B 92 na udaru? - Strana 9
Strana 9 od 32 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 474
  1. #121

    04 Odgovor: B 92 na udaru?

    Mnogo vas je dalo komentar na ovu temu,te nisam u mogucnosti da procitam ko je sta napisao,ali mogu dati moj sud o B92.
    Tacnije....osvrt bih napravio na politicnki program te televizije.
    Pre desetak minuta sam gledao CNN-ovu verziju raspada Jugoslavije i upitao se gde ja zivim.Srbi su "banda,teroristi,koljaci.."Pa sta su onda Vehabije?
    televizija B92,bar ono sto ja gledam,uvek jednostrano posmatra stvari.Neko je to ovde rekao "samostalna tv"ali zapitajmo se da li je bas tako!
    Necu da kazem sada da ih placaju ni ovi ni oni,ali slika koju pokazuju o proslosti i sadasnjosti nam ukazuje o jednolicnom prikazu dogadjaja!
    Ukratko.....razocaran sam televizijom,ali naglasavam samo politickim programom!
    TO SAM JA !!!!
      Vrh

  2. #122

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat kuta kaže: Pogledaj poruku
    Mnogo vas je dalo komentar na ovu temu,te nisam u mogucnosti da procitam ko je sta napisao,ali mogu dati moj sud o B92.
    Tacnije....osvrt bih napravio na politicnki program te televizije.
    Pre desetak minuta sam gledao CNN-ovu verziju raspada Jugoslavije i upitao se gde ja zivim.Srbi su "banda,teroristi,koljaci.."Pa sta su onda Vehabije?
    televizija B92,bar ono sto ja gledam,uvek jednostrano posmatra stvari.Neko je to ovde rekao "samostalna tv"ali zapitajmo se da li je bas tako!
    Necu da kazem sada da ih placaju ni ovi ni oni,ali slika koju pokazuju o proslosti i sadasnjosti nam ukazuje o jednolicnom prikazu dogadjaja!
    Ukratko.....razocaran sam televizijom,ali naglasavam samo politickim programom!
    Mislim da su ovi neofašisti sa b92 prevršili svaku mjeru.Ne znam samo šta radi država po tom pitanju.Podrivanje teritorijalnig suvereniteta i integriteta recimo u SAD kažnjava se sa zatvorom i do 111 godina.Pa pogledajte samo informacije,blogove,komentare tih maloumnika pa to je užas
      Vrh

  3. #123

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat bleiburg kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da su ovi neofašisti sa b92 prevršili svaku mjeru.Ne znam samo šta radi država po tom pitanju.Podrivanje teritorijalnig suvereniteta i integriteta recimo u SAD kažnjava se sa zatvorom i do 111 godina.Pa pogledajte samo informacije,blogove,komentare tih maloumnika pa to je užas
    ......da te pitam...dokle dosezu granice ljudske mrznje?
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  4. #124

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ......da te pitam...dokle dosezu granice ljudske mrznje?
    Gdje ti ovdje vidiš mržnju?Stvari se moraju nazvati pravim imenom.Kako drugačije nazvati onaj delirijum oduševljenja na "B92" nakon protupravnog,jednostranog komadanja zemlje u kojoj žive?Reci mi molim te kako bi recimo prošao medij u Madridu koji bi dao podršku otcjepljenju Baskije?Kako bi prošao jedan medij u Parizu koji bo dao podršku otcjepljenju Korzike?Zatvor eto kako bi,samo kod nas je to sloboda mišljenja i demokratija.Prati malo šta se dešava na kugli zemaljskoj,šetaj malo po evropi pa ćeš znati a ne samo da ti Čedica,Kandićka,Biserko... i ostala "elita" puni mozak.
      Vrh

  5. #125

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat bleiburg kaže: Pogledaj poruku
    Gdje ti ovdje vidiš mržnju?Stvari se moraju nazvati pravim imenom.Kako drugačije nazvati onaj delirijum oduševljenja na "B92" nakon protupravnog,jednostranog komadanja zemlje u kojoj žive?Reci mi molim te kako bi recimo prošao medij u Madridu koji bi dao podršku otcjepljenju Baskije?Kako bi prošao jedan medij u Parizu koji bo dao podršku otcjepljenju Korzike?Zatvor eto kako bi,samo kod nas je to sloboda mišljenja i demokratija.Prati malo šta se dešava na kugli zemaljskoj,šetaj malo po evropi pa ćeš znati a ne samo da ti Čedica,Kandićka,Biserko... i ostala "elita" puni mozak.
    ...sine...pogresio si stranu...ja nisam LDP,niti slusam Kandicku ili Sonju Biserko...drugo,nisam primetio odusevljene televizije B92 zbog otimanja Kosova...trece...verujem u zajednicki zivot svih naroda,nacija,veroispovesti...druga je stvar sto velike sile igraju igru preko nasih ledja i zato sam ti u jednom postu rekao da nam treba mudrosti...ali je nema,jer je mrznja ogromna...misli da je meni svejedno zbog ubijanja stotina hiljada Srba?naravno da nije...ali me mrznja nece odvuci na pravu stranu...
    ...btw...pricao mi je pokojni Toza Perishic kako je bilo kod tebe u Fochi za vreme rata...zato ti kazem da prepoznajem mrznju lepo upakovanu u celofan sa mashnicom odgore...
    ...jos nesto...meni ne mogu da pune mozak...ja razmisljam svojom glavom...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  6. #126

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat bleiburg kaže: Pogledaj poruku
    Reci mi molim te kako bi recimo prošao medij u Madridu koji bi dao podršku otcjepljenju Baskije?Kako bi prošao jedan medij u Parizu koji bo dao podršku otcjepljenju Korzike?
    Znaci da u Spaniji i Francuskoj cim neko spomene otcepljenje ide u zatvor?
    Decko, mora da si obisao dosta sveta i usao u srz njihovih problema.
    Back in red!
      Vrh

  7. #127
    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Znaci da u Spaniji i Francuskoj cim neko spomene otcepljenje ide u zatvor?
    Decko, mora da si obisao dosta sveta i usao u srz njihovih problema.
    Obišao sam mnogo,vjeruj mi.Ne izvrći ,mislio sam na podršku a ne na samu riječ otcjepljenje.nemoj samo da upijaš "pjenušanje" tete Nataše,tet Sonje,tet Biljane...i ostalih "sponzoruša"

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...sine...pogresio si stranu...ja nisam LDP,niti slusam Kandicku ili Sonju Biserko...drugo,nisam primetio odusevljene televizije B92 zbog otimanja Kosova...trece...verujem u zajednicki zivot svih naroda,nacija,veroispovesti...druga je stvar sto velike sile igraju igru preko nasih ledja i zato sam ti u jednom postu rekao da nam treba mudrosti...ali je nema,jer je mrznja ogromna...misli da je meni svejedno zbog ubijanja stotina hiljada Srba?naravno da nije...ali me mrznja nece odvuci na pravu stranu...
    ...btw...pricao mi je pokojni Toza Perishic kako je bilo kod tebe u Fochi za vreme rata...zato ti kazem da prepoznajem mrznju lepo upakovanu u celofan sa mashnicom odgore...
    ...jos nesto...meni ne mogu da pune mozak...ja razmisljam svojom glavom...
    Za tvoju informaciju u Foči jeste bilo zločina ali je 99% tih zločinaca iza rešetaka ili su pod zemljom(zasluženo).sa druge strane od muslimanskih zločinaca iz susjednog Goražda još niko nije procesuiran.nadam se da ti je taj Perišić pričao i o Jošanici,Fočanskoj Jabuci....Ali to nije tema ,odosmo predaleko
    Poruku je izmenio goldie, 21.02.2008 u 18:52 Razlog: dve uzastopne poruke
      Vrh

  8. #128

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat bleiburg kaže: Pogledaj poruku
    Obišao sam mnogo,vjeruj mi.
    Ne verujem ti! Mozda jesi kao kamiondzija ili svercer automobila ali cisto sumnjam da znas francuski i spanski da bi proucavao njihove probleme.
    Back in red!
      Vrh

  9. #129

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat bleiburg kaže: Pogledaj poruku
    Za tvoju informaciju u Foči jeste bilo zločina ali je 99% tih zločinaca iza rešetaka ili su pod zemljom(zasluženo).sa druge strane od muslimanskih zločinaca iz susjednog Goražda još niko nije procesuiran.nadam se da ti je taj Perišić pričao i o Jošanici,Fočanskoj Jabuci....Ali to nije tema ,odosmo predaleko
    ...nije,ali sam namerno ubacio da bih ti pokazao ostrascenost...a tu pored odmah je i mrznja...i sa takvim stavom ne mozemo dalje...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  10. #130

    Odgovor: B 92 na udaru?

    мржња је супротност од љубави, и као ни љубав, није злочин, значи постоји и није кажњиво осећање.
    не него ћу да обожавам некога ко се према људима и догађајима које сам и сам проживео односи са презиром и ниподаштавањем, мењањем основних, полазних чињеница од којих се гради прича
      Vrh

  11. #131

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat StOlA kaže: Pogledaj poruku
    мржња је супротност од љубави, и као ни љубав, није злочин, значи постоји и није кажњиво осећање.
    не него ћу да обожавам некога ко се према људима и догађајима које сам и сам проживео односи са презиром и ниподаштавањем, мењањем основних, полазних чињеница од којих се гради прича
    ...mrznaj nije kaznjiva,ali iz mrznje krecu zlocini...a bolje bi ti bilo da obozavas neku ribu...ispraznis se i nikoga ne bi mrzeo...ljubav bato...ljubav...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  12. #132

    08 Odgovor: B 92 na udaru?

    Svi vi koji niste jos pogledali...pogledajte forum na sajtu B92 i sve cestitke upucene nezavisnosti Srpskog Kosova!
    B92 jos nije na udaru,a bit ce i to kakvom udaru.Zaboravit ce se da su i postojali,jer ustasama nije mesto u Srbiji
    TO SAM JA !!!!
      Vrh

  13. #133

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat kuta kaže: Pogledaj poruku
    Svi vi koji niste jos pogledali...pogledajte forum na sajtu B92 i sve cestitke upucene nezavisnosti Srpskog Kosova!
    B92 jos nije na udaru,a bit ce i to kakvom udaru.Zaboravit ce se da su i postojali,jer ustasama nije mesto u Srbiji
    ...pomesao si balije i ustase...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  14. #134

    Odgovor: B 92 na udaru?

    ja bi te domace izdajnike....
    nema onog emotikona sa cekitjem po glavi....ybg
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  15. #135

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat kuta kaže: Pogledaj poruku
    Svi vi koji niste jos pogledali...pogledajte forum na sajtu B92 i sve cestitke upucene nezavisnosti Srpskog Kosova!
    B92 jos nije na udaru,a bit ce i to kakvom udaru.Zaboravit ce se da su i postojali,jer ustasama nije mesto u Srbiji
    Da budem iskren, ja mislim da ni chetnicima nije mesto u Srbiji!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

Strana 9 od 32 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •