Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier - Strana 4
Strana 4 od 15 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 217
  1. #46
    Pozzz ljudi, pa nisam ni znao da se ovde polemise ovako opasno
    evo i ja da pustim koju slicicu

    ...

    malo akcije

    YouTube - Viki od Progara
    Poruku je izmenio silvia, 04.12.2007 u 10:10 Razlog: 3 uzastopna posta

  2. #47

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    A sta se nalazi u 'kavezu' ??
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  3. #48

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    mislim da je jazavac

  4. #49

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Ili Lisica!!?
    P.S. Pozdrav Sinisa!! Sta se desava sa tvojim sajtom???

  5. #50

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Mozda je i domaci macak....hehehehehe


    Nebitno sta je samo nek se trenira....

  6. #51

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Citat lovacpd kaže: Pogledaj poruku
    Mozda je i domaci macak....hehehehehe


    Nebitno sta je samo nek se trenira....
    Hehe, taj rad
    Psi su zakon.

  7. #52

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Sta je u sanduku nek ostane pitanje (ubise nas ovi zeleni), uglavnom to je tek sto smo se vratili sa jamarenja, a to na snimku je viki, kuja koja ima 11 godina !!!

    A sto se tice sajta, trenutno radim na njemu, ali mi nesto nisam od akcije , ali bice nesto uskoro, bar se nadam!

  8. #53

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Drug drugipas ili kuja sa desne strane na ovoj slici?koja linija, mnogo mi lici na moju staru terijerku....pa me zanima da li ima kakve podudarnosti

  9. #54

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Psi sa slike (sa desne na levo) Rina, Ulk, Zana, Ana!!!!

  10. #55

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    malo je mracan snimak,slabo se vidi

  11. #56

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Citat BulletToothTony kaže: Pogledaj poruku
    malo je mracan snimak,slabo se vidi
    Drug vrijeme snimanja je poslije 16 30....lisac je prije toga odvucen u vodu pa je mokar, blatnjav....
    Mene je iznennadila ta njihova reakcija, iamju samo 4.5 mj nalajali su lisicu, i nakon kontakta majke sa liscem i oni su se prikljucili te napravili klupko...
    Inace sve se desilo poslije 15 00 pa dok se stiglo na lice mjesta...itd... ali bice drugi put i boljih snimaka

    Probaj na youtube pogledati, mislim da je malo bolje vidljivo

  12. #57

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Koliko su stari stenci?? Nije lose.... jedino sto mi se ne svidja je to sto pas sa ogrlicom konstantno drzi za stomak... Ne znam kako bi se ponasao da je sam ali stene od malena treba uciti (ako sam ne pokaze sklonost) da hvata za vrat... Moj savet ti je da svako stene vezbas posebno i vidis njegovu reakciju i prvi zahvat. Ja licno ne pustam na zahvat do godinu dana starosti.... ne treba zuriti sa prvim pustanjem psa na divljac. I jos jedan savet.... ako si u mogucnosti pustaj stence sto ranije u rov i (mrtvu) divljac im stavljaj u rov. Da se ne bi navikli da traze po povrsini.....Meni se to desilo sa jednom kujom ranije... nisam je pustao u rov nego u kavez ili na travu... i kad sam je odveo u lov ... naidjemo na rupu koja radi.... ona oseti miris..., pocne da laje.., i trci levo desno trazeci divljac na povrsini. Do duse nije mi trebalo mnogo vremena da je naviknem da ulazi u rupu ali i dan danas po nekad izadje iz rupe i trazi po polju.... Toliko od mene...Pozdrav!!!

  13. #58
    stari su 4,5 mjeseca!
    a to sa oglricom je kujica od druga, stara 6 mjesecina
    naravno da ce se sad poceti trenirati sami, ali ovo je bio prvi put da su uopste izasli iz dvorista, vidjeli divljac, i ucestvovali u davljenju, nisam mogao da odolim da ih ne pustim da trgaju koliko i kako zele.
    inace ispod kuce imaju nekakve cijevi za propust ispod puta i tamo sam uvlacio lisca, i isli su za njim, hvatali, trgali....

    A ovo oko trazenja po zemlji, majka im dize zeca, lisicu bolje odsvih gonica....
    Poruku je izmenio silvia, 18.01.2008 u 11:24 Razlog: 2 uzastopna posta

  14. #59

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Citat lovacpd kaže: Pogledaj poruku
    stari su 4,5 mjeseca!
    a to sa oglricom je kujica od druga, stara 6 mjesecina
    naravno da ce se sad poceti trenirati sami, ali ovo je bio prvi put da su uopste izasli iz dvorista, vidjeli divljac, i ucestvovali u davljenju, nisam mogao da odolim da ih ne pustim da trgaju koliko i kako zele.
    inace ispod kuce imaju nekakve cijevi za propust ispod puta i tamo sam uvlacio lisca, i isli su za njim, hvatali, trgali....

    A ovo oko trazenja po zemlji, majka im dize zeca, lisicu bolje odsvih gonica....
    Druze..... samo napred. S obzoirom da su tako mladi... svaka im cast. Imas dobre stence, na tebi je da ih sto bolje obucis. Pozz.

  15. #60

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Citat Alexander 37 kaže: Pogledaj poruku
    Druze..... samo napred. S obzoirom da su tako mladi... svaka im cast. Imas dobre stence, na tebi je da ih sto bolje obucis. Pozz.
    I jos samo dok nabavim divljac, rov cu ubrzo da radim vjestacki od dasaka za pocetak...

Strana 4 od 15 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Erdel terijer - Airedale terrier
    Autor Flufi u forumu Rase pasa
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 19.03.2024, 16:24
  2. Nemacki Ovcar-Deutscher Schaeferhund
    Autor silvia u forumu Rase pasa
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 15.06.2013, 20:51
  3. Nemacki Bokser - Deutscher Boxer
    Autor silvia u forumu Rase pasa
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 16.02.2010, 08:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •