Veliki Brat VIP - druga sezona - Strana 29
Strana 29 od 32 PrvaPrva ... 192728293031 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 421 do 435 od ukupno 466
  1. #421

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    meni sad nije jasno.. Mimi je pobedila zato sto ni u jednom momentu nije odstupila od svojih principa i nije presla preko reci.. i sad sta? Opanjkavati je dok nam se usta ne osuse?
    Iako nisam navijala za nju i iako mi je zao sto Chava nije otisao iz kuce sa 50 hiljki.. nije mi zao sto je Mimi pobedila, zao mi je sto sada sluzi za ispiranje usta..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  2. #422

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...Bane sine...da ti kaze chika ACa...bila je najnormalnija......za razliku od ona dva usiljenozajebantskaispredprodavnice drinkera...
    ...Alexandre...zadaviT cu te...

    @ bataci za dz:

    a shta treba, da budem srecan i da pevam "Sreca, radost, uzivancija"? Nije zasluzila da pobedi, i kraj priche.
      Vrh

  3. #423

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    @love hunter
    Cemu tolika ozlodjenost?
    Mislim da je moj post bio prilicno mirne konotacije...
    Procitaj ga josh jednom, nemam ni nameru ni vremena da se ponavljam....

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  4. #424

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ...Alexandre...zadaviT cu te...

    @ bataci za dz:

    a shta treba, da budem srecan i da pevam "Sreca, radost, uzivancija"? Nije zasluzila da pobedi, i kraj priche.
    ...e brate...ti kao cuveni postovaoc zena i covek koji ne voli nekulturu i stoku...zamisli da neka tako dalabu,prica javno neke bljuvotine o tvojoj sestri?M?Verujem da bi mu grkljan iscupao...kao sto sam ja recimo,uradio jednom majmunu...
    ...pazi necu da spominjem javno drkanje,prdenje,siljene flase i ostale insinuacije...pa posle toga,prsnemo jer nismo pobedili...a kao zezamo se...uz to izvredjamo koga treba,ne vodeci racuna ko sve to gleda...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  5. #425

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    @ bataci za dz:
    bez uvrede, ali nisam ja tebi bataci za dz..

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    a shta treba, da budem srecan i da pevam "Sreca, radost, uzivancija"? Nije zasluzila da pobedi, i kraj priche.
    svakom svoje i svakom po svom..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  6. #426

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    bez uvrede, ali nisam ja tebi bataci za dz..
    svakom svoje i svakom po svom..

    Izvini molim te, verovatno sam pogresho prochitao ono shto si sama napisala ispod nicka...

    ...e brate...ti kao cuveni postovaoc zena i covek koji ne voli nekulturu i stoku...zamisli da neka tako dalabu,prica javno neke bljuvotine o tvojoj sestri?M?Verujem da bi mu grkljan iscupao...kao sto sam ja recimo,uradio jednom majmunu...
    ...pazi necu da spominjem javno drkanje,prdenje,siljene flase i ostale insinuacije...pa posle toga,prsnemo jer nismo pobedili...a kao zezamo se...uz to izvredjamo koga treba,ne vodeci racuna ko sve to gleda...

    ...brate, u pravu si sto se svega ovoga tiche, ali ja ti pricham o tome da ona, sa svim kvalitetima koje je pokazala, jednostavno nije zaluzila da pobedi u VIP velikom bratu...Bad copy ili onaj matori Milic (eto, kad moram i to da prevalim preko prstiju posle svih onih pljuvanja istog)...da nije bilo njih, sumnjam da bi ti uopshte i gledao VB, a ja bih ga gledao pet puta redje...jel' tako?

    Haug, ja sam rekao svoje!
      Vrh

  7. #427

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Izvini molim te, verovatno sam pogresho prochitao ono shto si sama napisala ispod nicka...




    ...brate, u pravu si sto se svega ovoga tiche, ali ja ti pricham o tome da ona, sa svim kvalitetima koje je pokazala, jednostavno nije zaluzila da pobedi u VIP velikom bratu...Bad copy ili onaj matori Milic (eto, kad moram i to da prevalim preko prstiju posle svih onih pljuvanja istog)...da nije bilo njih, sumnjam da bi ti uopshte i gledao VB, a ja bih ga gledao pet puta redje...jel' tako?

    Haug, ja sam rekao svoje!
    ...mesas babe i zabe...
    ...nisam rekao da je ona zasluzila da pobedi,vec da je bila normalnija od ostalih...ali ti kada zajovish...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  8. #428

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    ...kreten sam, znam...

    @ zvezdica:

    evo, i ovde:
      Vrh

  9. #429

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    jasta.................
    Jashta man ..... ......

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    insinuacije...pa posle toga,prsnemo jer nismo pobedili...a kao zezamo se...uz to izvredjamo koga treba,ne vodeci racuna ko sve to gleda...
    Znachi, videlo se ko je prso zbog gubitka, a to svakako nije bio chupavi Ajs.
    IZashao je sasvim opushteno kakav je uvek i bio..Napushio je redom prvo mentola koji mu je dobacivao iza ledja i prozivao ga i kojeg je i inache napushavao sve vreme istim rechima kad god bi ovaj kreno da glumi ludilo...
    Da ne prichamo o Erinom i Milichevom rechniku i ponashanju u poslednjih mesec dana... Napushavanja pa sad lizanja. Valjda zato shto sad to gledaju deca?


    Jebte kako smo svi fini kad neko drugi pravi sranja
      Vrh

  10. #430

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Jashta man ..... ......



    Znachi, videlo se ko je prso zbog gubitka, a to svakako nije bio chupavi Ajs.
    IZashao je sasvim opushteno kakav je uvek i bio..Napushio je redom prvo mentola koji mu je dobacivao iza ledja i prozivao ga i kojeg je i inache napushavao sve vreme istim rechima kad god bi ovaj kreno da glumi ludilo...
    Da ne prichamo o Erinom i Milichevom rechniku i ponashanju u poslednjih mesec dana... Napushavanja pa sad lizanja. Valjda zato shto sad to gledaju deca?


    Jebte kako smo svi fini kad neko drugi pravi sranja
    ...'lebac...ako neko javno kaze da je neko kreten,majmun ili na taj fazon nekoga vredja,onda to nije napusavanje,vec kretensko ponosanje,baz zato sto te gledaju mnogi......verujem da bi i ti umeo mnogo suptilnije da napusavah i karas a da ne vredjas...tako?...i daleko od toga da smo fini...pazi,ja bih mozda jos u kuci nekoga nokautirao,ali bas zato ne pada mi na pamet da se prijavim...
    ...ako treba i Eru da komentarsiem onda sam nevidjen kreten...
    ...Milic je totalni retard,ali sam zbog njega navijao jer...jbg,valjda sto je manijak...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  11. #431

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Jashta man ..... ......



    Znachi, videlo se ko je prso zbog gubitka, a to svakako nije bio chupavi Ajs.
    IZashao je sasvim opushteno kakav je uvek i bio..Napushio je redom prvo mentola koji mu je dobacivao iza ledja i prozivao ga i kojeg je i inache napushavao sve vreme istim rechima kad god bi ovaj kreno da glumi ludilo...
    Da ne prichamo o Erinom i Milichevom rechniku i ponashanju u poslednjih mesec dana... Napushavanja pa sad lizanja. Valjda zato shto sad to gledaju deca?


    Jebte kako smo svi fini kad neko drugi pravi sranja
    ma jok.....nisu prsli.....ali majke mi.......to kvazi kuliranje.....ta strasna potreba da ponizimo nekog da bi se osecali mocni.....ma to je do jaja....
    a nije im ni do kinte.....
    i njihove ponosne majke.....Sine,najbolji si.....
    znaci...ne samo da su oni retardi,nego su im i majke i tetke nevidjeni retardi......

    ako moj sin jednog dana ne bude dolazio kuci upishan od piva i dzore smatracu se totalno promasenim roditeljem....a najbolje cu da obozavljem da ga izdrzavam ,perem i peglam i u tridesetoj.......ljubi ga majka.....



    zzasssssuuuuuuuuu
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  12. #432

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...'lebac...ako neko javno kaze da je neko kreten,majmun ili na taj fazon nekoga vredja,onda to nije napusavanje,vec kretensko ponosanje,baz zato sto te gledaju mnogi......verujem da bi i ti umeo mnogo suptilnije da napusavah i karas a da ne vredjas...tako?...
    Jebte, ti reche da bi skino gache u kuchi i prdno Posle felacija od strane ukuchanki
    Nebitno, naravno da ovo nije moj stil, ali da mi neko kenja javno onako, mozzda bih ga gadjao i stolicom, narochito ako je Eera Ojdanich Stiropol...

    Kako god, ceo show je prikazivan javno, postojao je net prenos tako da su mi poznate i priche koje nisu stizale do dnevnih pregleda..A to je sve samo ne biranje rechi svih tih ukuchana mushkoga spola (Peru ne rachunam)... POenta je - ne vidim razliku izmedju vulgarnosti van i u kuchi. Ali je bitno da je Ajs vulgaran, jer ne pokazuje preterano poshtovanje ni prema kome.


    i daleko od toga da smo fini...pazi,ja bih mozda jos u kuci nekoga nokautirao,ali bas zato ne pada mi na pamet da se prijavim...
    ...ako treba i Eru da komentarsiem onda sam nevidjen kreten...
    ...Milic je totalni retard,ali sam zbog njega navijao jer...jbg,valjda sto je manijak...
    Chuj ako chemo meriti ko je vechi manijak ...


    edit:

    ma jok.....nisu prsli.....ali majke mi.......to kvazi kuliranje.....ta strasna potreba da ponizimo nekog da bi se osecali mocni.....ma to je do jaja....
    a nije im ni do kinte.....i njihove ponosne majke.....Sine,najbolji si.....
    znaci...ne samo da su oni retardi,nego su im i majke i tetke nevidjeni retardi......
    ako moj sin jednog dana ne bude dolazio kuci upishan od piva i dzore smatracu se totalno promasenim roditeljem....a najbolje cu da obozavljem da ga izdrzavam ,perem i peglam i u tridesetoj.......ljubi ga majka.....
    zzasssssuuuuuuuu
    Boga mi tebi je bio simpatichan dok nismo ovde uleteli u raspravu Tako da ovo sve chitanje misli gledam kao uslovno recheno inat, kvazi kuliranje i strashnu potrebu da zakljuchimo ono shto hochesh

    Ko kazze da ga keva izdrzzava ako zzive zajedno ? Gledamo u sholju?
      Vrh

  13. #433

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Jebte, ti reche da bi skino gache u kuchi i prdno Posle felacija od strane ukuchanki
    Nebitno, naravno da ovo nije moj stil, ali da mi neko kenja javno onako, mozzda bih ga gadjao i stolicom, narochito ako je Eera Ojdanich Stiropol...

    Kako god, ceo show je prikazivan javno, postojao je net prenos tako da su mi poznate i priche koje nisu stizale do dnevnih pregleda..A to je sve samo ne biranje rechi svih tih ukuchana mushkoga spola (Peru ne rachunam)... POenta je - ne vidim razliku izmedju vulgarnosti van i u kuchi. Ali je bitno da je Ajs vulgaran, jer ne pokazuje preterano poshtovanje ni prema kome.


    Chuj ako chemo meriti ko je vechi manijak ...


    edit:



    Boga mi tebi je bio simpatichan dok nismo ovde uleteli u raspravu Tako da ovo sve chitanje misli gledam kao uslovno recheno inat, kvazi kuliranje i strashnu potrebu da zakljuchimo ono shto hochesh

    Ko kazze da ga keva izdrzzava ako zzive zajedno ? Gledamo u sholju?
    ......upravo bih to uradio...zato se i ne prijavljujem...
    ...to sto Ajs ne pokazuje neko postovanje,ne znaci da je faca...ali ok...u principu meni je najvise zasmetala usiljena zajebancija,bar sam ja to tako video i one poznate muske price...klosarski...ne moze niko da me ubedi drugacije...
    ...a ko je veci manijak...gloopo je zaista,da merimo...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  14. #434

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku

    Boga mi tebi je bio simpatichan dok nismo ovde uleteli u raspravu Tako da ovo sve chitanje misli gledam kao uslovno recheno inat, kvazi kuliranje i strashnu potrebu da zakljuchimo ono shto hochesh

    Ko kazze da ga keva izdrzzava ako zzive zajedno ? Gledamo u sholju?
    pa...bio mi je simpatican.....dok je imao smisao za humor....
    a onda mi je sve to postalo otuzno......
    ne,nije Mimi moj favorit bila....ali volim sto se onaj onizi urbani nije ogrebo za lovu.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  15. #435

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    pa...bio mi je simpatican.....dok je imao smisao za humor....
    a onda mi je sve to postalo otuzno......
    ne,nije Mimi moj favorit bila....ali volim sto se onaj onizi urbani nije ogrebo za lovu.....
    Ja recimo, ne bih bio prema njoj bash tvrd kao LH ... Od one izblajhane pojave svakako ne ochekujesh da je onakav smeshan likchich kakav jeste ...
    Svakako nije neshto negativna... Pa kad Ajzak nije imao nishta da joj kenja onda je zzena na mestu
    Naravno da bih vishe voleo da je dobio chupavi tenkre A najvishe da vidim kako je zbunjen shto mu neko neshto u zivotu poklanja Al, ok...



    Mislim, shteta shto nije ushla Karleusha (shto ona kazze, ona je 13 godina u velikom bratu, znachi zzena sa iskustvom) pa da je zdushno hejtujemo svi
      Vrh

Strana 29 od 32 PrvaPrva ... 192728293031 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •