Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 25
  1. #1

    Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    Chuo sam priche mnogih mushkaraca,da im je najbitnije da zhena bude nevina,da bi je shvatili ozbiljno i planirali neku buducnost sa njom...
    Ali,naravno,to nikad nece reci pred zhenama,jer postoje i one od kojih zhele neshto drugo,a ne Ljubav...
    Oni kazhu,da nikako ne mogu da vole zhenu,kojoj nisu prvi,niti zhele sa njom da imaju bilo shta ozbiljno...
    Shta mislite,da li je potrebno da zhena bude nevina,da bi izmedju nje i njenog izabranika,doshlo do Ljubavi?
    Da li je to bitno,ili to nema veza s` Ljubavlju?
    Mozhe li se iskreno voleti zhena,za koju chovek zna da joj nije prvi?


    Me Bring Da Enlightenment...

  2. #2

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    A sta mislis ti, da li je vazno da muskarac udje nevin u brak? Da li je to neophodan uslov da bi izmedju njega i njegove izabranice doslo do ljubavi?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    A sta mislis ti, da li je vazno da muskarac udje nevin u brak? Da li je to neophodan uslov da bi izmedju njega i njegove izabranice doslo do ljubavi?
    Mislim da nije potrebno,jer njima to nikako ne mozhe da se vidi...A zhene treba da drzhe do sebe,jer su oduvek postojale zhene za "ono" i zhene za "ovo"...
    Sad,shto se zhene obrazuju preko TV`a u ovim tmurnim vremenima (rekoshe tamo da je normalno sa shto vishe mushkaraca da budu),to je njihov problem...Ako je neshto stalna pojava,ne mora da znachi i da je ispravna...Izbor je na zhenama...Biraju izmedju Ljubavi i onog drugog...Tako ih mushkarci i tretiraju...
    Mislim da mushkarac ne treba da "bude nevin",nego da proba...Pa kad udje u brak,da shvati,da od njegove zhene ne postoji bolja...
    Me Bring Da Enlightenment...

  4. #4

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    @Skidatch_Mraka
    A, šta kažeš na ideju (i obavezi, konačno) da pre nego što otvoriš neku temu prvo dobro pretražiš forume da se uveriš da takva (ili slična) tema već negde nije postavljena. Time bi svima nama pa i sebi uštedeo dosta vremena i izbegle bi se nedoumice i, što je najvažnije, spamovanje, kako foruma, tako i tvojih tema.

    Kao primer ću ti navesti samo jednu temu koja se eksplicitno bavi tom problematikom:
    http://www.vojvodinacafe.rs/forum/mu...45/#post635824
    a ima ih još ko zna koliko sličnih na ostalim pdf-ima (Ženski Kafić, Muška Kafana, Erotika i Seks...) gde možeš pisati o tome šta želiš.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #5

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    Shto se tiche spamovanja,spamuju i one originalne,ali meni ne smeta...
    Slichna da,ali ne i ista...U tome je razlika...Meni je drago,da se ljudi pokrecu,ma shta pisali...Necemo sad da sitnicharimo...Ipak je ovo samo igra,zar ne?
    Pa hajde da se igramo...
    Me Bring Da Enlightenment...

  6. #6

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da mushkarac ne treba da "bude nevin",nego da proba...
    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da nije potrebno,jer njima to nikako ne mozhe da se vidi...
    Sta kazes na ideju da zena, nakon sto izgubi nevinost, zaredja po selu "da proba", posto se ni njoj to tada nece videti?



    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    A zhene treba da drzhe do sebe,jer su oduvek postojale zhene za "ono" i zhene za "ovo"...
    A za kojO?



    Jes' ti to nama doputov'o nekim vremeplovom iz 18.veka, blago babi?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #7

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    NAravno da devojka pre nego se uda mora da bude nevina, gluposti.
    Kakva je korist od devojke kojoj ne moraš da objašnjavaš šta je šta, i koja je već ponešto izvežbala u životu
    Pardon, omaklo mi se.
    Dakle devojka treba da bude nevina pre nego se uda, sve do 16-17-18 godina, kako koja ima sreće, a posle nek se u 35 udaje, i uvek će moći da kaže da je bila nevina pre udaje, jer de fuckTo jeste
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  8. #8

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Sta kazes na ideju da zena, nakon sto izgubi nevinost, zaredja po selu "da proba", posto se ni njoj to tada nece videti?




    A za kojO?



    Jes' ti to nama doputov'o nekim vremeplovom iz 18.veka, blago babi?
    Ne,ja sam emancipovan preko PinaK...Pa mi je sve ruzhichasto i lepooo...Znam kako valja i trebuje...
    Zhena nake zaredja po selu,znace celo selo chemu sluzhi...
    Kamo srece da zaista postoji vremeplov...Mnogo bi bilo bolje...
    Me Bring Da Enlightenment...

  9. #9

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Zhena nake zaredja po selu,znace celo selo chemu sluzhi...
    Pa, kako kad se vise nece videti?

    Nego, cemu sluzi muskarac? Da isprobava?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #10

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Pa, kako kad se vise nece videti?

    Nego, cemu sluzi muskarac? Da isprobava?
    To bi trebalo ja tebe da pitam,a ne ti mene...Chemu tebi sluzhe mushkarci?
    Me Bring Da Enlightenment...

  11. #11

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    Za pravu, a možda i za krivu, kosu, polupravu i šta ti ja znam već kakvu ljubav više je nego nužno da žena bude nevina (pa makar bilo to i više puta), ali i da bude nevina pred sudovima (domaćim, ali i stranim, posebno pred onim u Hagu, kao i svim kasacionim, apelacionim, ustavnim, i ostalim sudovima uključujući i sudove, šerpe, lonce, korita itd. ŽENSKE časti.

    Poželjno je da je do upoznavanja tog zaslužnog mačo tipa koji će je "pravo" voleti, jer je svoj ukus pinKirao na nekoj otmenoj televiziji i formirao na narodnim junačkim pesmama i grand paradi, kandidatkinja za takvu neslućenu sreću bude frigudna i da nikada nije videla "onu stvar" ni na sliKu, kao i da je provela nekoliko godina u manastiru (ili samostanu), ako ne kao kaluđerica ili časna sestra (švora), a ono bar kao iskušenica i to sa potvrdom da se nije kresala sa igumanijom i ostalim članicama dotičnog sestrinstva....

    Sva sreća što planeta vrvi upravo od ovakvih žena, pa je izbor više nego težak, jer, kao se odlučiti, pitam ja vas, moliću lepo.

    Dakle, PRAVA LJUBAV se ne može nikako dogoditi bez priručnika za razdevičavanje, može se zaključiti.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  12. #12

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Za pravu, a možda i za krivu, kosu, polupravu i šta ti ja znam već kakvu ljubav više je nego nužno da žena bude nevina (pa makar bilo to i više puta), ali i da bude nevina pred sudovima (domaćim, ali i stranim, posebno pred onim u Hagu, kao i svim kasacionim, apelacionim, ustavnim, i ostalim sudovima uključujući i sudove, šerpe, lonce, korita itd. ŽENSKE časti.

    Poželjno je da je do upoznavanja tog zaslužnog mačo tipa koji će je "pravo" voleti, jer je svoj ukus pinKirao na nekoj otmenoj televiziji i formirao na narodnim junačkim pesmama i grand paradi, kandidatkinja za takvu neslućenu sreću bude frigudna i da nikada nije videla "onu stvar" ni na sliKu, kao i da je provela nekoliko godina u manastiru (ili samostanu), ako ne kao kaluđerica ili časna sestra (švora), a ono bar kao iskušenica i to sa potvrdom da se nije kresala sa igumanijom i ostalim članicama dotičnog sestrinstva....

    Sva sreća što planeta vrvi upravo od ovakvih žena, pa je izbor više nego težak, jer, kao se odlučiti, pitam ja vas, moliću lepo.

    Dakle, PRAVA LJUBAV se ne može nikako dogoditi bez priručnika za razdevičavanje, može se zaključiti.
    Tako,bre,memento,reci nam...Samo tako treba...

    Me Bring Da Enlightenment...

  13. #13

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    To bi trebalo ja tebe da pitam,a ne ti mene...Chemu tebi sluzhe mushkarci?
    Cekaj zavisi da l' su nevini ili ne, bez te informacije ti ne mogu odgovoriti na pitanje. Na primer, ako nisu nevini, mi ni u kom slucaju ne smemo stupiti u brak, jer cu ja onda smatrati da je on onda muskarac za "ono", a ako se izmedju ljubavi i "onog" odlucio za "ono", to je samo njegov problem Mislim, kako da se udam za njega kad je neispravan? Kako ja da planiram s njim bilo sta ozbiljno ako mi nije prvi?

    Pa da
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #14

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Cekaj zavisi da l' su nevini ili ne, bez te informacije ti ne mogu odgovoriti na pitanje. Na primer, ako nisu nevini, mi ni u kom slucaju ne smemo stupiti u brak, jer cu ja onda smatrati da je on onda muskarac za "ono", a ako se izmedju ljubavi i "onog" odlucio za "ono", to je samo njegov problem Mislim, kako da se udam za njega kad je neispravan? Kako ja da planiram s njim bilo sta ozbiljno ako mi nije prvi?

    Pa da
    Za tebe je informacija najmanje shto mogu da uchinim...Recimo da nije nevin...Ali to je mushkarac,njima je dozvoljeno...Zhenama nije...Nemoj da okrecesh,molim te...O zhenama prichamo...Ti se vrati onda na onog ko ti je bio prvi,mozhda ti oprosti i medju vama "plane" NEVEROVATNO JAKA Ljubav...
    Me Bring Da Enlightenment...

  15. #15

    Odgovor: Da li je za PRAVU LJUBAV potrebno da zhena bude "nevina"?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Tako,bre,memento,reci nam...Samo tako treba...
    Možda bi i bilo tako da jedna sitnica ne kvari stvar. Takva žena, ako i postoji, sigurno nema mozga, a voleti nekog ko nema mozga je nemoguće. Bar ja tako mislim.

    Takođe, siguran sam da samo neko ko ima žešći problem sa samim sobom (ili nema mozga, ili zbog trauma u porodici, detinjstvu..., kao i zbog emocionalne nezrelosti, primitivizma itd) ne može zavoleti ženu koja nije nevina.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 17:30
  2. Da li Ljubav "puni" zatvore?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Ljubav
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 23.05.2011, 22:04
  3. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 09:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •