Laktacija,dojenje - erotska strana
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 16
  1. #1

    07 Laktacija,dojenje - erotska strana

    Cao!

    Prvi put sam na forumu. Lepo je sto je Vojvodjanski..
    Ja sam Vojvodjanin, mozda upoznam "pravu" Vojvodjanku!?

    Naslov kaze dosta toga.
    Da li drage dame imate razmisljanja u vezi teme? Jako bih voleo cuti vase price. Zanima me da li neke od vas prirodnu i najvazniju funkciju vasih lepih oblina posmatra na malo drugaciji nacin od uobicajenog? Dojenje je izuzetno zenstven cin, to moze samo zena. Da li vas uzbudjuje pomisao da vase grudi postanu pune, i da to cini neizmerno zadovoljstvo i radost vasem partneru?

    Da li vam je poznato da svaka zena koja cak ne mora ni da je radjala i dojila ranije, moze pokrenuti laktaciju na prirodan nacin usled pravilne stimulacije-sisanja bradavica? Mnogi parovi koji praktikuju "erotsko dojenje" se iznenade na ovu okolnost..
    Znate li da svaka dojilja oseca posebno prijatno zadovoljstvo koje ima efekat seksualnog uzbudjenja, ali nije rezultat polnog kontakta nego odgovor njenog tela na sisanje bradavica-najosetljivije erogene zone u zene!? To je potpuno prirodna i normalna pojava, samo ce se retko koja mama usuditi da to prizna. Tokom dojenja usled te intezivne stimulacije dolazi do grcenja misica materice, a kod mnogih i do stanja orgazma, sto je prirodni fenomen koji pomaze njenom oporavku i vracanju na predporodjajnu velicinu!
    Da li ste cule da je intezivno dojenje u prvih sest meseci prirodna kontracepcija?
    Itd,itd..
    Postoji jos mnogo cinjenica za koje odgovorno tvrdim da su tacne i proverene, a koje ukazuju na to da su dojke takodje i vrlo vazan seksualni organ zene, samim tim i dojenje ima duboku seksualnu pozadinu.
    Da li ste se pitale zasto vam bradavice reaguju na seksualno uzbudjenje, ako je njihova jedina funkcija dojenje deteta!?
    Dojenje je u sustina nastavak polnog cina, i ne moze se posmatrati drugacije!

    Zasto su onda grudi zene koja doji tako zabranjena teritorija za muskarca!?
    To je apsurd i drustvenim shvatanjem uslovljen tabu!

    Za mene su najlepse dojke koje daruju hranu novom zivotu, i niko me ne moze ubediti u suprotno. Zar je logicno da danasnji muskarac uglavnom ima neku vrstu gadjenja prema tom cinu? Naravno da nije, nego je samo pokazatelj nase udaljenosti i otudjenosti od prirode. Za dojilju je izuzetno vazna partnerova podrska. Jasno je da je muskarac kojeg dojenje impresionira pored osnovnog, i na erotski nacin upravo ta podrska..

    Mozda sem vec oduzio, ali ovo je za mene samo uvod. Dobro sam upoznat sa svim sto prati laktaciju i dojenje, i ne stidim se priznati da sam ubedjeni Breastlover!

    Jedva cekam vase odmerene i pristojne komentare u duhu Vojvodine, pa cak vasa razmisljanja bila skroz suprotna mojima..

    Skroz sam iskren, ucini sebi pa me upoznaj!
    Poruku je izmenio goldie, 30.11.2007 u 19:09 Razlog: Uklonjen email iz poruke
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Laktacija,dojenje - erotska strana

    A ti si u proslom zivotu bio zena pa znas kako se osecaju zene kad doje
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Laktacija,dojenje - erotska strana

    bez uvrede, ali nista gluplje nisam cula u zivotu...mislim, da muskarac smatra da je zena privlacna dok doji bebu ...ne znam ...jos i nekako ali da muskarac sisanjem izazove laktaciju i da se doji jer mu je to sexy.....jujujujujuju....ne mogu da verujem da ima ljudi koji tako plemenit cin kao sto je dojenje bebe mogu da pretvore u nesto tako bljutavo i nisko i........odvratno....nemam nameru nikog da vredjam ali meni je tako nesto neshvatljivo....
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Laktacija,dojenje - erotska strana

    Citat Breastlover kaže: Pogledaj poruku
    Jedva cekam vase odmerene i pristojne komentare u duhu Vojvodine, pa cak vasa razmisljanja bila skroz suprotna mojima..
    Ajde derane da ti čika Uki poželi dobrodošlicu u duhu Vojvodine...
    Kako te nije sram, sad si došo i oma bi da navališ na sisu!
    Pa valjda se kod nas prvo lepo posedi, prodivani, popije, upozna sa ostalima...
    ...a ne odma s vrata "Dajte mi sise"

    Ja prave lale ne poznajem kao take

    nisi se čak ni potrudio da nađeš avatar sebi... ali nema jeda, čika Uki je našo
    za to par trenutaka...

      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Laktacija,dojenje - erotska strana

    Kad porastete "kasce" vam se samo..

    Nije ta izreka srocena bez razloga.
    Moze svako da napise ono sto misli, ali ne moze da bude degutantan, ili moze ali je to onda samo njegova oslobodjena sopstvena glupost..
    Najopasniji su ljudi koji ne znaju da ne znaju.

    Gosn. "uki" priznajem da imate dobar aparat sa auto odbrojavanjem, ali bi trebao da porazmislis o sopstvenoj fotogenicnosti..

    Drage dame, jasno mi je da izuzetno slabo poznajete sopstvena tela, a jedna od ideja kada sam poceo pisati ovde je da se mnoge od vas zapitaju i razmisle o mnogo cemu.

    Sve je manje pravih Vojvodjana nazalost, sve sami laznjaci..
    Bio bih presrecan da me neko razuveri.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Laktacija,dojenje - erotska strana

    Da ne bude da sam toliko mastovit, pa sam sve sam izmislio, postoje forumi na kojima je vodjena diskusija o tome.
    I ja sam pisao tamo. Koga zaista interesuje, neka procita detaljno i do kraja, pa ce u moru olako datih odgovora naici i na ozbiljne i saznati dosta toga.


    Evo malo ilustracije..
    Moderatore molim da ne uklone ovu sliku. Mislim da nije vulgarna ili iritirajuca. Ja je dozivljavam kao umetnicku fotografiju, kojom zelim da i vizuelno docaram lepotu zene u periodu dojenja i laktacije.
    Poruku je izmenio Najgora, 05.12.2007 u 18:43 Razlog: ajde neka ostane umetnička ali linkovi za forume-nikako
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Laktacija,dojenje - erotska strana

    Laktacija, dojenje = majka i beba.
    Erotska strana = muz i zena dok beba spava.
    Dojenje muza = muz prerano odbijen od sise kad je bio beba.

    Jbg, kod mene to ne moze drugacije.
    Ali evo da ne bude da je baba matora konzerva, jednom sam dala muzu da proba moje mleko, kaze da je i toplo i slatko bas kako treba. Ali bas mi i nije delovalo erotski.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Poslušaj čika Ukija
    Ma chika Uki zna znanje!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  8. #8

    14 Odgovor: Laktacija,dojenje - erotska strana

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    Ajde derane da ti čika Uki poželi dobrodošlicu u duhu Vojvodine...
    Kako te nije sram, sad si došo i oma bi da navališ na sisu!
    Pa valjda se kod nas prvo lepo posedi, prodivani, popije, upozna sa ostalima...
    ...a ne odma s vrata "Dajte mi sise"

    Ja prave lale ne poznajem kao take

    nisi se čak ni potrudio da nađeš avatar sebi... ali nema jeda, čika Uki je našo
    za to par trenutaka...


    Poslušaj čika Ukija ... Stavi ovaj avatar ..

    Kakvi štrumpfovi bre...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Laktacija,dojenje - erotska strana

    Hvala na odgovorima!

    Da me ne shvatite pogresno, zaista mi nije cilj ubedjivati nekoga u bilo sta. Razumljivo je da smo razliciti i tu nema spora.

    "Baba" sve sto si rekla je na mestu.
    I ja bas tako mislim. Mozda nisam shvacen najbolje. Naravno da erotika ne sme imati veze sa dojenjem bebe, i nisam tako nesto ni aludirao. Mene interesuje onaj odnos izmedju mame i tate u tom periodu. Mama i dalje ima grudi, i dalje je privlacna, eroticna, samo sto su sada dojke pune!
    Svaka cast na iskrenosti, posebno to cenim. Drago mi je sto si iznela svoje iskustvo! Jeste i ja sam nailazio mnogo puta na takve informacije vezane za ukus majcinog mleka, muz te nije lagao. Mozda se tada nisi dovoljno opustila, mozda je suprug bio "nespretan", pa zato nisi imala odgovarajuci dozivljaj. Ako je samo bilo "probanje" i to moze biti razlog jer i sama znas da treba sisanje da potraje neki tren da bi mleko zapravo poteklo i da bi se desio Let Down refleks. Cinjenica je da ste se "igrali", istrazivali, sto nije lose nego pohvalno, a sada ako vam se nije dopalo, ili bolje receno nije ti se dopalo, stvar je licnog afiniteta. Necega "ima", priznaces!?
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Laktacija,dojenje - erotska strana

    E u redu je sve, razumem ja fetiše, trte mrte, al' ovo mi je najjači deo u priči (tj 2 dela):

    Drage dame, jasno mi je da izuzetno slabo poznajete sopstvena tela,
    Skroz sam iskren, ucini sebi pa me upoznaj!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Laktacija,dojenje - erotska strana

    Odlichan fetish, vrlodobar, svidja mi se, samo ako mozze bez mleka fala... (mozze mleko, ako che iz druge da sipa espresso)

    A jel mogu ja sad da stavim neki hard core sa recimo dve tri grudate u akciji kao umetichki osvrt na sopstvene fixacije?
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Laktacija,dojenje - erotska strana

    Ma ne razumem u kom si ti fazonu,kad si pored svog izlaganja ostavio oglas u stvari,sta reci?...Pa zar ti je potreban neki sajt da bi pronasao "srodnu dusu"
    i ono da dame ne poznaju svoja tela...
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Laktacija,dojenje - erotska strana

    Citat Breastlover kaže: Pogledaj poruku

    Mozda se tada nisi dovoljno opustila, mozda je suprug bio "nespretan", pa zato nisi imala odgovarajuci dozivljaj. Ako je samo bilo "probanje" i to moze biti razlog jer i sama znas da treba sisanje da potraje neki tren da bi mleko zapravo poteklo i da bi se desio Let Down refleks. Cinjenica je da ste se "igrali", istrazivali, sto nije lose nego pohvalno, a sada ako vam se nije dopalo, ili bolje receno nije ti se dopalo, stvar je licnog afiniteta.
    Ma jok, nismo se igrali ni isprobavali ni istrazivali, nego mi se pokvarila ona pumpica sisaljka kako li se vec zove, pa sam ga naterala da malo pripomogne je l'. I covek sta ce, probao. Kaze:"Super je, taman po mom ukusu, nego daj da popravim pumpicu"
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Laktacija,dojenje - erotska strana

    Citat Breastlover kaže: Pogledaj poruku
    Cao!

    Prvi put sam na forumu. Lepo je sto je Vojvodjanski..
    Ja sam Vojvodjanin, mozda upoznam "pravu" Vojvodjanku!?
    Dobro nam došao

    Naslov kaze dosta toga.
    naslov kaže da si novi ovde

    Da li drage dame imate razmisljanja u vezi teme?
    Šta tu ima da se razmišlja?


    Da li vam je poznato da svaka zena koja cak ne mora ni da je radjala i dojila ranije, moze pokrenuti laktaciju na prirodan nacin usled pravilne stimulacije-sisanja bradavica? Mnogi parovi koji praktikuju "erotsko dojenje" se iznenade na ovu okolnost..
    Ipak je ova tema trebala da bude na temi o fetišima
    Znate li da svaka dojilja oseca posebno prijatno zadovoljstvo koje ima efekat seksualnog uzbudjenja, ali nije rezultat polnog kontakta nego odgovor njenog tela na sisanje bradavica-najosetljivije erogene zone u zene!? To je potpuno prirodna i normalna pojava, samo ce se retko koja mama usuditi da to prizna. Tokom dojenja usled te intezivne stimulacije dolazi do grcenja misica materice, a kod mnogih i do stanja orgazma, sto je prirodni fenomen koji pomaze njenom oporavku i vracanju na predporodjajnu velicinu!
    Pa stimulacija bilo koje erogene zone izaziva seksualno uzbudjenje?!

    Evo ja priznajem I?
    Šta vraća na predporodjajnu veličinu? matericu ili grudi?

    Da li ste se pitale zasto vam bradavice reaguju na seksualno uzbudjenje, ako je njihova jedina funkcija dojenje deteta!?
    U jbt zaboravila sam to da se pitam

    Dojenje je u sustina nastavak polnog cina, i ne moze se posmatrati drugacije!
    Dal si ti normalan?
    Zasto su onda grudi zene koja doji tako zabranjena teritorija za muskarca!?
    Zato što je tada žena u takvom emotivnom stanju, previše osetljiva tj. njene emocije su tada usmerene samo prema detetu. Tu za muškarca nema mesta

    Jedva cekam vase odmerene i pristojne komentare u duhu Vojvodine, pa cak vasa razmisljanja bila skroz suprotna mojima..
    Kakve veze ima Vojvodina sa ovom temom?

    Skroz sam iskren, ucini sebi pa me upoznaj!
    drago mi je ja sam Najgora
    Citat Breastlover kaže: Pogledaj poruku
    Kad porastete "kasce" vam se samo..

    Nije ta izreka srocena bez razloga.
    Moze svako da napise ono sto misli, ali ne moze da bude degutantan, ili moze ali je to onda samo njegova oslobodjena sopstvena glupost..
    Najopasniji su ljudi koji ne znaju da ne znaju.

    Gosn. "uki" priznajem da imate dobar aparat sa auto odbrojavanjem, ali bi trebao da porazmislis o sopstvenoj fotogenicnosti..
    Kad porasteš kašće ti se šta je čika Uki hteo da kaže

    Drage dame, jasno mi je da izuzetno slabo poznajete sopstvena tela, a jedna od ideja kada sam poceo pisati ovde je da se mnoge od vas zapitaju i razmisle o mnogo cemu.
    Kako? Zašto? Gde? Kome? Čime? Ko? ....evo pitam se

    Sve je manje pravih Vojvodjana nazalost, sve sami laznjaci..
    Bio bih presrecan da me neko razuveri.
    Ajde se ti prvo potrudi da nas upoznaš, pa onda sudi

    Citat Breastlover kaže: Pogledaj poruku
    I ja bas tako mislim. Mozda nisam shvacen najbolje. Naravno da erotika ne sme imati veze sa dojenjem bebe, i nisam tako nesto ni aludirao. Mene interesuje onaj odnos izmedju mame i tate u tom periodu. Mama i dalje ima grudi, i dalje je privlacna, eroticna, samo sto su sada dojke pune!
    Svaka cast na iskrenosti, posebno to cenim. Drago mi je sto si iznela svoje iskustvo! Jeste i ja sam nailazio mnogo puta na takve informacije vezane za ukus majcinog mleka, muz te nije lagao. Mozda se tada nisi dovoljno opustila, mozda je suprug bio "nespretan", pa zato nisi imala odgovarajuci dozivljaj. Ako je samo bilo "probanje" i to moze biti razlog jer i sama znas da treba sisanje da potraje neki tren da bi mleko zapravo poteklo i da bi se desio Let Down refleks. Cinjenica je da ste se "igrali", istrazivali, sto nije lose nego pohvalno, a sada ako vam se nije dopalo, ili bolje receno nije ti se dopalo, stvar je licnog afiniteta. Necega "ima", priznaces!?
    Čekaj...jel ima veze sa erotikom ili nema?
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Laktacija,dojenje - erotska strana

    Drage dame, jasno mi je da izuzetno slabo poznajete sopstvena tela
    Cekaj, a ti poznajes zensko telo? Bolje od zene?? Ti si izgleda stvarno bio zena u proslom zivotu Molim te, poduci ove jadne, neupucene zene koje su ceo svoj zivot provele u neznanju Kako li su se one snalazile sa sopstvenim telom bez tebe, nije mi jasno

    postoje forumi na kojima je vodjena diskusija o tome.
    Pa zasto nisi nastavio tamo da pises? Ne moraju svi na netu da znaju koliko volis da se sklupcas kod zene u krilu i sisas

    Sve je manje pravih Vojvodjana nazalost, sve sami laznjaci..
    Bio bih presrecan da me neko razuveri.
    Znaci, pravi Vojvodjan je samo onaj koga pali kada majka doji dete? I koga pali da se ON doji??

    wtf
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Smesna strana sporta
    Autor Charlie Harper u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 01.04.2011, 11:27
  2. Obuka za savetnice za dojenje
    Autor Mzlaki u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 28.07.2010, 20:58
  3. Romantična strana znakova Zodijaka
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 24.04.2009, 02:07
  4. Čudna strana anatomije
    Autor lav71 u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 03.09.2007, 21:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •