To samo meni moze da se desi - Strana 25
Strana 25 od 34 PrvaPrva ... 152324252627 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 361 do 375 od ukupno 508
  1. #361

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Auto nije hteo da zapali. Mrtav...ni kontakt ni nista.... I tako jedno 15 minuta jutros, da bi onda iz cista mira zapalio. Naravno zakasnila sam na posao
    A kad sam stigla - vrata ne mogu da otvorim da udjem. Stavim karticu, ukucam sifru, cuje se zvuk da je otkljucano, ali nece i nece, pa pocela sam da se pitam dali ja sam nesto pogresila, da nije slucajno neradni dan

    ako se dan po jutru poznaje, ko zna sto me tek ocekuje


  2. #362

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Da se vrtim dva sata oko zgrade i da ne vidim da je to ta zgrada koja mi treba,pa od silne potrage za zgradom,izgubim sansu za dobar posao,a nakon toga dobijem jos 2 ponude,igrom slucaja
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  3. #363

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Da me Sanjallica i Morph ubace u jedno prozorce na msn i maltretiraju me u duJetu
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  4. #364

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Promenila sam avatar pa sam tela sama sebi da dam reputaciju i još se čudim što neće
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  5. #365

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Danas smo rostiljali kod mene u dvoristu i sad posle rucka zavalim se sa klincima na cebence i kao caskamo.. Jedan mali je u onoj fazi kad sta god da izgovoris on pita: A sto?
    Nekako smo dosli i do toga da im objasnjavam da je srce pumpa, da jetra ima ulogu precistaca, bubrezi i tako redom..
    A sta je tu? Pita mali.
    Tu je slezina.
    A sta ona?
    Pa ona ovaj .. .. (setim se Parsonsa).. Sluzi da pukne u saobracajnoj nesreci.

    Okrenem se a sve u nadi da nije niko cuo, a meni iza ledja za stolom sedi nekoliko odraslih, pogledam im face..

    Pa bilo je meshano... ..
    Klincima je bilo ql..
    Poruku je izmenio Lilith_021, 04.07.2010 u 16:45
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  6. #366

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Pravim spisak potrebnih stvari za godišnji (i ne samo za godišnji).
    Ok, trebaju mi farke i obične platnene patike.
    Farke sam relativno brzo našla.
    Patike merkam, jedne mi nisu lepe, druge skupe i tako...
    Rekoše mi koleginice: Idi tu i tu, radnja se zatvara, veliki su popusti, nešto ćeš naći
    Odem i nađem. Probam svoj broj, ok, manji je kalup, dajte broj veći. Probam, odgovara, provlačim karticu i nosim kući. Fiskalni bacim sa kutijom, patike uredno stavim u cipelarnik.
    Jutro pred put. Nenaspavana, polušlogirana se spremam. Uzimam moje nove patike, šniram desnu i obuvam. Uzmem levu. U, jbt, nije leva. Pokušavam da uguram nogu. Ne mogu. Izuvam desnu, okrećem đonove, jbt, obe desne. Onda onu drugu obuvam na desnu nogu. Staje noga, ali malo mi je velika patika. Konačno, okrećem ponovo đonove i zagledam. Obe desne, jedna 39, druga 40.
    epilog:
    Krećem za 5 minuta (u starim, izderanim patikama koje, hvala Bogu, bacila nisam).
    Po povratku kući, odlazim u dućan koji se još uvek nije zatvorio, kažem da nemam ni fiskalni ni originalnu kutiju, ali da imam dve desne. Imaju i oni dve leve. Džoramo se.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #367

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Vidim, nisam jedina sa problemom sa obucom
    LM, danas sam izasla iz kuce posle skoro 24 sata lezanja i citanja knjige, skroz sam se zaljub'la u stivo.

    Prala sam japanke jer su od jucerasnjeg pljuska bile skroz blatnjave i kad sam ih iznela na terasu da se osuse, isetala sam u papucama, nabila slusalice u usi, odvrnula mjuzu i kao sad cekam da se osuse. Pretpostavljam da sam se spucala u razmisljanju od muzike, da sam potpuno zaboravila u cemu sam i u tome sam odsetala do kafica, uopste ne kontajuci zasto me gledaju tako.
    Al' dobro
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #368

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    da uganem rucni zglob tokom voznje.
    mislim krenula autom i da ubacim u rikverc, nekako bezveze sam uhvatila menjac i nesto kvrcnulo.


  9. #369

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Nakanjujem se vec nedeljama da odem i izvadim lekarsko.
    Prosli put sam bila u ambulanti na Limanu,gde je bilo krcato, pa jutros, verujuci da cu izbeci guzvu odlucim se za higijenski.
    I izbegla sam je.
    Nigde nikoga, osim neljubazne sestre, koja me je docekala sa grimasom na licu, jer je prekidam u prepodnevnom mljackanju bureka.
    Kako na koja vrata zakuckam,pune sobe sestrica,kafenisu uz obavezno sacekajte, prozvacemo vas.
    Jedino sam kod ocnog doktora odmah primljena,bez kucanja i cekanja,ali covek je blizu sedamdesete, pa mu ocito nije do sebe samog, a ne do kafenisanja.
    A u meni hiljadu i jedan zivac vodi rat.

    I takooo nas dvoje vadimo lekarski dva sata.
    Hocu li uci u neku ambulantu gde sve fercera po propisima ili je to za ovu zemlju Srbiju, samo nedosanjan san.

  10. #370

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Skupljam ves sa zice i na majici vidim neku bubu
    i umesto da je samo otresem ocu ja da glumim Baneta izvidjaca
    i uzmem je onako sa dva prsta
    nezno (ko nosorog) i smeljam je sasvim medju prstima.
    Sad znam zasto je zovu Smrdibuba!!!
    Ne mogu ruke da isperem
    creva cu povratiti!!!
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  11. #371

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    aj sto sam se danas posvadjala od jutros s jedinim idiotom na poslu, aj sto mi je auto ostao bez plina (srecom imalo jos malo benzina, taman da se odvezem do benziske) nego samo sto sam stigla kuci, izlazim iz auta, kad neka ostra bol presece me u desnoj nozi ispod kolena. i postajala sve jaca i jaca, a ja od bola oznojila sam se i jauknula.
    'bem ti bubu nisam videla sto je dal je osa ili pcela, ali znam da kad sam podigla suknju, nesto napipala i sva u panici da vidim sto je, kad ono cudo odlete. al me tako strasno boli
    dzaba i led i sve.... i jos oteklo, uzas....

    mora da je neka muska buba, kad se uvukla cak ispod one dugacke suknje da me ujede


  12. #372

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Skupljam ves sa zice i na majici vidim neku bubu
    i umesto da je samo otresem ocu ja da glumim Baneta izvidjaca
    i uzmem je onako sa dva prsta
    nezno (ko nosorog) i smeljam je sasvim medju prstima.
    Sad znam zasto je zovu Smrdibuba!!!
    Ne mogu ruke da isperem
    creva cu povratiti!!!
    Znam da nije lepo smejati se tuđoj muci, ali...
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #373

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Krecem jutros u kupovinu. Hocu ceri da napunim frizider, da ne mora da se cima ovih dana....jelte bice sama, neka uziva....usput na spisak dodam i cigarete. Boks, bice nam dosta dok smo u selu.....i tako lepo ja sve pokupujem, dodjem kuci, slozim sve i krecem na pijacu.....

    "Jesi li nam kupila cigare?!"
    "Naravno, jos pitas!"
    "Pa gde su?!"

    Sve smo pretrazili i nema, mozda su mi negde ispale ili sam ih zaboravila, sta cu sad .....ma nema veze, kupicu drugi boks...jbg ....
    Postavlja cera sto za dorucak i donosi jogurt iz frizidera........A sa jogurtom i cigare

    "Vidi mama , dobro su se ohladile"

    E sad sam dobro snabdevena......

  14. #374

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    da brkam rusty nail i little fairy nickove...
    anđeli sa mnom...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  15. #375

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Jako mi prija da drzim noge na prozoru, pogotovo kad je ovako vruce..ali zaboravila sam da izujem klompe..i skliznula mi jedna..a ispod trotoar..culo se samo "aaaa, u jbt sta je ovo"..

    EDIT..dovatio mi covek i bacio nazad..fin neki..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


Strana 25 od 34 PrvaPrva ... 152324252627 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 02:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 13:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 19:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 21:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •