Parada Ponosa - Strana 59
Strana 59 od 68 PrvaPrva ... 9495758596061 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 871 do 885 od ukupno 1009
  1. #871

    Odgovor: Parada Ponosa

    Jebote, znam ljude koje su ismevali na svakom koraku, ili naučiš da živiš s tim ili crkni.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  2. #872

    Odgovor: Parada Ponosa

    Izmedju prava deteta da ne mora da nauci da zivi s tim (posto vec nema pravo da bira roditelje) i prava homoseksualaca koji bez toga ni na koji nacin ne bi bili narocito ugrozeni, biram decija. Sorry
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #873

    Odgovor: Parada Ponosa

    Ako već biraš dečija prava, šta je bitnije po tebi?
    Dali će neko dete neko da ismeva, ili će to dete da ima kakve takve roditelje ili da živi u takoreći zatvoru?
    Predlažem ti da odeš do bilo kog doma za nezbrinutu decu u Srbiji, ili u najveći Centar za brigu o odojčadi, deci i omladini u Zvečanskoj 7 u Beogradu, te da vidiš da li je bolje da nekoga ismevaju, jer svakom detetu to rade, ili da živi u toplom domu sa nekim ljudima, koji će ga voleti kao da je njihovo, ili kao opozit toga da živi u domu gde neko odradi smenu i ode kući, a to dete ostaje željno pažnje ui roditeljske ljubavi, koju nije svojom krivicom izgubilo.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  4. #874

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Sad ispade da su pederi krivi što se u Srbiji očajno živi
    Не, већ нас режим који нас је упропастио и довео до просјачког штапа сад зајебава којекаквим геј парадама.

    Ali rešenje u svakom slučaju nije lemanje pedera, onda bi to bio talion, a to je toliko suprotno hrišćanstvu
    Ne može se pederluk izlečiti niti sanirati batinama, u stvari, ne može nikako, to je nešto s čim se čovek rodi
    Двери представљају тиху већину Србије и зато не морамо да будемо ни насилни ни хистерични. Нећемо насести на њихове провокације и на насиље одговорити насиљем. Масовност петиције коју ових дана потписује Београд и Србија најачи је аргумент против екстремиста и насилника из ЛГБТ организација. Ни њих ни њихову параду најбољи и најбројнији део Србије не жели и време је да се с тим суоче!

    Bolje je da te zajebava gomila dece nego da živiš u npr Zvečanskoj 7, u zmaju, Josi ili nekom od tih domova.
    U mom kraju je bio dom za nezbrinutu decu, družio sam se s tim ljudima, bolje je da imaju ikakve roditelje, nego da imaju jednu sestru (medicinsku) na njih 30, to je čemer.

    Onda ta sestra ode kući d živi svoj život, a oni ostaju, kao u zatvoru, željni pažnje i ljubavi.
    Bolje je ikakva pažnja od nikakve.
    Ово зајебавање са сирочадима стварно већ једном мора да престане.
    Кад затреба аргумент за абортус, ето ти "аргумента сирочади" - боље да их побијемо него да буду у Звечанској.
    Кад затреба неко да се да педерима на усвајање, ето ти опет сирочади - ајде да њих поделимо педерима, свакако немају где.

    Ало бре, није то куче па да га удомиш првом који наиђе, то су деца, и то јако рањива у старту, а ви бисте се с њима зајебавали и давали их педерима да их "гаје". То су деца као и сва друга, и нико нема право с њима да се зајебава као са мање вредним припадницима људске врсте "који би се ионако бацили".

    Какво усвајање, каква сирочад, само још треба болесницима давати децу на чување. Па макар и сирочад. И овим не кршим никакав закон - имам право да мислим да су они болесници.

    Гледе овог саопштења Двери, видимо их на делу, чим се неко усуди да не мисли као педери, ето ти линча сваке врсте.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #875

    Odgovor: Parada Ponosa

    Не, већ нас режим који нас је упропастио и довео до просјачког штапа сад зајебава којекаквим геј парадама.
    Režim nas zajebava na svakom koraku, te jedna gej parada predstavlja najmanji problem, kome se na žalost pridaje previše značaja.


    Кад затреба аргумент за абортус, ето ти "аргумента сирочади" - боље да их побијемо него да буду у Звечанској.
    Ja abortus ne pomenuh nigde, niti da sam za niti da sam protiv, te ne razumem ovu tvoju opasku.

    Кад затреба неко да се да педерима на усвајање, ето ти опет сирочади - ајде да њих поделимо педерима, свакако немају где.
    Prvo, postoji dosta onih koji su pederi, a koji se nisu tako izjašnjavali i oženjeni su da ne bi bili od strane sredine/porodice/ prijatelja bili osuđeni. Lično sam ih upoznao dosta, i to sasvim slučajno.
    Oni sa tim ženama imaju decu, i ta deca žive u porodici gde su odnosi hladni.
    Ako pođemo od interesa deteta, u njegovom je najboljem intersu da odrasta u porodici gde su normalni odnosi i gde ima ljubavi.

    Ало бре, није то куче па да га удомиш првом који наиђе, то су деца, и то јако рањива у старту, а ви бисте се с њима зајебавали и давали их педерима да их "гаје". То су деца као и сва друга, и нико нема право с њима да се зајебава као са мање вредним припадницима људске врсте "који би се ионако бацили".
    Baš zato što su to deca, i što im treba ljubav, a ne neko ko će da odradi smenu i ode kući, nego neko ko će da o njima brine i da mu bude bitno u kakvog će čoveka to dete da izraste, a to ne može sestra koja gaji od jednom njih 30 u smeni, i kojoj je svejedno za to dete, a čak i da joj nije svejedno, ona se ne može posvetiti svakom od te dece na podjednako dobar način.
    Gajenje deteta je ful tajm džab i to 24/7, zahtevniji od bilo kog drugog posla i odgovorniji od 8 sati smene u nekom centru, pa bila to i Zvečanska ili koji drugi.

    Какво усвајање, каква сирочад, само још треба болесницима давати децу на чување. Па макар и сирочад. И овим не кршим никакав закон - имам право да мислим да су они болесници.
    Imaš pravo i da misliš da je Zemlja ravna ploča, ali to je samo tvoja stvar.

    Гледе овог саопштења Двери, видимо их на делу, чим се неко усуди да не мисли као педери, ето ти линча сваке врсте.
    Kao što rekoh u jednom od postova iznad, za mene je bilo koje nasilje neopravdano, pa činio ga peder ili heteroseksualac
    Poruku je izmenio Bazilej, 21.09.2011 u 13:56
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  6. #876

    Odgovor: Parada Ponosa

    Da budem iskrena ja sam sa zadovoljstvom potpisala peticiju protiv te parade. Napokon da se čuje i glas ove druge strane, a da pri tom ne viču na sva zvona kako smo mi zli nacionalisti, pri tom ne praveći razliku između nacionalizma i šovinizma(kao da je najveće zlo voleti svoju zemlju, jok nego ću da volim tuđu, a svoju da pljujem kao što oni rade). Ajmo da damo prava i pedofilima da javno rade ono što rade. Ne znam kakvi su ovde administratori pa sam u svom pisanju prilično blaga, što uopšte ne liči na mene. A kenjanje oko usvajanja dece od strane pedera je još bolesnije od njihove bolesti. Prosipanje sranja tipa njima treba ljubav koju normalni ne mogu da im daju pa ajde mi ćemo kod mene izaziva žešći laksativni efekat.Ha kolika je slučajnost da pišem prvi put o ovoj temi i to na str.88! ?
    Poruku je izmenio Bepa Joseph, 21.09.2011 u 16:59

  7. #877

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Prvo, postoji dosta onih koji su pederi, a koji se nisu tako izjašnjavali i oženjeni su da ne bi bili od strane sredine/porodice/ prijatelja bili osuđeni. Lično sam ih upoznao dosta, i to sasvim slučajno.
    Oni sa tim ženama imaju decu, i ta deca žive u porodici gde su odnosi hladni.
    Ako pođemo od interesa deteta, u njegovom je najboljem intersu da odrasta u porodici gde su normalni odnosi i gde ima ljubavi.
    Свакако да људи који су педери, али су ожењени, противрече са сопственим склоностима. Такође постоје хетеросексуалци који би да се ожене и заиста воле своју жену, али то не могу из разних разлога.

    Свакако да дете треба да одраста у породици у којој има љубави, не у нефункционалној породици у којој влада хладноћа или мржња.

    Постоји овде мали проблем...
    Наиме, истополна веза није породица.
    Породица је основна јединица друштва, а људско друштво чине два пола, мушко и женско.
    Одрастањем у таквој заједници, дете кроз контакт са оба родитеља и њихову љубав упознаје оба аспекта људскости - мушкост и женскост; очинство и мајчинство. Наравно, говоримо о нормалној породици у којој влада љубав. У истополној заједници дете то не може.

    То што у неким породицама не влада љубав или нормални односи није аргумент да се деца убацују због тога у заједницу која уопште није породица, иако јесте заједница. Чак и етимолошки, реч породица укључује реч "пород", нешто што ни теоретски "геј љубав" не може да створи. Пошто геј веза није породица, она не може да буде ни "нормална породица" без обзира колико љубави у њој постоји.


    Дакле,погрешан аргумент, који већ подразумева да је таква заједница исто што и породица.

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Režim nas zajebava na svakom koraku, te jedna gej parada predstavlja najmanji problem, kome se na žalost pridaje previše značaja.
    Уколико се геј паради придаје превише значаја, зашто нас Запад притиска да је одржимо по сваку цену, и зашто се држава понаша да јој је то приоритет број један, поред свих проблема које имамо? Из свега тога следи да она има ипак битан значај, па ако има, што се чудиш што се људи понашају у складу са њеним значајем?

    Уосталом, како геј парада мора да се одржи, док се протести забрањују?
    Пошто се држава лично меша у ту параду, и даје јој подршку, јавност има право да реагује.

    П.С

    Изгледа да геј парада крши начела либералног друштва на које се позива. Наиме, либерално друштво прави разлику између разних домена. Тако постоји разлика између религиозног и државног, између приватног и јавног. У либералном друштву ти домени се не мешају. Геј активисти своју сексуалност, која је приватна ствар претварају у политички (јавни) покрет, као средство утицања на државу и друштво. По свим законима либералног друштва, јавност има право да критикује или осуђује нешто што претендује да буде јавна ствар.

    Проблем је што онда гејеви реагују на ту критику, тако што опужују јавност да напада њихову приватно право и изазивају осежај кривице код те јавности позивајући се на љубав (која је приватна ствар). Дакле, они злоупотребљавају сам либерализам, манипулишући њиме ради наметања ствари која крше начела демократске игре у либералном друштву. Сада је најлакше сакрити фашистичке намере позивајући се на либерализам и демократују,а истовремено их подривати.

  8. #878

    Odgovor: Parada Ponosa

    A kenjanje oko usvajanja dece od strane pedera je još bolesnije od njihove bolesti.
    Hvala na komplimentu

    Prosipanje sranja tipa njima treba ljubav koju normalni ne mogu da im daju pa ajde mi ćemo kod mene izaziva žešći laksativni efekat.
    Izvini srce, a gde sam ja to konkretno to napisao?

    Наиме, истополна веза није породица.
    Породица је основна јединица друштва, а људско друштво чине два пола, мушко и женско.
    Одрастањем у таквој заједници, дете кроз контакт са оба родитеља и њихову љубав упознаје оба аспекта људскости - мушкост и женскост; очинство и мајчинство. Наравно, говоримо о нормалној породици у којој влада љубав. У истополној заједници дете то не може.
    Prvo, ja sam pošao od toga da je detetu potrebna ljubav i pažnja, koje u sirotištu ne dobija, i to pažnja koju će dobijati od tih ljudi sa kojima bi živelo.
    Postoje deca koja zbog izvesnih okolnosti odrastu bez oca ili bez majke, pa ostanu normalna, i što bi bilo nenormalnije za decu da odrastu sa dva istopolna roditelje, nego u sirotištu sa jednom sestorm na njih 30, koja ni fizički ni psihički to ne može da ponese niti da podnese.
    I zašto svi prilikom odgovora izbegavate da odgovorite na to pitanje/konstataciju, kako god.

    То што у неким породицама не влада љубав или нормални односи није аргумент да се деца убацују због тога у заједницу која уопште није породица, иако јесте заједница.
    Ne ubacujem ih ja nigde i nisam napisao da ih zbog toga treba dati na usvajanje, jer niko neće decu koja već žive s roditeljima davati na usvajanje.

    Druga stvar, ja nisam dao primat usvajanju od strane pedera, nego sam samo napisao da bi toj deci bilo bolje s njima nego u domu.
    Ja samo pišem, a ko hoće pročitaće bukvalno, da su ta deca u centrima bez dovoljno pažnje i ljubavi, i da bi de fakto imali tu istu pažnju i ljubav u porodici u kojoj ima ljubavi, pa makar je činile osobe istog pola.
    To što brak kod nas čini zajednica muškarca i žene je tačno, ali onda ćeš isto tako reći da kada žena ostane udova ili se razvede, da ona i njeno potpmstvo ne čine porodicu, jer nema muža?

    Чак и етимолошки, реч породица укључује реч "пород", нешто што ни теоретски "геј љубав" не може да створи. Пошто геј веза није породица, она не може да буде ни "нормална породица" без обзира колико љубави у њој постоји.
    Ali je svakako normalnija od odrastanja u stilu Olivera Tvista

    Геј активисти своју сексуалност, која је приватна ствар претварају у политички (јавни) покрет, као средство утицања на државу и друштво. По свим законима либералног друштва, јавност има право да критикује или осуђује нешто што претендује да буде јавна ствар.
    Ako ima 10% ljudi koji su se tako rodili (to su neka stara istraživanja koja sam na faxu učio još pre 14 godina) onda to nije zanemarljiv broj ljudi, koji imaju taj, da kažemo, problem.
    To da li će se oni prošetati ili ne sam naveo da nije najveći problem, a ne to da li mu država pridaje značaj. Ti ljudi koji bi da idu da ih biju, te na taj način ih "izleče" bi bilo bolje da idu i da prave decu, kada su već normalni, ili tvrde da jesu, a ne da se bave tuđom sexualnošću ili bolešću, nazovite to kako hoćete.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  9. #879

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Luctor kaže: Pogledaj poruku
    ...
    No comment. Sustina
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #880

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Prvo, ja sam pošao od toga da je detetu potrebna ljubav i pažnja, koje u sirotištu ne dobija, i to pažnja koju će dobijati od tih ljudi sa kojima bi živelo.
    Дете и у сиротишту може да добија љубав и пажњу, али то зависи од карактера и хуманости људи који тамо раде.

    Наравно, то не може да се пореди љубављу у породици. А на породицу су управо циљао кад си рекао ово:
    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Ako pođemo od interesa deteta, u njegovom je najboljem intersu da odrasta u porodici gde su normalni odnosi i gde ima ljubavi.
    Комбинујући то са гејевима, видим да имплицираш усвајање од геј "породице". Пошто нема таквог нечега попут геј породице, не може бити усвајања детета од геј "породице".

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Postoje deca koja zbog izvesnih okolnosti odrastu bez oca ili bez majke, pa ostanu normalna, i što bi bilo nenormalnije za decu da odrastu sa dva istopolna roditelje, nego u sirotištu sa jednom sestorm na njih 30, koja ni fizički ni psihički to ne može da ponese niti da podnese.
    I zašto svi prilikom odgovora izbegavate da odgovorite na to pitanje/konstataciju, kako god.
    Тачно, постоје деца која одрастају без оца и мајке и остану нормална, а нека постану криминалци...зависи од карактера.

    Ти причаш о усвајању детета. Са обзиром да геј заједница није породица, а хетеросексуална јесте значи да хетеросексуални парови једино могу да усвајају децу , уколико хоћемо да та деца имају породицу.
    Са обзиром да хетеросексуални парови могу да детету пруже љубав, као и породицу, док гејеви могу евентуално да им пруже само ово прво, зна се ко има примат. Основа друштва је породица, а тиме се бави држава, не регулацијом љубави.

    Имањем оца и мајке дете може да осети и очинску и мајчинску љубав, а у геј заједници то не може. Трпањем детета у такву заједницу се детету управо свесно ускраћује пуноћа љубави, и искуство живота са оба пола.

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Postoje deca koja zbog izvesnih okolnosti odrastu bez oca ili bez majke
    У хомосексуалној заједници у сваком случају дете одраста било без оца, или без мајке. Тако да се дете хендикепира од самог почетка. Дете сплетом околности остаје без родитеља, а убацивањем у хомосексуалну заједницу оно се свесно ставља у хендикепиран друштвени положај. Одрастање са једним или без иједног родитеља постоји, али није нормално.

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    i što bi bilo nenormalnije za decu da odrastu sa dva istopolna roditelje
    Сама идеја "истополних родитеља" је по себи ненормална, јер је истополна веза јалова и из ње чак ни теоретски не може да проистекне потомство (и родитељство), па је везивање идеје родитељства за тако нешто логичка грешка. Родитељство укључује оба пола и њихове биолошке, као и духовне улоге.

    Уосталом кад предлажеш два истополна родитеља, што не и три, четири или двадесет пет?


    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Ako ima 10% ljudi koji su se tako rodili (to su neka stara istraživanja koja sam na faxu učio još pre 14 godina) onda to nije zanemarljiv broj ljudi, koji imaju taj, da kažemo, problem.
    To da li će se oni prošetati ili ne sam naveo da nije najveći problem, a ne to da li mu država pridaje značaj. Ti ljudi koji bi da idu da ih biju, te na taj način ih "izleče" bi bilo bolje da idu i da prave decu, kada su već normalni, ili tvrde da jesu, a ne da se bave tuđom sexualnošću ili bolešću, nazovite to kako hoćete.
    Као што смо видели из свега, геј парада и нема везе са гејевима, већ са политичко-идеолошким агитпропом, директно усмереним против самог друштва и његових основа.

    Већина учесника те параде и нису гејеви, већ припадници одређених идеолошких структура који хоће да намећу своје погледе већини и да је провоцирају, под маском геј питања. Пошто држава својим стављањем на страну и својим лицемерјем невиђено провоцира огромну већину, та већина има право да реагује.

    Као што комунизам није имао везе са радничким правима, тако и геј активизам нема везе са сексуалним усмерењима. Овде се ради о друштвеном радикализму, који користи геј питање (које не постоји) ради превреднавања система вредности. Онај ко напада параду, напада ту параду, не гејеве као такве.

    Већина гејева нису чланови никаквих геј организација, нити учествују на тим парадама, тако да парада ни не представља геј популацију, већ одређену идеологију.
    Poruku je izmenio Luctor, 21.09.2011 u 19:31

  11. #881

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Bepa Joseph kaže: Pogledaj poruku
    Da budem iskrena ja sam sa zadovoljstvom potpisala peticiju protiv te parade. Napokon da se čuje i glas ove druge strane, a da pri tom ne viču na sva zvona kako smo mi zli nacionalisti, pri tom ne praveći razliku između nacionalizma i šovinizma(kao da je najveće zlo voleti svoju zemlju, jok nego ću da volim tuđu, a svoju da pljujem kao što oni rade). Ajmo da damo prava i pedofilima da javno rade ono što rade. Ne znam kakvi su ovde administratori pa sam u svom pisanju prilično blaga, što uopšte ne liči na mene. A kenjanje oko usvajanja dece od strane pedera je još bolesnije od njihove bolesti. Prosipanje sranja tipa njima treba ljubav koju normalni ne mogu da im daju pa ajde mi ćemo kod mene izaziva žešći laksativni efekat.Ha kolika je slučajnost da pišem prvi put o ovoj temi i to na str.88! ?
    bruka za ovu zemlju je onaj kreten Kovacevic kome smo platili iz dzepa ovog naroda sto se izivljavao tamo daleko umesto da se skolovao novcem svojih roditelja
    bruka za ovu zemlju je taj Uros...pravda za njega? za debila i siledziju? Je l to dika Srbije?
    je l to ono sto zovemo ljubavv prema zemlji,zdrav nacionalizam,dobro domace vaspitanje?

    ma hajte molim vas...
    nisam za istrebljenje bilo koga al takve ko sto je Uros i onaj Kovacevic bi ja poslala na dobrotvoni prinudni rad..da menjaju guske teskim bolesnicima od jutra do veceri,da cuvaju goveda na pasnjacima Golije,da peru usrane starce u domovima....
    a gejovi...prodju ulicom jedan dan....ne moras ni na prozor da stanes.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #882

    Odgovor: Parada Ponosa

    Дете и у сиротишту може да добија љубав и пажњу, али то зависи од карактера и хуманости људи који тамо раде.
    Jašta može, ali u nekom američkom filmu

    Nisi pročitao onaj deo gde jedna sestra opslužuje 30 dece ili se praviš da nisi, to je kao majka, i to samohrana, sa tridesetoro dece, s tim što ta sestra posle osam sati ode kući pa im dođe druga "majka", pa posle treća, i tako u krug.




    Наравно, то не може да се пореди љубављу у породици. А на породицу су управо циљао кад си рекао ово:
    Ako ćemo o porodici, uporedi modernu porodicu sa onom iz prve polovine dvadesetog veka u Srbiji, pa mi reci da je identična kao sada. Te stvari se menjaju u odnosu na okolnosti i životne uslove. društvo je drugačije od noga tada isto kao što će biti drugačije.

    Са обзиром да хетеросексуални парови могу да детету пруже љубав, као и породицу, док гејеви пмогу евентуално да им пруже само ово прво, зна се ко има приоритет. Основа друштва је породица, а тиме се бави држава, не регулацијом љубави.
    Već sam negde naveo da je u Srbiji teško usvojiti dete, samo sam dao primer da bi deci bilo bolje u tim porodicama, nego u sirotištu, i to ne zbog pedera, već zbog dece.

    У хомосексуалној заједници у сваком случају дете одраста било без оца, или без мајке. Тако да се дете хендикепира од самог почетка. Дете сплетом околности остаје без родитеља, а убацивањем у хомосексуалну заједницу оно се свесно ставља у хендикепиран друштвени положај. Одрастање са једним или без иједног родитеља постоји, али није нормално.
    Odrastanjem u sirotištu ostaje bez oba

    Уосталом кад предлажеш два истополна родитеља, што не и три, четири или двадесет пет?
    Ne predlažem ja ništa, ja sam navodio prevashodni interes dece, ato je ljubav i pažnja.

    Одрастање са једним или без иједног родитеља постоји, али није нормално.
    Tendencije su takve da se sve više brakova razvodi, pa imamo slučaj da deca, htela ne htela ostaju bez jednog roditelja konstantno, ili imaju vikend roditelja, tako da je pitanje šta je u ovom trenutku normalno.

    Већина учесника те параде и нису гејеви, већ припадници одређених идеолошких структура који хоће да наметају своје погледе вежини и да је провоцирају, пд маском геј питања. Пошто држава својим стављањем на страну и својим лицемерјем невиђено провоцира огромну већину, та већина има право да реагује.
    Izvini, zašto bi mene bolela kita što će pedri da se prošetaju? Na koji način to konkretno ugoržava tu većinu?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  13. #883

    Odgovor: Parada Ponosa

    Pa neka ti paradiraju ispod prozora, možeš i da im po....mogneš, nemam ništa protiv, ali imam protiv kad je to MOJ prozor. I Kovačević je bar trebao da dokrajči tog bilmeza kad je počeo. A ti stupid da li si se možda setila da kažeš kako je bruka što ova zemlja ne da novaca za neko bolesno dete, već za te nakaze, nego ih braniš. Taj bi Uroš sigurno i radio, za razliku od pedera koji bi samo da se šetaju i da im ova država češa j...ca. E da se ja pitam sve bih to u geto, pa nek tamo ili izumru ili se množe prirodnim putem.
    Poruku je izmenio Mish, 21.09.2011 u 21:15 Razlog: bez vređanja, molim

  14. #884

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Bepa Joseph kaže: Pogledaj poruku
    Pa neka ti paradiraju ispod prozora, možeš i da im po....mogneš, nemam ništa protiv, ali imam protiv kad je to MOJ prozor. I Kovačević je bar trebao da dokrajči tog bilmeza kad je počeo. A ti stupid da li si se možda setila da kažeš kako je bruka što ova zemlja ne da novaca za neko bolesno dete, već za te nakaze, nego ih braniš. Taj bi Uroš sigurno i radio, za razliku od pedera koji bi samo da se šetaju i da im ova država češa j...ca. E da se ja pitam sve bih to u geto, pa nek tamo ili izumru ili se množe prirodnim putem.
    dabogda ti ti neki Kovacevic dokrajcio nekog tvog bilmeza....da vidimo hoces li braniti kovacevica ili trcati u bolnicu kod svog bilmeza dok svi navijaju za Kovacevica i daju novce da ne ode u cuzu...
    Poruku je izmenio Mish, 21.09.2011 u 21:15
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #885

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Ako ćemo o porodici, uporedi modernu porodicu sa onom iz prve polovine dvadesetog veka u Srbiji, pa mi reci da je identična kao sada. Te stvari se menjaju u odnosu na okolnosti i životne uslove. društvo je drugačije od noga tada isto kao što će biti drugačije.
    Колико сам упознат, породица из прве половине двадесетог века и породица са почетка 21. века су сев састојале и још се састоје од мужа, жене (и деце). Ако су се догодиле неке промене у том контексту, ја нисам још обавештен.

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Te stvari se menjaju u odnosu na okolnosti i životne uslove. društvo je drugačije od noga tada isto kao što će biti drugačije.
    Ствари се мењају у контексту да се породице чешће разбијају (разводи). Геј активизам само појачава те трендове, кроз редефиницију самог појма породице, и стога самих основа друштва. Да напоменем да геј активизам није иста ствар, као и геј сексуалне склоности.


    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Odrastanjem u sirotištu ostaje bez oba
    Сиротиште је присилно и привремено решење и није исто што и породица.

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Već sam negde naveo da je u Srbiji teško usvojiti dete, samo sam dao primer da bi deci bilo bolje u tim porodicama, nego u sirotištu, i to ne zbog pedera, već zbog dece.
    А ја ти наводим да геј заједнице нису породице по самој дефиницији, па стога и не могу да усвајају децу.

    Има сасвим довољно породица, које су нормалне и пуне љубави, да се геј опција избаци. Можда ако једног дана сви људи постану геј, твој аргумент добије неки смисао.

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Tendencije su takve da se sve više brakova razvodi, pa imamo slučaj da deca, htela ne htela ostaju bez jednog roditelja konstantno, ili imaju vikend roditelja, tako da je pitanje šta je u ovom trenutku normalno.
    Развод представља разбијање породице. Свакако да није нормална и пожељна појава у друштву, и да није добра за децу. Децу треба да усвајају стабилни и зрели брачни парови, не будале.
    Геј заједнице нису породице, па не могу бити стављене у тај контекст.

    Развод као разбијање породице, не може да се сматра примером нормалности у породици. Развод није породица, па стога не видим какве све то има везе са усвајањем деце?
    Уосталом и гејеви раскидају међусобно, поред тога што њихова веза не може бити сматрана породицом.

    Поред тога, што би неко ко нема нормалне репродуктивне инстикте хтео да буде родитељ?
    То је исто као желети да будеш сит, али да немаш жељу да једеш...

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Izvini, zašto bi mene bolela kita što će pedri da se prošetaju? Na koji način to konkretno ugoržava tu većinu?
    Одакле ти идеја да ће ту да шетају педери? Можда "педери" у смислу карактера, али не у смислу сексуланости. Сетимо се прошле параде:



    У тој малој парадној групи, хомосексуалаца (по професији) је било можда око 2%. Остатак су били политичари, анархисти, ЛДП-овци и НВО. Уосталом,зашто само спомињеш "педере", кад знатни број геј активиста чине лезбејке? Зар дискриминишеш друге припаднике ЛГБТ популације?

    У тренутку кад се социјални протести забрањују, а влада од наших пара финансира те параде, мислим да се просечни грађанин итекако пита за ово. Бес народа је пре свега уперен против такве власти, а не гејева. На прошлим нередима управо је власт била мета, не гејеви.

Strana 59 od 68 PrvaPrva ... 9495758596061 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Osećanje ponosa
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.08.2010, 01:09
  2. Najveća gej parada na svetu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.06.2007, 09:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •