Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ? - Strana 8
Strana 8 od 29 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 430
  1. #106

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Citat prewrnuta_torta kaže: Pogledaj poruku
    da nastavim svoj spisak...
    pored starsice, neobarocca, morphea, Goge, NSdjanke...
    volela bih da upoznam i babu gde ces babu bez dede ... zatim... egzotika da vidim tu egzotiku ... zrnce, shacky, Sokicu, Neuhvatljivu i lava u paketu , dugu, Najku, Arthura, Bazarova uzivam u tvom brodskom dnevniku, cvishnu, little fairy, PersonaGratu, slavkosa, vevericu, yige_gui, Zvonchicu, Angusa, Cecaru, CHichaGlishu pod obavezno!, DarkReda, jamiroyu, jovuk, Aiko, princess, Mishicu, believerku... i sigurno sam opet nekoga slucajno izostavila... ali iskreno... upoznala bih sve osobe koje su ostavile pozitivan utisak na mene... a to te osobe znaju (:
    ...možemo i ja u paketu... ...neka baba vodi neuhvatljivu...

  2. #107

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Onoga kome je nick Sati
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  3. #108

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    wolio bih da upoznam par njih..wolio bih to cu reci drugi dan, a sad samo owo...ni jednu moderatorku ne bi wolio da upoznam..SQUAW je wec neko s kim bi wolio piti kafu..i njeno drustwo bi mi bilo super..a owe 'plawe' ni jednu od njih..mada za dwije 'plawe' imam lijepo i wisoko misljenje..to je kalina i silwia..:
    Poruku je izmenio egzotic, 28.11.2008 u 22:36

  4. #109

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    wolio bih da upoznam par njih..wolio bih to cu reci drugi dan, a sad samo owo...ni jednu moderatorku ne bi wolio da upoznam..SQUAW je wec neko s kim bi wolio piti kafu..i njeno drustwo bi mi bilo super..a owe 'plawe' ni jednu od njih..mada za dwije 'plawe' imam lijepo i wisoko misljenje..to je kalina i silwia..:
    Pa dobro bre Ćirino na šta to liči? Samo dve plave? Pa jel to lepo prema onim drugim plavušama koje moraju da čitaju tvoje postove? I gde su plavušani? I oni ljubičasti? CCcccc eee Ćiro Ćirooo mnogo si me razočarao!

    I da ti ša'ne nešto SQUAW. Ne pijem kafu. I ne samo to, nego bih ti počupala cigaru i ugasila na čelu. I ne samo to nego ne bih volela nikog da upoznam odavde, pošto ima dama i godpode za koje bih se mogla vezati, a to ne valja po moje srce. I kako misliš da bi me se posle plašio neko od forumaša kao što sad sve drkću sa kolenca i pretrnuti su, kad zapretim nešto, da me vide kojim slučajem? Kome je već odavde zapalo da mora da me trpi i uživo, zapalo, I'm sorry
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #110

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pa dobro bre Ćirino na šta to liči? Samo dve plave? Pa jel to lepo prema onim drugim plavušama koje moraju da čitaju tvoje postove? I gde su plavušani? I oni ljubičasti? CCcccc eee Ćiro Ćirooo mnogo si me razočarao!

    I da ti ša'ne nešto SQUAW. Ne pijem kafu. I ne samo to, nego bih ti počupala cigaru i ugasila na čelo. I ne samo to nego ne bih volela nikog da upoznam odavde, pošto ima dama i godpode za koje bih se mogla vezati, a to ne valja po moje srce. I kako misliš da bi me se posle plašio neko od forumaša kao što sad sve drkću sa kolenca i pretrnuti su, kad zapretim, da me vide kojim slučajem? Kome je već odavde zapalo da mora da me trpi i uživo, zapalo, I'm sorry
    ,a pusti kafu..kakwa kafa..to ja tako ssamo sto cu ja jbg..ili ih ne znam,mislim totalna nepoznanica kao recimo euridika..a owo sto znam a to sto bi mi ugasila cigar na celo,to je bas ludilo
    widis kako nisam pogrijesio,luda si a owe plawee jbg...nisam nesto impresioniran njima...osim owe sto sam pomenuonemoj da sam te zbog toga razocarao,sto cu ja kad tako moja malenkost raazmislja

  6. #111

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    ,a pusti kafu..kakwa kafa..to ja tako ssamo sto cu ja jbg..ili ih ne znam,mislim totalna nepoznanica kao recimo euridika..a owo sto znam a to sto bi mi ugasila cigar na celo,to je bas ludilo
    widis kako nisam pogrijesio,luda si a owe plawee jbg...nisam nesto impresioniran njima...osim owe sto sam pomenuonemoj da sam te zbog toga razocarao,sto cu ja kad tako moja malenkost raazmislja
    Lagao si me od prvog dana

    Upoznaću ovog Bazarova ne zvala se ja Najgora

  7. #112

    Koga od forumasa biste voleli da ne upoznate u RL ?

    I kako mozete da znate da se vec niste upoznali sa forumasem koga nebiste
    voleli da upoznate ?
    Meni licno su svi ljudi apsolutno isti, tako da sam unapred upoznat sa svima.

    YU piter

  8. #113

    Odgovor: Koga od forumasa biste voleli da ne upoznate u RL ?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    I kako mozete da znate da se vec niste upoznali sa forumasem koga nebiste
    voleli da upoznate ?
    Interesantno pitanje

    Meni licno su svi ljudi apsolutno isti, tako da sam unapred upoznat sa svima.

    YU piter
    Znači svi treba da imamo nick DžuPiter?

  9. #114

    Odgovor: Koga od forumasa biste voleli da ne upoznate u RL ?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Znači svi treba da imamo nick DžuPiter?
    ... svi osim ti ... ti ćeš biti NajDžu ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  10. #115

    Odgovor: Koga od forumasa biste voleli da ne upoznate u RL ?

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    ... svi osim ti ... ti ćeš biti NajDžu ...
    Pi! Bre Gliška što si tako banalna

    Ne...baš bi sad volela da saznam da li bi uživo uspela da makar malo zbunim našeg petera sa yu


    DžuNajka

  11. #116

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Lagao si me od prvog dana
    rekao sam sto sam mislio

  12. #117

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Mislim da ću upoznati bar deo osoba sa ovog foruma kojima bih želeo da stegnem ruku. Bio sam vrlu blizu jednom susretu, ali ispale su neke nepredviđene okolnosti. Međutim, neki put pomislim da u ovakvim, dakle virtuelnim, odnosima ne treba menjati ništa. Forum u sebi sadrži neke osobone drugačije nego što ih ima RL, a na osnovu tih forumskih uslova smo, opet, jedni o drugima stvorili predstave koje se ne moraju poklopiti sa našim stvarnim osobinama i izgledima.

    Ali, za pametne i dobronamerne ljude ni to nije problem...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #118

    Odgovor: Koga od forumasa biste voleli da ne upoznate u RL ?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Znači svi treba da imamo nick DžuPiter?
    Ja sam rekao da su za mene svi ljudi isti, ja nisam rekao da sam ja isti kao svi
    ljudi.
    Kada sam rekao da su svi ljudi isti, nisu isti kao da su pravljeni na fabrickoj traci, nego svi veruju u nesto sto ja nemogu da verujem, sto ih cini istim.
    Recimo, ti meni nemozes da das nista vise ili manje nego sto bi hteo od neke druge zene, a ja tebi ocigledno dajem vise nego sto ti je drugi muskarac hteo dati.
    Sto tebe cini istom kao druge zene, a mene drugacijim od bilo kog drugog muskarca.
    I stvarno mi nije jasno zasto si sebi dala tako degradirajuci nik.

    piter

  14. #119

    Odgovor: Koga od forumasa biste voleli da ne upoznate u RL ?

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    ... svi osim ti ... ti ćeš biti NajDžu ...
    Pa ako su svi isti, kako neko moze da bude "Naj" bilo sta ?

    j

  15. #120

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Dve dame-jedna, mislim da je savremena i veoma samosvesna
    zena koja kaze uvek nesto blisko mom razmisljanju
    -druga,nezna i romanticna sa nekim tonom sete u
    svojim recenicama...za sada...

Strana 8 od 29 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 06.10.2019, 11:23
  2. U kom periodu biste voleli da živite?
    Autor Necromancer u forumu Istorija
    Odgovora: 147
    Poslednja poruka: 08.08.2018, 08:09
  3. Koga biste radije. . .
    Autor Sunflower u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 03.04.2012, 21:24
  4. Da li biste voleli da imate projektor?
    Autor goldie u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 14.09.2008, 02:05
  5. Koga biste voleli da vidite na Egzitu 2008?
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 13.03.2008, 03:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •