Parada Ponosa - Strana 21
Strana 21 od 68 PrvaPrva ... 11192021222331 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 301 do 315 od ukupno 1009
  1. #301

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Jock...nije se time priča završila (završila bi se time da je održana na NBG, u potpunom redu) već sistem "oću piškim, neću piškim" omogućava sada mnogima da drndaju ovaj narod danima.
    Ovakav postupak organizatora govori:
    - da im bezbednost učesnika nije ni na kraj pameti bio,
    - da je cilj Parade mnogo drugačiji nego što su navodili kao organizatori,
    - da se želelo samo "podizanje prašine" u svrhu senzacionalizma (što će se dokazati ako bude "okruglih stolova" oko Parade).

    Pošto pripadam onoj sorti ljudi koji ne vare laži i poturanja onda osuđujem ovakav postupak organizatora tog skupa.
    potpuno se slazem, a to ce nas sve cekati i sledece godine...

    mada moze biti da je prava pozadina novac,
    tj. finansiranje iz inostranstva, a uslov je da sve
    to bude odrzano na Trgu
    jer nemaju nameru da finansiraju pokret i aktivnosti u
    zemlji gde tako nesto tesko da je praksa
    nemam obične sreće i nemam obične grehove

  2. #302

    Odgovor: Parada Ponosa

    A moze biti da je masonska loza. Sta mislis?
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  3. #303

    Odgovor: Parada Ponosa

    mozda udruzenje limara iz Borce?!

    znam samo da su masoni imali svoj skup u Sava Centru i niko ih nije dirao
    cak naprotiv
    nemam obične sreće i nemam obične grehove

  4. #304

    Odgovor: Parada Ponosa

    otisla ja u cetvrtak na posao, posao kao posao, nista posebno, kad odjednom mi zapara usi prica od kolega - nisam puno obracala paznju, ali usi su mi zaparale izjave tipa "cist" hrvat (jel se tusira 15 puta na dan), neka tamo "muslimancina" (sta, jel visok tri metra), pa dodjose na red vicevi o "ciganima", pa o "pedercinama". toliko mrznje u samo 15 minuta i to od akademskih gradjanina. pa zemljo srbijo, sama cu otici u gasnu komoru, samo me nemojte ponizavati. medjutim, ipak sam misljenja da je plocnik toronta najbolje rijesenje, jer

    Davno ti je vrag zaseo na prag, zemljo Srbijo
    nattydread is coming to dinner

  5. #305

    Odgovor: Parada Ponosa

    Lepe vesti !

    Lepo je cuti da je nesto sto nije normalno otkazano.

    Razmisljam nesto sada sta bi roditelj rekao svom detetu koje je istrcalo na terasu i ugledalo taj uzas ....:sine to su bolesni ljudi ne gledaj...

  6. #306

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Lepe vesti !


    Razmisljam nesto sada sta bi roditelj rekao svom detetu koje je istrcalo na terasu i ugledalo taj uzas ....:sine to su bolesni ljudi ne gledaj...
    To isto sam jednom prilikom rekao svojoj cherci kada nam je auto opkolilo
    krdo "radikala" sa zastavama i shajkachama, dok smo prelazili drzhavnu granicu.

    A isto bi se moglo rechi i za bilo koje krdo fudbalskih navijacha koje u destruktivnom
    transu razvaljuje pola grada zato shto negde na jednoj travnatoj povrshini
    jedanaest individua sumnjivog IQ-a pokushava smestiti kozhni meh napunjen vazduhom
    u otvor velichine 7,32 x 2,44 m.

  7. #307

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    To isto sam jednom prilikom rekao svojoj cherci kada nam je auto opkolilo
    krdo "radikala" sa zastavama i shajkachama, dok smo prelazili drzhavnu granicu.

    A isto bi se moglo rechi i za bilo koje krdo fudbalskih navijacha koje u destruktivnom
    transu razvaljuje pola grada zato shto negde na jednoj travnatoj povrshini
    jedanaest individua sumnjivog IQ-a pokushava smestiti kozhni meh napunjen vazduhom
    u otvor velichine 7,32 x 2,44 m.
    Slazem se sa tobom.

    Ti "navijaci" su zapravo debili & maloumnici u pravom smislu ovih dveju reci jer ako ja navijam za LA Lakers-e a ti npr za Atlanta Hawks-e zasto bi ja tebe prebio ili ti mene mislim sta dodati sve je jasno.

    Zalosno je to sto se desilo tom Francuzu koji je eto sedeo i ispijao pivo kad naidjose budaletine i premlatise ga.

    Izvinjavam se za "malo" offtopic-a.

  8. #308

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Slazem se sa tobom.

    Ti "navijaci" su zapravo debili & maloumnici u pravom smislu ovih dveju reci jer ako ja navijam za LA Lakers-e a ti npr za Atlanta Hawks-e zasto bi ja tebe prebio ili ti mene mislim sta dodati sve je jasno.

    Zalosno je to sto se desilo tom Francuzu koji je eto sedeo i ispijao pivo kad naidjose budaletine i premlatise ga.

    Izvinjavam se za "malo" offtopic-a.
    Je l' se to meni samo čini,ili si ti opterećen amerikom?
    Pa tamo ti svaki dan šetaju i paradiraju neke budaletine...otkud ti da si protiv te parade,mislim stvarno...

    Inače,klubovi koji meni služe za primewr(ako ćeš košarku) su Zvezda,Partizan,Hemofarm,FMP....Olimpijakos,Barsa. ...čemu bre ta opčinjenost majmunima koji su juče sišli sa grana,a danas igraju košarku

  9. #309

    Odgovor: Parada Ponosa

    Zanimljivo je da ti majmuni uradise nesto pametno i vredno....za razliku od ....nekih...

  10. #310

    Odgovor: Parada Ponosa

    Ovo je sve toliko iracionalno, da bolje da ni ne znam šta je trebalo da se organizuje i zašto je otkazano. Izgleda da niko to ne zna. Jedino vidim da su svi ogorčeni, i kojih se tiče i kojih se ne tiče. Mora da je onda žešća glupost u pitanju.
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.

  11. #311

    Odgovor: Parada Ponosa

    nas doprinos temi je zalaganje za demokratsku Srbiju...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  12. #312

    Odgovor: Parada Ponosa

    Eto, još jednom je država pokazala koliko je slaba:
    Dozvolila je paradu, obavezala se da će obezbediti sigurnost svima...

    A onda je popustila pred koalicijom DSS-NS , dveri, naši, pokret 1389, razne "navijačke grupe".Odlučujuće je bilo, kao i sa rušenjem statuta Vojvodine, priključenje SPC ovoj koaliciji.

    Još samo da je paradu osudio Pahomije, u ime SPC...

    Najbolje da se priključimo ili EU, ili da postanemo ruska gubernija, ako već država ne može da izvrši preuzete obaveze....

  13. #313

    Odgovor: Parada Ponosa

    Opet ložiš na ovoj vrućini ?
    Pazi, država je dozvolila Paradu, ali pošto ima obavezu da štiti sve građane napravila je bezbednosnu procenu i shvatila da je jako teško izvodljivo obezbediti takvu povorku u samom centru (jako dobro znaš i sam koliko je to zahtevan zadatak).
    Zbog toga je bilo pošteno reći da na drugoj lokaciji (ispred zgrade Vlade) imaju bolji manevarski prostor i veće šanse da bolje obave zadatak (u suprotnom bi bilo more onih koji bi odmah skočili na Policiju iako , realno, ona ne bi ni imala šanse da dobro obavi povereno).
    Epilog..je da sada neki "neće da piške" jer im nije tu onaj pesak u koji su želeli . To onda više govori o samim organizatorima nego o postupku države.
    E sad što će nagrnuti oni koji "ne mogu da spavaju a da ne sanjaju DSS, SPC...etc" je već više priča o njima nego o događaju .
    Nego...odakle potreba sada o priči "EU vs. Ruska gubernija"...je l to što je sezona takmičenja ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #314

    Odgovor: Parada Ponosa

    Možemo mi sad pričati šta hoćemo, ali bezbedonosni rizici su bili poznati ekspertima i pre dva, deset, sto dana...

    Problem je što Država popusti na pritiske onih kojima vođenje državnih poslova nije dozvoljeno.

  15. #315

    Odgovor: Parada Ponosa

    Drzava ne moze da zastiti pojedince (Australija, Francuska, Engleska) a kamo li jednu takvu povorku od koje su mediji, crkva, politicari vec u startu napravili bauka.
    Pretnja vec duze vreme dominirala a i vidim da se nastavlja...
    Da je drzava zaista za jednakost i protiv diskriminacije verovatni bi njeni predstavnici bili u toj povorci, koja je simbolicna. Kako dolikuje jednoj slobodnoj i demokratskoj drzavi.
    Tako da svu tu odgovornost koju svaljujes na organizatore nema nikakvu osnovu.
    Organizatori su bas zbog svoje odgovornosti prema drugima odgodili paradu.

    Srbija nema more ali ima palme...
    Qui vit content de rien possde toute chose.

Strana 21 od 68 PrvaPrva ... 11192021222331 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Osećanje ponosa
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.08.2010, 01:09
  2. Najveća gej parada na svetu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.06.2007, 09:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •