S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 24 od ukupno 24
  1. #16

    Odgovor: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Da ti kvarim zabavu ili ne?
    Bolje NE.

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Jesi pristao na posledice ili si rekao ne? Ako si rekao NE, onda je to pravi pravcati kraj. Kul je skroz.
    Rekao sam NE. Dodushe, posle sam probao i da kazhem DA

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Drugim pristupom igre možeš samo dobiti drugačiji kraj kod Wish grantera. Ova dva su linearna i ne zavise od igranja.
    Onda je to - to. A, poshto sve (po mom ukusu)dobre igre repriziram, kad u'vatim vremena, repriziracu i ovu, bez obzira na sve.

  2. #17

    Odgovor: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

    Repriziraj, pogotovo misiju u vezi Streloka. Neka ti bude aktivna, a ti se prošetaj malo među mutantima, ali nemoj da pucaš na njih... Pusti ih neka te grizu...

    I na putu do Pripjata idi drugim putem. Npr. ako si išao kroz Crvenu šumu, drugi put idi putem i obrnuto. Oba pravca su izazovna na svoj način. A u Pripjatu pokušaj da se što više šetaš gradom kako bi ga zapamtio, pa onda pogledaj prave slike grada na netu. Neverovatno kako je realno urađeno.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  3. #18

    Odgovor: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

    Gledao sam, i - zapanjio se. Grad je, chini mi se, do detalja prenesen u igru. Josh kad sam to pogledao iz vishe uglova, ostao sam bez teksta. Po tom pitanju, momci su uradili odlichan posao. I sama elektrana je verno preneshena. Mozhda je zato sama igra bila radjena toliko dugo vremena.

    A, ovo, shto mi savetujesh, cu svakako uraditi Hocu da vidim i shta sam propustio u igri

  4. #19

    Odgovor: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

    Neposredno pre igranja sam naišao na ovaj sajt http://www.elenafilatova.com. Malo je reći da sam se oduševio. Detaljno sam sve pročitao, poskidao gomilu klipova koji su ostavljeni i jednostavno sam ostao bez teksta. Download ti je ovde http://www.angelfire.com/extreme4/ki...s/highres.html
    Obavezno pregledaj "The mystery of Valery Legasov death". Film je iz devet delova, svaki je oko 50 MB. Ako imaš mogućnosti, kreni već sada da downloaduješ.

    Deo sajta je preveden i na srpski.

    Pre toga sve što sam znao o havariji je bilo da je došlo usled ljudske greške i to je sve. A kao i uvek, to je samo vrh ledenog brega. Čak i sada kada sam sve što sam našao pročitao, opet verujem da mnogo toga fali.


    Igra mi je bila šlag na tortu.

    ps. A što se tiče toga u vezi Streloka, nisam siguran da ćeš moći da uradiš to što sam ti rekao, ako nisi prethodno završio misiju sa doktorom. Moraš sa njim razgovarati u Agropromu i tada mnogo toga postaje jasnije...
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  5. #20

    Odgovor: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

    Hvala na linku, naravno da cu skinuti sve to. Pristavicu download, a ja cu u krpe

    Dakle, doktor je preduslov? OK, obavicemo i to. Pa, da vidimo i tog Streloka.

    Sasvim dobro se secam te havarije. Dodushe, prvi su to objavili (Shvedjani, chini mi se) Skandinavci, koji su ochitali vishestruko povecanje radioaktivnosti na svojim teritorijama, dok je tadashnji SSSR mudro cutao, pokushavajuci da zatashka incident, koji je mogao biti koban po dobar deo Evrope. Do katastrofe je doshlo usled katastrofalne greshke kontrolora - dakle, ljudskog faktora. Kao i u svim slichnim prilikama, teshko da ce javnost saznati sve chinjenice o svemu tome, jer je stari dobri SSSR sigurno dosta toga sakrio...

  6. #21

    Odgovor: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

    COMPANY OF HEROES ,ako neko ima priliku da igra nek je nepropusta, ko voli drugi svetski rat, odnosno igrice tog tipa dopasce mu se sigurno
    znas kako se ljubim


  7. #22

    Odgovor: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

    Citat gregorije83 kaže: Pogledaj poruku
    COMPANY OF HEROES ,ako neko ima priliku da igra nek je nepropusta, ko voli drugi svetski rat, odnosno igrice tog tipa dopasce mu se sigurno

    Odigrao! I, ponovio svaku misiju dok nisam dobio sve medalje. Sta cu kad sam alav na odlikovanja

    Igra je odlichna, jedino shto sam je jedva pokrenuo na mojih (tadashnjih) 768 MB RAM-a. (na 512 MB, nece uopshte ni da pokusha da se startuje, vec upozorava da se mora imati bar 768 MB). Najmanje 1 GB je minimum. Preporuka, u svakom sluchaju

  8. #23

    Odgovor: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

    Citat SilentBob kaže: Pogledaj poruku
    Hvala na linku, naravno da cu skinuti sve to. Pristavicu download, a ja cu u krpe
    Nema na čemu.

    Citat SilentBob kaže: Pogledaj poruku
    Dakle, doktor je preduslov? OK, obavicemo i to. Pa, da vidimo i tog Streloka.
    Mnogo lep gari.

    Citat SilentBob kaže: Pogledaj poruku
    Sasvim dobro se secam te havarije. Dodushe, prvi su to objavili (Shvedjani, chini mi se) Skandinavci, koji su ochitali vishestruko povecanje radioaktivnosti na svojim teritorijama, dok je tadashnji SSSR mudro cutao, pokushavajuci da zatashka incident, koji je mogao biti koban po dobar deo Evrope. Do katastrofe je doshlo usled katastrofalne greshke kontrolora - dakle, ljudskog faktora. Kao i u svim slichnim prilikama, teshko da ce javnost saznati sve chinjenice o svemu tome, jer je stari dobri SSSR sigurno dosta toga sakrio...
    Ja se ne sećam. Imao sam četiri godine. I jesu Šveđani prvi objavili. A Rusi su pokušavali da zataškaju, jer je za četiri dana trebala da se održi svečanost - 1. maj je u pitanju.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  9. #24

    Odgovor: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

    pozdrav iz sarajeva..



    nisam ni prešao veliki dio misija kad sam otišao u objekat sa ogromnim kristalom o kojem su u igri kružile legende kako se niko od vojnika nije vratio iz potrage za njim.
    kristal se nalazi na najgornjem djelu mape. u igri kad uđem u objekat na ruskom me poziva da dođem tom krajnjem ishodu. međutim kad sam pod stalnom neprijateljskom prjetnjom i radioktivnim zračenjem napokon došao pumpajući se inekcijama i healtovima zaželio je želju pred kristalom da postane bogat. nakon što su novčanice počele da padaju iz zraka sručio se strop objekta na moj karakter i samo mi je ruka virila ispod ruševina. tada je ispisivao kredit završene igre.
    j... sam mu sestru mrtvu jer nisam imao sačuvane sejvove.
    svejedno eto upisa u još jedan od mogućih krajeva igre.
    počeo sam je ispočetka igrati u nadi da ću otkriti dio sudbine tragajući za strelokom.
    zasad sam mu na tragu..
    da nisam otkrio ovaj forum nebi ni otkrio kolko ima mogućih završetaka iako sam misije završavao sa nagradnim animacijama.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •