Jehovini Svedoci - Strana 37
Strana 37 od 54 PrvaPrva ... 27353637383947 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 541 do 555 od ukupno 805
  1. #541

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Hteo sam da dođem na vaš sastanak da vas pitam nešto ali kad bolje razmislim mogu i ovde.
    Da li postoji ovaj časopis?

  2. #542

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat lakocemo kaže: Pogledaj poruku
    Hteo sam da dođem na vaš sastanak da vas pitam nešto ali kad bolje razmislim mogu i ovde.
    Da li postoji ovaj časopis?
    Postoji! Dobro je da posetiš sastanak Jehovinih svedoka, obzirom da imaš i adrese i vreme održavanja. Moći ćeš da dobiješ odgovore na sva pitanja koja te interesuju.

    Poruku je izmenio Savest, 26.07.2012 u 21:41

  3. #543

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat lakocemo kaže: Pogledaj poruku
    Hteo sam da dođem na vaš sastanak da vas pitam nešto ali kad bolje razmislim mogu i ovde.
    Da li postoji ovaj časopis?
    Jesi li ti kucao na vrata foruma, i znaš li pošto je javno oglašavanje?

  4. #544

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Citat lakocemo kaže: Pogledaj poruku
    Hteo sam da dođem na vaš sastanak da vas pitam nešto ali kad bolje razmislim mogu i ovde.
    Da li postoji ovaj časopis?
    Postoji! Dobro je da posetiš sastanak Jehovinih svedoka, obzirom da imaš i adrese i vreme održavanja. Moći ćeš da dobiješ odgovore na sva pitanja koja te interesuju.

    Da li poseduješ daj časopis i da li znaš o kakva su to deca na slici?

  5. #545

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Pod jedan, odgovorite coveku, pita vas za taj samit vec tri puta.

    Pod dva. Nemam obicaj da ovako komentarisem bilo sta sto ima veze sa verom. Ja sam hriscanka pravoslavne vere. Milion puta sam rekla da je vera ono sto ja nosim u svom srcu. Ako postujem Boga (kao sto ga postujem) to ne znaci da moram da postujem njegove izaslanike na zemlji. Jako je malo ljudi koji su pravi izaslanici Bozije reci, a nakotilo se onih koji propagiraju njegovu rec zarad novca. I ne govorim o pravoslavcima samo. Govorim o hriscanima, govorim o muslimanima, govorim o sajentolozima, o episkopalcima, o Jehovama, o jevrejima, o mormonima.
    Serem se na svaku politiku u crkvi. E tako. Nece mi niko govoriti da sam losa samo zato sto sam pravoslavne vere. Necu bre niko da mi soli pamet.
    Svi ovi "bogougodni, fini i prosvetiteljski" postovi vriste licemerstvom. Mahom svi koji dodju na forum da propagiraju veru su fanatici koji imaju u svesti samo veru, veru, veru i nista vise. Stalno se pozivaju na Bibliju, konstatno zaobilaze odgovore na konkretna pitanja..
    Ne mrzim nikoga. Nije mi u genetskom kodu. Moze nesto da me nervira, da mi ide na zivce, ali ne mrzim.
    nikada nisam čuo da je Jehovim svedok u Srbiji nekoga silova, prebio, proneverio mu novac, ubio ga, ili nekog člana svoje porodice...
    Nikada nisam cula da postoji opipljiv dokaz da je Hrist pretvorio vodu u vino Da li to znaci da to nije uradio jer nema dokaza ili da treba da verujem u to zato sto je to Isus?
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #546

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Pod jedan, odgovorite coveku, pita vas za taj samit vec tri puta.
    Hvala na brizi,odgovor sam dobio ali je izbrisan jer je u suštini reklama.

    Nadao sam se da tamo dobijem odgovor o deci sa ove slike jer se bojim da od Savesti neću dobiti.
    Ili prevrće sada po njegovoj biblioteci tražeći taj primerak?

    Evo da pomognem malo
    AWAKE! May 22, 1994, page 2

    Da li ti znaš šta je bilo sa ovom decom?


  7. #547

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Deca, odličan subjekt za propagandu. Prolazeći ulicom, prilazi mi doteran, nasmejan gospodin i zaustavlja me. S blagim osmehom, pokazujući časopis gde sa sa prve strane smeši lepa beba, pita me (po sećanju): "Gospođo, molim za malo vremena. Vidite li ovo dete? Da li biste ga mogli ubiti?. Preneražena iako sam odmah znala ko je, odgovorim mu pitanjem "A kako stoje stvari s vama?" i produžim dalje. Samo sam zapamtila njegovu zbunjenost.

    Slobodna sam preneti komentar sa jednog sajta:

    "Ja ih raspoznam sa velike daljine, oni izgledaju kao mutanti... kao roboti, bez duha u sebi... Oni su robovi neke organizacije kaja nema veze sa vjerom... vjera je samo izgovor da bi se ostvario cilj, a cilj je rusenje tradicionalnih crkava.... Iza toga svega stoje satanisti koji upravljaju svetom... a najvise im smeta ckvena liturgija, koja stvara bozansku vibraciju... a to veoma iritira njihove satanisticke rituale.. jer bozija energija je jaca od djavolske.... Tako ne mogu da zagospodare potpuno sa pravim hriscanima i zivom vjerom.... Jedina duznost sekti je vrbovanje novih clanova i odvajanje od prave vjere.. a sve sa ciljem da svi ljudi postanu robovi, jer bez slobode i bez duha, bez prave vjere... covjek ce postat rob satanista..... Tako je potpuno nebitno ucenje KS, nego je bitna pozadina toga svega, i cilj iste....."

  8. #548

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat lakocemo kaže: Pogledaj poruku
    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Citat lakocemo kaže: Pogledaj poruku
    Hteo sam da dođem na vaš sastanak da vas pitam nešto ali kad bolje razmislim mogu i ovde.
    Da li postoji ovaj časopis?
    Postoji! Dobro je da posetiš sastanak Jehovinih svedoka, obzirom da imaš i adrese i vreme održavanja. Moći ćeš da dobiješ odgovore na sva pitanja koja te interesuju.

    Da li poseduješ daj časopis i da li znaš o kakva su to deca na slici?
    Nemam taj časopis. Raci mi datum na časopisu pa ću da pogledam u biblioteci.

  9. #549

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Ne moras da trazis u biblioteci, evo ti pa se informisi:

    Jehovah's Witnesses - Why did these kids die?


    Nema na cemu
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #550

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Meni se riga od ove teme
    ..i apelujem na sve svesne, one forumaše koje ne hrle za jeftin publicitet...jer nije teško nabiti sebi koji pozitivni poJenčić tako što ćete očepiti ovog mentalnog invalida, da ga lepo izignorišu...ma koje on nebuloze prosipao...jer se on kao energetski vampir hrani tuđom energijom, pažnjom....

    Imala sam tu nesreću da naletim na dve Jehovine babe dok sam "nosila" Nikolicu....da li su me one "proklele" ili je čist splet okolnosti....Nikolica se nikada nije rodiJo...od tada o njima sve najgore...s pokrićem....
    Smrdite i prdite negde drugde...man'te se mene...
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #551

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Dužnost svakog hrišćanina je da se ponaša kao i Jehovin svedok.
    Da presreće ljude po ulici i uči napamet pasuse iz onih njihovih knjiga? Ne znam mislim da to nije poenta hrišćanstva.


    Moram da primetim nikada nisam čuo da je Jehovim svedok u Srbiji nekoga silova, prebio, proneverio mu novac, ubio ga, ili nekog člana svoje porodice...
    Recimo da nije zato što ih ima 0,00001% u Srbiji? Ili zato što kada objave u novinama da je neko nekoga ubio ne piše koje je konfesije ubica, pripada li sekti i sl? Ili objavljuju? Šta ti misliš?

    kao stavke redovnih aktivnosti većinske denominacije u Srbiji.
    Hoćeš da kažeš da je sasvim uobičajeno da ljudi siluju zato što su pravoslavni? Ne kontam tvoj zaključak, pa u americi protestanti su velika većina, pa idi pročitaj kakav se zverstva događaju, mislim da je to malo previše pretenciozno s tvoje strane.

    I da naravno da će pripadnici vodeće konfesije činiti najviše zala, pobogu čoveče, pa najviše ih i ima. Onde gde su većina Mađari koji nisu pravoslavni, oni čine najviše zločina, gde su Rusini, koji su Unijati, oni čine najviše zala, gde su Muslimani, takođe, ne znam koja je poenta tvojega zaključivanja glede toga? Šta je Pesnik/Putnik hteo da kaže?



    Zbog osoba poput tebe itekako je važno ostati i pisati o Bibliji i Jehovinom obećanju za poslušno stanovništvo!
    Putniče, daj mu fontele, pa se družite, rodila se ljubaF

    Evo kakva nas budućnost očekuje: Psalam 37:9-11 "Јер ће се истребити они који зло чине, a они који се у Јехову уздају поседоваће земљу. Још мало, и злога више неће бити; Погледаћеш на место његово, а њега неће бити. А кротки ће поседовати земљу, и уживаће у изобиљу мира.

    Величанствена будућност за коју се вреди борити свим снагама!
    O Vaša svetlosti, preuzvišeni i bogougodni rabu božiji Cvrčče, ja sam srećan kada ti nešto napišeš na forumu, kao da sam ga i sam napisao

    Немаш ти благе везе ко је ко!
    E, ako si joj rekao, samo udahni duboko, izbroj do deset, nemoj da budeš agresivan, da ne opovrgneš Putnikovo izlaganje
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  12. #552

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Citat lakocemo kaže: Pogledaj poruku
    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Citat lakocemo kaže: Pogledaj poruku
    Hteo sam da dođem na vaš sastanak da vas pitam nešto ali kad bolje razmislim mogu i ovde.
    Da li postoji ovaj časopis?
    Postoji! Dobro je da posetiš sastanak Jehovinih svedoka, obzirom da imaš i adrese i vreme održavanja. Moći ćeš da dobiješ odgovore na sva pitanja koja te interesuju.

    Da li poseduješ daj časopis i da li znaš o kakva su to deca na slici?
    Nemam taj časopis. Raci mi datum na časopisu pa ću da pogledam u biblioteci.
    AWAKE! May 22, 1994,

  13. #553

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    ..i apelujem na sve svesne, one forumaše koje ne hrle za jeftin publicitet...jer nije teško nabiti sebi koji pozitivni poJenčić tako što ćete očepiti ovog mentalnog invalida, da ga lepo izignorišu
    Ma, jok more, ne moze s ovim njegovim sektaskim smecem da se siri po forumu k'o djubre po njivi, naletece neko dete pa ce jos da mu poveruje.

    Audiatur et altera pars
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #554

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Imam i ja jedan časopis da predložim



    Dok sam ja ovaj časopis čitao kao teniĐer, najčešće sam se molio u kutu svoje sobe, da mi dobaci makar jednu od ovih cica.
    Tada sam postao agnostik, jer mi Bog nije uslišio molitve.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  15. #555

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    ček bBe Meggy....je si ti neka vlas' oĐe?
    Jašta si
    A vlast buši dI burgija ne mož'

    Pa što malo ne budeš aUtokratna?

    Nema uzroka neće bit' ni posledica....tako laHko....
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 37 od 54 PrvaPrva ... 27353637383947 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •