Šta mislite o Eni Popov?

Prikaz rezultata glasanja: Kakvo je vaše mišljenje o Eni Popov kao javnoj ličnosti, ako ga imate?

Učesnika ankete do sada
19. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Imam veoma dobro mišljene o Eni Popov

    2 10.53%
  • Imam dobro mišljene o Eni Popov

    0 0%
  • Imam loše mišljenje o Eni Popov

    0 0%
  • Imam veoma loše mišljenje o Eni Popov

    5 26.32%
  • Nemam nikakvo mišljenje o Eni Popov

    12 63.16%
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13
  1. #1

    Šta mislite o Eni Popov?

    Poštovani,

    Ja sam administrator internetskog fan kluba Ene Popov i molio bih vas da budete tako ljubazni i učestvujete u ovoj našoj maloj anketi. Istu smo mogli da sprovedemo i na našem sajtu, ali pošto naš sajt posećuju uglavnom Enini fanovi, ta anketa ne bi bila dovoljno objektivna, njeni rezultati ne bi realno oslikavali raspoloženje korisnika srpskog Interneta prema Eni. Zato smo uzeli tu slobodu da je sprovedemo na vašem uvaženom forumu - na čemu smo vam veoma zahvalni.

    Verovatno svi već znate ko je Ena Popov - bivša ukućanka kuće Velikog Brata, voditeljica muzičko-zabavne emisije "Zvezde Granda" na televiyiji Pink i pop-folk pevačica. Nakon njenog izlaska iz kuće Velikog Brata, 16. 9. 2006., kada je izbačena sa 84.5 glasova, raspoloženja naroda prema Eni na Internetu nije bilo baš dobro. Interesuje nas kakvo je ono sad, skoro osam meseci posle njenog izlaska iz kuće Velikog Brata.

    Pitanje glasi:


    Kakvo je vaše mišljenje o Eni Popov kao javnoj ličnosti, ako ga imate?

    a) Imam veoma dobro mišljene o Eni Popov
    b) Imam dobro mišljene o Eni Popov
    c) Imam loše mišljenje o Eni Popov
    d) Imam veoma loše mišljenje o Eni Popov
    e) Nemam nikakvo mišljenje o Eni Popov



    Molim vas da iskreno odgovorite na ovo pitanje i da ga, ako imate vremena, i obrazložite.

    Hvala Vam što ste nam Vašim učešćem pomogli da steknemo bolji uvid u raspoloženje naroda prema Eni na srpskom Internetu.

    S poštovanjem,
    Administrator Ena Popov Fan Club-a
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Šta mislite o Eni Popov?

    ...blago tebi... ....mislim da ti ni moje suze neće pomoći....
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Šta mislite o Eni Popov?

    Sada sam prvi put u životu čula za Enu Popov, nemam pojma ko je to i stoga nemam nikakvo mišljenje o njoj.


      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Šta mislite o Eni Popov?

    Zdravo Ena

    Kakvo je vaše mišljenje o Eni Popov kao javnoj ličnosti, ako ga imate?


    Imam ga

    Kao bivša ukućanka velikog brata me naučila mnogo čemu. Nisam ni znala značenje gomile nekih fraza koje je svako malo ubacivala i gde treba i gde ne treba. Da je pobedila katapultirala bih se na Jupiter.

    Kao voditeljica zabavno muzičke emisije zvezde granda na televiziji Pink me oduševila Takav voditelj i treba da vodi tu emisiju. U međuvremenu će gledaoce naučiti šta je priloška odredba za osobu i kako se to dvoje ljudi mogu retorički sporazumeti ili sa kojom zemljom se graniči Albanija.

    Kao pop folk pevačica me oborila s nogu Mislim da je kompatibilna i transparentna, vesele prirode i prijatne spoljašnjosti sa savršenim glasovnim mogućnostima za sve što tetka Ceca otpeva Go, Ena, go!

    Ubrojte me u fanove
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Šta mislite o Eni Popov?

    Citat epfc kaže: Pogledaj poruku
    Poštovani,

    Ja sam administrator internetskog fan kluba Ene Popov i molio bih vas da budete tako ljubazni i učestvujete u ovoj našoj maloj anketi. Istu smo mogli da sprovedemo i na našem sajtu, ali pošto naš sajt posećuju uglavnom Enini fanovi, ta anketa ne bi bila dovoljno objektivna, njeni rezultati ne bi realno oslikavali raspoloženje korisnika srpskog Interneta prema Eni. Zato smo uzeli tu slobodu da je sprovedemo na vašem uvaženom forumu - na čemu smo vam veoma zahvalni.

    Verovatno svi već znate ko je Ena Popov - bivša ukućanka kuće Velikog Brata, voditeljica muzičko-zabavne emisije "Zvezde Granda" na televiyiji Pink i pop-folk pevačica. Nakon njenog izlaska iz kuće Velikog Brata, 16. 9. 2006., kada je izbačena sa 84.5 glasova, raspoloženja naroda prema Eni na Internetu nije bilo baš dobro. Interesuje nas kakvo je ono sad, skoro osam meseci posle njenog izlaska iz kuće Velikog Brata.
    Ena jebote komiracesh me s ovim pitanjima
    Ena Popov fan club
    Verovatno svi već znate ko je Ena Popov

    Ena (jedina prava ns popularka) cela planeta je uz tebe,
    zivimo za momenat kada ce te nashe oci ponovo videti, sa sve grand paradom...
    zbog toga se budim, zbog toga lezem, zbog toga zivim...

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Šta mislite o Eni Popov?

    Jel to ona što ima dobre sise?
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Šta mislite o Eni Popov?

    Paaaaa, ne mislim nesto posebno o noj.... :hm:
    Bas
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Šta mislite o Eni Popov?

    E znam ko je Ena iako nisam pratila VB. A videh je i ko voditeljku na pinkavoj televiziji. Pa ono, nemam neko misljenje o njoj. Ali sam pre neki dan sa teme Zanimljivi sajtovi obrisala link koji je postavljen ka njenom sajtu. Jer ne spada u tu temu i sadrzao je forum.

    Malo je glupo napraviti 5 sajtova o jednoj osobi sa sve istom tematikom. Te .org, pa .net, pa co.nr .... Cini mi se da zaista poznate, pametne i uspesne licnosti nemaju toliko sajtova koliko Ena. Ako je neko zaista kvalitetan, dovoljan mu je jedan, dobar sajt, a ne 5 ispraznih. I sramota je sto se promovisu i guraju u prvi plan neke pogresne vrednosti. Zato nam drzava i propada.

      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Šta mislite o Eni Popov?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Jel to ona što ima dobre sise?
    ...pa ako ćeš objektivno mišljenje.... ...nije ...to je ona bucka sa povećim dupetom...
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Šta mislite o Eni Popov?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Zdravo Ena

    Kao voditeljica zabavno muzičke emisije zvezde granda na televiziji Pink me oduševila
    nije valjda voditeljica
    i taman kad pomislim da je Pink sa sve grandom dosegao dno dna oni dokazu suprotno , vole ljudi da se trpaju glupostima pa to ti je

    moze predlog
    da deponujemo ovu nadasve zanimljivu i inspirativnu temu
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Šta mislite o Eni Popov?

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    moze predlog
    da deponujemo ovu nadasve zanimljivu i inspirativnu temu

    Necemo.

    Cekamo Eninog fana da vidi rezultate ankete.
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Šta mislite o Eni Popov?

    Гласао и ја... сине какво је то дупе... ух, ја опсовах у програм... не познајем дотичну, сем што знам да бих је радо поседовао... гле, само ја гласао за ово прво... Слатка, буцмаста, медена, мало корпулентнија, баш какво женско треба да буде!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Šta mislite o Eni Popov?

    - cao Ena
    Ja sam onaj sto je glasao da imam lepo misljenje o tebi
    Javi se veceras, pa da idemo negde da se zezamo
      Vrh

Slične teme

  1. Šta mislite o JUGO NOSTALGIJI?
    Autor mikivs u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:36
  2. Raša Popov
    Autor SQUAW u forumu Srpska poezija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 30.07.2011, 22:42
  3. Šta mislite o punk muzici..
    Autor emilyrouz u forumu Muzika
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 03.09.2010, 16:51
  4. Sta mislite o markiranoj garderobi???
    Autor sweety_heart u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 28.10.2008, 18:58
  5. Sta mislite o pirateriji?
    Autor goldie u forumu Softver
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 23.12.2007, 18:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •