Čeda - predsednički kandidat - Strana 4
Strana 4 od 8 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 115
  1. #46

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Čeda je već pokazao da je najjači.



      Vrh

  2. #47

    05 Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Чеда!? Ко је он уопште? Какав председник?!
    Он би могао евентуално да добије надзор над бабасером у градској кући. Све остало би било ризично. Пружати власт у руке кримосу?! Па боље да се одмах сви скотрљамо у прву јаму.
      Vrh

  3. #48

    Čeda - predsednički kandidat

    Nemojte omalovazavati ljude koji zive od kriminala i sa kriminalom...

    Gde bi nam kraj bio da kriminal padne na te grane i Ceda postane sinonim za isti...Propala bi drzava vise nego jeste...

    Ne zna se koji su gori...da li ovi sto bi da menjaju svet i buducnost svoje dece sa Cedom (svidja im se,pa zavide Legiji,Kumu i Siptaru na oralu) ili neki drugi koji Borisa i Kostunicu trpaju u isti kos...Zna se u sex-u ko je pasivni,a ko aktivni...sto ovaj gaji macke ne znaci da je u pitanju sodomija,pre da je zoosex ovo sto Ceda radi bisexualcima od tridesetak godina koji svetlo u tunelu vide u Cedinom prosvetljenju nas primitivaca...

    Sad ovi sto budu davali neg. rep. bez potpisa neka znaju da su provaljeni sto se tice sex. opredeljenosti i da sam rad izaci im u susret uz skromnu novcanu nadoknadu...

    Birajte izmedju Cece i Cede i Kulundzica i urbanih avatara

    Jednom urban uvek uJEban...

    Treba nekima Ulemek,pa kada izadju na svoje cool mesto i IN da ih baca u reku zajedno sa konobarima.....jednom mazo uvek mazo.....

    Momci iz Brazila
    Poruku je izmenio BaneK, 24.12.2007 u 06:03 Razlog: uzastopni postovi
      Vrh

  4. #49

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Kažete da je Čeda marginalac. Po kojim to kriterijumima? Da Velja Ilić nije ministar, slobodno bi mogao da prodaje kupus na pijaci ali pošto ovde postoje različiti kriterijumi vrednovanja ljudi, ne čudi me što je dotični ministar nezasluženo dobio takav tretman u javnosti. Svaki njegov nastup u javnosti se tretira kao veliki uspeh, uvek u pozitivnom smislu, na RTS-u naravno, dok je sa B 92 suprotno. Ipak, on nije tema.
    Kad god se spomene Čeda, to je uvek u negativnom smislu, naravno, na RTS-u. Kao "verodostojni" izvori se uvek navode perjanice tabloidne štampe- "Kurir", " Press" itd. Za nove dnevne novine, ne mogu ništa reći jer nisam upoznat sa njihovim sadržajem. Dakle, šta god gore pomenuti listovi kažu o Čedi, to se prihvata bez rezerve zato što ljudi vole senzacionalizam, bombaste naslove, šta god napisali. Niko nije bezgrešan, pa ni Čeda. Šta da se radi, svako ko iznese suprotno mišljenje od vladajućeg u društvu, odmah se etiketira kao izdajnik, onaj koji talasa kad to nije vreme ( a inače nikad nije), kao defetista, kao narkoman, kriminalac, sve najgore. Najbolje bi bilo da nam svima izvade mozgove da ne bismo slučajno mislili a kamoli nešto rekli što se ne bi dopalo nekom ministru a da bi oni mogli na miru da rade svoj posao koji, uzgred rečeno, obavljaju krajnje traljavo.
    Dakle, Čeda se kandidovao i to je njegovo pravo. I ja mu želim puno uspeha. Srbija se uspavala, i potrebno je da je neko prodrma, makar malo, da ne bi ovi na vlasti pomislili da su svi upali u zimski san, i tako u krug.
      Vrh

  5. #50

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    http://www.ldp.org.yu/info/news.jsp?id=671
    26.12.2007 , RASPRAVA O PREDLOGU REZOLUCIJE NARODNE SKUPŠTINE REPUBLIKE SRBIJE O KOSOVU I METOHIJI
    Čedomir Jovanović
    Tražimo povlačenje Rezolucije

    Gospodine predsedniče Republike, gospodine predsedniče Vlade, dame i gospodo ministri, dame i gospodo narodni poslanici, mislim da je dobro što su pre mene kao predstavnika LDP-a govorili predstavnici vlasti i politike koja je ovu zemlju braneći Kosovo uvela 1999. godine u rat iz koga smo izašli kao poraženo društvo, uništena zemlja, što je bilo najjasnije u činjenici da smo te 1999. godine izgubili pravo da kao država utičemo na bilo kakav način na život ljudi na prostoru Kosova i Metohije.

    Dobro je što su pre mene govorili predstavnici vlasti koji danas pokušavaju da tom slomu daju neko drugo ime, pritom, po našem mišljenju, gubeći pravo za Srbe na Kosovu da tamo uopšte ostanu i normalno žive.

    Кад човек гледа како је овај лик полуписмен, како су му реченице и конструкције давитељске, дође му да поврати.
    Но мимо тога, мени су одвратне ове квалификације, гејдепе тврди да:
    1. ... је држава Србија својом политиком крива за фашистичку НАТзО агресију, и да то што је НАТзО био јачи одузима нашој држави право да утичемо на било какав начин на КиМ.
    2 ... да Срби на Косову и Метохији немају право да остану на КиМ и тамо нормално живе.

    Коме требају Тачи и Чеку поред Чеде.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  6. #51

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Sta ti treba da bi bio politicar: sposobnost da pricas sat vremena,ne kazes nista,a da posle toga i ti sam treba da procitas ono sto si izrekao kako bi shvatio sta si uopste hteo da kazes,a posle toga da pitas i svoje najrodjenije da li su te shvatili...

    Dobra je ona kolumna u novinama od pre 2 nedelje...Cedi ce jos malo Djindjic biti kriv za sve...Zivi bili,pa videli...
      Vrh

  7. #52

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    http://www.ldp.org.yu/info/news.jsp?id=671
    26.12.2007 , RASPRAVA O PREDLOGU REZOLUCIJE NARODNE SKUPŠTINE REPUBLIKE SRBIJE O KOSOVU I METOHIJI
    Čedomir Jovanović
    Tražimo povlačenje Rezolucije

    Gospodine predsedniče Republike, gospodine predsedniče Vlade, dame i gospodo ministri, dame i gospodo narodni poslanici, mislim da je dobro što su pre mene kao predstavnika LDP-a govorili predstavnici vlasti i politike koja je ovu zemlju braneći Kosovo uvela 1999. godine u rat iz koga smo izašli kao poraženo društvo, uništena zemlja, što je bilo najjasnije u činjenici da smo te 1999. godine izgubili pravo da kao država utičemo na bilo kakav način na život ljudi na prostoru Kosova i Metohije.

    Dobro je što su pre mene govorili predstavnici vlasti koji danas pokušavaju da tom slomu daju neko drugo ime, pritom, po našem mišljenju, gubeći pravo za Srbe na Kosovu da tamo uopšte ostanu i normalno žive.

    Кад човек гледа како је овај лик полуписмен, како су му реченице и конструкције давитељске, дође му да поврати.
    Но мимо тога, мени су одвратне ове квалификације, гејдепе тврди да:
    1. ... је држава Србија својом политиком крива за фашистичку НАТзО агресију, и да то што је НАТзО био јачи одузима нашој држави право да утичемо на било какав начин на КиМ.
    2 ... да Срби на Косову и Метохији немају право да остану на КиМ и тамо нормално живе.

    Коме требају Тачи и Чеку поред Чеде.
    ...vidi yosso...nisam cedin fan...ali mi nije jasno...to sto je boldovano...nije istina?
    ...tadasnja vlast,nije gledala u buducnost...sva sranja smo mogli da izbegnemo,da se "neko" malo vise bavio vodjenjem zemlje,a ne ocuvanjem sopstvene vlasti...trebali smo da pustimo Amere da naprave svoju bazu,naravno uz neke garancije koje bi dobili kao drzava...ali,ne...referendum,pa kozaracko kolo,pa slikanje za tv...i onda po picki...samo vise osecaja,sluha,mozga...
    ...ako gresim,kazi...voleo bih da cujem sta bi ti uradio u takvoj situaciji...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  8. #53

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...vidi yosso...nisam cedin fan...ali mi nije jasno...to sto je boldovano...nije istina?
    ...tadasnja vlast,nije gledala u buducnost...sva sranja smo mogli da izbegnemo,da se "neko" malo vise bavio vodjenjem zemlje,a ne ocuvanjem sopstvene vlasti...trebali smo da pustimo Amere da naprave svoju bazu,naravno uz neke garancije koje bi dobili kao drzava...ali,ne...referendum,pa kozaracko kolo,pa slikanje za tv...i onda po picki...samo vise osecaja,sluha,mozga...
    ...ako gresim,kazi...voleo bih da cujem sta bi ti uradio u takvoj situaciji...
    Нико не хвали тадашњу власт, али НАТзо агресија 1999. се десила јер су то НАТзисти хтели по сваку цену. А оно што нам Чеда продаје је верзија тм Џејми Шеа, да је Србија одговорна за исту.
    Такође, неприхватљиво ми је било какво слагање са теоријом да Срби немају право да живе на Косову, макар то била прича "да су Срби то право изгубили". Замисли да неко каже да су Мађари изгубили право на живот рецимо у Темерину...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  9. #54

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Нико не хвали тадашњу власт, али НАТзо агресија 1999. се десила јер су то НАТзисти хтели по сваку цену. А оно што нам Чеда продаје је верзија тм Џејми Шеа, да је Србија одговорна за исту.
    Такође, неприхватљиво ми је било какво слагање са теоријом да Срби немају право да живе на Косову, макар то била прича "да су Срби то право изгубили". Замисли да неко каже да су Мађари изгубили право на живот рецимо у Темерину...
    ...mislim da je drugi kontekst kada se pricalo o pravu Srba da zive na Kosovu...naravno da je NATO zeleo taj rat,ali mislim da je tadasnja vlast bila slepa pored ociju,nedorasla trenutku i nije na vreme reagovala da spreci takve stvari...trebalo je napraviti dil sa Amerima i onda zavrsiti tu pricu na Kosovu...Siptari kopaju rovove,naoruzavaju se,vrse obuke i to sve javno...mi se pravimo slepi...umesto da lobiramo,dogovaramo se i u istom trenutku sasecemo sve te njihove akcije na Kosovu...medjutim...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  10. #55

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...mislim da je drugi kontekst kada se pricalo o pravu Srba da zive na Kosovu...
    Било каква тврдња да Срби, или било која друга етничка група, немају право или губе право да живе на Косову, или било где друго, је одвратна.

    naravno da je NATO zeleo taj rat,ali mislim da je tadasnja vlast bila slepa pored ociju,nedorasla trenutku i nije na vreme reagovala da spreci takve stvari...trebalo je napraviti dil sa Amerima i onda zavrsiti tu pricu na Kosovu...Siptari kopaju rovove,naoruzavaju se,vrse obuke i to sve javno...mi se pravimo slepi...umesto da lobiramo,dogovaramo se i u istom trenutku sasecemo sve te njihove akcije na Kosovu...medjutim...
    НАТО не само да је желео тај рат, НАТО га је и почео. САД и Немачка су и организовале и обучавале и наоружавале и контролисале "ОВК". А они су и напали Србију кад су видели да терористи немају шансе да направе било какав озбиљнији резултат. Пре тога су тражили примирје између "обе стране", што би подразумевало њихову територију, легитимацију, право на постојање, стварање онога што су створили после 1999.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  11. #56

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Nemojte omalovazavati ljude koji zive od kriminala i sa kriminalom...
    Ako je Čeda kriminalac, zbog čega ondanije u zatvoru?
      Vrh

  12. #57

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Pa nisam ni ja u zatvoru...

    Po starom zakonu do odredjene kolicine opijata nisi kriminalac vec uzivaoc opijata...

    Po novom ne mogu da ga uhvate,a i od kokaina niko nije zavisnik,pa ni Ceda...

    Stvarno se zapitam kome bi vi sve svoju rodjenu decu poverili...???

    Iz gluposti ili zablude... ili ste bi , pa vam se svidja Ceda ???

    p.s. a ti razmisli to ondanije
      Vrh

  13. #58

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Po starom zakonu do odredjene kolicine opijata nisi kriminalac vec uzivaoc opijata...
    A ti mu redovno radiš analize krvi pa znaš tačno kako se kod njega kreće količina opijata??
      Vrh

  14. #59

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Kao sto vidimo nisu svi ni po ludnicama...

    A Cedi nema potrebe da radim analize,posto znam ko mu je prodavao i davao...

    To sto je neko bio narkoman ostavlja traga u drustvenom statusu i obicnih smrtnika,pa tako i njegova proslost ne dozvoljava drugima da biraju gore od sebe za predsednika...Priznajem da moras da budes labilna licnost bar u nekom periodu da bi se odlucio na stvari koje je on radio,ali pare i drustvo svasta od ljudi naprave...Licno mi je simpatican,ali znam i bolje od njega...

    Jednom narkoman uvek narkoman,pa i kada nisi vise,je anatema koja vazi za svakog,pa sto ne bi i za njega...
      Vrh

  15. #60

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat korifej kaže: Pogledaj poruku
    Ako je Čeda kriminalac, zbog čega ondanije u zatvoru?
    Мождазатоштојепохитномпоступкусрушиокућу у Шилеровојдауништидоказе
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

Strana 4 od 8 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Predsednički izbori u Hrvatskoj
    Autor JOHNNY DUGI u forumu Spomenar
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 11.01.2010, 18:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •