Pušenje ili ne - Strana 6

Prikaz rezultata glasanja: Da li ste pušač?

Učesnika ankete do sada
93. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da

    42 45.16%
  • Ne

    51 54.84%
Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 124
  1. #76

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Nepusim ...ali kao verovatno i svi mladi u srednjoj skoli su probali makar da fuckaju....
    Nemam nista protiv onih koji puse ....ali kada dodju kod mene narocito zimi kazem im da nema pusenja unutra jer mi u drugoj sobi spavaju deca...a ja nemam nameru da provetravam i da se smrzavam zbog njihovog poroka...
    Naravno suprug se ljuti kada im kazem ali ...jednostavno takva sam .......i neinteresuje me njihov porok....jer oni meni ne kupuju ugalj za lozenje i drva.....
    Neznam ali dali se oni nekada zapitaju sta ce im ta cigareta???

  2. #77

    Odgovor: Da li pusite?

    Ja Sam Pocela Pusiti Cigarete U Srednjoj, Zbog Toga Sto Sam Htela Biti >>>Cool<<<, Ali Verujte Mi Decice Da Se Jos Uvek Kajem Zbog Toga.. Nista Dobro U Tome Nema, Verujte Mi, Zato Budite Pametni I Radije Se Bavite Nekim Sportom.. Sve Najbolje

  3. #78

  4. #79

    Odgovor: Da li pusite?

    Ne...jednostavno nikad nisam volela taj grozan dim...i povrh svega smeta mi...čim neko u mojoj blizini zapali otežano dišem...

  5. #80

    Odgovor: Da li pusite?

    evo ja priznajem , ali ne odustajem...
    jbg. dok sam živa služiće me !
    Ljudi mogu da oproste sve osim iskrenosti !!!

  6. #81

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Ne pusim, niti sam pusio. U vreme kad je to bio fazon- kraj osnovne,pocetak srednje skole bavio sam se sportom, i to me uopste nije vuklo, a ni danas me nista ne vuce ka cigarama. Nemam nista protiv pusaca, cak i kad puse u prostoriji gde sam ja, samo da to ne bude bas ko pusnica, da moram nozem da secem dim da bi se medjusobno videli. Svakako, savetovao bih svakome: Manite se pusenja, droge i alkohola, bavite se sportom, i bodite se u krevetu.
    ...................

  7. #82

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Lepo zvuci kada se neko tamo brine o tvom zdravlju.A sta sam ja onda,
    debil ili kreten? Ne, ja sam odlucujem o svom zivotu,sam donosim odluke,
    bile one stetne ili ne po mene,a samim tim i po moje zdravlje. Sam snosim
    posledice i ne mora niko da mi ih predocava,jer sam sasvim dovoljno pametan
    da sam odlucujem o svom zivotu i potezima koje sam vukao kroz njega bili oni
    pozitivni ili negativni.Prema tome, pusac sam, svestan sam da je duvan los,da je to losa navika,ali ne mora niko da mi "soli pamet" i sekira se za moje zdravlje!!
    Neka to ostave nama da individualno odlucujemo o sebi .
    "Trava" je koliko ja znam gora od duvana,a oni je legalizovase u svojim zemljama, a sekiraju se za moj Winston!! Sta reci vise?
    Poruku je izmenio Zvonchica, 05.05.2007 u 09:27 Razlog: velika slova

  8. #83

    Odgovor: Pušenje ili ne

    evo pusaca sa radnim stazom od 32 godine koji se nikada nije manjivao duvanskog zadovoljstva . ako bi se to tako moglo nazvati . i za 32 godine nisam pomisljao da se odreknem tog zadovoljstva . jedan dan sam sebi rekao , posto me moja supruga stalno punila sa onim sto palis sad si ugasio itd , da napomenem da sam uhvatio sebe da trosim i po 5 paklica na dan . smanjio na dve i evo me sada sam NEpushach vetj 3 nedelje . ali ljudi nista lakse od odvikavanja dobra volja i ( pod jedan - NEMA kafe
    (pod dva - NEMA alkohol
    (pod tri ne trebate kupovati ona sranja sto vam nude preko tv-a i u novinama ) samo i samo

    bez kafe i alkohola , sa mnogo tecnosti u mom slucaju caj u neogranicenim kolicinama , pomaze verujte mi . dolaze gosti i ne zapale zato sto sam se odviknio ali im kazem da meni to nesmeta , ja necu zapaliti niti imam zelju

    Budi Karakter !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Pozdravljam sve bivse pushache i sadasnje ne pushache


    Ne dajte duvanskoj industriji da se bogate na vasem zdravlju
    Ne dajte ovoj lopovskoj drzavi da vas oporezuje za luksuz



    ~~~~~~~~~~~~~*****
    Poruku je izmenio Zvonchica, 05.05.2007 u 09:32 Razlog: velika slova

  9. #84

    Odgovor: Da li pusite?

    aha...
    i ne mogu da verujem, da u tim godinama to još uvek moram da krijem....
    Između moje moći da kaem
    i tvoje da čuje,

    stanuje sam đavo.

  10. #85

    Odgovor: Da li pusite?

    већ више од две године
    не
    али пре тога стаж од 12-13 година
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  11. #86

    Odgovor: Da li pusite?

    Ahaa, pocela sam da sa nekih 15 - 16 godina i eto to se nekako oteglo
    Mada mogu bez njih, ali mi se nekako ne ostavljaju.
    Desavalo se da prestanem, da ih ostavim na par meseci, ali opet im se vratim, jbg
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  12. #87

    Odgovor: Da li pusite?

    Citat DanijElla kaže: Pogledaj poruku
    Ahaa, pocela sam da sa nekih 15 - 16 godina i eto to se nekako oteglo
    Mada mogu bez njih, ali mi se nekako ne ostavljaju.
    Desavalo se da prestanem, da ih ostavim na par meseci, ali opet im se vratim, jbg
    Ista sam

  13. #88

    Odgovor: Da li pusite?

    Naravno...nije da se ponosim ali eto necu iz inata da ih ostavljam, znam da se inatim sama sa sobom u sustini ali bas necu....eto...kako god.
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  14. #89

    Odgovor: Da li pusite?

    ne evo vetj 7 nedelja , nije mi jasno sta ljudi vide u toj odvratnoj cigareti ?


  15. #90

    Odgovor: Da li pusite?

    Ne, niti sam, niti cu. Dovoljno sam razuman da kapiram da mi to nije potrebno, i jednostavno nikad me nije ni vuklo cak ni da probam.
    ...................

Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Traženje posla
    Autor Kunic u forumu Posao
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 21.03.2012, 22:33
  2. Trošenje plate
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 02.12.2010, 12:20
  3. Taloženje...
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 20.11.2009, 16:42
  4. Lečenje sinusa
    Autor bianka u forumu Online savetnik
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.09.2008, 11:07
  5. Počelo suđenje Šešelju!
    Autor morrib u forumu Spomenar
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 14.02.2008, 21:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •