoj da bude u kupaćem, firmiranom, ako nema figuru? Ili nekom neotesanom koji nosi kravatu i odelo po meri? BTW..kada pričate, i pokažete ko ste, onda "ambalaža" nema značaja.
    Na kraju...nadam se i mišljenja sam da i dame "traže i očekuju" od muških, slične kvalitete koje i mi očekujemo od njih. A ti kvaliteti su, ipak, nešto mnogo više od novca, garderobe ili "besnog" auta.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  8. #143

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Ајде да пробам још једном да нацртам моју поенту. Зашто ја никад нећу бити шести муж Џенифер Лопез?
    Не зато што њу занима само новац, ја сам сигуран да она цени праве вредности.
    Међутим, да би нешто било од нас, прво би требало да се упознамо. А то је тешко јер ја ретко идем у Америку, а и кад идем, обично имам пуно обавеза.
    Затим, не излазимо на иста места, мене можете срести на СПЕНСу у неком кафићу, обично после утакмице на "Карађорђу". Џенифер, колико сам чуо, не прати ФК Војводину.
    Треће, чуо сам да једе ко мећава, а јел знате колике су цене у тим њујоршким ресторанима?
    Четврто, у те ресторане не пуштају без одела и кравате, мени се похабало оно што сам купио кад ми се рођак женио, а тренутно немам новца за ново.
    Пето, она кад је у Србији, обично буде по београдским сплавовима, а ја тамо слабо залазим.

    Дакле, кад би се нас двоје нашли заједно, ту би моји и њени квалитети дошли до изражаја, и ми би били срећни до краја живота, њеног јер је мало старија, али држећа.

    Ал неким чудом ретко се таква ванвременска љубав с таквом женом рађа из сусрета у самопослузи. Мој познаник је тако нашао љубав свог живота, у самопослузи, али касирку, не глумицу.

    Ником није битан новац, ал неким чудом људи се углавном упознају и буду са људима из "своје класе", не зато што смо кастинско друштво као Индија, већ зато што једноставно да би срео некога из одређене групације мораш да се крећеш у тим круговима, што понекад изискује новац и визу за Америку. Коме се последњи пут десило нешто што и Џулији Робертс у "Згодној жени", нек се јави.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #144

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Коме се последњи пут десило нешто што и Џулији Робертс у "Згодној жени", нек се јави.
    Pa Juliji Roberts u Nontthing Hill-u sa Hugh Grant-om... Ne verujem da će ti se ni ona javiti.
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  10. #145

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    kakvi dziberi,galantni su in ;P

Strana 10 od 10 PrvaPrva ... 8910

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •