Veliki Brat VIP - druga sezona - Strana 24
Strana 24 od 32 PrvaPrva ... 142223242526 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 346 do 360 od ukupno 466
  1. #346

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Па испао је пре свих оних ретарда, пре Слаџе и Петра хеботе!
    Pa zato je i ispao jbte. Da nije imao tu epizodu sedeo bi unutra.

    Једно је причати масно а друго бити сиса - као нешто се дружити и мазити а тамо причати иза леђа као да је последњи скот. И то не сачекати ни два минута... да је био сам, плакао би ко двојица Ера, дечко је очигледно емотивно незрео. И за разлику од Борка, нема ни карактер ни уверења.
    Naravno, nisam to pisala da ga pravdam što je konj, već što se ja ne zgražavam na te priče koje čujem svaki dan i čitam i na ovom forumu Ne čeka dva minuta jer je pijan. I jer ga je valjda pustila da joj se mota oko sisa u bazenu. Zato je i ona ispala kontam I to pre njega Što su drugari, kako ona kaže

    I čini mi se da reče - evo sad ste prikazali sve lepo - što znači da je svestan da je ono bilo ružno. Za razliku od Borka koji nije svestan da mu je predstava dosadna
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #347

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    nije da Ajs nije zabavan...samo.....ne svidza mi se bre njegov karakter...a i ne bi volela da do kinte dodje onaj nedoradjeni drugi,onizi.......i toj bi bilo toj......
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  3. #348

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    nije da Ajs nije zabavan...samo.....ne svidza mi se bre njegov karakter...a i ne bi volela da do kinte dodje onaj nedoradjeni drugi,onizi.......i toj bi bilo toj......
    e sad kad si rekla, možeš da odeš pa da spavaš..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  4. #349

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    i
    Naravno, nisam to pisala da ga pravdam što je konj, već što se ja ne zgražavam na te priče koje čujem svaki dan i čitam i na ovom forumu ona ispala kontam
    zbog takih razloga znam bar dvadeset ljudi koje je otislo s nekog tamo foruma...........ovde se ne zblizava....iz takvih razloga....banalnih,marginalnih.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  5. #350

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    e sad kad si rekla, možeš da odeš pa da spavaš..
    necu s tobom na msn....ako to mislis....zato..shut up baby blue
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  6. #351

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Ajs Nigrutin
    - Nismo pričali sa Vladanom o parama jer on u kuću nije ušao da pobedi, već da se zeza. Ako pobedi, uticala bih na njega, kao majka, da sebi kupi neki stančić. Jer on ima 31. godinu, a živi sa mamom, tatom i sestrom, i mislim da je ovo pravo vreme da započne neki svoj život. Inače, moj sin bi pare podelio sa Đorđem - kaže Vladanova mama Zorica.

    Milić Vukašinović
    - Njemu je novac potreban jer ima bar četiri projekta u glavi koje želi da snimi. Namerava da preradi svoje albume u disko fazonu, da ih osavremeni i da svoje narodne hitove prevede u novi zvuk današnjice. Takođe, imamo zajedničku nameru da deo novca uložimo i u lečenje i edukaciju svih zavisnika od alkohola i droge - kaže Milićeva supruga Nina.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  7. #352

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    zbog takih razloga znam bar dvadeset ljudi koje je otislo s nekog tamo foruma...........ovde se ne zblizava....iz takvih razloga....banalnih,marginalnih.....
    Neka se zbližavaju ljudi pa iz kakvih god razloga to bilo, na kom god hoće forumu, meni svejedno

    Meni drago što je Mimi ostala do kraja iako i dalje navijam za Čavu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  8. #353

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    necu s tobom na msn....ako to mislis....zato..shut up baby blue
    Ne sećam se ni da sam te zvala
    Ali, izadje nam i Pele..Nešto je nadrndan i on...Baksuzi na sve strane...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  9. #354

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Meni je pružanje ruke u znak pozdrava manir kućnog vaspitanja, apsolutno lišen vrednosne konotacije. I apsolutno ne podrazumeva ljubljenje. Ali dobro, nismo svi isto (ne)vaspitani.
    E, onda se rukuj ("...rukuju se, rukujuuuuu...") do mile volje...ja necu (i iz razloga shto ponekad nemam mogucnosti da odmah operem i dezinfikujem svoje nezne ruchice, a znam da bi to bilo preko potrebno posle dodira sa nekim ljudima) ...

    ...nego, malo cu o Skaju...chovek je jednostavno razlog zbog koga se gleda veliki brat...razlika u moru sivih mishitja...i naravno da mu je krivo...i naravno da se zajebavao kad je izashao...i naravno da nema nikakve, ali ni najmanje slichnosti sa psihopatom Borkom...a shto se "samohrane majke" tiche, zar ona nije ushla u kucu da dokaze kako je fina riba nimalo laka na obarachu i da tabloidi pishu gluposti o njoj...e pa, bash je dokazala...a tek njen rechnik i lozenje publike (ne bash uspelo, dodushe) protiv Skaja...mislim, mesec dana se shlihta dvojici "kloshara i propalica", shatro ne primecujuci sta oni govore o njoj (a Ajs joj je 1 000 000 puta u lice sasuo sve i svashta, mislila je da se zaEbawa, shta li?) i, tek kad izadje, skupi hrabrosti (da ne kazem neshto drugo) da ih poshteno napljuje...

    ...ili legenda Milic...samo shto nije organizovao shtrajk protiv ove dvojice...chak je zabranjivao i drugima da im se obracaju...bljak...ne volim ovisnike o bilo chemu...Ebale ga cigare....

    ...na one dve blede bezivotne nezanimljive kreature koje su josh ostale u kuci necu da troshim rechi, uopshte...

    ...upravo sam ponovo glasao za Ajsa.

    Eto!
      Vrh

  10. #355

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    E aj' što je trovač za primer, i što se istripovao da je kuća njegova, nego kad kaže - ja bar ne recitujem kad pevam -
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  11. #356
    Moram josh - draga voditeljka Ana: "Kajo, iskreno, jako mi je zao sto smo ti ovo pustili"...

    E, a sad ponovo gledam "samohranu majku" hiphoperku u dushi, ali je, eto, uvek bila "previshe svoja" pa je pustila narodnjake u krv, ali ce biti verna hip-hopu do groba i uvek ce ona ubacivati to svoje neshto ...a Anchi je lozi da je sada "toliko popularna da ce moci da peva shta hoce" ...

    ...joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooj....


    ...a tek sad vidim ove dve izlazece sunchice kojima pare nisu motiv (sinoc nisam gledao do kraja)... ..."samohrana majka" koja razmishlja drugachije i ne zeli da uzme te pare i silikonska naprava kojoj je i boja ochiju lazna...

    ...e, zar je izashao i chetvrti ukucanin?

    Vidi, ode Perhan...a tako tuzna zivotna pricha....

    ...nego, jel' ovo modno pravilo da koshulja mora da bude otkopchana do pupka?

    I neki od vas prozivaju Skaja za ponashanje po izlasku...a vidi ovog nabedjenog polumutavog isfeminiziranog veshtoskrivenoprepotentnog (barem u kuci) dechkitja...

    ...ipak mi je najjacha izjava (gledajuci Mimi): "Ko moze ovo da ne voli?"
    Poruku je izmenio silvia, 30.03.2008 u 16:01
      Vrh

  12. #357

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku

    ...upravo sam ponovo glasao za Ajsa.

    Eto!
    I ja, i juče i danas


    I neki od vas prozivaju Skaja za ponashanje po izlasku...a vidi ovog nabedjenog polumutavog isfeminiziranog veshtoskrivenoprepotentnog (barem u kuci) dechkitja...

    ...ipak mi je najjacha izjava (gledajuci Mimi): "Ko moze ovo da ne voli?"
    Ma užaas, koji su to glupi odgovori na "Kalenićeva" pitanja, to samo on može da razume i niko više ma i sama njegova pojava kada je izašao iz kuće, sa sve raskopčanom košuljom, je uzaludni pokušaj da ispadne šmeker
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  13. #358

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    =love hunter

    ...nego, malo cu o Skaju...chovek je jednostavno razlog zbog koga se gleda veliki brat...razlika u moru sivih mishitja...i naravno da mu je krivo...i naravno da se zajebavao kad je izashao...i naravno da nema nikakve, ali ni najmanje slichnosti sa psihopatom Borkom...a shto se "samohrane majke" tiche, zar ona nije ushla u kucu da dokaze kako je fina riba nimalo laka na obarachu i da tabloidi pishu gluposti o njoj...e pa, bash je dokazala...a tek njen rechnik i lozenje publike (ne bash uspelo, dodushe) protiv Skaja...mislim, mesec dana se shlihta dvojici "kloshara i propalica", shatro ne primecujuci sta oni govore o njoj (a Ajs joj je 1 000 000 puta u lice sasuo sve i svashta, mislila je da se zaEbawa, shta li?) i, tek kad izadje, skupi hrabrosti (da ne kazem neshto drugo) da ih poshteno napljuje...

    izasao iz igre...dakle,o pokojniku sve najlepse.....

    meni on malko lici na nekog tamo gde ti povremeno odes da se svadjas....sve osobine Skaja koje ovde branis tamo smatras dnom.....znas ono,kad onaj misli da je najpametniji,najlepsi,najveci,najeelokventniji,tak odje ga bole ushi za pare,drpa pa ogovara po kuloarima,i tako to.....tamo ne mislis da je baja urban i iskren? jel da?


    nego......bilo bi lepo ona Mimi da pobedi......para na paru......why not?

    Eto!
    Poruku je izmenio Mish, 30.03.2008 u 19:06 Razlog: bold
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  14. #359

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku

    izasao iz igre...dakle,o pokojniku sve najlepse.....

    meni on malko lici na nekog tamo gde ti povremeno odes da se svadjas....sve osobine Skaja koje ovde branis tamo smatras dnom.....znas ono,kad onaj misli da je najpametniji,najlepsi,najveci,najeelokventniji,tak odje ga bole ushi za pare,drpa pa ogovara po kuloarima,i tako to.....tamo ne mislis da je baja urban i iskren? jel da?


    nego......bilo bi lepo ona Mimi da pobedi......para na paru......why not?

    Eto!
    Joooj N. ...razlika je drasticna...kako je ne vidish, nije mi jasno...al' ochigledno da ja to ne mogu da ti objasnim, ma koliko se trudio...odustajem...ti si u pravu ...

    ...e, moram josh ovo - ako nisi primetila, najizrazeniji u tim osobinama je tvoj favorit Milic...

    ...no, vecheras navijam za Ajsa (mozda pobedim svoj urodjeni stipsarluk i glasam za njega josh jednom )....
      Vrh

  15. #360

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Ajs mi nije tako mrzak kao onaj drugi.......duhovitiji je svakako......
    nego greota je ako pobedi sto ce pare da deli sa onim dzukcem...........

    ispade Milic.......

    nego.....ne prodjose onim tepihom ni Borko ni onaj urbani......Boleta ni ne pomenuse.........A urbanog opravdase....kazu,napio se dzukac.......
    Poruku je izmenio believer, 30.03.2008 u 22:07
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

Strana 24 od 32 PrvaPrva ... 142223242526 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •