Da li smo spremni za EU? - Strana 12
Strana 12 od 24 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 356
  1. #166

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Nisam zaostao,nisam zatucan,imam veoma objektivna shvatanja i poprilicno sam realan...
    mi smo inteligentan,tolerantan,mudar,vest,druzeljubljiv narod,ali...
    Dal' je ta ista Evropa spremna za ovakve supermene!!!
    Kad im mi uletimo u zasedanja,pa u ekonomiju,trgovinu,pa kad mi pocnemo sa nasim predlozima i improvizacijama...ima svi da izadju iz Evrope i da nam ostave,cak i to ime!!!!
    Poruku je izmenio Mish, 01.05.2008 u 12:07 Razlog: Caps Lock
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  2. #167

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat jega kaže: Pogledaj poruku
    Nisam zaostao,nisam zatucan,imam veoma objektivna shvatanja i poprilicno sam realan...
    mi smo inteligentan,tolerantan,mudar,vest,druzeljubljiv narod,ali...
    Dal' je ta ista Evropa spremna za ovakve supermene!!!
    Kad im mi uletimo u zasedanja,pa u ekonomiju,trgovinu,pa kad mi pocnemo sa nasim predlozima i improvizacijama...ima svi da izadju iz Evrope i da nam ostave,cak i to ime!!!!
    Ti si bas siguran u uspeh funkcionalnog srpskog drustva...
    Pitaj srpske kompanije koje saradjuju sa evropskim partnerima kako se ponasaju i po kakvim pravilima igraju?
    Back in red!

  3. #168

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Potpisali SSP... Lepo... Još jedna šargarepica na kraju štapa... Zar je teško pogoditi ko je magare koje zaslepljeno trčakara za njom?..
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  4. #169

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Ti si bas siguran u uspeh funkcionalnog srpskog drustva...
    Pitaj srpske kompanije koje saradjuju sa evropskim partnerima kako se ponasaju i po kakvim pravilima igraju?
    kao prvo...:hvala Mishu na ispravci,uz duzno izvinjenje..nista namerno,zaista.omaklo se u zaru opisa...
    kao drugo..maleni...osetis li ti tu malo sarkazma?tu u mom opisu?!
    pa ja sam prosao pola zemaljske kugle,ali nisam video nikog da je tako sposoban kao mi
    nebrini,znam kako se u svetu posluje i opstaje
    ako je u celom svetu,lopta van terena -aut-,sasvim je normalno da to mora biti i kod nas
    moj text se odnosi na nas inat,ali onaj negativan
    samo da udjemo,znam da cemo proci bolje, nego mnoge drzave do sad!!!
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  5. #170

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Ma mi smo ti spremni na sve i za svja ... samo se pitam koliko je ta EU spremna za nas.
    Da EU je lepa, pogotovo ako je neko imao pirlike da to skorije i vidi
    da vidi koliko smo mi u stvari daleko od te iste EU.
    (da se NE lažemo pusta mašta radi svašta).

  6. #171

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Nasa metamorfoza u drzavu spremnu za EU me neodoljivo podseca na `popravljanje` onog crnca u Shoshenki....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #172

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Svi su pobegli od Rusa samo još mi imamo nostalgiju za tom zemljom.
    A možda smo zakasnili sa puberitetom?
    Treba nam još koju deceniju da sazrimo.Ako bi se ja pitao DA Gore nam ne
    može biti.Istina da moramo se uozbiljiti.Stara Komunističke navike i razmišljanja ostaviti,
    samo rad disciplina donosi nam prosperitet.

  8. #173

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat jega kaže: Pogledaj poruku
    kao prvo...:hvala Mishu na ispravci,uz duzno izvinjenje..nista namerno,zaista.omaklo se u zaru opisa...
    kao drugo..maleni...osetis li ti tu malo sarkazma?tu u mom opisu?!
    pa ja sam prosao pola zemaljske kugle,ali nisam video nikog da je tako sposoban kao mi
    nebrini,znam kako se u svetu posluje i opstaje
    ako je u celom svetu,lopta van terena -aut-,sasvim je normalno da to mora biti i kod nas
    moj text se odnosi na nas inat,ali onaj negativan
    samo da udjemo,znam da cemo proci bolje, nego mnoge drzave do sad!!!
    Ma naravno, kontam...
    Ali da smo mi nesto vise ili manje sposobni od drugih...sumnjam...
    Ustvari, pitanje izgradjenosti i komunikacije gde smo generalno dosta losi...
    Niko se nije rodio izgradjen, to se stvara radom i iskustvom...
    Inat luduje u drustvu koje ne postuje zakon, ako te opali po dzepu, odmah nestaje...
    Naravno, samo da udjemo ali kad budemo videli dokle su stigli Rumuni, Bugari a da ne pricam o "zapadnim" Slavenima videcemo koliko smo vremena izgubili na glupe price o inatu i sl.
    Back in red!

  9. #174

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Na teritoriji Srbije pocinje nicanje "Balkanske Belorusije"
    Extra Hungariam non est vita,si est vita,non est ita...

  10. #175

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat kozo kaže: Pogledaj poruku
    Na teritoriji Srbije pocinje nicanje "Balkanske Belorusije"
    ...e samo si ti falio da nam objasnish...ajde da cujem epohalno otkrice...
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #176

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    evo ti 4.tacka iz programa jos ne formirane nacionalne vlade
    4. Nastavak evropskih integracija sa Kosovom i Metohijom u sastavu Srbije. Nacionalna vlada nikada ne može pristati da prepolovljena Srbija bez KiM ulazi u evropske integracije ili bilo koji drugi vid međunarodnih integracija.....
    izvini za Belorusiju mozda sam pogresio....stupicete u CCCP
    Extra Hungariam non est vita,si est vita,non est ita...

  12. #177

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat kozo kaže: Pogledaj poruku
    evo ti 4.tacka iz programa jos ne formirane nacionalne vlade
    izvini za Belorusiju mozda sam pogresio....stupicete u CCCP
    ......iskidao sam se od smeha...
    ...vidi...da ti kazem nesto...lako je tudjim kurcem po trnju mlatiti...ili...ako ti je ovako lakse...citiracu Serbedziju...picka...to je polni organ...a pizda...to je karakterna osobina...
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #178

    11 Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Zasto svi u Srbiji mislite da u EU je tako dobro?
    Ja sam slovakinja i zivim u Slovackoj...nije to tako dobro sto smo u EU...to je dobro samo za politiku...ali sta govori narod?
    Sada cemo meniti korune na euro...sta ce biti? Samo siromasnost...stvarno.
    Svi u politiki kazu sto imamo dobru ekenomiku, dobro. Ali dali smo spremni za to? Niko se ne pita.
    A sve je sada drago...EU si radi sa nama sta zeli. Dobro, malo nam pomogli jer smo imali problema ako se savrsio komunizam kod nas.
    Je super sto se sva zemlja druzia.
    Ali ja mislim da je jos skoro za nas sto idemo na euro...ali kazu da ce to biti bolje...nisam tako sigurna jer vidim sta se ovde desi...sta kazu ljudi.

  14. #179

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat Lucia kaže: Pogledaj poruku
    Zasto svi u Srbiji mislite da u EU je tako dobro?
    Ja sam slovakinja i zivim u Slovackoj...nije to tako dobro sto smo u EU...to je dobro samo za politiku...ali sta govori narod?
    Sada cemo meniti korune na euro...sta ce biti? Samo siromasnost...stvarno.
    Svi u politiki kazu sto imamo dobru ekenomiku, dobro. Ali dali smo spremni za to? Niko se ne pita.
    A sve je sada drago...EU si radi sa nama sta zeli. Dobro, malo nam pomogli jer smo imali problema ako se savrsio komunizam kod nas.
    Je super sto se sva zemlja druzia.
    Ali ja mislim da je jos skoro za nas sto idemo na euro...ali kazu da ce to biti bolje...nisam tako sigurna jer vidim sta se ovde desi...sta kazu ljudi.
    океј, разумем. тако то иде. верујем да су сви присутни овде на војводина кафеу валда свесни да огроман део становника србије не би тиме добио ништа конкретно. незапосленост и низак животни стандард, несигурна политичка ситуација, то је оно што је очигледно.
    отварање према европи траје већ дуги низ година, наш једини проблем је та централизација, лоше организована држава. како је могуће да је просек плата у истој држави тако нескладан? и онда се чудимо разним сепаратисањима...
    који је просек плата у бабушници, белој паланци или у куршумлији рецимо, у било којој општини на југу србије?
    с друге стране имамо "богати" београд и неке делове војводине.
    то неће решити само улазак у еу, треба да се промени читава хијерархија власти, треба мењати свест, имати осећаја за многе ствари које се не тичу само новца и материјалних добара. велика већина данашње политичке елите има ту неку искривљену свест о вредностима, о моралу, о многочему...
    уф, колико тога треба да се промени...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  15. #180

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat Lucia kaže: Pogledaj poruku
    ...
    Ali ja mislim da je jos skoro za nas sto idemo na euro...ali kazu da ce to biti bolje...nisam tako sigurna jer vidim sta se ovde desi...sta kazu ljudi.
    I za nas je (u)skoro i većina se raduje sudeći po punoletnima koji su se izjasnili.
    I kolega Slovenac,sa jednim postom,kao i ti,je isto zabrinut za Srbiju i eventualnu preuranjenost za mogućnost da napokon krenemo napred,a ne rakovski 2-1.
    Hvala na brizi i ostalim dobronamernim ljudima poput tebe i ako nije previše gostoljubivo od mene,svratite i posle svega,da podelimo iskustva.
    Sigurno i ti želiš svet bez granica i slobodan korak,ne samo um.

Strana 12 od 24 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste spremni za još jednu bebu?
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 10.02.2012, 19:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •