Hira Ratan Manek - Strana 4
Strana 4 od 24 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 349
  1. #46

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat cybermikan kaže: Pogledaj poruku
    DA, naucnih dokaza ima kao i istorijskih dokaza iz Perua, njihovog nacionalnog muzeja!!! Kada dobijemo ta dokumenta koja se prevode na engleski mi cemo ih prevesti na Srpskohrvatski i dati ih ljudima!

    To nije naucni dokaz!

    Naucno se moze dokazati potpunim opisom delovanja mehanizma i ispitivanjem dovoljno velikog statisticki odabranog uzorka populacije.
    pri tome tu grupu razdvojis, polovini dozvoljavas terapiju tokom zivota a polovini ne dozvoljavas, pa na kraju statisticki analiziras rezultate.
    Link koji si dao, ne radi!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #47

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    To nije naucni dokaz!

    Naucno se moze dokazati potpunim opisom delovanja mehanizma i ispitivanjem dovoljno velikog statisticki odabranog uzorka populacije.
    pri tome tu grupu razdvojis, polovini dozvoljavas terapiju tokom zivota a polovini ne dozvoljavas, pa na kraju statisticki analiziras rezultate.
    Link koji si dao, ne radi!
    Evo ga link koji radi:

    Sungazing- Solarna Joga Site Dobro Dosli u Zajednicu Mladih i Dugovecnih Ljudi!!! - ZIVITE VISE STOTINA GOD.

  3. #48

    Odgovor: Hira ratan manek

    Činjenica je da je sunce izvor života...

    Prelazak sa alhemije na hemiju zamaglio je pitanje trajnosti naše telesne mašine koja zvanično radi na sagorevanju prostih šećera sa kiseonikom...
    Dugo se špekulisalo o eliksiru mladosti koji omogućuje večni telesni život..

    Koliko ja znam...teorija o ovom dole napisanom postoji...ali dokaza nije bilo čak ni u usko-hermetičkim krugovima.. ...nikako ne treba očekivati od nauke da to potvrdi jer bi to izazvalo katastrofalne posledice...treba biti otvoren na sve..pa i na takvu mogućnost..međutim, samo testiranje i praktična provera mogu potvrditi ovu teoriju..

  4. #49

    Odgovor: Hira ratan manek

    Brojim drugi dan potpuno bez hrane!!!!!!!!! I bombonice sam drasticno smanjio, samo pijem solarnu vodu i uzivammmmmmmmmmmmm....


  5. #50

    Odgovor: Hira ratan manek

    Veliki Pozdrav, Solarni Ljudi!!!

    Dana 7. jula 2009. god. (danas) odlucio sam i pokrenuo novu temu na nasem sungazerskom sajtu... tema se zove:

    # Moj Jelovnik- Pracenje: a, nalazi se ovde:
    Sungazing- Solarna Joga Site Dobro Dosli u Zajednicu Mladih i Dugovecnih Ljudi!!! - Moj Jelovnik- Pracenje:

    Dakle tu je mali uvod, da biste razumeli bolje celu stvar i onda je u dnu stranice dnevnik moje ishrane... Dakle, pre 3 meseca i 10 dana zderao sam ko stoka (blago reci jel i ona ima granice), dok sam sad samo na svega malo supe od povrca na dan, malo pecene paprike ili paradajza i nekog voca...... Za detalje videti temu na sajtu... kao i sledeci tekst!

    Novi tekst na nasem sajtu i ovo je samo deo teksta objevljenog u pravda.ru:

    Autotrofi: Novi ljudi su se pojavili koji niti piju tekucinu niti jedu hranu

    Sva bica na planteti zemlji mogu da se podele na dve kategorije- Autotrofe I Heterotrofe. Vecina biljaka cine prvu kategoriju - oni primaju energiju iz ne-organskih stvari - sunca ili vazduha - i to tokom procesa fotosinteze. Ljudi i zivotinje spadaju u drugu grupu, koja podrazumeva ishranu sa drugim zivim bicima. Zato, ljudi, koji mogu ziveti na solarnoj i svemirskoj energiji su blizi biljkama nego drugim ljudima. Postoji grupa autotrofa i u Moskavi. Oni se sastaju u Konstantin Vasiliev Muzeju, gde dele svoja iskustva sa drugima. Tamo smo zabelezili da ako zena doji njeno dete do cetiri godina, na primer njeno dete ce lakse postati autotrof kada napuni pet godina ? prosto I jednostavno.
    Majke ne jedu hranu niti piju tekucinu ali ipak imaju dovoljno mleka da podoje svoju decu. Video sam i pricao sa takvim ljudima u Moskvi koji su odbacili hranu I tekucinu od sebe......

    Ostatak:

    Sungazing- Solarna Joga Site Dobro Dosli u Zajednicu Mladih i Dugovecnih Ljudi!!! - ZIVITE VISE STOTINA GOD.

    Takodje obratite paznju da sam naveo moj iskaz da cu licno ja ziveti 570 godina tacno... za svo to vreme znam sta mi je posao i sta mi je ciniti.... mozda je samo deo toga da sam vec od 5- 6. dana sungazinga poceo da smanjujem unos hrane???!!!

    Ovo nije nesto sto je generalna stvar za svakoga, ovo je samo moj slucaj ovde iznesen. I evo ga konacno, sada ce neki reci kako me trese ego (eheheheeee.... smesno da smesnije nije moglo biti)... i kako se sajt najvise poceo baviti samnom, e to niije tacno... jel ja licno iznosim samo svoja iskustva, svi vi ostali imate sansu (sto inace necete da je iskoristite) i da nam napisete vasa iskustva na mestu koje je rezervisano za vas ovde:

    Sungazing- Solarna Joga Site Dobro Dosli u Zajednicu Mladih i Dugovecnih Ljudi!!! - Guestbook


  6. #51

    Odgovor: Hira ratan manek

    Osecam se kako sam vec i rekao skroz ekstra. Danas se moj obrok sastojao u sledecem: Sunce + solja kako-a i malo tresanja, i naravno dosta solarne vode. (cvrstu hranu ne trazim niti imam potrebu vise za njom)!!!

    Tako da preporucujem svima koji tripuju da smrsaju i smanje svoje kilograme da piju samo solarnu vodu naravno uz siguran sungazing.


  7. #52

    Odgovor: Hira ratan manek

    Farmaceuti izmisljaju bolesti !

    Autor: Slavica Tuvić


    Menopauza se danas predstavlja kao zdravstveni poremećaj, osteoporoza i povišen holesterol kao veoma ozbiljne bolesti, a ljudi se stalno drže u strahu od smrtonosnih virusa koji prete da unište čovečanstvo.

    Ništa neobično ako se zna da farmaceutske kompanije promovišu nepostojeće bolesti i preuveličavaju manje zdravstvene probleme kako bi ostvarile što veći profit, izlažući time zdrave ljude riziku, upozorili su nedavno australijski istraživači. Proizvođači lekova danas predstavljaju povišen holesterol i osteoporozu kao bolesti, iako su oni tek faktori rizika, a preuveličavaju se pojedina oboljenja poput sindroma nemirnih nogu i iritabilnog creva,ističu australijski istraživači Dejvid Henri i Rej Mojnihen. Koliko su agresivne kampanje proizvođača lekova najbolje govori podatak da je u Srbiji od 2004. do 2007. godine utrostručen promet lekova iz grupe bifosfonata koji se koriste u lečenju osteoporoze. U Agenciji za lekovei medicinska sredstva kažu da je promet ovog leka 2004. iznosio oko 99 miliona dinara, da bi se 2007. cifra popela na 281 milion.

    POGLEDAJTE GRAFIKU

    Najbolji primer za „reklamiranje bolesti“ jesu kampanje za "podizanje svesti" o određenim bolestima koje finansiraju farmaceutske kompanije. Kao govornici na skupovima angažuju se lekari, koji hvale lek farmaceutske kuće koja je skup organizovala. Čak se promovišu lekovi koji deluju preventivno, tako da je krajnji cilj kompanija naterati i zdrave i bolesne da kupuju njihove proizvode. U Republičkom zavodu za zdravstveno osiguranje kažu da se u Srbiji pije sve više lekova i da su lekari podlegli pritiscima kompanija.

    – Kod nas su čekaonice domova zdravlja oblepljene plakatima na kojim ase reklamiraju pojedini lekovi. Ordinacije su pune promotivnog materijala farmaceutskih kompanija, jer ta oblast kod nas nije regulisana na pravi način. Recimo, u Švedskoj je strogo zabranjen bilo kakav kontakt farmaceutskih kompanija sa državnim lekarima – priča Vladan Ignjatović iz RZZO. On kaže da se otišlo toliko daleko da je nestala komuni*ka*cija lekara sa pacijentima. Zaboravlja se na to da se mnoga stanja mogu uspešno regulisati promenom načina ishrane, stila života...


    Ovo je samo jedno od otkrica kako farmakoindustrije imaju koristi izazivacjuci razne bolesti kako biste koristili njihove "usluge" i naravno stavili im pare u dzepove!!! Strasno na cega su mnogi ljudi svedeni- na ovce za sisanje!!!

    Hvala lepo, ja odbijam da budem ovca za sisanje, i odlucujem da moj zivot drzim u svojim rukama radeci siguran sungazing, znam da ce mi imunitete ojacati mnogo vise nego da koristim njihove lekove koji me ujedno truju, skracuju zivot i uzimaju pare!!! A, ti? Koja je tvoja odluka???
    Poruku je izmenio Mish, 17.06.2009 u 00:06 Razlog: link

  8. #53

    Odgovor: Hira ratan manek

    Ne bi se slozio sa gornjim tekstom, tim pre sto se kao dokaz tvrdnje koristi statistika iz Srbije.
    Srbija je zemlja siromastva i normalno je da rastom standarda se koristi sve vise lekova.
    Spadam u grupu hronicno obolelih, koji je srednje zavistan od slupog leka! Lek samo ublazava tegobe ali ne leci bolest. Zato podrzavam pojavu svakog novog leka i zeljno cekam dan kada ce naci mehanizam delovanja moje bolesti i stvoriti odgovarajuci lek.
    Kao drugo covek kome je potreban lek a ne moze da je kupi ili nece ga uzeti iz principa, svakako gine. Tako nesto uraditi prema svom detetu je zlocin!

    Tekst je nazalost tendenciozan, farmakologija jeste velika industrija ali da ne bi bilo tako, mi bi jos uvek sve boljke lecili aspirinom i Vijetnamskom mascu...

    Sto se tice lecenja Suncem, pa vidi, neko ceo dan kopa na Suncu i ne verujem da moze da taj posao radi uzimanjem cisto tecne hrane...
    Uostalom prica je bilo o neuzimanju hrane a ne o suncanju i uzimanju tecne hrane...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  9. #54

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Ne bi se slozio sa gornjim tekstom, tim pre sto se kao dokaz tvrdnje koristi statistika iz Srbije.
    Srbija je zemlja siromastva i normalno je da rastom standarda se koristi sve vise lekova.
    Spadam u grupu hronicno obolelih, koji je srednje zavistan od slupog leka! Lek samo ublazava tegobe ali ne leci bolest. Zato podrzavam pojavu svakog novog leka i zeljno cekam dan kada ce naci mehanizam delovanja moje bolesti i stvoriti odgovarajuci lek.
    Kao drugo covek kome je potreban lek a ne moze da je kupi ili nece ga uzeti iz principa, svakako gine. Tako nesto uraditi prema svom detetu je zlocin!

    Tekst je nazalost tendenciozan, farmakologija jeste velika industrija ali da ne bi bilo tako, mi bi jos uvek sve boljke lecili aspirinom i Vijetnamskom mascu...

    Sto se tice lecenja Suncem, pa vidi, neko ceo dan kopa na Suncu i ne verujem da moze da taj posao radi uzimanjem cisto tecne hrane...
    Uostalom prica je bilo o neuzimanju hrane a ne o suncanju i uzimanju tecne hrane...
    Ne plase se oni dok imaju takve kao ti koji razmisljaju na slican nacin! Inace ti koji kopaju po ceo dan ne gledaju u sunce kako bi pokrenuli citav niz hemijskih procesa i tu je razlika... Inace za sve sto nam treba u zivotu pa i za disanje nam treba ne snaga nego energija!!!

    I jos nesto da te pitam: zar je lakse placati za neke tamo lekove nego poverovati sve vecoj grupi ljudi koja se uverila da gledanjem u sunce lecis sve bolesti?

  10. #55

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat cybermikan kaže: Pogledaj poruku
    I jos nesto da te pitam: zar je lakse placati za neke tamo lekove nego poverovati sve vecoj grupi ljudi koja se uverila da gledanjem u sunce lecis sve bolesti?
    Ako je placanje lekova cena koju moram platiti za svoj skepticizam, naravno da cu ih placati...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #56

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Ako je placanje lekova cena koju moram platiti za svoj skepticizam, naravno da cu ih placati...
    Pa da... lakse je placati i razocarati se, nego raditi nesto besplatno za koje ti sve vise ljudi svedoci da je to to i da pomaze...! Eto zato se ovaj svet deli u 2 glavne kategorije :

    1. Oni koji sisaju
    2. Ovce

    ali imas i trecu, to smo mi koji kazemo, ne budite ovce, uzmite svoj zivot u svoje ruke, ne placajte nikome i ne dozvolite da vas vise truje!!!

    ps. nisi procitao/la tekst do kraja na sajtu a komentarises ga??? Predrasude!

  12. #57

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat cybermikan kaže: Pogledaj poruku
    Pa da... lakse je placati i razocarati se, nego raditi nesto besplatno za koje ti sve vise ljudi svedoci da je to to i da pomaze...! Eto zato se ovaj svet deli u 2 glavne kategorije :

    1. Oni koji sisaju
    2. Ovce

    ali imas i trecu, to smo mi koji kazemo, ne budite ovce, uzmite svoj zivot u svoje ruke, ne placajte nikome i ne dozvolite da vas vise truje!!!

    ps. nisi procitao/la tekst do kraja na sajtu a komentarises ga??? Predrasude!
    pa ti si sada kao ser_gogsy...

    Nemam ja nista protiv tvoje propagande, dok je ona besplatno i ne sisa druge.
    Pri tome oko 3 milijarde ljudi dobrovoljno veruje ono u sta i ja verujem.
    E pa drugar lobiraj, namuci se malo, stici pobornike i pusti druge da zive...

    P.S. Nikad ljude ne delim na ovce i kapitaliste, osim kada pricam o politici.
    Ljudi su ljudi, zasluzni naseg postovanja, bez obzira da li dele nase stavove ili ne.
    P.S.S. Citao sam tvoj tekst o oku i kada sam video da ne izlazes nista naucno, vec samo tezis da slozenim slikama zbunis prosecnog naucno needukovanog citalaca, prestao sam da citam postove. Nisi dao objasnjenje nikakvog mehanizma delovanja a veruj mi za svaki lek postoje na hiljade stranica hemijskih reakcija kojom detaljno opisuju delovanje u telu.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  13. #58

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    pa ti si sada kao ser_gogsy...

    Nemam ja nista protiv tvoje propagande, dok je ona besplatno i ne sisa druge.
    Pri tome oko 3 milijarde ljudi dobrovoljno veruje ono u sta i ja verujem.
    E pa drugar lobiraj, namuci se malo, stici pobornike i pusti druge da zive...

    P.S. Nikad ljude ne delim na ovce i kapitaliste, osim kada pricam o politici.
    Ljudi su ljudi, zasluzni naseg postovanja, bez obzira da li dele nase stavove ili ne.
    P.S.S. Citao sam tvoj tekst o oku i kada sam video da ne izlazes nista naucno, vec samo tezis da slozenim slikama zbunis prosecnog naucno needukovanog citalaca, prestao sam da citam postove. Nisi dao objasnjenje nikakvog mehanizma delovanja a veruj mi za svaki lek postoje na hiljade stranica hemijskih reakcija kojom detaljno opisuju delovanje u telu.
    Ne znam ko je spomenuti ili spomenuta! Inace eto nasa propaganda je besplatna bila i bice, pa nemam ceo marketinski tim koji bi je propratio kao vlasnici moci i kapitala u ovom svetu kako po pitanju lekova, tako i hrane a u nekim delovima sveta i vode!

    Inace ono jesu naucne cinjenice, cak mi je i cimer rekao posto je u medicinskoj skoli da i oni nesto malo uce o tome, ali da na sajtu mi iznosimo mnogo vise podataka... kada je odgovarao strucan predmet i spomenuo stvari koje oni nisu ucili a imamo mi na sajtu, dobio je odlicnu ocenu i divljenje profesorice iz tog predmeta... epilog toga je da je i ona zatrazila snimak interviju-a HRM-a na HRT-u i nas sajt da pogleda nase tvrdnje dalje!

  14. #59

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    pa ti si sada kao ser_gogsy...

    Biter, jes' ti opet pio mnogo lemona?

    @Mikane

    Brate
    Druže
    Prijatelju

    Mani se čorava posla

    Da je Bog želeo da se sa suncem hranimo, ne bi nam dao organe za varenje! Nego bi nam ugradio solarne ćelije pa da se fotosintetišemo

    Nisi ni svestan kakvu štetu nanosiš sebi i svom organizmu....Ajd' što sebi to radiš, ali zašto pobogu, nagovaraš druge na to?

    Savet-> Prekidaj pod hitno s tim cirkusom, i vataj se kašike i viljuške dok još nisi upo u anoreksičnost


  15. #60

    Odgovor: Hira ratan manek

    A sto bi uopste neko zeleo da prestane da se hrani?
    Pa i da je tacno to sto pises cemu to?
    Kad samo pomislim na slatkise nikad ih se ne bi mogla odreci
    Everybody Wants to be a Cat

Strana 4 od 24 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •