Platonska ljubav - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 65
  1. #46

    Odgovor: Platonska ljubav

    Postoji naravno. Ima ljudi koje obozavamo a znamo da nikad necemo imati nista sa njima.
    Licno imam jednog kolegu sa kojim imam takav odnos. Nikada me nista na njemu ne bi moglo privuci seksualno ali afektivno ga stvarno volim. Zezamo se cesto kako sam ja njemu druga zena (jer je marokanac a oni imaju pravo imati 4 zene).
    Znaci cisto platonski. I on kaze da moze imati takav odnos sa mnom zato sto zna da nikad nista nece biti medju nama.
    Valjda je to, to, ako se nisam zaj...ala
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  2. #47

    Odgovor: Platonska ljubav

    Citat kristina-cica kaže: Pogledaj poruku
    Postoji naravno. Ima ljudi koje obozavamo a znamo da nikad necemo imati nista sa njima.
    Licno imam jednog kolegu sa kojim imam takav odnos. Nikada me nista na njemu ne bi moglo privuci seksualno ali afektivno ga stvarno volim.
    Samo sto to ne moz' objasniti muskima. 'De moz' nekog muskog voleti, a da ne's nista "konkretno" s njim
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #48

    Odgovor: Platonska ljubav

    Citat kristina-cica kaže: Pogledaj poruku
    Postoji naravno. Ima ljudi koje obozavamo a znamo da nikad necemo imati nista sa njima.
    Licno imam jednog kolegu sa kojim imam takav odnos. Nikada me nista na njemu ne bi moglo privuci seksualno ali afektivno ga stvarno volim. Zezamo se cesto kako sam ja njemu druga zena (jer je marokanac a oni imaju pravo imati 4 zene).
    Znaci cisto platonski. I on kaze da moze imati takav odnos sa mnom zato sto zna da nikad nista nece biti medju nama.
    Valjda je to, to, ako se nisam zaj...ala
    Nije to to,pogreshila si...Platonska Ljubav je ovo shto ti i ja osecamo,Upecana...Volimo se,a nikad se nismo ni dodirnuli...Ali to ne znachi i da necemo,jer sam ja tebe isplanirao za poslednju zhenu u mom zhivotu...Najsladje se chuva za kraj,zar ne?
    Me Bring Da Enlightenment...

  4. #49

    Odgovor: Platonska ljubav

    Ahaha pa ti si i vidovit kad znas sta ja osecam. Onda treba da znas i da me seksualno ne privlacis
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  5. #50

    Odgovor: Platonska ljubav

    Citat kristina-cica kaže: Pogledaj poruku
    Ahaha pa ti si i vidovit kad znas sta ja osecam. Onda treba da znas i da me seksualno ne privlacis
    Kada prichamo o sexu i sexualnom privlachenju,ne prichamo o ljubavi...Sex je u tome najmanje bitan...Ovo je Platonska Ljubav,tu sexu mesta nema...Samo dodiri dolaze u obzir...Ako nikako drugachije,dozvolivesh mi makar shtapom da te dodirnem...Povezanost sa Majkom Zemljom,meni ne smeta da te dodirnem i drvenom pomagaljkom...
    Nisam vidovit,samo osecam u zraku...Hehehehe...
    Me Bring Da Enlightenment...

  6. #51

    Odgovor: Platonska ljubav

    Platonska ljubav je sviranje kurcu, kao kada bismo rekli platonska klopa, gledaš u tanjir i ne jedeš ništa.
    To su ljudi izmislili kao izgovor zato što ne mogu da imaju neku ribu pa je kao platonski vole :trt:
    Kad volim ženu ne odvajam njeno telo od duha jer je to jedna celina, i ne želim da odvajam neodvojivo.

    Ko od vas koji kažete da postoji platonska ljubav nije poželeo da taslači tog nekog/neku o kojoj je maštao?
    Ako neko odgovori da nije, znači da je teško bolestan, jer ako voliš nekoga, a da ti taj neko nije brat, sestra, majka , stric, tata, ili stari svat, etc, noralno je da želiš da mu se nađeš u međunožju, a ako ne želiš znači da si žešći retard koji ima problema sa samopouzdanjem pa ne sme toj nekoj osobi da konkretno predloži šta bi hteo od nje/sa njom činiti
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  7. #52

    Odgovor: Platonska ljubav

    Bazilej ne bih se slozila. Mozda vi muski tako razmisljate....mozda i taj moj kolega o kojemu ja pricam ima isto takve zelje ali ja nisam primetila, osim svakodnevnog flerta nikad nista.
    S moje strane ne bih mogla ni da zamislim sex sa njim. 'ladno mogu da budem sa njim u istom krevetu, da ga zagrlim i prespavam u njegovom zagrljaju bez da ga taknem tamo gde ne treba a i on isto tako.
    E ako to nije platonska ljubav sta je onda?
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  8. #53

    Odgovor: Platonska ljubav

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    To su ljudi izmislili kao izgovor zato što ne mogu da imaju neku ribu pa je kao platonski vole :trt:
    Kad volim ženu ne odvajam njeno telo od duha jer je to jedna celina, i ne želim da odvajam neodvojivo.
    Znaci, ti nijedno zensko celjade ne volis, a da usput ne bi vol'o da je opalish?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #54

    Odgovor: Platonska ljubav

    Govori se o ljubavi između muškarca i žene, a ne međ prijateljima, drugovima/drugaricama
    Zamisli kad bih hteo da kresnem sve žene koje poznajem, a pri tom su iole privlačne, ne bih mogao da postignem, i verovatno bih skončao kao onaj nesrećnik u Marinkuši pre metar dana
    Npr, nikad nisam poželeo da zveknem ni jednu svoju blisku prijateljicu, niti sam se s kojom smuvao, to računam u ljubav kao perma članovima porodice
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  10. #55

    Odgovor: Platonska ljubav

    Druga stvar je sto ti to racunas kao da su ti clanovi porodice, ali oni to nisu Dakle, kako se onda zove takva ljubav?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  11. #56

    Odgovor: Platonska ljubav

    ...osecam da nista ne jebete, pa suludo trosite svoju energiju na kenjazu o nejebachini...mislim,nisam ni ja bolji...
    ...elem, platonksa ljubav itekako postoji...uzmimo npr.moga druga Gojka...njemu se svidja jedna Mira jos od srednje skole...a Mira...sise 5-ica...gooza k'o 2 Plivadona...prepametna,nachitana,vukovac...ne onaj kod spomenika nego odlikash...nikada nije dala na prvom sastanku...a Gojko se lozio kao dileja...i nikada je nije startovao...ja,koji inace volim ruzne i izrazito nosate ribe,pitam posle mnogo godina...zasto brate nisi probao da joj ga stavis?...kaze mi da ne zna...kaze mi da je drkao na nju kao lood...cak je zamisljao, dok ona cita knjigu na casu,kako joj dira klicu ispod stola,dok ona ne skida oci sa knjige,ali se oblizuje i pokusava da prigusi uzdahe...rekoh,ok to je lepo,ali...nema ali...ne zelim da pokvarim masarije...malo sam se zbunio...medjutim,shvatio sam da je to jedan vid platonske ljubavi...masta...sredstvo za ciscenje realnosti...
    ...btw...da sam mu samo rekao kako sam je ja sve trpao...verovatno bi se izbo viljuskom i iskrvario na smrt...
    ...Peder je svaki muskarac koji ne misli da je svaka zena kurva...

  12. #57

    Odgovor: Platonska ljubav

    Citat kristina-cica kaže: Pogledaj poruku
    Bazilej ne bih se slozila. Mozda vi muski tako razmisljate....mozda i taj moj kolega o kojemu ja pricam ima isto takve zelje ali ja nisam primetila, osim svakodnevnog flerta nikad nista.
    S moje strane ne bih mogla ni da zamislim sex sa njim. 'ladno mogu da budem sa njim u istom krevetu, da ga zagrlim i prespavam u njegovom zagrljaju bez da ga taknem tamo gde ne treba a i on isto tako.
    E ako to nije platonska ljubav sta je onda?
    To mu dođe drugarstvo, po meni, jer one žene koje volim, i želim takođeR, one koje volim kao drugarice mogu da se šetaju gole ispred mene a da On ostane nepomičan kao kip.

    @Meggy
    Meni je bitno kako ja to posmatram, a kako ga drugi doživljavaju je njihova intimna stvar i ne ulazim u to, i pravo da ti reknem ne zanima me

    @Dugoprugaš

    Šta s' ti 'teo., da se pohvališ koliko si jebo? Otvori temu za to, može da se zove sve moje jebačine, pa taksativno navedi koga si sve trpao od kad si skinuo mrak
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  13. #58

    Odgovor: Platonska ljubav

    Onda su drugarstvo i platonska ljubav jedno te isto?
    A oni koji se povremeno po*ebu su prijatelji s nekim povlasticama?
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  14. #59

    Odgovor: Platonska ljubav

    Platonska ljubav mu dođe, koliko se ja sećam, ljubav bez koitusa, tako da tog sporadičnog jebuckanja tu nema
    Glede drugarstva i platonske ljubavi, ja sam postavio pitanje u nekom od prethodnih postova i ponoviću ga, svakako.
    Ko od vas koji mrsite kako postoji platonska ljubav nije poželeo da se ispegla s predmetom, tj subjektom te ljubavi?
    Ja polazim od svog viđenja stvari, a koje je viđenje stvari takvo da platonska ljubav ne postoji, jer je neprirodna, svako ko voli nekoga , u smislu muško ženske ljubavi, želi i da ga odvuče u krevet, il' na patos, il' gde već

    I da dodam, glede drugarstva, a ko postoji neka žena koju želim da odvučem u krevet, sigurno je ne bih nazivao imenom drugarice, jer sam više nego siguran da uneko na koga mi se diže patka ne može da mi bude drugarica/prijateljica/štagod
    Poruku je izmenio Bazilej, 19.06.2011 u 15:42
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  15. #60

    Odgovor: Platonska ljubav

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Ko od vas koji mrsite kako postoji platonska ljubav nije poželeo da se ispegla s predmetom, tj subjektom te ljubavi?
    Pa, fora i jeste u tome da se, kad pozelis da se ispeglas sa predmetom, to onda vise ne zove platonska ljubav
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ljubav! Sta je to???
    Autor mikivs u forumu Ljubav
    Odgovora: 286
    Poslednja poruka: 01.02.2015, 18:30
  2. Zašto kažeš ljubav...
    Autor SansRomantic u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 01.08.2012, 00:54
  3. Ono kao ljubav
    Autor makilli u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.06.2012, 16:09
  4. ljubav ili ...
    Autor bly u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 15.07.2008, 14:50
  5. A gde je tu Ljubav?
    Autor SansRomantic u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 25.09.2006, 15:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •